Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

blauen
27. kvě 2016

@lenickaslunicko tak to možná budeš do pondelka překvapena a ten včerejší test nemusel nic znamenat. Moc držím palečky! Keež by ti to vyšlo!

lenickaslunicko
27. kvě 2016

@blauen tak já měla radost i z těch dušíků, jako malá holka 🙂 moc díky, byla bych úplně šťastná 🙂 nechám se překvapit, pocity mám smíšené, tak uvidím 🙂

blauen
27. kvě 2016

@lenickaslunicko jak jsem uvidela toho sveho prvniho dušíka po skoro 4 letech tak jsem si musela strcit hlavu pod sprchu, jestli fakt vidim dobre nebo sním 🙂

lenickaslunicko
30. kvě 2016

@blauen ahojky, tak ani 2 IUI nam nevysla 😒 skoda, snad se nam taky jednou deti podari 🙂 jak se ale rika, ze vsechno zle je k necmu dobre, tak ted se nam to potvrdilo na vlastni kuzi. Byla jsem na ultr i na krev a hrozilo mimodelozni. Jsem smutna, ze to opet nevyslo, ale na druhou stranu jsem rada, ze to neni to mimodelozni. Ms mne nedorazila ani dnes. Dr. rekl, ze to vse muze zpusobit ten utrogestan... Jsem uz trosku klidnejsi, ze vim co se se mnou deje.

fifacek
30. kvě 2016

Dnes mám za sebou druhý pokus IUI, snad to konečně vyjde... To přeji vám všem snažilkám

lenickaslunicko
30. kvě 2016

@fifacek drzim ti palecky 🙂 🙂. 🙂.

blauen
30. kvě 2016

@lenickaslunicko tak to me mrzí, že to nevyšlo, ale jak pises radši nic než mimodelozni. A na krvi ti zjistili nejake zvysene hcg? Mimisek se urcite jednou povede!

blauen
30. kvě 2016

@lenickaslunicko to že ještě nedorazila MS mohl opravdu způsobit to zpoždění ten utrogestan. Hodně holkám to takhle udělal.

japerinka7
30. kvě 2016

@fifacek Držím palce!! Jsem na tom stejně - taky dneska druhý pokus...

lenickaslunicko
30. kvě 2016

@blauen jj,asi ano. Ty hormony umi s telem ale hezky zamavat ☹ jednou to vyjit musi, presne jak pises. Za 14 dni jdeme do tretice na IUI a uvidime. Budeme verit, ze se to do tretice podari. Potom uz jen ta laparka a mesic volnicka, mozna i dyl. Potrebuji vypnout, dat si pohov 🙂. 🙂

blauen
30. kvě 2016

@lenickaslunicko budu držet palečky ať se zadari. Já bastila i ananas před a po je dobrý na uhnízdění. A taky mi pomohla hodně kontryhel.

lenickaslunicko
30. kvě 2016

@blauen jsi zlata, zkusim oboji 🙂. 🙂

elis86
30. kvě 2016

Ahoj holky, tak dnes 3.IUI...manžel výsledky ok tentokrát,tak snad do třetice..jsem nafouklá a trochu pobolívá bříško,tak snad ovuluju 🙂 Pak už začnu řešit IVF....tak všem držím palce at se nám zadaří! Blauen zadařilo se?

blauen
30. kvě 2016

@lenickaslunicko me ta kontryhel pomáhala na růst sliznice mela jsem ji exkluzivní, tedy říkal pan doktor. Budu na tebe myslet. Jo ta kontryhel se pije jinak od prvního dne MS do ovulace pak už ne.

blauen
30. kvě 2016

@elis86 Ahoj, nám se při těch všech potížích jak u me tak manzeluv spermiogram zadařilo hned první IUI. Asi pomohlo to modlení na tom sále kde me dr. nechal ve tmě 30 minut meditovat 😀 Držím moc palečky, ať se zadari!

elis86
30. kvě 2016

@blauen to je super,mě hned vyženou,že prý ležení k tomu nepomáhá,protože už je to ve vejcovodu....tak to gratulace a dík za tip,už se cpu ananasem 😀

blauen
30. kvě 2016

@elis86 Děkuji a přeji hodně štěstíčka a miminko na cestě! 😉

lenickaslunicko
30. kvě 2016

@elis86 budu drzet palecky.

lenickaslunicko
30. kvě 2016

@blauen jj, moc diky, uz jsem nastudovala. Hned zitra jdu na cajit a samozrejme na ananas 🙂

blauen
30. kvě 2016

@lenickaslunicko a taky prý ještě červený grep, ale ted bych ti kecala, na co konkretne je on Dobrý.

katty77
30. kvě 2016

@blauen na růst sliznice, proto se má před ovulkou jíst grap a po ní ananas na zahnízdění 🙂

fifacek
30. kvě 2016

@japerinka7 můžu se zeptat jak ti je? Já byla minule i teď nějak víc unavená

japerinka7
31. kvě 2016

@fifacek Ahoj, minule jsem se asi spíš pozorovala, ale nic nějak výraznějšího bych neřekla, jen jsem byla neskutečně rozežraná. Snědla jsem s přehledem porci, kterou bych jinak měla minimálně nadvakrát a za hoďku bych mohla pokračovat... Teď jsem na to zvědavá, minule jsem při zavádění necítila vůbec nic, zato včera jsem si pěkně zanadávala... Když jsem dorazila domů, tak jsem byla úplně hotová, bolavá a odpoledne jsem spíš tak napůl prospala. A dneska už asi dobrý, tak uvidíme... 😉 Dej vědět, kdyby něco! Cestou do práce si koupím ananasový džus, jak se tady píše a budu doufat... 😉 Hezký den a držím palce!!!!

fifacek
31. kvě 2016

@japerinka7 ahoj, o ananasu jsem tu taky četla tak to taky skusim, za pokus nic nedám a budu vědět že jsem udělala co se dalo aby to konečně vyšlo.. To víš že dám vědět, držím ti palce a taky pošli info kdyby něco.. Hezký den

elis86
31. kvě 2016

@japerinka7 koukám,že včera nás šlo dost 🙂 tak nám přeju hodně štěstí! 😉

lenickaslunicko
31. kvě 2016

Hoooolky, držím vám všem moooc palečky, ať se zadaří 🙂 nás čeká 3 IUI cca za 14 dnů 🙂 🙂

fifacek
31. kvě 2016

@lenickaslunicko ahojky, taky držim palce, my už na třetí IUI nejdeme,potom Ivf ale doufám že už nebudu muset,už nejsem nejmladší a už mě tlačí čas 😖😖😭😭

japerinka7
31. kvě 2016

@fifacek
@elis86 Tak to by byla škoda, aby to nevyšlo, když už je nás tolik 😉 🙂 Kde jste byly? Nepotkaly jsem se třeba? 😕 Dejte vědět, jak se cítíte! 😉

fifacek
31. kvě 2016

@japerinka7 v natalartu v Plzni

leniii23
31. kvě 2016

AHOJ holky 🙂 taky se připojím, jsem 6. den po IUI, už aby byl přiští týden, to čekání je nekonečný 😅