Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lenickaslunicko
25. dub 2016

@atlhea333 právě že v rodině dvojčátka nemají ani z jedné strany. Mají chlapečka a holčičku a už jim bude pět let. JJ, taky bych brala klidně dvojčátka 🙂 s bráchou jsme od sebe jen 11 měsíců a mamča si to nemohla vynachválit 🙂

atlhea333
25. dub 2016

@darinka84 Ahoj, tak to myslím, že jste to vyřešili naprosto ideálně, že děláte na miminku naprosto utajeně... vědět, co vím teď.... :D :D :D

lenickaslunicko
25. dub 2016

@atlhea333 omlouvám se že vám vstupuji do diskuze, ale o IUI jsme nikomu neřekli. Když jsem viděla u kamarádky jak to probíhalo, tak jsme se s manželem rozhodli, že si necháme vše pro sebe. Řekli jsme rodině že chodíme na různé testy a máme klid.

atlhea333
25. dub 2016

@blauen Tak vy se asi snažíte dýl,že už jsi ve fázi vzteku na těhotenský test 😉 já furt ještě brečím. Tak to právě chci co nejvíc oddálit. Nicméně je mi dneska zase šoufl, ale kdo ví, já těhotenské nevolnosti nepoznám, ha ha ha 😀 😀 😀
Jinak přesně jak jsi napsala, buď dají pokoj, nebo se neznám... sice je jasný, že to všichni myslí dobře ten zájem, ale sakra, cožpak bys to utajila? :D :D :D a když, tak ne moc dlouho, že, hi hi hi

atlhea333
25. dub 2016

@lenickaslunicko Takže dvojčata z náhody, to je pohádka 🙂. Jinak co to můžeš číst, tak jste udělali dobře, že jste to utajili 🙂 kdyby tak člověk z těch otázek otěhotněl, to by bylo něco :D

blauen
25. dub 2016

@atlhea333 no mi není vůbec šoufl já mám jen hrozné chutě ale to neznamená nic....no nic...do čtvrtku to snad ještě vydržím možná do středy a rozseknu to testem......doufat už nemá cenu, čím víc člověk doufá, tím víc je to na palici na psychiku a pak jsou z toho slzy....jj po těch letech jsem teď s těmi testy a výsledky neúspěchů jak psí čumák 🙂 ....akorát se vzteknu....a lidem začnem říkat že děti nechceme a budeme mít klid 😉

blauen
25. dub 2016

Jinak holky taky mi kamarádka nedávno říkala, že má kamarádku a mají z IUI dvojčátka 😉 to by bylo něco

atlhea333
25. dub 2016

@blauen Hej, když chceš testovat takhle brzy, tak jsem viděla v Benu lékárně test, je to jejich privátní značka a je k použití i 4 dny před MS... Nevím, jestli sem můžu dát odkaz, tak si to zkus raději sama najít.... ale maj ho také v e-shopu na stránkách 🙂

darinka84
25. dub 2016

u nás to neví fakt vůbec nikdo...nechce se mě to s nikým rozebírat, je to pro mě hrozně citlivé a ponižující a navíc když kolme všeci těhotní na lusknutí..ale já jsem taková povaha, že si své strasti nosím radši v sobě a to má každý jinak.

atlhea333
25. dub 2016

Pojďme se dohodnout, že všechny, co teď podstupujeme IUI, budeme mít dvojčátka. A do roka a do dne uděláme nějakej mega sraz 😉 Letná nám bude malá!!! 😀 😎

blauen
25. dub 2016

@darinka84 a máš recht holka, já lituji, že jsme to řekli a ted se v tom všichni hnípou! Docela ti závidím tu situaci jak jste to vyřešili

blauen
25. dub 2016

@atlhea333 to není brzy dneska jsem 10-11 DPO ...to už by muselo něco ukázat protože ten katetr při inseminaci zasouvá dál než při styku a mělo by být to oplodnění rychlejší ty spermie doputovat k tomu vajíčku..ale díky za info.....

zuzanaxx
25. dub 2016

Holky, se kterými TT máte nejlepší zkušenost?

