Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

darinka84
1. dub 2016

@hanulkavelunka tak je spousty žen u kterých vyšel i 1.pokus..do toho bych nešla s takovým pesimismem...nechala bych to plynout s klidem. 🙂

hanulkavelunka
1. dub 2016

@darinka84 😊 to ja vim
Ja to nemyslela vubec spatne,jasne ze se to muze podarit hned na poprve. Taky jsem to tak prozivala a prozivam dodnes. . .
Uplne vim jak vam je,jsou to nervicky
Ale vsem se nam to podari🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
Chtela jsem ji uklidnit ale taky jsem ji po 1.komentari chtela napsat a to taky vsem
Ze to opravdu nejde nemyslet na to jak nektere radi a i kdyz je to tezke at uz u 1.nebo 10.pokusu tak proste se po iui chovat jako tehotna a hezky si to po zakroku uzivat prochazkama,vyletama,a zprijemnit si to
Zadny PESIMISMUS ale JEN OPTIMISMUS
Hodne stesti nam vsem 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀😊

blauen
3. dub 2016

@hanulkavelunka to si říkal pořád ze nejsem naivní abych čekala, že to vyjde 🙂

hanulkavelunka
4. dub 2016

@blauen 🍀 prostesti
Ja budu stimulova 21.dubna a 2.nebo 3.kvetna 5.pokus iui
Meli jsme 3iui a nic pak 1 ivf a nic 4.iui vyslo ale bylo biochemicke a ted v kvetnu bude 5.iui a kdyz ani to nic tak hned 2.ivf
Dej vedet pa pa

karlos12
4. dub 2016

Ahoj holky, tak páteční KO - dostali jsme vynadáno za plánování domečku a nějakých financí a pak miminek, která nepřichází.Pak za špatné myšlenky a tak.Folíky opět žádné, takže opět bez nálady.Dostala jsem opět clostík a zase čekat.Když už to chce človět rozjet jako opravdu tak nic.Doufám že budete mít víc štěstí.Jo, měl to být krásný den, měli jsem 15 - ti leté výročí 😒

hanulkavelunka
4. dub 2016

@karlos12 kdyz nereagujes na clostil proc nejdes do menopuru nebo merionalu u tech mas vetsi sanci ze budou aspon nejake folikuly ale zase na pojistovnu je 1injekce menopuru 84kc bez pojistovny 2x tolik
Min 9 jich spotrebujes.

hanulkavelunka
4. dub 2016

@karlos12 planujte domecek,budes mit jine myslenky a dite prijde samo.

blauen
4. dub 2016

@hanulkavelunka Děkuji, tobě taky hodně štěstíčka tfuj tfuj tfuj pro štěstí 🙂 . Máš už toho hodně za sebou, ale veřím, že určíte se podaří. Já už beru od ledna prednison a o víkendu jsem začal brát clostilbegyt. Jsem Jak koule do ničeho se nevleze tak mam ted pěknou depku. 🙂 a to ještě nejsem tehotna. Příští týden naše první Iui

darinka84
5. dub 2016

@karlos12 jako jak vynadáno že plánujete domeček? nerozumím 😲

elis86
5. dub 2016

@darinka84 Ahoj, tak těhu to samozřejmě nebylo...ale už mám za sebou kontrolu průchodnosti vejcovodů a i když to byly muka,tak vše je ok 🙂 Takže to ted nechávám být chvíli a do léta se uvidí....

darinka84
5. dub 2016

@elis86 bylas na laparce jo??dalo se to myslím v pohodě vzdálnout ne?a je super zpráva, že je vše ok a léto je tady, sluníčko, příliv energie a to by bylo aby to nebylo 😀

elis86
5. dub 2016

@darinka84 laparka naštěstí ne, udělají to v ordinaci pomocí kontrastní látky,kterou pustí do dělohy a ultrazvukem vidí kam to teče....minimální zásah,laparku nechci

karlos12
5. dub 2016

@hanulkavelunka nevím jestli na clostík reaguji, po clostíku nebyla folikulometrie, takže až teď.Jinak domeček už máme, teď zahrádku.Jinak už jsem o menopuru slyšela.Uvidím za měsíc 😒

karlos12
5. dub 2016

@darinka84 ne, že jsme před 5-ti lety plánovali domeček a nedělali děti 😒 Jako že jsme čekali dýl, no .

