Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

donia
29. črc 2014

@jankarica ja mam dcerku v cervnu a idealni. Jen s temi skolkami je to des, vzali mi ji tenkrat az od zari a tak jsem 3 mesice musela platit nemale penize soukromemu hlidani. To jsem zvedava zda se situace zlepsi, ted nam to vychazi na brezen, coz by znamenalo platit neco nekde pul roku ☹

jankarica
29. črc 2014

@donia Uf, slyšela jsem, že to docela dost stoji, no....my máme naštěstí jednu babičku v důchodu(býv.učitelka v MŠ) a moje mamča ještě pracuje, ale je taky učitelka v MŠ 😀 Prázdniny jsou naštěstí pokryté, ptž v MŠ je taky volno, zatím to nepotřebujem, malý ještě nemá ani 2 roky, ale v budoucnu to bude snad dobrý....A jak jste na tom s babičkama vy?

donia
29. črc 2014

@jankarica s babickama nic moc, zrovna jsem ti chtela psat, jestli je nekdy nepujcite 😀
Manzel zrovna pred par dny cetl na netu clanek o babickach, ze uz to vestinou neni co se hlidani tyce, to co to byvalo. Bud jeste pracuji, nebo maji jine zajmy a nebo proste nehlidaji. Tak my jsme to taky bohuzel moc nevyhrali. Jako v pripade nouze / potreby pohlidaji, ale neni to takove to co bych ocekavala - je, ja si chci uzit vnoucata, dejte nam je a my uz si s nimi neco podnikneme. To proste neznam.

jankarica
29. črc 2014

@donia Tak to upřímně lituju, fakt. Naši bydlí pod nám a jsme tam furt, my se jak říkám k nim "vsáknem" 🙂 Každý den, malý miluje dědu! Období "máma pyč", "baba pyč", "dědó čity čity " s knížkou v ruce😀 Je to pro nás veliká pomoc...I druzí prarodiče jsou fajn, ale mají o 10let víc než naši, takže už je to trošku jiné, taky s námi nebydlí, že jo. O to vzácnější jsou někdy ty návštěvy....Oceňuju tvou odvahu 3. miminka, to bude fofr!Musíš být skvělá manažerka! 🙂

donia
29. črc 2014

@jankarica Jee, tak to jsi me ted potesila a zahralo me to u srdicka - to oceneni 😉
Ono je to z velike lasky co s manzelem mame a je fakt, ze on hodne dela pro rodinu, tak je to fakt znat. Nehlede na to, treba 3 deti hned po sobe musi byt fakt zahul, ale vyjde nam to akorat vzdy ca. 7 let mezi a to uz je v pohode.
Takhle to ma kamaradka, ze bydli nahore a jeji mamka dole a je fakt, ze deti spi vic dole u babicky nez s nimi doma.

jankarica
30. črc 2014

@donia Jo, jsi fakt dobrá!klobouk dolů...já mám někdy co dělat s Tondou. Manžel sice pracuje z domu, ale o to horší to někdy je. Někdy bych byla radši, kdyby prostě přišel v 17-18h domů a byl prostě s náma....takhle vždycky jen vykoukne, malý začne řvát tata, vysvětluju mu, že musí pracovat, malý řve....a pracuje tak do 3h do rána, spí pak tak do 8-9h a pak se zas zavře do pracovny... Kdekoliv chceme jet, třeba jen nakoupit jídlo, tak poslouchám:"ale rychle, musíme rychle, musím poslat grafiku, musím poslat tisky, musím, musím,rychle, rychle...."Jsem z toho na nervy. Naši byli vždycky oba zaměstnaní, takže když přišli z práce byli náma nebo se pracovalo na zahradě, manžel na zahradě nedělá samozřejmě nic......Ale 7let je pěkný rozdíl, to jo...já to mám teď v práci na prd. Manžel dělal něco pro mojeho šéfa a tak se zhádali, že se mi tam teď vůbec nechce, proto bych ráda druhé mimčo hned, abych se tam už nemusela vracet....

donia
30. črc 2014

@jankarica To mas pravdu, pracovat z domu neni zadna vyhra - ani pro manzela, ani pro tebe. Presne jak rikas, stale se omezovat a pak nema presne vyhraneny cas na rodinu. Kdezto kdyz by zavrel dvere kancelare a prijel domu, tak ten cas straveny doma vyuzije urcite jinak.
A ksefty ze znamosti take stoji za prd, takze drzim palecky at to brzy vyjde a nemusis resit navrat do prace.

jankarica
31. črc 2014

@donia Mluvíš mi z duše...

akmitaf
3. srp 2014

@jankarica
@donia
táááák sláva nazdar výletu, už jsme doma, už jsem tu. Teda já bych zvládla ještě týden. Asi to byla angína - pořádně jsem se vypotila a prospala se - v noci něco málo sbalila a ten týden jsme si to užili. Jen ta sobota byla s cestou dost náročná.

