Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

gabra29
6. lis 2015

@martinek14 to mě moc mrzí, ale určitě to klapne příště. Držím palce!!!

martinek14
6. lis 2015

Dekuji holky doufam ze ivf vyjde. Je tam prece jen vetsi sance jak u iui

darinka84
7. lis 2015

já mám dnes hodně špatnou náladu...kromě toho že už asi 14dní mám střevní potíže tak mám zánět močáku...nějak se sypu..místo abych byla zdravotně na tom supr tak pořád něco..to nemá pak iuI ani IVF smysl ☹

korticka
8. lis 2015

Ahoj...tak hlasim ze to nevyslo 😔 jedinou nadeji uz je jen ivf
Holky co mam delat...furt brecim..spastne snasim uz i kontakt s kamarady..vsichni jsou bud tehotni nebo maji mimina nebo se zapiji jejich deti...uplne na masli 😔 nevim jak to zastavit a dat se do pohody abych byla pripravena na to umele...

adydejka2609
8. lis 2015

@korticka moc me to mrzi ☹... verila jsem ze po laparce to vyjde ☹
Rozumim Ti taky nevim jak s tim bojovat.. porad jsem na PN s tim OHHS bude to mesic a vyrazne zlepseni neni..
Zkus se tesit na Vanoce.. vanocni darky, pokud nemate kupte si zviratko... me muj pejsek hrozne pomaha... drz se

darinka84
8. lis 2015

@korticka tak to mě mrzí...taky kolem mě všeci rodí....ale jak opadne největší zklamání určitě nabereš síly a optimismus do toho ivf...a určitě se jednou dočkáme všechny!!!

ladyfox
8. lis 2015

@korticka drž se!!! Všem holčinám tu přeji sílu bojovat a věřím,že se nám všem povede mít miminko 🙂

korticka
8. lis 2015

Holky diky...jste moc hodne..budu se muset vzdalit na cas z konika protoze me to tu dost drti...drzim vsem palce.doufam ze az sem zavitam po Novem roce ze budeme mit radost vsichni..holky drzte se.je to hrozny boj. Snad brzy vyhrajem 😅

terezice1989
8. lis 2015

Tak hlasim ze nic pusto prazdno, nezadarilo se, dneska jsem pul dne probrecela. Uz jsem uplne mimo z toho :(

darinka84
8. lis 2015

☹ tak víkendové zprávy nic moc..já mám taky docela depku..dnes jsme měli oslavu, bylo tady dítě od švagrů a já si uvědomila jaká je s děckem sranda...do toho mám zdravotní problémy a nějaké osobní a nejradši bych se někam zahrabala ☹

gabra29
8. lis 2015

milé ženy, tak jsem myslela, že tu načerpám pozitivní energii a ono kulec ☹ je to hrozný, mě už z toho všeho taky začíná hrabat, ale musíme si říct, že když nevyšlo jednou, vyjde příště. Určitě nám všem to klapne. Jenom se začít soustředit na něco jiného, prostě to hodit za hlavu (alespoň na chvíli) a najít smysl někde jinde a věřím, že to pomůže 🙂 dobré náladě zdar!!!! 🙂

darinka84
9. lis 2015

@ladyfox a jak to vypadá s tebou?jdete na to toho 13.v pátek?my teď musíme kvuli těm testům dodržet 4dny sexuální půst, což nebude problém, protože mám tolik starostí, že na to nemám náladu...čekají mě i výběrové řízení kvůli práci 😨

ladyfox
9. lis 2015

@darinka84 no jdeme toho 13 tého, sexuální půst taky zvládneme. Přeci jen po x letech už to není co to bývalo 😉 Sháníš novou práci nebo jsi úplně bez práce?

darinka84
9. lis 2015

@ladyfox jsem bez práce úplně...no my jsme spolu chvíli, 4 a půl roku, takže ještě vlastně líbánky, ale ted mám asi 14dní plnou hlavu ☹

ladyfox
9. lis 2015

@darinka84 tak ať ty výběrové řízení jsou v pohodě a dobře dopadnou 🙂 Není lehké najít rozumnou práci a slušné peníze.

alasek
9. lis 2015

Tak dneska 14.den po iui,test negativni a vcera i dneska jsem malilinko zašpinila světle hnědě,tak jsem zvědavá,jestli se to rozjede..Před MS normálně nešpiním,tak nevim,co to je..

