Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

katerina_m
3. lis 2015

@darinka84 takovou zkusenost nemam,ale taky me to napadlo.Jdu tenhle pátek na ultrazvuk a taky mam strach jestli v pondeli už nebude pozde.Spoleham na doktora,ze vi co delá .

darinka84
4. lis 2015

ženy jak se vám daří? všechny jsme teď ve fázi čekání co? já čekám na zázrak 😀 dnes mám ale radost, sundali mě rovnátka tak si zvykám na nové zuby..pokud nic nebrání otěhotnění tak se teď možná spojuje mé vajíčko a spermie manžela...kéž by...nebo už se spojila a zahnízduje..nevíte jak to je?jak dlouho tento proces trvá?

alasek
4. lis 2015

Ahojky,tak jsem taky ve fázi čekání.1.iui koncem srpna-nevyšlo to.Na 2.jsem hned jít nemohla,protože v té době jsme byli na dovče.Den po termínu MS jsem našla na testu //,takže radost a za 2 dny dorazila mrcha,takže těhu se nekonalo.Pěkně jsem to oplakala a hned se objednala do CAR na 2.iui.Opět jsme nastimulovali Merionalem-injekcemi a když jsem šla na měření folíků,tak juchůů reakce super-4 zralé.Ovšem rovnou mi dr.našla v děloze myom,který předtím nebyl vidět.Deformuje mi dělohu,což může být důvod,proč se mi tam hajzlík nechce uchytit.Takže jsem dnes 9.den po iui a když to teď nevyjde,tak mě čeká hysterektomie a pauza od plození min.do května..no a pak mam být v klidu..Jinak darinka84 tobě závidím!Mě budou rovnátka zítra nasazovat 🙂

darinka84
4. lis 2015

@alasek tak to jsou nepříjemné zvraty...třeba ten myom se nějak odplaví, co?a budete muset půlroku čekat po odstranění jo? třeba to pak klapne hned...no dnes mě sundala vrch a ještě mám spodek...ale musím říct že mě to absolutně nijak neomezovalo, jedla jsem pořád stejné věci, topinky atd...neměla jsem ani bolesti.

alasek
4. lis 2015

@darinka84 no bude muset ven a pak min.3-4 ms pauza protože ho mam vrostlý do sliznice a tý bude chvilku trvat než se v místě po myomu obnoví,aby se mimi,mělo kde uchytit.Takže kdyby se zadařilo dřív,tak se neudrží.Nezbý jen doufat,že se chytne teď 🙂 Z rovnátek mam trochu strach,v pondělí mi dala gumičky na stoličky dole,tak jsem na jogurtech,nemůžu kousat.A zítra mi nasadí spodní a za měsíc i horní.Budu je mít rok,nemam moc křivé zuby,ale chci je mít hezký,je to vizitka a hrozně se těším,až budou rovný.Každej se diví,že už se na to nevyprdnu,když je mi 31,ale teď tam zrovna byl pán a tomu bylo tak 50 😉 Ty jsi kolikátý den po iui?

darinka84
4. lis 2015

@alasek mám v okolí hodně třicátnic co mají rovnátka teď....na IUI jsme byli 2x ted jsem stimulovala clostilem ale vyšla ovulace na víkend takže se IUI nekonala...příští týden jedeme do prahy podolí na imunologické testy a pokud nebude problém tak půjdeme do IVF po novém roce...

terezice1989
4. lis 2015

@darinka84 Taky bych potřebovala tuto informaci 🙂, pokolikáté jste na IUI? Ja jsem tam byla minulí čtvrtek a čekám jestli se zadařilo je to nekonečné čekání. Já jsem tak ráda že v tom nejsem sama , tady ty diskuze mi docela pomáhají trošku na to nemyslet.

alasek
4. lis 2015

Oplodněné vajíčko se zahnizďuje cca 5-12 den a zhruba za týden je hcg tak vysoké aby ho zachytil tt v moči.Proto někomu vyjde test pozitivní 12.dpo,někomu až o týden déle.Pokud máš utrogestan,nebo něco podobného,tak ani nezašpiníš a vlastně to asi ani nepoznáš..Takže nezbývá než čekat.Já byla minulé pondělí na iui,přesně 36h.od píchnutí Pregnylu.Bylo mi po něm hrozně,po 6ti dnech už ze mě zmizel i pregnylový těhu příznaky zmizely,ovšem dnrs 11.den po něm a prsa mě bolí pořád,břicho už ne..Testovat budu nejdriv v sobotu,pak v pondělí,to bude 14dní 🙂

terezice1989
4. lis 2015

@alasek Tak koukám že jen magor jsem tady já kdo testuje brzo , ale krásně jsi to napsala, já jsme byla 29.10.2015 a doktorka říkala že mám testovat v neděli, což podle toho co píšeš tak je to taky brzo, tak počkám ještě déle .... Tobě moc držím palečky aby to vyšlo

korticka
4. lis 2015

@terezice1989 AHOJ já byla na IUI 26.10 a 28.10 🙂 a testovat se ještě bojím 😒 dnes mě bolí břicho jak na MS a jinak spíš nic...spíšsi to vsugerovávám 😀 testovat mám až v neděli - to dobírám utrogestan 😅 ...tak hodně štěstí 😉

