Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jankarica
7. črc 2014

@akmitaf a co je malé? Pořád zvraci? Jestli ti pořad zvrací tak s ní jeďte, ať se zbytečně nedehydruje, bobišek☹ my jsme takhle jeli minulý měsíc.....co 20min zvracel, chuděrka pak už neměl co, ale pořád se dávil tak jsme ve 3h ráno jeli, dostal injekci a byl klid.....držím pěsti ať už je dobrá ☹

akmitaf
8. črc 2014

@jankarica Ahoj no dnes je to mnohem lepší. Zvracela od 11 do 18 hod - byl to děs. Ona jak je malinká, tak nás vždy hned nechávají v nemocnici, tak jsem tam nechtěla, abychom ještě nechytli něco dalšího. Už má i chuť k jídlu, tak to už bude snad dobrý.

Na co bereš ty léky - máš nějaký problém nebo je to prevence, já jen, že mě nic nedali, tak ať vím. No jsem zvědavá - dnes je mi dobře - né jak minulý měsíc, to mě bylo zle celý týden. Tak třeba je to teď správný

jankarica
8. črc 2014

Ahoj🙂 já beru Letrox na štítnoužlázu a clostibelgyt na stimulaci před IUI a před zákrokem pregnyl, jinak nic....ale uvažovala jsem, že mu řeknu, že chci něco i po....holky píšou utrogestan, nebo něco takového.....

To je fajn, že už je prdelce lépe. Ony ty děti se naštěstí dokážou rychle vzpamatovat, hlavně že už má chuť k jídlu🙂 🙂 🙂

My jsme dnes s pinďou vyrazili na kole, zajeli jsme se podívat na dědečka do práce, tak malý viděl bagr v akci, byl z toho úplně vypleštěný🙂 🙂 nanuček jsme taky koupili, tak břuško taky spokojené a nakonec jsme zaparkovali u řeky a čabrali jsme se a házeli kameny. Nejdřív jsme jen vyhrnuli kalhoty, ale nakonec se čabral celý nahatý, šťastný...blbých 14 km a mamka zedřená jak slivka, aspoň bude menší pr Del do plavek🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

akmitaf
8. črc 2014

@jankarica závidíme - my sedíme doma. Malé je už o poznání lépe a je tááááák otravná a pořád mluví. ☹ jsme z ní na nervy. Ať už je zítra a můžeme na chvíli ven

donia
8. črc 2014

@akmitaf tak hlavne, ze je ji lepe. to ti verim, ze jde pak hlava kolem 😅
Hodim Vam sem ranni testik jako muster, at vite, co sem za par dni pridat 😉

donia
8. črc 2014

@akmitaf
@jankarica
Holky, tak posilam tehu bacily a vzorek, jak to ma vypadat 🙂 Uz se tesim za par dni na vase testiky - drzim palecky a myslim na vas.

akmitaf
8. črc 2014

no ten je jak vymalovanej - moc gratuluji

donia
8. črc 2014

@akmitaf Moc dekuju, tak jen aby bylo vse v poradku. Nejsem nejmladsi, tak budu u kazdeho vysetreni trnout hruzou, aby to bylo ok. A plodovka me ceka tak jako tak, to mi bylo jasne uz dopredu.

akmitaf
8. črc 2014

@donia jak to. já doufám, že na plodovku nebudu muset, je to vždy trochu risk, ale zase pro klid duše...

donia
8. črc 2014

@akmitaf Me u obou deti vysly tripple testy spatne, takze mi byla doporucena plodovka. No a ted jednak kvuli veku, to mi rikal dr. uz predem, kdyz jsem se s nim bavila, ze chceme jeste mimi a taky uz jsem nad 35, takze je to jasne.

akmitaf
8. črc 2014

Aha tak u nás se to tak nedělá, u nás jen, když je problém. Tak to máš trochu jinak

jankarica
9. črc 2014

@donia tak je to jasné🙂 🙂 🙂 gratuluju🙂 🙂 🙂 Plodovku nezávidím, ale na to rychle zapomeneš, pro babetko my baby uděláme cokoliv, že jo.....

donia
9. črc 2014

@akmitaf ahoj, jak je male? a jak se citis ty?

akmitaf
9. črc 2014

Ahoj holky tak malá je bez příznaků jen jí zůstala zvýšená teplota. Je otravná a nudí se, No hrůza.

Já nic - naprosto nic. Minulý měsíc mě 10dnů bolel podbříšek, bylo mi špatně, pořád jsem byla taková nějaká a teď nic. No uvidíme, je to fakt docela divný. Je mi jasný, že mi bylo blbě po té injekci, ale jak to, že teď nic. Snad to klapne - minulý měsíc mě to docela vzalo, tak to už nechci znovu. Sice si říkám, že to nebudu hrotit, ale znáte to .. No snad to klapne

donia
9. črc 2014

@akmitaf Me tedy den po injekci kvuli ovu dost bolelo bricho, vajecniky a vpich, ale pak taky ty prvni dny stridave jo a ne. Tak snad to bude dobry, bylo to spis chvilkove, nez ze by me furt neco bolelo. Tak doufam s tebou 😉

jankarica
10. črc 2014

Ahoj ženy🙂 já zítra začínám s Clostíkem, takže u mně naprosto nezajímavé stadium☹ Ale tento měsíc slavím, tak se už těším na garden party🙂 od manžela dostanu 2300,- na IUI 😀 jen se s tím nikomu nepochlubím, no... ☹ nevadí...... jen kdyby to vyšlo, to bych na 28. narozky asi nikdy nezapoměla🙂

jankarica
10. črc 2014

@akmitaf po kolikáté jsi teď měla IUI? Jestli to není tajné?Jinak mně po úspěšné IUI nebolelo nic🙂 🙂 🙂 Jediné, co jsem zpozorovala, že mi na prsou a ramenech více vylezly žíly a, je to blbé napsat, ale smrděla mi jinak moč 😕 Teď jsem to měla taky tak, ale bohužel jen chvíli, asi než vyprchal pregnyl☹Takže! Možná! Přeju ti to🙂

jankarica
10. črc 2014

@donia A jak ty maminko? Nějaké nové pocity?