Je super, že je vám oběma lépe - hlavně odpočívejte a do práce nespěchejte. Uvidíte, že to tak bude lepší - pěkně v klídečku.

Já mám dobrý babičky, ale bohužel pracující, tak je to boj. No zatím mám vše promyšleno a vše tak nějak zvládáme. Od září už mám pro Fínku školku, tak pak to bude super. Jen jak se to blíží je mi to čím dál víc líto - najednou mi došlo jak už je veliká - hrozně mi to uteklo. Jinak jsme byli v termálech v Maďarsku a fakt to bylo super

jankarica
3. srp 2014

@akmitaf Ahoooj! V termálech jsme taky byli, tuším Miškolc, ale už je to asi 10let....je fajn, že jak rychle nemoc přišla, tak rychle odešla a užili jste si to...

Dnes měl malý teplotu, 37,5, mysleli jsme si, že se nám včera pře hrál, jenže pak jsem ho převlikala a má na sobě podezřelé fleky....ani ne fleky jako asi neštovice...zkuste poradit...

A tak si říkám, jak to ten osud zařídil...kdybych nepotratila, tak bych se teď nervovala, že budu v kontaktu s neštovicema.....prostě to tak mělo být.....

akmitaf
3. srp 2014

@jankarica ahoj my jezdíme každý rok a střídáme Velký Meder a Sarvar. Vždycky jsme moc spokojení.

No fakt to vypadá na neštovičky, tak ať to rychle přejde. Hlavně ať to moc nesvědí.

jankarica
4. srp 2014

@akmitaf ahoj, tak dneska má nožky bez skvrn.... 😲 fotky jsem poslala mudře a budu jí volat, co si o tom myslí....

akmitaf
4. srp 2014

@jankarica tak hlavně, že tak. Teď už jen klídeček a pohodičku a rychlé uzdravení. Jinak mám dole 1 kg a to teda dovča byla hrozný útok na jídelníček.

jankarica
4. srp 2014

@akmitaf tak podle mudry to byla nějaká alergická reakce, měl 2dny po sobě asi 3kusy jahod a hlásil, že jsou kyselé, tak to bylo asi vončo...ještě že tak....

Takže léky působí? To je super, já jsem zase na bodu nula. Začala jsem brát norethisteon a žeru na co příjdu. Tak se prolívám vodou, i idyž nezhubnu, tak ať aspoň nepřiberu.....

akmitaf
5. srp 2014

@jankarica já se ode denška začínám zase pořádně snažit. Musím - pokud to chci zkusit v září musím se cítit dobře a věřit, že jsem pro to udělala vše.

Jsem ráda, že to byla jen vyrážka a že je to fuč - tak hlavně žádný jahůdky!!!

donia
8. srp 2014

@jankarica
@akmitaf
Ahoj holky, tak se po par dnech opet hlasim. Byli jsme s detmi na kratsi dovolene po CR, meli jsme to rezervovane uz od ledna, tak jsme to nechteli rusit, kdyz jsem vedela, ze budu v klidu a v pripade potreby je to kousek domu. Nastesti vse ok, jak beru ty prasky, tak ani znamka po spineni, tak uz to tak doufam zustane a na kontrole bude take vse jak ma. Jdu pristi stredu, ale bojim se, ze mi utz delat nebude, tak toho stejne moc nezjistim.
A jak je Vam, mate nektera planovane dalsi IUI?

jankarica
8. srp 2014

@donia
@akmitaf Ahojte! Já stagnuju, beru noretisteron, do 13. pak snad menzes, Chorvatsko s oběma rodinama jsme zrušili, ptž jak jsem si přečetla průběh prasknutí cysty, stačilo mi. Raději jsme jim řekli ať si zařídí nějaký last minutě sami, ptž 21. jdu teprve k doktorce, zda to prasklo a od 22. mají naši čerpat dovolenou. A říct jim 1den předem, že nejedem.....byli by asi nakakaní....taky jsme zohlednili to, že bych moc chtěla letět letadlem a příští rok už za prcka Budem platit nemalé peníze...Chorvatsko může zajet příští rok...a IUI? Určitě jo, ale asi až září nebo říjen, uvidíme jak to tam dole v dole bude vypadat...

@donia Super, že jsi v pořádku,a který že jsi tt?

