Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

juliemichal
4. kvě 2016

@nita1984 no dívala jsem se teď na tvé grafy pěkně to vyznačí ovulku akorát jsou fakt daleko nižší teploty 🙂 🙂 pokud se zase někdy rozhodnu měřit BT tak to vyzkouším v těch ústech 🙂 🙂

nita1984
4. kvě 2016

@juliemichal já mám všeobecně nižší teplotu. Měla jsem stejné hodnoty i když jsem měřila v pochvě pár dní než přišel první zánět. Pak jsem se na to vykašlala.

juliemichal
4. kvě 2016

@nita1984 no tak to se ti vůbec nedivím,to kdybych taky dostala zánět tak bych jsem se na to vykašlala taky ☹ takže ty máš stejné teploty jak v pochvě tak i v ústech?já právě slyšela,že v pochvě jsou ty teploty daleko nižší

nita1984
4. kvě 2016

@juliemichal tak já je mám stejné.. a myslím, že "výše teploty" není to, co je podstatné. Podstatné je to, jestli máś třífázový graf s před a poovulační fází.

Každý má teploty trochu někde jinde. Je to individuání stejně jako vśechno.

juliemichal
4. kvě 2016

@nita1984 tak to máš taky pravdu 🙂 🙂 já si myslím,že jsem nikdy třífázový graf neměla jen dvoufázový 😀 😀 nebo se v tom nevyznám 😀 😀

nita1984
4. kvě 2016

@juliemichal měla by být třífázová křivka. Ale já tomu taky až tak nerozumím. Teď ani neměřím, není důvod. Snažit se nesmíme, ani by to nemělo cenu. Už se nemůžu dočkat července 😒

darinka84
4. kvě 2016

@karlos12 no u mě velké věci 😀 minulý týden konzultace v caru na IVF..vše domluvené, že začneme stimulovat od dalšího cyklu a v neděli už jsem to nevydržela a tušila jsem..tak jsem manželovi na prvního máje dala dárek v podobě pozitivního těhotenského testu.. 😅 jsem těhotná...

blauen
4. kvě 2016

@karlos12 vůbec neva, jenom se bojím, abych nebyla pro Vás tady holky planá naděje, pořád tomu totiž nemůžu uvěřit, a kdyby mi Dr. neřekl že jsem opravdu těhotná a zvýsledku HCG tak bych tomu ani nevěřila, protože mi je dobře.

blauen
4. kvě 2016

@darinka84 tak to velká gratulace, tak to jsme tak na stejno 🙂

juliemichal
4. kvě 2016

@nita1984 to se ti nedivím,já taky už neměřím díky toho,že jdu na IUI.neboj červenec bude za chvíli 🙂 🙂 teď si dáte jen 2 měsíce pauzu a potom můžete na novo 🙂 🙂

nita1984
4. kvě 2016

@juliemichal záleží na výsledku laparky. Jestli se povede vejcovody prošťouchnot nebo jestli mi je ovnou vezmo. Pak by zbvalo jedině IVF, které zatím nechci

juliemichal
4. kvě 2016

@nita1984 uvidíš,že to bude všechno v pořádku na té laparce 🙂 a kdy tam jdeš? 🙂 🙂 a to se ani do té doby než půjdeš na laparku nemůžete snažit?

nita1984
4. kvě 2016

@juliemichal nesmíme se snažit než doberu ATB, což je ještě 2 dní. A do laparky to podle dr. nemá smysl. Na laparku chci jít na začátku července, kvůli práci v červnu ještě nemůžu mám tam akce, na kterých musím být ready a dost se bojím, jak to budu zvládat, byla jsem před rokem a půl na slepáku laparo a bylo to děsný

juliemichal
4. kvě 2016

@nita1984 neboj se já jsem byla 2x na laparo skrz průchodnosti a s toho 1x mi ještě brali cystu skoro vůbec to nebolelo 🙂 🙂 takže uvidíš bude to ok 🙂 🙂 a to by jsi na laparku mohla jít i teď,byla by jsi v nemocnici 3 dny a potom by jsi třebas 2 dny mohla být doma a pak by jsi mohla jít do práce.to fakt moc nebolí toho se neboj 🙂 🙂

nita1984
4. kvě 2016

@juliemichal nemůžu, dokud nedoberu ta ATB.

nita1984
4. kvě 2016

Teď koukám, že jsem se překlepla, ATB mám ještě na 20 dní ne na 2 😒

juliemichal
4. kvě 2016

@nita1984 no právě kdyby jsi ATB měla na 2 dny tak to by jsi jít mohla.. tak teď se nedivím,že chceš jít až v červenci na laparoskopii

nita1984
4. kvě 2016

@juliemichal ani nechci, ale nic jiného asi nezbyde.

juliemichal
4. kvě 2016

@nita1984 to se ti vůbec nedivím,ale neboj je to brnkačka 🙂 🙂

nita1984
4. kvě 2016

@juliemichal no já byla na laparo slepáku a moje tělo se blbě srovnávalo s tím plynem, kterým se to břih nafukuje,t ak jsem pak byla víc než týden v nemocnici. No jsem na to zvědavá, jestli to bude stejné nebo snad lepší

karlos12
4. kvě 2016

@darinka84 tak to je super, moc gratuluju !!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🤐 Posraná alergie ( asi ).Co manžel ? Jak je ? Konečně , to je průlom.Nejdřív blauen a teď Ty.

karlos12
4. kvě 2016

@blauen jen tomu věř.A buď ráda že je Ti dobře.Co doma, pohoda ?

juliemichal
4. kvě 2016

@nita1984 jéva ☹ tak to vůbec netuším já na slepáku neměla,ale jinak laparka ohledně průchodnosti a cysty je fakt pamparampa 🙂

nita1984
4. kvě 2016

@juliemichal jooo, uvidíme

juliemichal
4. kvě 2016

@nita1984 držím palečky 🙂

zuzanaxx
4. kvě 2016

Tak u mě IUI neúspěšná...no nic, jdeme na KET...

wwerru
4. kvě 2016

holky zitra jdu na krev tak budu vedet vysledek nasi prvni IUI... ale moc nadeji nemam. Na Testu 0 a zacina me jakoby MS tak nevim no. Ale urcite hned jak to pujde půjdeme do dalsi IUI. Doufam ze to stihnem tento měsíc.

darinka84
4. kvě 2016

@karlos12
@blauen no asi se sešlo více faktorů...léky na alergii, homeopatika, rehabky, psychický pohoda..nevím...tak uvidíme snad vše dobře dopadne..čekáme na srdíčko, za 14dní budu vědět na ultrazvuku

blauen
5. kvě 2016

@darinka84 taky čekám na srdíčko, v pondělí jdu na kontrolu 😉

blauen
5. kvě 2016

@karlos12 doma je úplná pohodička, akorád už by mohlo vysvítnout sluníčko, aby člověk mohl aspon na tu zahradu si sednout 🙂 Akorát mě večer vždycky tak pálí žáhá, že nevím co s tím, to se budu muset poradit s doktorem to se nedá vydržet ☹