terezice1989
4. lis 2015

@korticka Ahoj tak v neděli jsme na tom stejně ale já mam utrogestan brát až do menstruace to je v pořádku a popřípadě když se zadaří tak do třetího měsíce těhotenství. ja jsem už zase testovala aneni tam momentalne nic tak ješte doufám že jsem se v pondělí unáhlila a ještě se to objeví asi to byj ješte pregnyl 🙂 ale mě to prostě nedá. ale už nesmím 🙂

korticka
4. lis 2015

@terezice1989 zkus vydržet 😉 já si naděje nedávám ale 😵 ....už se snažíme přes 3 roky, a na zázraky prostě nevěřím....bohužel ale já mám PCO a s vajíčkama je u mě trochu větší problém...moc nerostou ani po Clostilu....takže čekám spíš že náš zázrak se bude konat až jedině po IVF 😢
ale to čekání je hrozné no.... 😅 v šuplíku zásoba mamatestů 😀 😀

alasek
4. lis 2015

@terezice1989 Děkuju,taky držím palce! No já co jsem za ty skoro 3roky utratila za ovulační a těhotenský testy,to už by možná bylo na výbavičku pro mimi 😀 Takž s tim testováním jsem opatrnější..Ještě po tom,co se mi stalo minulý měsíc ☹ l

terezice1989
4. lis 2015

No mě čeká vyšetřeni srůstů když se nezadaří a pak IVF tak pak spoléhám na toto také ta pravděpodobnost je hrozná u IUI jako 15% je strašně málo. Už jsem se taky zásobila mamatestíkama akle už budu opravdu čekat, a nenechám se vykolejit .Budu na tebe myslet. Me po clostiku narostou hodne ale stejen se nikdy nezadařilo ale bud jedno nebo druhé nikdy nemám 2 vajíčka 🙂

alasek
4. lis 2015

@korticka nezkoušeli tě nastimulovat něčím jiným?Menopur,nebo Merional?Za 1 injekci se doplácí 180kč a používá se i před IVF,akorát ve větších dávkách.Reaguje na ně každá..

korticka
4. lis 2015

@alasek no z důvodu toho PCO právě ne...je tam větší riziko hyperstimuláku....a musí se postupovat opatrně, ale ted jsem půl roku po laparce a reaguji už lépe i na Clostil....ted jsem měla 2 folikuly 18 a 17mm... 😉

sandria333
4. lis 2015

Ahojte, ja som dnes po tretej iui, tak som zvedava, ci sa zadari tentokrat

darinka84
4. lis 2015

@terezice1989
@korticka takže nás překvapíte určitě dobrou víkendovou zprávou!!pro mě nejhorší čas po ovulaci, to se nic neděje 😀

korticka
4. lis 2015

@darinka84 kez by...jsi hodna 😉

terezice1989
5. lis 2015

@darinka84 doufejme, když vidím kolik je toho neúspěšného začínám pochybovat. ☹

gabra29
5. lis 2015

@terezice1989 no vidíš a já tady zase vidím kolik je toho úspěšného, tak mě to naopak strašně povzbuzuje. Samozřejmě, že ty kterým to vyšlo, tak už je tady neuvidíš a je jich opravdu hodně a překvapilo mě, kolik i hned na první pokus. Takže rozhodně to nevzdávat a myslím si, že rozhodně to 15% není ani náhodou 🙂 je to daleko víc.

martinek14
5. lis 2015

Tak 3 iui nevyslo

mynni
5. lis 2015

Ahojte holky 🙂 Vcucnu sek vám taky 🙂 Chtela bych prosim radu, zda se to uz nektere z vas stalo. Snazime se o miminko od cervence 2013. V lednu 2014 jsem musela 6+6tt podstoupit kyretaz kvuli potratu.Od te doby se nam vubec nedari. Ted v srpnu a v rijnu jsem podstoupila IUI. Vzdy hodnota HCG 1,7 a ted 2,5 po 14 DPO.Vypada to,ze se uvnitr neco deje, ale nespeje to k cili. Naposledy jsem mela 2 foliky 11DC 18mm,sliznici 8,5mm. Vse s clostikem 3.-7.den, po IUI Utrogestan 2-0-2. Vsechny testy co mame za sebou byly v poradku a oba jsme zdravi. Za 14dni me ceka dalsi IUI. Pak uz asi zkusime IVF. Mate nekdo takovou zkusenost nebo radu co bych mohla jeste udelat. Dekuji.

bara183
5. lis 2015

@martinek14 tak to mě moc mrzí. ☹

darinka84
5. lis 2015

@martinek14 to mě mrzí, jaký bude další postup?jste v caru nějak domluvení co dál?

ladyfox
5. lis 2015

@martinek14 hlavu vzhůru, není všem dnům konec 🙂 jednou se to povede 🙂

terezice1989
5. lis 2015

@martinek14 To me mrzi opravdu, budu nadale drzet palecky ,achjo. Doufam ze sem brzo da nekdo neco pozitivniho.

martinek14
5. lis 2015

20.11. Pohovor a pak ivf tak doufam ze to do Vanoc jeste vyjde

alasek
5. lis 2015

@martinek14 Kočko byly jsme na tom stejně,držela jsem ti palce a pořád držím..Dopadne to šťastně,vím to.. 😉

terezice1989
6. lis 2015

@martinek14 Tak to určitě vyjde. nesmíš pochybovat. 🙂 Vánoce budou krásné uvidíš🙂