Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

bara183
7. říj 2015

@martinek14 tak to je mi líto☹ uvidis jednou se to pověst musí a až to budeš nejméně cekat 😉 pujdes na další IUI?

bara183
7. říj 2015

@xoriska to už bys měla nárok od státu na chůvu ne ??? 😀 😀 tak kladku z okna 😀 a autobus 😀

xoriska
7. říj 2015

@bara183 Už se vidím , jak mám jedno ditě na zádech, druhé na břiše a Kris vláčím za ruku nahoru a nákup bych měla asi v zubech , jinak nevím :D Kamarád má 3 leteho chlapečka a ted se právě narodili další 2 kluci, do toho mají velkoho psa, tak musel koupit nějakou dodávku pro 8 osob , vypadá to jako mikrobus :D

bara183
7. říj 2015

@xoriska no tak to mu fakt nezavidim 😀

bara183
7. říj 2015

A máte nějaká jména?

martinek14
7. říj 2015

@xoriska No je mi hrozne doufala jsem!!!!Byl tam duch ja to nechapu

xoriska
7. říj 2015

@martinek14 Tomu taky nerozumím ... a neměla si mamatest ? Ty prý dělají falešné duchy... Neboj , to zklamaní přejde a navíc je uplně normální, spíš kdybys to tak necítila, tak by to bylo divné... Ono to výjde, pokud jste jinak v pořádku, tak to chce jen čas 🙂

martinek14
7. říj 2015

@xoriska Prave ze jsme nemame zadny problem.Uz 2 iui a nic ach jo ☹

gabra29
7. říj 2015

@martinek14 určitě to vyjde. Asi záleží aby tu IUI správně načasovali a pak by to mělo klapnout. Neboj, určitě to klapne na té další.

xoriska
7. říj 2015

@martinek14 Můžu vědět, jak u tebe to IUI probíhá ? Jelikož já jsem byla jen jednou... Měla jsem teda 3-7 den Clostilbegyt ,13 DC jsem byla na UZ , folikul měl 18 mm , píchli mi 5000 Pregnyl. A druhý den odpoledne jsem byla na IUI . Prý je nejlepší cca 38 - 40 po injekci... Tak snad se to na ten třetí pokus povede 🙂

martinek14
7. říj 2015

@xoriska Taky 3-7 den clostilbegyt,10 dc jsem byla na UZ a pak 13DC to mi pichli i pregnyl a 14 a 15 jsem sla na zavadeni. Kolik mel folikul to nerek jen to ze to je super vse ok jak ma byt

martinek14
7. říj 2015

@gabra29 Po 2 neuspesnem iui jsem uz zoufala citim se tak beznadejne

krmv
7. říj 2015

@martinek14 nam vyslo treti iui.drzim pesth

martinek14
7. říj 2015

@krmv Dekuji

martinek14
8. říj 2015

Ahoj holky.Tak dneska jsem vyhodila svoje 2 testy s dusickama.Nejak mi to hlava nebere jak je mozne ze se mi ukazaly.Po tehle zkusenosti je asi fakt dobre netestovat a po 14 dojid na krev.Doufam ze MS se mi rozjede co nejdriv at muzem planovat nase 3 a posledni iui 😉

gabra29
8. říj 2015

@martinek14 já vím, ale nevzdávej to!!!!! kamarádce dopadla až 6 IUI, ale dopadla!!!! uvidíš, že to klapne. Ale je to na hlavu, nejdřív naděje a pak zklamání, vždycky si říkám, proč? proč to nemůže jít tak jednoduše jako někomu jinému, kdo ani neví jak a je těhotný, ale tak to prostě je.

martinek14
8. říj 2015

@gabra29 No jo nekdo ma proste to stesti!Jeste jedno pak ivf i doktor rikal ze delaji 3 ze pak uz ivf at se to neprotahuje.Jen by me zajimalo jak to pak probiha nevis?Nekdo mi rikal ze beres antikoncepci mesic apak az

xoriska
8. říj 2015

@martinek14 Ono záleží na tobě , zda budeš chtít všech 6IUI , tak máš na ně národ nemusíš jít po 3 na IVF. Jinak o antikoncepci jsem neslyšela, ale od 2DC si budeš píchat Gonal , pak pujdeš na UZ aby se vidělo kolik dozrálo vajíček , ty se odeberou . Pokud nebudeš mít hyperstimulační syndrom, tak mužeš vše ostatní podstoupit ten samý měsíc, jinak až další. A na zbytku se domluvíš s lékařem .... Takhle mi to alespon říkala kamarádka . Jinak věřím, že to na ten 3tí pokus výjde ! 🙂

alasek
8. říj 2015

Ahoj holky,tak já se po měsíční pauze po 1.IUI objednala na stimulaci pred 2.pokusem a čekám na MS.Dneska ráno 1den zpoždění,tak jsem jen tak z legrace testla posledním testem co mam doma a jsou tsm // jak vyšitý!!! Mě asi klepne,zvládli jsme to sami,bez stimulky a to ani nevím,kdy byla ovulace,protože jsem se na to tenhle měsíc ůplně vyprdla..Já se ůplně celá klepu!! Jo a móóóc gratuluji všem,kterým to vyšlo!! 😉

gabra29
8. říj 2015

@martinek14 to vůbec netuším, já do IVF jít nechci, chci vyčerpat všechny pokusy IUI a pak uvidím, ale IVF mi přijde hrozný záhul pro tělo, takže radši volím lehčí cestu. Neházej flintu do žita, třeba právě třetí pokus bude ten úspěšný a klapne to.

gabra29
8. říj 2015

@alasek to je paráda!!!!!! gratuluji a držím palce ať vše probíhá tak jak má.

xoriska
8. říj 2015

@alasek Tak velká gratulace , ono je to tak někdy nejlepší , člověk je v klidu jelikož nic nečeká a pak to jde samo :D . Já jdu zítra na první UZ , tak jsem zvědavá co bude 🙂

martinek14
8. říj 2015

@gabra29 Teda holka tak velka gratulace.Priroda to tak chtela.Super!!!!

gabra29
8. říj 2015

@martinek14 mě ne 🙂 sice bych to brala, ale já nejsem ta šťastná 🙂 je to alasek 🙂

martinek14
8. říj 2015

@gabra29 Ja max jeste 1 a pak jdu na ivf nechci to prodluzovat je tam vetsi nadeje

martinek14
8. říj 2015

@gabra29 jej promin

gabra29
8. říj 2015

@martinek14 jasný, každý podle toho jak to sám cítí. Budu držet palce abys nemusela a ten třetí pokus vyšel.

martinek14
8. říj 2015

@alasek Velika gratulace

gabra29
8. říj 2015

@martinek14 nevadí, bylo by to příjemné 🙂

martinek14
8. říj 2015

@gabra29 Jo dik tobe taky.Rozhodla jsem se ze to nebudu teda pokusim se to neresit ze proste pujdu na ivf a to klapne a uvidime.Podivej na Alaska jak se zadarilo