akmitaf
10. črc 2014

@jankarica ahoj počty tajné nejsou. Poprvé jsem byla před 3 lety a máme dcerku ( na první pokus ) a teď jsem byla už 2x. Snad podruhé naposled. Cítím se provinile - mě tentokrát dost bolelo to píchnutí - asi 2 hodiny jsem měla to místo vpichu opuchlé, ale pak už nic. Jen ta IUI mě dost bolela. Neboj taky budeš za chvilku čekat na test jako já.

No holky moc se držte

jankarica
10. črc 2014

@akmitaf Já mám z 2.IUI syna, teď mně čeká 2.IUI po porodu, tak snad bude ten druhý pokus zas úspěšný🙂 🙂 🙂 Nejdřív jsem chodila do fertimedu, teď do eurofertilu a minula IUI mně taky dost bolela , ve fertimedu jsem to ani necítila, nikdy žádné špinění, v tom eurofertilu jsem špinila.....otázka, jestli to je rukama lékaře, nebo prostě je to tam jinak prokrvené....asi těžko říct.... ☹

akmitaf
10. črc 2014

@jankarica no já mám malou taky z Fertimedu a jak píšeš, tam jsem ani nevěděla, že něco proběhlo. Teď jsem v Reprofitu a ta klinika je myslím Ivf clinik a teda nic moc. Ale paní doktorka si na mě hned vzpomněla a říkala: " no jo nám to minule nešlo, že" tak asi jsem spíš vyjimka a něco tam není úplně OK. Říkala, že se vůbec nemůžou dostat přes čípek do dělohy, tak třeba je to i ten problém, proč nám to nejde přirozeně. Jinak si kliniku moc pochvalují, tak to je asi spíš můj problém. Ale fakt to bolelo.

donia
10. črc 2014

@jankarica Dekuji za optani, jen citim trosku prsa, jinak vubec nic. Test jsem delala zase dnes rano, po dvou dnech, carka silnejsi, tak je to na dobre ceste. Dr. ma ted dovolenou, takze tam opravdu pujdu tak jak jsem planovala a to pristi stredu odpoledne. To aspon uvidi kde je, protoze na srdicko bude jeste brzy, budu 5+5

donia
10. črc 2014

@akmitaf
@jankarica
Holky, to je vtipny odkud mate deti, tak to ja budu mit z Gennetu 😀

jankarica
10. črc 2014

@donia
@akmitaf 😀 😀 😀 to je fakt vtipné! A já mám prcka kdo ví odkud, my jsme darovaní 😀 😀 😀 Ještě, že to berem s humorem🙂 třeba by mohli mít na prdelce "Made in Fertimed" 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

akmitaf
11. črc 2014

Ahoj holky jak je a co nového.
@donia prosím tě ty jsi psala, že ti nebylo dobře a špinila jsi při uhnizďování - kolikátý den to bylo? Dnes mi není moc dobře, ale mám trochu strach, že je to spíš chřipka od malé

donia
11. črc 2014

@akmitaf Ahoj, na IUI jsem byla v sobotu a poprve jsem zaspinila nasledujici nedeli, ale uhnizdovani muze byt jak pisi 5-12 den, takze u tebe to klidne muze uz ted. To bylo jen do hneda po utreni, pak to same v pondeli, v utery nic a ve stredu hned rano po zachode a po prvnim utreni papir do ruzova. Tak to me vydesilo, ze se mi zacner rozjizdet MS a ono nastesti ne.
Je ti k tomu i blbe?

akmitaf
11. črc 2014

@donia No právě nevím - tak nějak všelijak - žaludek jak na vodě. Chvilkama jak na zvracení. Tak nevím jestli to není spíš ta chřipka

donia
11. črc 2014

@akmitaf tak radsi si mysli a rikej, ze chripka a treba pak budes mile prekvapena 😀
A jak jsi treba prozivala prvni tehu? Bylo ti spatne? Ja treba ani u jednoho nic, tak ze me neprekvapuje, ze se tak skoro vubec necitim. A kamaradka zase u obou zvracela hned od zacatku a to fest, uz si ji chteli nechat v nem. Takze to trosku porovnat s tim predchozim.

lucie211
11. črc 2014

Zdravím, objevila jsem tuto diskuzi a chtěla bych se zapojit. První IUI mě čeká v září. Co bych měla tak čekat? Díky předem.

donia
11. črc 2014

@lucie211 Ahoj a vitej mezi nami 🙂 Predpokladam, ze uz mas ta prvotni vysetreni za sebou? Hormonalni profil vcetne 4D UTZ, partner spermiogram? Kam do CARu chodis?
Nekoho treba stimuluji predem kvuli ovulaci, me dali jen Pregnyl na vyvolani ovu na urcity cas a po IUI mi nic nedali, nekomu take davaji. Zalezi v cem si mysli, ze je u vas "problem".
Kazdpodne se neboj, nic to neni a je to to nejrychlejsi a nejjednodussi co pro to muzes udelat.