Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

adydejka2609
18. únor 2015

Je to me první iui,trochu me znepokojuje ta bolest břicha a to hlavne po ránu :/,take preji hodne stesticka k miminku 🙂

jitkacross
18. únor 2015

Když jsem otěhotněla taky mě jakoby rypalo v levém podbřišku a taky jsem spinila kolem 5 dne myslím

jitkacross
18. únor 2015

Tak držím pěsti 😉 . adydejka 2609 : A zkusis zítra už test myslím, že by mohl ukázat 😀

jjaanca
19. únor 2015

@adydejka2609 Jj, zkus test, jsem zvědavá. Už by tam něco být mohlo 😉

adydejka2609
19. únor 2015

Holky tak zatim nic :/ test negativni, zitra bych mela na kontrolu k Mudr.,treba se tam jeste neco ukaze 🙂

lloupacek
19. únor 2015

ahoj, já dnes 13DPO a na testu jsem zahlídla mikro ducha, a ted nevím zda je to už nějaká psychivká deformace nebo fakt 😀
Uvidíme zítra, v den, kdy mám teoreticky testovat poprvé 😀

donia
19. únor 2015

@lloupacek Tak to vypada nadejne, kdyz uz jsi 13DPO. Tak uvidis zitra, ale ja takhle testovala uz 12DPO a videt to bylo. Predtim jsem si jeste par dni delala ovu testy a jelikoz silily, bylo mi jasne, ze tt bude pozitivni.

lloupacek
19. únor 2015

@donia

vážně mají ty ovu testy nějaký vliv? Já se to totiž nedávno tady dočetla poprvé, do tý doby jsem o tom neměla ani tušení, asi jsem zabržděná. 😀 😀

Když já si ted kdykoli udělám OVU test a bude pozitivní tak to značí, že můžu být těhule? Vážně?

jitkacross
19. únor 2015

S tim ovu testem to taky neznám . Já vždycky testovala asi ten desátý den a byl tam mini duch a když za další den zesilil bylo jasno. Ale ono kazda žena má hodnoty hcg jine tak někomu ukáže už dvanáctý den dálnici a někomu az třeba tři dny po vynechání. Tak držím palce 😀

lloupacek
19. únor 2015

už jsem našla mraky diskuzí na tohle ovu test téma na emiminu, díky moc

donia
19. únor 2015

@lloupacek neboj, zabrzdena nejsi 😀 Ja to take cetla tenkrat tady a z vlastni zkusenosti to tak opravdu funguje. Ovu test je hodne pozitivni po podani Pregnylu (ci neceho podobneho), tak to muze zmast, ale pokud uz z tela vyprcha a ovu test je krasne pozitivni v dobe kdy se ocekava zda se zadarilo, tak je velka sance, ze je to opravdu tehu.
No a uz jsi ovu test zkousela? Ten se naopak dela pres den, takze pokud doma mas, sup na to 😉

lloupacek
19. únor 2015

@donia nezkousela 🙂 ani nevim zda mám. no pokud zkusim, tak vecer doma .-) dík za názor

jitkacross
19. únor 2015

Holky tak to je něco pro mě....Já testovací maniak 😀 😀 😀 to bude penez

donia
19. únor 2015

@jitkacross zkus vycihat akci v Maxovi 2+1 jejich vyrobky a nakup ty ovu testy, to se ti vyplati 😀

jitkacross
19. únor 2015

Díky mrknu na to 😕 .Ať jsem připravena 😀

adydejka2609
20. únor 2015

Holky,zkusila jsem si udělat ovu test,testovací čárka je duch,teh.test je negativní.Dneska jsem byla u Mudr.a mam dve 5cm cysty,myslíte ze ovu.test kde je duch jsou ty cysty?nebo kdyby čárka sílila,mohlo by se jednat o tehu?termín menstruace mam zitra

donia
20. únor 2015

@lloupacek Tak jak dnes, testovala jsi?

donia
20. únor 2015

@adydejka2609 tak teoreticky na ovu testu by ta testovaci carka mela byt po cely cyklus jen vzdy v ruzne intenzite, jen pri ovu silna. Takze bych to nicemu neprikladala. Pokud by ovu test silil, tak se da predpokladat, ze by mohlo byt tehu. Ja to aspon tak mela.

adydejka2609
20. únor 2015

Zkusím tedy ovu test zitra uvidíme co mi ukáže 🙂, zda čárka bude silnější....ale břicho me začíná bolet už na očekávající měsíčky....,spíše pocitam s nadějí v příštím iui

lloupacek
20. únor 2015

@donia ano kocicko podivej do alba na mem profilu 🙂

lloupacek
20. únor 2015

@adydejka2609 ja byt tebou tak se na ovu test vyprdnu. cetla jsem snad stovky nazoru na emiminu i tady a opravdu je to hrozne relativni. nekomu se to ukaze a nekomu naopak ne i když je tehule. takze radsi si udelej zas TT, ke vsemu levnejsi a je urceny k tomu ucelu. vim jaky to je cekat, ta beznadej a nervy .... taky testuju denne a dnešního ducha lovim ještě ted ....

adydejka2609
20. únor 2015

@lloupacek koukala jsem na testy a vypadá to nadějně ;),tak hoooodne hoooooodne štěstí

jitkacross
20. únor 2015

No pořád mě to vrta hlavou ty ovulační testy misto těhu. Tak jsem si přečetla několik článků. A dozvěděla jsem se, že těhotenský hormon Hcg je podobný jako Lh který se uvolňuje při ovulaci. A Lh hormon se během cyklu kolísá to znamena, že ovu test muže byt slabe pozitivní kdykoliv během cyklu. A druha věc je ta, že ovu testy jsou méně citlive 25 mlU/ml a tehu test 10mlU/ml což znamena, že pokud je pozitivní ovu test tak na těhu musi byt tim pádem dálnice.

adydejka2609
21. únor 2015

Holky nedalo mibto a zkusila jsem teď ovubtest,který je silnější jak včera,zkusila jsem i teh.test,kde vidím mini mikro ducha....ukazal se,ale cca po 5min.

adydejka2609
21. únor 2015

Tak stále doufám,ze šance a naděje je 🙂,i když po 5 min?? 😖

jitkacross
21. únor 2015

No to nevadí pokud ten těhotenský test má slabého ducha i po limitu. Ja to ze začátku prvního těhu taky tak měla. 😀 . A ty máš termin MS dneska?

adydejka2609
21. únor 2015

Ano dneska,koupila jsem si extra citlivý test na zítřek,tak jsem nervózní 😨

jitkacross
21. únor 2015

To jsou nervy znám to. Moc moc držím palce. 🙂

jitkacross
21. únor 2015

Už se vidim v březnu po iui zase ty testy budu hypnotizovat 😀

adydejka2609
21. únor 2015

@jitkacross jsou a jakeeeee, odpol.si zajdu koupit další testy,kdyby naaaaaaahodou mikro duch zesílil 🙂,děkuji za podporu 🙂