Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lenale78
7. čer 2016

@pisislatko ja taky na prvni a doufam ze i posledni,.jojo bricho jsem ten den citila,.aha tak to jsme vynechali

pisislatko
7. čer 2016

@lenale78 řekli mi, že mám testovat až za 17 dní. Jak se znám, nevydržím to, ale zkusím to co nejdéle vydržet.

lenale78
7. čer 2016

@pisislatko me rekl po 14,.jo to cekani je hrozne

kanka80
7. čer 2016

@pisislatko Ahojky, já po IUI žádné špinění ani bolest, jen na druhý den strašná únava, asi než si tělo zvyklo na ty 3druhy prášků co do sebe láduju 😒
Tak to dodatečně všechno nejlepší 😵
My se po IUI snažili ještě dva dny, tak jsem zvědavá jak to dopadne 😕
Jinak budu testovat až 12den po IUI nebo jestli vydržím až na krev, tak se nechám překvapit 😎

kanka80
7. čer 2016

@pisislatko A kdy jdeš na kontrolní odběr krve? Já 14den po IUI, tak se divím, že tobě řekli jen 17den zkusit test 😕 😲

fifacek
7. čer 2016

@kanka80 ahojky, mě taky řekli jen se doma otestovat a když nedostanu MS v termínu tak se týden na to objednat na ultrazvuk

kanka80
7. čer 2016

@fifacek Aha, tak to je asi v každém CARu jiný postup 😨 A ty jsi byla kdy? Nebo kdy budeš testovat? 🙂

fifacek
7. čer 2016

Byla jsem 30.5...druhý pokus IUI

japerinka7
7. čer 2016

@elis86 Ahoj, testovat budu určitě v sobotu (pokud to vydržím 😉 ), jinak jdu v pondělí na kontrolu na gyndu, takže si nechám vzít krev, když už tam budu a bude jasno... 😕 😉 Dneska mi přijde, že mi nějak "bobtnají" prsa, což je s mojí velikostí 75/J docela masakr.... 😝 😀 Co ty? Něco nového? 😉

japerinka7
7. čer 2016

@fifacek Ahoj, tak co? nějaké změny? 😉

fifacek
7. čer 2016

@japerinka7 ahojky, zase mě tlačí a pobolívá v tom podbřišku,trochu bradavky jinak nic.. Já to nevydržela a testla jsem si ráno a sníh je proti tomu černý😥😥😥.. To mám za to že jsem nedočkavá.. Jen pokud ti to nebude vadit se tě zeptám kolik vážíš při té náloží co taháš? (75J)stačí přibližně.. Já mám 75E-přírodní a mám co dělat

japerinka7
7. čer 2016

@fifacek 67kg 😒 Naštěstí to moje doktorka bere sportovně, takže vždycky řekne: "...odečteme 5kg za prsa a hned to vypadá líp..." 😉 Ale je mi jasný, že bych potřebovala zhubnout aspoň na 60kg, při mých 158cm, už si začínám připadat jak tank... 😒

fifacek
7. čer 2016

To ještě neni tak hrozný, já mám 80 a 171cm což už hrozný je, manžel si mě za poslední dva roky vykrmil, před 2lety jsem měla zápal plic, zánět průdušek a zánět dutin najednou, bylo to se mnou fakt mizerný. Říká že ať jsem radši takováhle alespoň něco vydržim než jako dřív s 65 kg ale když jsem omarodila vypadala jsem jako smrt.... No a to počkej až se nám povede mimíšek jak budeme pěkné holky 😂😂😂😂

japerinka7
7. čer 2016

@fifacek To asi budu muset chodit do loznice přes chodbu, protože 60kama futrama z obýváku už neprojdu... 😝 😀 😀 ....a jestli mi ty kozy ještě narostou, tak budu muset chodit s batohem na zádech i doma, abych nepřepadla... 🙄

fifacek
7. čer 2016

Tak to budeme dvě.😂😂😂,hlavně dej vědět kdyby byla nějaká změna, nečekané příznaky nebo by jsi testla dřív než v sobotu ze zvědavosti.. Jdu pověsit prádlo, moje druhá nejoblíbenější činnost po žehlení 😵😵😵

japerinka7
7. čer 2016

@fifacek Určitě!! Ale myslím, že zítra ráno už to nevydžím... 😕 😀

fifacek
7. čer 2016

Chápu.. Já po dnešní sprše si dám zítra pauzu.. Držim palce

japerinka7
7. čer 2016

@fifacek Jen ze zvědavosti, kdyby náhodou...... 😕 😉

anettak
7. čer 2016

@blauen u nas zatim spatny jen spermiky,tak uvidim,zitra ultrazvuk tak uvidim na kdy me objednaji 😀 snad brzy,jsem nedockava,snad to vyjde

anettak
7. čer 2016

@pisislatko ja si testiky nedelam jen si hlidam plodne dny,u nas je problem se spermikama,ja jsem zcela v poradku

tara585
8. čer 2016

ahoj, v pondělí 6.6. jsem absolvovala 1. IUI (a taky poslední, protože jsem si sebou odnesla Ivu 🙂 ) a trošku mě zarazilo, že až do krevního testu za 14 dnů nám zakázali pohlavní styk...teda kromě dne následujícího po IUI. Máte s tím někdo zkušenost?

kanka80
8. čer 2016

@tara585 Co? tak to slyším poprvé 😕 Spíš se doporučuje snažení ještě aspoň dva dny i doma 😵
Nerozumím té Ivě? 😕

fifacek
8. čer 2016

Taky mi to přijde divný, doporučují se ještě doma snažit aby se to podpořilo, bez zákazu. A Iva asi jméno miminka? 😍

kanka80
8. čer 2016

@fifacek To mi právě vrtá hlavou, že tak brzy nemůže přece vědět, jestli to miminko je nebo není 😕

fifacek
8. čer 2016

To psala jen že doufá že se to povedlo.. Taky v to doufám že to klapne a malá nebo malej je už zabydlený 😍

elis86
8. čer 2016

@japerinka7 vůbec,takže nic nečekám...budu testovat v sobotu a pak půjdu rovnou jezdit na koni.aspon nějaké pozitivum.

valeri10
8. čer 2016

Ahoj holky dnes jsem byla na druhém IUI. Zrovna byla ovulace, kterou poznám díky bolestem a zimnici. Dominantní folíky jsem měla na obou stranách tak snad už se konečně zadaří. Manžel měl opět ukázkové spermio

lenickaslunicko
8. čer 2016

@valeri10
@valeri10 Budeme na tebe myslet, určitě se podařilo 🙂 Nás čeká 3 UIU v úterý, tak snad do třetice všeho dobrého 🙂 🙂 🙂

tara585
8. čer 2016

@kanka80 Den po inseminaci doporučili a pak už zakázali. A o Ivě už vím...jinak bych tam přece nešla jenom tak 🙂 hodně věcí je v hlavě 😎

fifacek
9. čer 2016

@japerinka7 ahojky, tak už jsi testla nebo ještě držíš svoji zvědavost na uzdě? 😁