karlos12
5. dub 2016

@elis86 to neznám, to Ti nabídl lékař ? Nebo ses musela ptát sama ? Je to spolehlivé ? Já jsem dlouho nechtěla na laparku, teď už jsem nějak smířená, ale toto slyším ( čtu ) prvně . Snad už to půjde 😉

darinka84
6. dub 2016

@karlos12
@elis86 to taky nevím o tomto ambulantním zasahu...ale princip je úplně stejný..taky mě napustili kontrastní látkou..ale pod narkozou...tak nevímjaký je v tom rozdíl...já laparku snesla v pohodě a odešla jsem domů..ale to asi nedělají taky všude, já to měla vydupané už předem 😔 jsem takový potížista, neberu antibiotika, neposlouchám lékaře a tak 😀 takže i IVF bude pro mě velká zkušenost, budu muset poslouchat 😀

nita1984
6. dub 2016

Holky jak dlouho jste šly po první návstěvě CAR na IUI? Přemýšlím, zda když jdeme teď v pátek na první konzultaci, dalo by se to stihnout třeba už v příštím cyklu.... ale asi doufám marně...

elis86
6. dub 2016

@karlos12 Jj moje gynekoložka,že to dělají, protože jsem jí řekla že laparku rozhodně nechci a tohle je malý zásah do těla...normálně i bezbolestný,ale do mě se nemohli nějak trefit tak jsem si to vytrpěla :( Na ultrazvuku hned vidí tu látku jestli proudí kam má (musí to dělat 2 doktoři najednou) a je to na pár minut. Za 1500kč. Rozhodně se na tu možnost zeptej, laparoskopie je zásah velký,tohle ne.

elis86
6. dub 2016

@nita1984 mě tam poslala rovnou gynekoložka když bylo vajíčko připravený

nita1984
6. dub 2016

@elis86 tak to by se snad dalo udělat... tenhle cyklud je ovulka nějaká zmatená, graf BT skáče jak blázen, tak bych chtěla v pátek poprosit o UTZ jestli už byla nebo ne a v dalsím cyklu bych chtěla už zkusit IUI...

darinka84
6. dub 2016

@nita1984 my jsme šli taky hned...už nevím zda hned při první navstevě, určitě nám dělali testy teda mě myslím 3. a 21.DC..ale pamatuji si, že jednou jsme tak kdysi jeli a zrovna jsem ovulovala a manžel tambyl se mnou tak jsme to hned provedli...ale při první návštěve možná budou chtít napřed krev a spermio...

nita1984
6. dub 2016

@darinka84 spermio už máme to jsme nechávali dělat už loni v létě... když sjme zjistili že je ok, tak jsme tomu jeśtě nechávali volný průběh... ale to už fakt nedávám

darinka84
6. dub 2016

@nita1984 nedivím se...já mám před sebou poslední mesíc braní prednisonu a už na to kašlu..přijde mě že je to jen nějaký experiment z Podolí a dávají to všem kdo k nim přijde...první měsíce jsem z toho nic neměla a ted jsem nafouklá, bolí mě hlava...to jsem zvědavá co bude až to vysadím 😖

petkak07
6. dub 2016

Ahojky holky, tak já mam zasebou dnes první IUI a dostala jsem 3x denně Utrogestan a rano Vasopirin a Prednison... a za 14 krev tak uvidim 🙂

hanulkavelunka
6. dub 2016

@darinka84 prednison davaji i me a to mame genetiku i reproduk.imuno a vse ok i horm.profil ok
Prestotdavaji prednison a ano davaji to vsem a jen se po nem tloustne co mesic a pokus iui nebo ivf to 2kg nahore a to mame uz 6 pokusu za sebou. . . ale jsme zdravi a nejvic me stve ze to v car uz neresi,mame uplne vsechna vys.a nic nenasli tak proste jen nas honi do dalsich iui nebo ivf
Ach byznys. . .

darinka84
6. dub 2016

@hanulkavelunka no mě by přibrání prospělo, mám 50kg i s botama..ale samozřejmě nestojím o přibírání z hormonů a jen na břichu ☹ jenže coc chceš dělat..já už vyzkoušela všechno i alternativu a prostě už nevím tak asi do toho IVF půjdu

karlos12
7. dub 2016

@elis86 moc děkuji 🙂

hanulkavelunka
7. dub 2016

@darinka84 ja uz taky nevim jak dal
Ale ted od 21.zacnu stimulovat na 5.iui ale zadne volno,zadna neschopenka jen at se neco deje
Vzdy jsem to prozivala uz na to kaslu,jen si 4x odskocim z prace a v zari 2.ivf

terezice1989
7. dub 2016

Tak po dlohém odloučení jsem zdee 🙂 tak mi našli uplně neprůchodné vejcovody jeden jakš takš zprůchodnili, ale nakonec jsme se stejně rozhodla pro IVF, jdu do toho naplno už mám svého stresu dost, tak snad se to aspon někam hne .nechci čekat na zázrak.

darinka84
8. dub 2016

@terezice1989 aspoň víte kde je problém a můžete na něm zapracovat..takže bych tuto zprávu brala vlastně pozitivně...taky jdu do IVF...přeji hodně štěstí