Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

atlhea333
3. bře 2016

@katkavfr Hele, myslím, že pokud jdete na IUI, tak to zas takovej problém nebude, ne? Spíš aby ta patologie byla dobrá a nebyly moc líný... ale hlavně že nějaký jsou, to je pak půlka úspěchu 😎

hanulkavelunka
3. bře 2016

AHoj jak je to s pregnylem???? do a nebo po 36 hodinach je ovulace?
kdyz neni nalezena pricina proc se nedariotehotnet a vsechny vysledky jsou ok tak cim to muze byt ze se iui nedari?
Proc nektere cary delaji iui 24 hod od pichnuti pregnylu a proc vetsina dela az po 36 hod nebo presne po 36 hodinach????
proc musi byt sex.abstinence 3 dny /vim ze se musi dotvorit spermie/ a nemuze se sexoval dva dny pred iui co kdyz ty folikuly prasknou za cca12 hod od pregnylu a iui je pak uz zbytecne delat kdyz vajicko zanika po 24 hod ............
zacinam magorit jsem 13 hod od pichnuti pregnylu a modlim se at to nepraskne a vydrzi do zitrka .......nikde nemuzu vycist jak to je s tim pregnylem mi setra v caru rekla ze prasknout to driv jak za 36 hod nemuze ze to pregnyl podrzi boze kez by mela pravdu .............

katkavfr
3. bře 2016

@atlhea333 no já nevím zda si domluvíme hned iui uvidíme do řekne gyn.... možná bych počkala měsíc dva ať se spermiogram zlepší pp tech vitamínech. .. přeci jen dva měsíce utečou rychle a pak to třeba bude ještě lepší 🙂

atlhea333
3. bře 2016

@katkavfr Tak já myslela, že už jako je jasno, že bude IUI... ale to si počkejte, tím se určitě nic nezkazí. Já si třeba ještě před pár dny nedokázala představit, že by mi někdo řekl, že mám měsíc dva počkat. A teď po pohovoru v CAR by to se mnou asi ani nehlo 🙂 🙂 🙂 Uvidíš, co řekne gyn... určitě navrhne srpávnej postup!

lindex
3. bře 2016

@katkavfr jake ma manzel vitaminy??

katkavfr
4. bře 2016

@lindex já koupila spectrum tam je vše potřebné 😉

atlhea333
4. bře 2016

@lindex
@katkavfr
Můj drahý dostal Folandrol, je tam selen, zinek a vitamin E (a taky kys. listová a možná ještě něco). Je to ve vodě rozpustný multivitamín. Prodali nám to přímo v CAR na doporučení dr.

elis86
4. bře 2016

@lindex Můj taky bere folandrol a chutná mu 🙂

ellisabetha
4. bře 2016

Zdravím holky, mám prosím jen dotaz. Včera jsem byla na 2. IUI a jak jsem si pročítala zprávu, zjistila jsem, že mi už druhý měsíc po sobě narostl folík na levé straně. Myslela jsem, že se folíky střídají každý měsíc ?? Omlouvám se za možná blbý dotaz, moc se v tom neorientuji. ☹
a Jinak @hanulkavelunka , v "mém" Caru píchají Pregnyl těsně před IUI. Já byla včera na utz. , 14 DC, folík byl 20 mm, píchli Pregnyl a za 2 hod. jsem ležela na sále. Takže každý to dělá jinak. ☹ A nevím, co je správně. Já jsem taky "zdravá", partner taky, vše OK a zatím se nedaří.

darinka84
4. bře 2016

můj má jen selzink..co mě říkal dr. tak ty drahé preparáty jsou jen reklama...ale víte jak co člověk to názor..ale je fakt že my nemáme se spermio problémy..kdyby ano asi by dělal vše pro lepší výsledek....dámy víkend je tady, přeji vám všem pohodičku a ať si ho všechny užijeme bez přemýšlení nad tím zda zustaneme bezdětné nebo ne 😉

darinka84
4. bře 2016

@ellisabetha nemusí se to střídat co měsíc...já s clostylem měla při IUI folíky vždy na pravem i levém...

darinka84
4. bře 2016

@ellisabetha jinak my taky neznáme příčinu, jsme zdraví 😀

ellisabetha
4. bře 2016

@darinka84 Já sice žádnou stimulaci nemám, ani clostyl, ale asi se to tak děje. Děkuji za vysvětlení a přeji hodně štěstí !!!!

elis86
4. bře 2016

@ellisabetha já měla pregnyl 9. den cyklu večer a 11.den cyklu jsem šla na IUI...ten den už mi utz nedělají,takže nevím jak moc to má účinek.každopádně už je to 14dní a příznaky žádný, už je to druhá IUI :(

lindex
4. bře 2016

Muj pritel mel EnergyMan od Swiss. Ted uziva tribulus. A vysledky jsou.

