Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mandlicka25
7. črc 2016

@elis86 Taky jsem s tím tak počítala, zeptám se na to ještě doktora a uvidíme... Moc děkuju

anettak
7. črc 2016

Dnes jsem byla na zltrazvuku a fuliky konecne velke jak maji,hned pichnut pregnyl a zitra druhy pokus IUI,jak ja chci aby uz to vyslo!

fifacek
7. črc 2016

Tak jsem měla jet zítra na konzultaci na ivf a vlastně i pro injekce a manžel mi dnes řekl že se mu do toho moc nechce že by to nechal na přírodě a když nám to bude souzené tak se to povede, to už máme za sebou dvě IUI a před 12 lety mám dceru ivf tak to samo asi opravdu nepřijde, jsem z toho opravdu smutná, zatím neřekl že se tam opravdu nejede tak snad si to do zítra rozmyslí a ve dvanáct budeme sedět v čekárně, držte palce.. Nevím co mu přelítlo přes nos 😢😢😢

mirkah123
7. črc 2016

@mandlicka25 celé dva folíky? tak to já pro změnu na jedné straně neměla ani jeden a na druhé straně jich pár bylo, ale vyrostl jen jeden 😒

mirkah123
7. črc 2016

@fifacek buď v klidu, určitě z toho má jen špatný pocit nebo roli zahrála taková ta mužská ješitnost 🙂 do zítra bude určitě všechno v pořádku a ve 12 si na tebe všechny vzpomeneme 🙂

fifacek
7. črc 2016

@mirkah123 děkuju.. Snad to dopadne dobře..

mandlicka25
7. črc 2016

@mirkah123 Ano, po dvakrát mi řekl, že mám počítat případně s dvojčaty. Brala jsem clostilbegit, ten tomu asi hlavně pomohl. Ale bylo to kničemu :(

mandlicka25
7. črc 2016

@fifacek Držím palečky, ať to vyjde, asi to chce v klidu probrat. Jaký je hlavní důvod? BOjí se o tebe?

mirkah123
8. črc 2016

@mandlicka25 blbá otázka, ale je tedy lepší, když vyroste jen jeden folík? 😅

fifacek
10. črc 2016

@mandlicka25 ahojky, na konec jsme tam jeli, doktor nám vše vysvětlilvysvětlil, rizika tam vždy jsou hlavní je asi že mi po hormonech dozraje moc vajíček abych neměla bolesti atd.. Moc se o mě bojí, ptal se mě jestli si to nechci rozmyslet, opravdu mě překvapil jak moc se o mě bojí, tak v srpnu až dostanu MS se začne, děkuju že jsi měla starost a vážím si toho že si mám kde ulevit od trápení

mandlicka25
10. črc 2016

@fifacek Ty jsi zlatá, jsem ve stejné situaci a vím, jak se cítíš. Chci zkusit ještě dvě inseminace, ale s IVF počítám. Ted mi psala jedna slečna přes kamarádku, která si tím prošla. Psala to docela pozitivně, jediné, co jí bylo nepříjemné byla anestezie. Bolest my holky nějak vydržíme a ještě když jde o takovou věc. Chlapi se o nás bojí a to je dobře, ale my jsme statečný a musíme to zvládnout! Já se 22 vdávám a když bude vše, jako minulé inseminace, tak bych snad mohla jít na další 21... Ale je to první cyklus už bez clostilbegitu, tak uvidíme, co se z toho vyklube. Už jsem se zas hodila trošku do klidu, protože teď s tím dalším negativním testem jsem byla už vážně vyřízená. Hlavu vzhůru a ono to nějak přijde <3

liska_bystrouska
16. črc 2016

Ahoj holky, pojistovali jste IUI v den inseminace jeste sexem? Nebo v tech dalších dnech? Ja po IUI spinila, tak nevim. Zapomnela jsem se na to zeptat ☹

mandlicka25
17. črc 2016

@liska_bystrouska V den inseminace je nesmysl. Doktor mi řekl, že ideál je obden kvůli kvalitě spermií 🙂.

blauen
17. črc 2016

@liska_bystrouska my jsme měli dva dny za sebou inseminaci a dr. nám ještě řekl, že pokud se nám bude chtít a budeme mít chuť ať to ještě klidne večer pojistíme sami milováním.

