Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

donia
12. zář 2014

@akmitaf jak myslis do kdy mam cas?

akmitaf
12. zář 2014

Do kdy můžeš na to IFV

donia
13. zář 2014

@akmitaf do rijna si to mam rozmyslet, ze bychom v listopadu sli tak, abychom do kvetna stihli 2-3 cykly.

akmitaf
14. zář 2014

@donia ahoj tak to jo , já se lekla, že máte čas jen do konce roku. Tak to bych možná počkala, ale bude to těžké - budu na tebe moc myslet

akmitaf
18. zář 2014

@jankarica @donia ahoj tak dnešní kontrola dopadla dobře - srdíčko bije a mimoušek se má k světu - mám hroznou radost, ale vím, že je to teprve začátek - jsem 8+3 - je ještě dost brzo.

donia
18. zář 2014

@akmitaf tak to je moc dobre, drzim palecky, at je tomu tak i nadale

donia
23. zář 2014

@jankarica tak jak je? dovca se povedlo neco vyhodneho sehnat?

donia
29. zář 2014

@akmitaf tak co, jak pokracujes?

akmitaf
30. zář 2014

@donia ahoj zatím nějak - ve čtvrtek jdu na jakési krevní testy. Příští čtvrtek jdu na kontrolu a 21/10 jdu na genetiku - nevím, co tam bude vidět budu už ve 14 tt - někteří mi říkají, že je to pozdě. Tak nevím. Dnes jsem byla v obchodě a na skok v práci a domů jsem se vrátila s neuvěřitelnou křečí v břiše - už je mi líp, ale fakt jsem si myslela, že je to konec. Dnes už se budu jen válet. Nějak mi není dobře. Snad vše dopadne dobře a budeme oba zdraví

donia
30. zář 2014

@akmitaf tak na tebe myslim, at je to ok. Moc se neprepinej. To mas ted tu krev jako prvni cast prvotrimestralniho screeningu, ktery je pak doplnen o ten utz, ne? To by tak vychazelo. Ja mela jit v 10tt na krev a ve 12tt na utz, tam se davaji oboje vysledky dohromady a nekde jsem dokonce cetla, ze utz delaji az do toho 14 tt, tak to je asi jak to mas ty. Jestli ti to takhle rikal dr. tak by to melo sedet.

akmitaf
30. zář 2014

@donia no snad ví, co dělá - jsem už u své dr. a jsem dost zklamaná. Snad bude vše dobrý a moc díky. A co ty? Pořád se hlídáte?

donia
30. zář 2014

@akmitaf no, bohuzel ano. Ten strach je velky. Kdybychom nebyli vedeni v CARu, tak to neresim, ale takhle nechci zmarit event. pokusy. I kdyz predstava, ze jdeme do IVF a vydame za to nemalo penez take neni nejprijemnejsi. Ale bohuzel nemame cas to zkouset "co kdyby nahodou", tak se uz tesim, az bude listopad a doufam, ze se zadari a hlavne dotahne az do zdarneho konce. Vyhodu to ma tu, ze by me sledovali uz od zacatku, necim podporili, kdyby neco. Tak vic uz pro to snad udelat nemuzeme. Ale to cekani je dlouhe.

elysion
1. říj 2014

@akmitaf Ahoj prosím tě měla bych na tebe prosbičku.Pročítala jsem diskusi o iui a nemohla sem si nevšimnout,že chodíš do dietologický poradny.No teď nejspíš ne,když jsi v očekávání takže zrovna i gratulace k miminku.CHtěla jsem se zeptat na ty prášky na hubnutí,co ti předepsali v poradně,jestli by jsi mi mohla říct název optala bych se své mudr jestli by mi je mohla napsat...předem moc děkuji 😉

akmitaf
1. říj 2014

@elysion ahoj prášky byly skvělý - jmenují se xenical 120 mg. Vážou tuk, tak ho nestrávíš a on výjde hned ven. Jen opravdu obzvlášť ty první dny odchází velmi rychle a několikrát za den. Ale jde to s nimi teda samo. Přeji mnoho štěstí a úspěchů

jankarica
1. říj 2014

@donia
@akmitaf Ahoj ŽENY! Jsem zpeět😀 A jsem ráda, že už jsme doma...bylo to super, ale bylo toho dost. Nakonec jsme sehnali Řecko, ostrov Thassos na 12 dnů za 5.900kč/os. sice bez jídla, ale něco jsmesi vezli a něco koupili tam, celá dovča i s útratou nás vyšla na 21.000kč....neberte to prosím tak, že se chlubím, jen všem doporučuji. Kdybychom jeli na all tak bychom i v tomto termínu vyplázli 25tis. bez útraty.... Počasí vyšlo, 2 dny bylo škaredě, jinak jsme se slunili, prcka jsme mazali F50 a absolutně vklidu, řekla bych, že by stačilo i míň, jednou dopo a jednou odpo. Půjčili jsme si 2x auto a objeli celý ostrov dokola, prošli všechny památky a okoupali jsme se i na jiných plážích...prostě paráda. Malý měl zážitek z letadla(já taky🙂 pak z trajektu...jen jse byli bohužel ubytování nejjižněji, takže jsme museli absolvovat ještě 1.5h cesty autobusem k ubytování☹ ale taky jsme to přežili🙂 a co se našeho společného zájmu týče, dnes jsem vyzvedla Clostík a s další MS, což je až za dlouho, ho začnu zobat a bude IUI😀 Moc už se těším.