darinka84
9. lis 2015

@alasek nezbývá než čekat...já taky musím čekat, měla bych to dostat za týden...a kdy má dorazit menses?

alasek
9. lis 2015

@darinka84 Do středy nejpozději,mam luteální fázi 14-16dní,nikdy né dýl.Ach jooo,pak to čekání až do května.. 😒

darinka84
9. lis 2015

@alasek mě to někdy dělá že před tím zašpiním...někdy se mě rozjíždí menses i celý den..už se snažím nepozorovat..tělo dělá někdy věci.. 😕 ale tou operací tomu mohou pomoct, nakonec se pak třeba přirozeně povede...jenže člověk by chtěl všechno hned co 😀

alasek
9. lis 2015

No to mi povídej,už to budou pomalu 3roky a pořád nic ☹ Teď se to ještě takhle oddálí.. Taky si říkám,že možná,až se tohle vyřeší,možná už ani do CARu nebudem muset,doufám no..Je mi to líto,když vidím kolik holek těhotní a ani to nechtějí a pak my všechny tady se jen trápíme..Já ten utrouš asi už vysadím,ať už MS dojde a nemusim pořád přemýšlet co kdyby..

darinka84
9. lis 2015

@alasek noo tak to je, to mě říkal muj gynekolog ať nad tím moc nepřemýšlím...že by se zbláznil kdyby hodnotil jak k němu lítají ženské na interupce, některá i několikrát a pak řeší pacientku, která by chtěla a nic....o tom utroušu nevím to jsem nikdy neměla kdy se má vysazovat.

sandria333
11. lis 2015

@alasek utrogestan mi v car centre vzdy kazu vysadit po krvnych testoch, alebo 14 dni po iui pri bielom teste

darinka84
12. lis 2015

@alasek jak to dopadlo?

korticka
12. lis 2015

Ahoj holky...jak jste na tom 🙂 já mám od včerejška takovou radost 😀
Endokrinoložka mi nasadila Metformin na 3 měsíce před IVF tak zkoušíme a doufám že se zadaří třeba přirozeně 🙂 V CARu mi tuhle možnost nenabídli, tak jsem se ptala na endu a doktorka mi to navrhla hned 😎
Uplně mi to vlilo do žil novou energiii a chut bojovat 😵 😵 😵
Tak jsem zvědavá jak to na mě bude působit a snad budou brzy pozitivní zprávy...

darinka84
12. lis 2015

@korticka ahojky a to máš na co? co to způsobuje tento lék?? já jedu s manželem zítra do Prahy na ty imunotesty..takže stejně tak do 3 týdnů až budu vědět co a jak...ale už se těšíme na výlet, jedeme vlakem a odpočineme...mám za sebou taky zajímavý týden, teď jsem dorazila z druhého pracovního pohovoru...takže uvidím zda a kam mě vezmou.cítím se dobře. dnes pán vyběhl za mnou ještě na chodbu a zeptal se mě zda plánuji rodinu..nesmí se na to ze zákonna ptát, ale já mu na rovinu řekla jak to je, že plánovat můžu co chci, že ne každý se sem rodí, aby rodil 😀 nemužu čekat že se to povede musím žít a nenechat si ujet vlak aspoň co se té práce týká....
@ladyfox zítra máš velký den D že jo??přeji štěstí a pozitivní zprávy

korticka
12. lis 2015

@darinka84 Metformin mám kvůli polycystickým vaječníkům...Účinek je snížení hladiny testosteronu a zvýšení šance na spontánní ovulaci...tak uvidíme 🙂
Jinak s tím pohovorem je to psycho...mě se tež šefici jak mě brali ptali na mimi...ale je to už 12 let...a to jsem ještě tvrdila néééé...žádné neplánuji :D
je to hrozně diskriminační :/

darinka84
12. lis 2015

@korticka aha..tak držím pěsti, myslím že je fajn, že se vskytla taková poslední možnost, na IVF se může jít vždycky, je dobré vyzkoušet cokoliv

ladyfox
12. lis 2015

@darinka84 jj mám velký den, moc děkuji, že na mě myslíš .-) Moc bych si přála, aby to vyšlo 🙂 to bych měla nejhezčí dárek pod stromeček 🙂

sinusofka
12. lis 2015

ahoj holky, je možné že by po 16 dnech od IUI nebylo ještě na testu nic vidět? Běžně mívám cyklus 28 - 34 dní. Dnes jsem 30 DC a teď dělaný test byl bílý

dasala
12. lis 2015

ano, je to možné