@akmitaf A jak jde hubnutí?

akmitaf
8. srp 2014

@jankarica
@donia
Ahoj holky - hlídám sestře děti, tak nějak nestíhám sem chodit. Nestíhám nic. U nás nic nového - rozhodla jsem se tento měsíc vynechat a nabrat duševní sílu, tak tak činím. Denně se snažím udělat si malou radost a něco pro sebe. Zatím se cítím moc dobře a v září to zkusím na novo. Snad to tentokrát klapne. Jsem ráda, že se vám daří dobře. Jen tak dál

donia
10. srp 2014

@jankarica Jo, o te cyste jsem take cetla, to se clovek ale nesmi hned vsim desit. Take cekam co mi rekne na dalsim utz, jestli tam stale je a event. jak velka. Doufam, ze uz nebude.
Jinak jsem dnes 9+2 tt. Ve stredu jdu na kontrolu, ale nevim, obavam se, ze mi utz delat nebude ☹ Tak budu muset vydrzet do 1.9. a doufat, ze bude vse ok.

donia
10. srp 2014

@akmitaf Tak to ti fandim, denne si udelej aspon malinkatou radost, to je super. Jen tak dal a na zari budes max. pripravena 😉

donia
13. srp 2014

@akmitaf
@jankarica
Holky, tak je to v pr.... ☹
Na UTZ bez srdecni akce, takze je konec - zitra rano nastup do nemocnice.... Jsem 9+5

akmitaf
13. srp 2014

@donia to nééééé ☹ ☹ ☹ to mě hrozně mrzí 😒 😒 😒 zlato drž se 😖 vyšlo to jednou výjde to i příště a už bude určitě vše lepší. Až se na to budeš cítit, tak napiš - budeme na tebe moc myslet 😢 opravdu mě to mrzí

donia
13. srp 2014

@akmitaf Dekuju. Ja prave ted stale premyslim jestli to pokouset nebo se te myslenky na dalsi mimi zbavit. Je to ted tezke a vubec nevim... Asi ty nejvetsi emoce bohuzel teprve jeste prijdou, ted je to hodne cerstve.

akmitaf
13. srp 2014

zlato je mi to jasné, ale uvidíš za měsíc za dva až budeš mít čistou hlavu. A je to jisté? Nebylo třeba jen špatně vidět? Moc mě to mrzí. Pokud bych mohla jakkoliv pomoc ráda to udělám

donia
13. srp 2014

@akmitaf Diky za podporu. Bohuzel, koukal na to ze vsech stran a nikde nic. Taky mam uz druhy / treti den, ze mi poplasklo bricho a vyuzila jsem ranni moc, co jsem nesla na kontrolu a udelala z ni ted tt a je slabsi nez byval, takze je to asi jasne.

akmitaf
14. srp 2014

@donia zlato moc se drž a hlavně vyšlo to na poprvé teď výjde to i příště. Nebůj bude líp - hlavu vzhůru - dvě zdraví už máš doma, tak to bude dobrý.

jankarica
14. srp 2014

@donia Ahoj, je mi líto, co se stalo☹ opravdu líto.... budu na Tebe myslet ať jsi brzy fit... ať to co nejdříve pře bolí...Hlavně odpočívej....

donia
14. srp 2014

@akmitaf
@jankarica
Holky, diky moc. Jsem uz doma, rano zakrok a po 14 hod. me uz pustili domu. Po fyz. strance je to ok, ale ta dusicka je moc bolava ☹
Chvili to jde a pak zase mam navaly place. Ale to k tomu asi patri. Vubec si nedovedu predstavit pocity tech, ktere to maji doma nachystane a prijdou z porodnice s prazdnou naruci.
Mam pockat az prijde klasicka ms a pak to muzem zkouset. Ale ja vubec nevim zda jsem pripravena prijmout takovou, event. horsi ztratu znovu. Zda to znovu zkouset pres car, nebo to proste nechat osudu, ja ted vazne nevim nic.

akmitaf
15. srp 2014

@donia ahoj zlatíčko - je to hrozné, ale k životu to prostě patří. Na druhou stranu buď ráda, že se to vše pokazilo tak brzo - představ si jak by to bylo hrozné třeba až u druhé genetiky. Myslím, že teď si musíš vyčisti hlavu a za měsíc za dva uvidíš, jestli se na to budeš cítit. Riziko je tu vždy - i u přirozeného početí. Riskuješ prostě každý den - nikdy nevíš, co se může stát, to by sis ten život vůbec nemohla užívat. Hlavně hodně odpočívej a na nic nemysli - jak se ustálí hormony bude zase o něco líp. Zatím pa

donia
15. srp 2014

@akmitaf Ja vim, sama toto moto razim, proste kdo nic nezkusi, nic nezjisti. Tak to proste je. Proto jsme se take rozhodli pro dalsi mimi a doufali, ze to bude vse v poradku. To jen ze, kdyz vim, co se mnou dela ztrata i takhle relativne brzy, tak o to vetsi hruzu mam z toho, co by, kdybychom do toho sli znovu a stalo se neco kdykoli pozdeji. Ale clovek nesmi malovat certa na zed, to by opravdu neudelal nikdy nic a ani to neni jistota, ze se nic v zivote nestane.