Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

elis86
29. únor 2016

@darinka84 tak jestli jsi to nedostala tak šance pořád je.zkus jít zítra na krev

karlos12
29. únor 2016

@darinka84 Ahoj, tak co ms ? Koukla jsem se rychle na net, zůstala jsem na pokoji.Stále marodím a venku je teplo a prší, manžel šel zkusit štěstí na svah na dopolodne.Já jsem si zůstala hezky v pelíšku, nalakovala nehty a udělala masku.Tomu říkám dovča 😉 Tak jak testy ? Už něco víš ? Já dobrala ten clostík a uvidíme.Snažení je na nás.Držím pěsti 🙂

karlos12
29. únor 2016

Ahoj holky, tak jak se máte ? Já si užívám na horách, na pokoji.Venku je hnusné teplo a mokrý sníh a já jsem nemocná.Ale dobrala jsem clostík, bez vedlejších projevů, to jsem ráda.Jen jsem cítila vaječníky ( asi 😉 ), ale jinak pohoda, uvidíme v době ovulace a dál.Jinak držím všem pěsti a přeji hezký den 🙂

darinka84
29. únor 2016

@karlos12 dobrala jsem utrouš tak asi až zítra dorazí menses..to budu 28DC..se máš že dovolenkuješ..tady tady prší ale musím být v práci a je tady blázinec...
jinak už zjisštuju info o IVF a jsme s manželem domluvení že za dva měsíxce zavolám do centra a jdeme do toho...tak zjištuju cenu a jak konkretně to preobíhá..hlavně jsem pořád ve zkušebce takže nemužu brát dny volna a co vím tak v jednom pokusu je třeba kolem 5ti návštěv

gufunka
29. únor 2016

Ahojky holky tak dnes måm za sebou první IUI ve středu hned druhý🙂 ale jsem nějaká rozpačitå strašně bych si to přála, ale po rozhovoru z mudr.nám nedåva žådnou šanci ☹ manžel må upa minimum spermii tak nwm co måm dělat jestli pokračovat nebo už přímo IVF ☹

darinka84
29. únor 2016

@gufunka držím pěsti třeba to vyjde..mě říkal dr. že na čísle nezáleží , podívej na nás my máme vysledky na jedničku a stejně tři roky nic... 😀 pokud vyloženě nespěcháte a je problém jen v tom počtu spermií možna bych zkusila napúřed IUI..však je to 6 pokusů zdarma a za pár měsícu bych se už předběžně poohlížela po IVF...já to tam taky směřuju a pokud by k tomu nedošlo brala bych to jako příjemné překvapení, ale už sbírám peníze na IVF

elis86
29. únor 2016

@gufunka dvě IUI za sebou? to jsem nevěděla,že jde...no zkusila bych jich pár a až pak IVF.

gufunka
29. únor 2016

@darinka84 děkuji 🙂 jj jen počet nemá ani milión ☹ přemýšlelý jsme radši na dárcovství nejsme zrovna při penězích aby jsme to zkoušely vickråt ☹ a co vám řekly proč to nejde když jste oba zdraví🙂

gufunka
29. únor 2016

@elis86 jj jde ale taky jsem to nevěděla 🙂 děla se to tak jen při prvním že dvakråt za sebou aby se to potvrdilo a byla větší šance kéééž by ☹

darinka84
29. únor 2016

@gufunka že se to někdy stává, že jsou fyzicky ok a prostě to nejde 😀

katkavfr
29. únor 2016

Holky prosím jen ze zvědavosti jaké výsledky mel vaší chlapi na spermiu kolik těch mrse měli a jestli se podařilo a napokolikrát?

nevesta172
29. únor 2016

Ahoj, tak ja dneska testovala a 6 IUI, opet nevyslo. Takze budu volat k doktorovi a domlouvat se na IVF :(

gufunka
29. únor 2016

@nevesta172 to je mi líto ☹ a jestli se mužu zeptat jaký je problém jen u partnera?