@akmitaf MYSLÍM NA TEBE, určitě bude vše dobré, mimísek bude tak jak má být🙂 musíš věřit a všechno vyjde, určitě

@donia Vyrozuměla jsem dobře, že jdete na IVF? S IUI už asi nechcete marnit čas, že...chápu, úplně. Budu pak ráda za každou informaci co poskytneš, ptž o tom zatím moc nevím, snad jen to, že je to sice náročnější, ale o HOOOOODNÉ větší šance🙂 a pokud na to půjdeš v listopadu, tak budeme mít zase podobný termínek, tak se můžem podporovat🙂 pro tebe platím to samé. Hlavně pozitivně myslet!!! Zakazuji ti jakékoliv pochybování!!!

Moc na Vás myslím holky, samozřejmě i na nově příchozí 😀

akmitaf
1. říj 2014

@jankarica i ty jedna výletnice a co domácí snaženíčko? Nevezete si suvenýrek z dovči. I to se stává. Je paráda, že jste se měli tak pěkně, určitě jsi načerpala nové síly, tak budeš teď bojovat. Věřím, že se to rychle zadaří

jankarica
1. říj 2014

@akmitaf To víš, že jsme se snažili, až měli sousedi nad náma nějaké připomínky 😀 Dokonce jsem si 100% jistá, že jsem na dovči měla OVU 🙂 ale Spermio je takové jaké je...spíš jsme si to užívali jen sami pro sebe, než že by to bylo snažení 😵 😵 😵

elysion
1. říj 2014

@akmitaf děkuji a doufám,že pomůžou 😉

akmitaf
1. říj 2014

@jankarica tak to má být - tak držím pěsti - to by byl krásný dáreček

donia
10. říj 2014

@akmitaf
@jankarica
ahoj holky, jak zijete?

akmitaf
10. říj 2014

@donia jo jo u nás docela dobrý - včera další kontrola a zatím vše na 1. Tak snad to tak půjde i dál. Genetiku mám 21/10, tak doufám, že pak se vše uklidní. Jsem hrozně unavená a taky mi tentokrát fakt není dobře, ale co už. Hlavně, že je malý zdraví.

donia
10. říj 2014

@akmitaf tak to rada slysim, na genetiku drzim palce, tak pak urcite pisni. u jinych mi prijde jak ten cas leti, jsi 12tt. ja se tak daleko bohuzel ani nedostala

akmitaf
10. říj 2014

@donia no jo už 12 tt - mě se zase zdá, že to neletí vůbec. A to jsem pořád v pohybu. Doma je to jak po výbuchu, ale prostě jsem firt ták unavená, že nemůžu normálně fungovat. Malá jako kdyby to tušila je teď jen samá maminka, tatínek na ni nesmí kolikrát ani promluvit. No docela záhul.

akmitaf
10. říj 2014

@donia neboj příště už to dotáhnete do zdárného konce

jankarica
12. říj 2014

@akmitaf
@donia Ahojky, Já jsem dnes dostala MS, už 3dny mně vždycky večer začne být blbě od žaludku, ale tak, že třeba do 4h do rána nespím. včera jsem i trochu zvracela, tajně jsem doufala, že se stal na dovči zázrak, ale ne-e.....asi na mně něco leze, ptž mně bolí celý člověk. Klouby, v zádech, hlava.....no fuj Jinak samo 5DC začínám s Clostíkem🙂 A pak čekání, pak malinká akce a zase čekání...však víte o čem mluvím..... 🙂 Všechny zdravím a přeji zdravíčko a štěstíčko maminkám i snažilkám 🙂

akmitaf
12. říj 2014

@jankarica víš jak to je - udělej si raději testík. Jinak chřipeny teď teda řádí. Neboj nevyšlo teď výjde příště 😀

donia
12. říj 2014

@jankarica a MS ti prisla v terminu? neni mozne, ze je uhnizdovani a preci jen by se stal zazrak 😉
Ja zacinam spinit a ms cekam pristi patek, takze klasika to moje predmenstruacni spineni tech par dni pred. Pak musim vymyslet zda tomu uz nechame volny prubeh, nebo pri te dalsi budu stimulovat na IVF...

klarkaahonzik
12. říj 2014

Ahoj holky,chtěla bych se na něco zeptat,čeká mě inseminace a četla sem tu,že jste braly nějaké léky a chtěla bych se zeptat kolik ste za ně doplácely,děkuji 🙂

malenka3
12. říj 2014

@klarkaahonzik Já doplácela celkem cca 400 Kč - injekce buď Ovitrelle nebo Pregnyl (Ovitrelle je již připravená injekce, takže dražší, Pregnyl si musíš namíchat sama, pokud si to budeš píchat ty) - to jsem měla jednu injekci 2 dny před IUI a pak od 2. dne po IUI Utrogestan.

donia
12. říj 2014

@klarkaahonzik ja mela jen Pregnyl na vyvolani ovulace a nic jsem neplatila. Asi zalezi v jakem CAR jsi a jakou mas pojistovnu.