pavlinka2889
4. bře 2016

Koukám že s IUI a pregnylem je to všude různě... Já třeba chodím do Natalartu-Plzeň, kam přijdu 12 či 13 den cyklu,folikul přes 20mm, sestřička píchne pregnyl a za 2 hodinky jdu na inseminaci. Po první IUI to bylo dost divoký, večer mi bolel šíleně podbřišek, dnes jsem po druhé IUI a nic nebolí. Já i partner jsme zdravý. 🙂 holky musíme věřit že to brzo přijde 😉 🙂

hanulkavelunka
5. bře 2016

@ellisabetha Ahoj takze jsem 37,5 hod od pichnuti pregnylu a hodinu po zakroku mela bolesti v obou vajecnicich takze pravda je takova ze pregnyl zabira teda apson u me zabral po tech 36 hodinach a dokonce vcera rano silene moc ovu hlenu a po iui a te bolesti skoro nic takze u me ovulka probehla po 37,5 hod po pichnuti pregnylu jsem rada spermijky tam uz hezky cekaly a dnes jsme jeste pojistili a to bybylo aby se z tech 5 folikulu jedno vajicko neuchtlo zavedli mi 150milionu spermii s 23% progresivnich takze super a jak mi je? krom toho ze jsem nachlazena a po tech bolestech jak byla ovulka uz nic 🙂 ted uz jen cakat a já verim ze to bude ok 4.pokus

HODNE STESTI VSEM 🙂

a MAGORILA JSEM s tim pregnyle a opravdu se ma iui delat nebo bezne se dela po 36 hod od pregnylu

hanulkavelunka
5. bře 2016

@elis86 ja jsem tu ovulaci citila 37,5 hod po pregnylu a hodinu po iui a po iui jsem ani nezaspinila

ellisabetha
5. bře 2016

@pavlinka2889 tak to delajistejme jako v Olomouci.

ellisabetha
5. bře 2016

@hanulkavelunka tak me bolelo včera břicho,nějaký hlen byl út po IUI večer,ale jestli uz byla ovu, to nevím. Každý CAr si to dělá jinak a kdo se v tom ma potom vyznat? Hlavně aby nám to všem vyšlo,postup pal čert. 😊

darinka84
5. bře 2016

@pavlinka2889 mě teda taky píchají pregnyl ráno a dopoledne IUI...takže mám stejné zkušenosti

karlos12
5. bře 2016

Ahoj holky, teda nejsem bolístko, ale po clostíku teď bolí oba vaječníky.Měla by být pomalu ovulka, tak snad je.Jak má při těch bolestech člověk souložit ?

hanulkavelunka
5. bře 2016

@darinka84
@ellisabetha
Jj kazda car ma jine postupy ale jak tak o tom ctu tak vetsinou se to dela po 36 hod
Mela jsem nervy ze tech mych 5 folikul vel.19 az 20mm prdnou drive a ne bylo to vcera hodinu po iui ted uz jen cekat
Preju vsem at se taky zadari 🍀

atlhea333
6. bře 2016

Hezkou neděli všem, chci se zeptat na něco možná trochu zvláštního, ale stejně... Jak to řešíte v práci, když musíte docházet do CAR?
Díky za odpovědi a všem hodně zdaru 🙂

darinka84
6. bře 2016

@atlhea333 tak já tam došla vždy jen na IUI takže jednou za měsíc...jinak jsem byla domluvená na měření folikulu u sveho gyn. takže ten jeden den jsem si proste vzala volno nebo půlden..horší to bude u IVF...to sama nevím jak se budou tvářit

karlos12
6. bře 2016

@atlhea333 já dělám na služby, u staré staniční jsem propásla asi 3 IUI, u nové jsem byla uvolněna na propustku, kterou pak ani nechtěla.Takže asi tak 😉 Máš problém v práci ? Nebo jen info ?

darinka84
6. bře 2016

@karlos12 ta propustka to dá doktor to chápu, ale jaký je rozdíl mezi třeba půldnem volna?nebo mám propustky využít v případě že by mě nechteli pustit?na to mám právo? nevís??a jak se daří?

karlos12
6. bře 2016

@darinka84 Ahoj, na propustku máš nárok, přesně nevím kolik hodin ( prý asi 4 ), zeptej se na personálním.Jinak mi to tam potvrdila recepční a staniční to pak ani nechtěla. Je to lepší než volno, nepřijdeš o hodiny a nemusíš si nic napracovávat.Což u nás je fajn 🙂 Co Ty ? Mrška dorazila ? Že plánuješ IVF, nebo jsem to tak pochopila.Já po clostíku dobré, jen břicho teď bolelo jako mrcha, tak uvidíme.Snad už seto někam pohne, je to doba a k ničemu

hanulkavelunka
6. bře 2016

@darinka84 u ivf pokud budes stimulovat tak si sama zazadas o neschopenku protoze se u toho neda manual.pracovat,a ani ti nebude dobre jak budes nafoukla
Ja taky delala machry ze ivf utajim ale 3.den stimulace jsem zadala o neschopenku ale u obvodaka aby jsme to utajili.
Jsem dnes po 4.iui od patku a popichuje me v podbrisku 😒

hanulkavelunka
6. bře 2016

3 iui 1 ivf a ted 4.iui s 5ti folikama 👍🍀