mirkah123
17. črc 2016

ahoj holky, 12-tý den po IUI se i přes utrogestan dostavily měsíčky, chci se jen zeptat, zda některá nevím, jestli je možná další IUI ihned v tomto cyklu, tzn. pokud měsíčky začaly dnes, budu si opět ihned od druhého dne MS píchat injekce k stimulaci?

blauen
17. črc 2016

@mirkah123 Ahoj ja si nic sice nepichala ke stimulaci, ale byli jsme s dr. domluveni pokud nevyjde iui hned v prvním cyklu půjdeme hned do druhého pokusu po MS. Ono každým dalším iui se zvyšuje šance.

pmarcela
17. črc 2016

Ahoj 🙂 Měla bych dotaz.... Hodně z vás tady píše, že jim jeden den píchli Pregnyl a následující den šly na iui.... Proč až následující den? Já jsem teď po dvou neúspěšných pokusech - první byl bez stimuace, druhý pokus clostilbegyt 3-7 den, 13DC utz, folikul 22mm, píchli mi Pregnyl a ten samý den za dvě hodiny provedena iui..... Mělo to tedy vůbec šanci? Moc díky za odpověď 🙂

mandlicka25
17. črc 2016

@mirkah123 Taky jsem si nepíchala, ale další bylo hned další cyklus.

salenas
17. črc 2016

@pmarcela protože po píchnutí pregnylu přijde řízená ovulace zhruba za 24 až 38 hodin, tak nějak ...

salenas
17. črc 2016

@mirkah123 jakou stimulaci máš při IUI ?

salenas
17. črc 2016

@mirkah123 jinak na IUI můžeš jít každý měsíc, 6 pokusů platí pojištovna, pak to stojí kolem 2000

mandlicka25
17. črc 2016

@pmarcela tohle je individůální a řeší se to podle velikosti folikulů. První inseminaci mi píchli injekci jeden den dopo a cca za 24 hod byla inseminace. Druhý cyklus mi píchli injekci v neděli večer a šla jsem až v úterý dopo. Byla bych v klidu, vědí, co dělají 🙂

salenas
17. črc 2016

@mandlicka25 mě po narokoze nic nebylo, probudila sem se a řekla, že chci jít, bylo to úplně v pohodě, jedná se o pár minut, nic dlouhého, neboj se

mandlicka25
17. črc 2016

@blauen Můžu se zeptat, proč každým dalším pokusem se zvyšuje šance? Nedává mi to smysl, děkuju! Kéž by to tak bylo!

mandlicka25
17. črc 2016

@salenas myslíš při IVF?

mandlicka25
17. črc 2016

@salenas v úterý jdu k lékaři na kontrolu folikul, je to první cyklus teď po vysazení clostilbegitu, tak se děsím, co to udělá a jestli tam budou... kdyby to bylo jako před tím, inseminace by mela být čt-pá. Doufám, že to bude jako vždy a nebude to mít vliv. A kéž bychom to stihli ještě ve čtvrtek, protože se v pátek vdávám ... už by to měl být třetí pokus, tak mi tak vesele není

salenas
17. črc 2016

@mandlicka25 ne, ty si psala o stimulaci při IUI, proto se ptám, tam se nic nepíchá krom pregnylu, max zobeš clostík ... IUI ihned v tomto cyklu, tzn. pokud měsíčky začaly dnes, budu si opět ihned od druhého dne MS píchat injekce k stimulaci?

salenas
17. črc 2016

@mandlicka25 nám zase doktor řekl, že se šance po třetím IUI snižuje, tak jsme do třetího ani nešli ..

mandlicka25
17. črc 2016

@salenas já pořád nechápu, proč by se měla šance měnit! Musím googlit

salenas
17. črc 2016

@mandlicka25 já nevím, já to laicky brala, čím víc toho vyzkoušíš, tím víc šancí máš... ale nám řekl, po spermiogramu, že to má cenu tak jednou, dvakrát, že se pak šance snižují, ale víš jak to je, co doktor, to názor a taky záleží na výsledku spermio ...