Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

krmv
30. črc 2015

ja byla na utz 12dc a hned injekce a za 2dny iui. nebo 12dc utz,pregnyl a ten den iui.takze asi jak kdo.

merope
31. črc 2015

chnapicek: Já začala šíleně přibírat po Utrogestanu (taky 5 kg za asi 2 měsíce), tak jsem to probírala s doktorkou a zjistila, že to je prostě z toho, že pak furt jen spím a nedostatek energie se snažím "dožrat". Tak jsem se začala extrémně hlídat, co jím a nejím, jíst "normálně" a kupovat víc zeleniny (plus ovoce ze zahrady) a dokonce jsem pak začala i hubnout zase zpátky. Ale chuť luxovat lednici (hlavně večer) mám teda pořád, jen ji otevřu, vidím rajče, mrkev, tak ji znechuceně zavřu a jdu spát.

ladyfox
31. črc 2015

@merope já mám právě strach z těch pitomých hormonů...chutná mi i bez nich..tak to bude teda něco...ale bylo mi řečeno pokud mám ovulaci pravidelnou, že mi nic dávat nemusí...tak uvidíme...

chnapicek
31. črc 2015

já jsem taky byla 12DC na UTZ, večer v 9hod jsem si píchla pregnyl a 14DC 2IUI, dnes jsem 7den po a cítím lehké bolesti jak při menstruaci, plet mám jak puberták 🙂 jak jste na tom vy

merope
31. črc 2015

ladyfox: Dává se hodně pak utrogestan kvůli děložní sliznici a lepšímu udržení se vajíčka a to mi přijde jako největší mor. Aspoň teda u mě - teď jsem dobrala první stimulační hormony kvůli IVF a tam v pohodě, ale ten utrogestan to jsem spící žeroucí pana. Ale jak jsem psala - když člověk ví, že přitom chutná, tak holt vybavit lednici zeleninou a ovocem, já objevila hodně i různá semínka (chia, slunečnice), takže jsem si dala třeba do tašky slunečnici a když mě honila mlsná, zobala tu. Prostě nezbyde než se hlídat (aspoň trénuji na těhotenství, kde to bude taky potřeba - s nadváhou mám docela problém a přibrat dalších 10 kilo, se neunesu, už takhle zlobí kolena a potřebuji tak 10 dolů).

krmv
31. črc 2015

takze iui nevyslo.a za 12dnu jdeme na druhe iui.

ilonkaseda
31. črc 2015

@merope zavádíš utrogestan,nebo polykáš? Polykání má víc negativních účinků a minimálně učinkuj,význam má jen zavádění

nevesta172
2. srp 2015

@chnapicek ty kila nahore jsou na ... taky to znam :D sice se snazim cvicit, ale i rak mam na rozdavani :D po pul roce hormonu mam 10 kilo nahore...

ladyfox
3. srp 2015

@merope díky za info, to se dává USTROGESTAN jen do konce prvního trimestru nebo pořád? Každopádně Tobě držím palečky, ať Ti to brzy vyjde 🙂

kytka12
3. srp 2015

Utrogestan se dává jen do 12. týdne těhotenství. Pokud Vám nevyhovuje existuje i Crinone na zavádění. Taky progesteron, ale nemá tolik nežádoucích účinků. Já Utrogestan nechtěla, motala se mi hlava, byla jsem spavá, bylo mi celkově slabo. Po Crinonu nic takového necítím. Ale taky jsem přibrala během IVF cyklu a to připisuji spíš hormonům a tomu, že mi bylo blbě a pořád jsem ležela. Mám tak 10-15 kg nahoře. ☹

ladyfox
3. srp 2015

@kytka12 noo tak tak kila navíc jsou mazec. Držím palce ať je Vám lépe

kytka12
3. srp 2015

@ladyfox Hm, tak já jsem nyní ve 12 týdnu těhotenství, zhubnout se mi asi jen tak nepodaří, ale nemusela bych moc přibrat.

chnapicek
3. srp 2015

Tak Já jsem dnes 10 den po iui a testik nic bily jako snih. Jen mám bily vytok 😕 a co vy?

serenna30
3. srp 2015

ahoj holky, ve středu mě čeká první inseminace. Mám PCO a nově při PCT testu zjistili i alergii na sperma (hubím manželovi spermie). Dnes na UTZ měl folík 19 mm, píchli mi pregnyl 1500 a ve středu inseminace. Není to moc za dlouho?