blauen
25. dub 2016

a dr. mi říkal že mám testovat od 14 DPO

blauen
25. dub 2016

@zuzanaxx co vím a holky i hodně tady chváli jsou od Dr.Maxe

atlhea333
25. dub 2016

@blauen To je fakt... tak tím spíš by ten test měl být jasný 🙂

blauen
25. dub 2016

@atlhea333 tak pojd testnou ve čtvrtek semnou? aspon se hned můžu vyvstekat tady a ty vybrečet 😀 promin musím si z toho dělat srandu.....jinak to nejde

atlhea333
25. dub 2016

@blauen Můžu ti slíbit, že si to nechám projít hlavou. Zítra budu mít cestu do města, takže bych test mohla koupit. Dám ti vědět, jestli jsem se vybavila 🙂
A taky se zazásobím kapesníky :D :D :D

blauen
25. dub 2016

@atlhea333 tak do zítřka pouvažuj....já se určitě testnu ve čtvrtek jsem na pracovní cestě mimo manžela tak ho aspoň ušetřím mého vztekání a nadávání a do pátku večera jak se budu vracet k manželovi se stihnu aspoň uklidnit a být zase vzornou nevztékající se manželkou 😀

atlhea333
25. dub 2016

@blauen Máš to perfektně vymyšlené! Říkám si, že tě podpořím a půjdu do toho tedy taky. Kdyžtak budu doma dělat, že mi něco spadlo do oka :D :D tak nejpozději ve čtvrtek nazdar 🙂

blauen
25. dub 2016

@atlhea333 tak budu s tebou počítat! Zdar Nazdar! Pohov na čtvrtek připravit! 😀 .....nejhorší bude manželovi říct pak v pátek, že to nevyšlo, protože on říká, že nikam už na žádnou IUI nepůjdem že to vyšlo 🙂 bobek můj zlatý, ten bude zklamaný ☹

zuzanaxx
25. dub 2016

@atlhea333 já to taky asi nevydržím a testnu s vámi. Budu sice teprve 11DPO, ale už to nemůžu vydržet! 😁

wwerru
25. dub 2016

ahoj holky ja mam po prvni IUI a pocity smiseny. Dost me ten zakrok bolel a mam 4.den po a nepoboliva me nic ani nepocituju zadny priznaky tak nevim :-/ jestli se to nepovede jdem na dalsi 2 IUI a pak uz ns IVF.

atlhea333
25. dub 2016

@blauen Jestli říká, že to vyšlo, tak to vyšlo ;)

atlhea333
25. dub 2016

@zuzanaxx No tak si pokud můžeš dojdi také do Benu pro ten superčasný test ;) A navíc, pokdu bychom měly mít všechny ta dvojčátka, tak by to mělo být vidět i 11 DPO ;)

atlhea333
25. dub 2016

@wwerru Ahoj, jak to, že to bolelo? To by snad ani nemělo být moc cítit... A jinak já jsem třeba čtyři dny po IUI taky nic necítila.... To buď v klidu, první příznaky může rozjet uhnízdění a to je tak po týdnu až deseti dnech, tak neboj nic, to ještě přijde 🙂

zuzanaxx
25. dub 2016

@atlhea333 Benu nemám v okolí, mám 2 různé testy citlivost 10.

juliemichal
25. dub 2016

holky který DC chodíte bez stimulace na folikumetrii? 🙂 a jak máte prosím velké folikuly?já jsem objednaná na 9DC tak by mě zajímalo jak velký budu mít folikul 🙂 beru i gynex,tak snad už bude dominantní a za pár dnů půjdeme na IUI 🙂 🙂

atlhea333
25. dub 2016

@zuzanaxx Tak jasný... říkám si, jestli to není třeba jen otázka marketingu ;)

atlhea333
25. dub 2016

@juliemichal Ahoj, já jsem byla na UTZ ve dvou cyklech po sobě. Pokaždé jsem byla objednána na 12 DC. Poprvé měl folík asi 14 mm, o dva dny později, tedy 14 DC kolem 20. Po druhé byl hned 12 DC 22 mm a dva dny na to jsme po pregnylu šli na IUI.