japerinka7
29. únor 2016

Holky, nevíte kolik stojí IUI po "vyčerpání" 6ti pokusů hrazených pojišťovnou? Díky

gufunka
29. únor 2016

@japerinka7 ahojky slyšela jsem že dva tisíce ale nejsem si jistá 🙂

japerinka7
29. únor 2016

@gufunka Super, díky! Kdysi v nějakém komentu byla taková nějaká částka, ale nebyla jsem si jistá, jestli jsem si to s něčím nespletla... 😉

darinka84
1. bře 2016

@nevesta172 taky půjdeme na IVF..asi se z naší skupiny IUI stane postupně jdeme na IVF 😒 ale já už se těším, prostě si uděláme dítě v laborce..v ložnici to umí každý 😀

elis86
1. bře 2016

@katkavfr poprvé na spermiogramu jen 7mil (asi nervozita), první IUI 12milionu a druhé 11 mil...průměr je 15,ale prý to na IUI stačí. Bohužel se zatím ale nedaří.

elis86
1. bře 2016

@nevesta172 to mě mrzí,myslím že k tomu dojdeme skoro všechny jak vidím...tak podávej info jak vše probíhá,díky

katkavfr
1. bře 2016

Hmmm a je dané nějaké minimum spermií pro iui?

darinka84
1. bře 2016

@katkavfr kdyby byl počet tak malý že by IUI neměla smysl, určitě by ji dr ani neprovedl a byli jste o tom informováni.. 😉 já bych zkoušela

elis86
1. bře 2016

@katkavfr to nevím,.ale na těch 11 milionů mi řekl,že to na IUI v pohodě stačí.

venda01
1. bře 2016

ahoj holky, přidávám se k vám, v pátek nás čeká 2. IUI, které si sami hradíme. 1. IUI bylo 2.2. 2016, neúspěšné a bylo nám řečeno, že další můžeme až za 3 měsíce s pojišťovnou, tak jsme do toho šli bez pojišťovny a částky pomalu, ale jistě stoupají. Komplet částka zatím 5500 Kč. Ale co bychom za naše miminko nedali 😉

darinka84
1. bře 2016

@venda01 přeji hodně štěstí..teda je mě jasné že každá uděláme cokoliv, ale mám pocit, že toho ty centra pěkně zneužívají....byla jsem na IUI a můžeš 6x po sobě...nevím jaký je rozdíl nemocnice a soukromý car, ale já platila za IUI pouze 30kč ještě když byli poplatky a nyní zcela zdarma..mám předběžné kalkulace soukromý car zlín a fakultka olomouc, na kterou je mimochodem bezvadná recenze a rozdíl: 50litru zlín a olmík max 25tisíc..tohle je velká hra tyhle cary 😎

venda01
1. bře 2016

@darinka84 všechny platby jsou za hormony, konkrétně píchám Fostimon a zvýšili mi dávku, proto ta cena. Chodím do Brna na Obilňák,jinak za proces IUI si berou 700Kč.

hanulkavelunka
1. bře 2016

@darinka84 50 litru Zlin? Za co?
Ale Zlin je celosvetova jednicka 😄

leni09
1. bře 2016

@katkavfr My měli pouze 2mil a z toho pouze 2% zdravých...no a IUI nám normálně udělali... teď už jen čekám na výsledek...

katkavfr
1. bře 2016

@leni09 juuuu tak držím palce kdy testujes?? 🙂

venda01
1. bře 2016

@leni09 držím pěsti, ať to vyjde

hanulkavelunka
1. bře 2016

@leni09 drzim palce ja zitra pichnu pregnyl a iui bude v patek ale jeste zitra 11dc mi udelaji jeste jednu folikulometrii,v po byly v pravo 3 folici kolem 14mm a v levo 1 kolem 11mm ale 9dc bylo na planovani iui brzy takze zitra se dozvim,jinak stimuluji menopurem a reaguji dobre. Mam za sebou 3 iui a 1 ivf oba jsme ok ale manzel mel jen 4% a ted po 3 mesicich 27% ze 148mil tak se nechame prekvapit.
Drzim palce