serenna30
3. srp 2015

@chnapicek ahojky,
bílý výtok já mám vždy před MS cca 2 dny, ale nemusí to nic znamenat, každá jsme jiná 😉 Držím pěsti, ještě to může vyjít...

serenna30
3. srp 2015

@nevesta172 ahoj, mě ho taky píchli 2 dny před inseminací..

ladyfox
3. srp 2015

@kytka12 za to mimčo to , ale stojí 🙂 třeba naberete malinko

kytka12
3. srp 2015

@serenna30 Když hubíš manželovi spermie, dali ti Prednison? Prý je to jediný lék na tuto alergii. Taky ji mám.

krmv
3. srp 2015

ja mam to stejne ze nepoustim spermie a leky zadne nemam. drvvni ditko mame po prvnim pokusu iui a ted pujdu na druhe iui chceme druhe ditko.

krmv
3. srp 2015

chci se zeptat.jsme na dovolene a na utz pred iui me to vyjde dojit az 13den od mesicku vadi to hodne.minule jsem byla 12dc dostala jsem pregnyl a za 2dny iuí.a nevyslo to.

serenna30
3. srp 2015

@kytka12 zatím mi nic nedal, sex po poslední MS můžem jen s kondomem. Říkal mi, že než mi něco dá, asi myslel prednison nebo medrol, tak třeba pomůže jen tohle. Taky jsem si říkala, že mi nic nenapsal, ale holky na koníku říkali, že i takto to může zafungovat, takže chceme zkusit 3* inseminaci takto, a pak na laparo - mám k tomu ještě to PCO. Spíš je blbý, že to nemůžeme pojistit večer, takže jestli budu mít ovu už zítra, tak je inseminace ve středu na prd. ale s tím nic neudělam:-/

kytka12
3. srp 2015

@serenna30 Moc držím palce, mě inseminace nepomohla. Až po IVF - druhý KET (transfer mraženého vajíčka) se povedlo, ale daleko raději bych to měla přirozeně než jakýkoliv zásah lékařů. Příště chci zkusit čínkou medicínu. Holt je mi 33 let a ještě nemám žádné dítě, tak jsem opravdu moc toužila.

chris11
3. srp 2015

Ahoj holky, az ted jsem si vsimla tehle diskuze.. zitra jdu na kontrolni utz a na tenhle tyden bychom meli naplanovat prvni iui.. jak vam po nem bylo?
minuly patek jsem byla na pruchodnosti vejcovodu a neskutecne me pak bolelo rameno a cely zada - doktor rikal, ze je to normalni.. mela jste to taky nektera? bolelo vas to pak i po iui? 🙂

karlos12
3. srp 2015

@chris11 Ahoj, já jsem sice nebyla, ale při laparoskopii do Tebe naperou i 6 l plynu, aby bylo něco vidět.Po výkonu to zase odsajou, ale nejde vše, ten plyn jde pak hore - ramena a tak.Takže je to úplně normální 😉 Jinak držím pěsti.Já jsem si naordinovala poslední pokus bez doktora a od září jdu zase na ko.Dva pokusy o IUI jsem prošvihla - byla jsem v práci.Teď už to nedopustím 🙂

serenna30
3. srp 2015

@kytka12 no ja beru ivf jako fakt posledni štaci, takze zkusime 3-4 IUI, a v listopadu laparo. Aspon ze chlap ma spermio ok. Je to proste na palici 😒

nevesta172
3. srp 2015

@chnapicek ahoj, ja jsem po pregnylu a iui od patku, tj. 3 dny, takze cekam netrpelive na den, kdy si budu moct udelat test 🙂 neves hlavu, spousta holek psala, ze 10 den nic a 14 den 2 carky ... drzim palec

chris11
4. srp 2015

@karlos12 wow to jsem nevedela.. no dneska se dozvim termin, trochu se i bojim a hodne tesim 🙂

karlos12
4. srp 2015

@chris11 to je paráda, ani se Ti nedivím.Také bych se těšila i bála.Ale bude to v pohodě 😉 Už se snad takédočkáme 🙂 Tfuj, tfuj, tfuj 🙂

chnapicek
4. srp 2015

@nevesta172 Děkuji jsem na to zvědava jestli to vyjde a jak jsi na tom ty

chris11
4. srp 2015

@karlos12 dekuju moc.. tak si me objednali zase na dalsi kontrolni utz na ctvrtek.. a pak az budu vedet vic.. to cekani me asi zabije :( pry je jeste moc brzo neco naplanovat.. k tomu jsem zjistila, ze jsem Rh negativni a darce je pozitivni.. to bude asi jeste sranda 🙂