Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

akmitaf
15. srp 2014

@donia přesně jak píšeš a navíc teď jsi plná hormonů a špatných dojmů - dej tomu čas a pak se s chladnou hlavou doma znovu rozhodnete. Hlavně odpočívej a netrap si hlavičku

janickahoubicka
18. srp 2014

Ahoj děvčata, ráda bych Vás namotivovala právě v této skupině.. jsem po 4letém boji o miminko, 3 x IVF a plán v srpnu na čtvrté..Jeden měsíc jsme udělali mezipauzu a zkusili inseminaci, jen tak , aby se neřeklo. Těhotenský test po dvou týdnech negativní. Vysazuji tedy utrogestan a čekám na menstruaci, abych mohla začít stimulovat. Ta se ale nedostavuje, celý týden. Říkám si že je to utrogestanem, mám s ním již bohaté zkušenosti 🙂 Pro jistotu ale zkouším test, a tam dvě OHROMNÝ čáry!! Kdo se natrápil tak jako my, jak fyzicky, tak psychicky, jistě chápe mé pocity.... Čekám na výsledky krve, ale věřím!!!!!! Chtěla jsem Vás tročku namotivovat, protože vím, že je to hodně důležité. Držte mi pěsti! Janča 🙂

akmitaf
18. srp 2014

@janickahoubicka to je krásný - asi jsem teď něco pozitivního fakt potřebovala. Veliká gratulace a hlavně ať je vše jak má být.

akmitaf
22. srp 2014

Ahoj holky jdu se chlubit - ačkoliv zatím není moc čím, ale dne jsem zjistila, že jsem 32 DC - to mě překvapilo. Bohužel nemám doma žádný test a do města se dnes nedostanu, tak test udělám až v úterý - teda pokud to nedostanu, že. Ale i to, že jsem se dokázala přestat soustředit na mimi a opravdu 32 vůbec nic nehlídala a netestovala je úspěch. Moc se mi ulevilo a atmosféra doma se fakt moc zlepšila - zase jsme chvíli dokázali řešit i jiné věci.

Jediné co mám doma je ovulák a ten je pozitivní, ale to byl i těsně před MS minulý měsíc. Holky držte pěsti

aalleenn
22. srp 2014

ahoj, taky mám předepsaný utrogestan ... jakou dávku denně berete?

akmitaf
22. srp 2014

@aalleenn tak to nevím - myslím, že holky brali tak nějak různě asi bych si zavolala k Dr. to ti řekne i po telefonu - jinak přeji hodně štěstí.

aalleenn
22. srp 2014

já to chtěla spíš tak pro srovnání .)

donia
22. srp 2014

@akmitaf Jee, tak to nezni vubec spatne. Jen bych urcite nevydrzela, jela bych do nejblizsi otevrene lekarny 😀 Ale i kdyby to bohuzel zas nevyslo, je fajn jak pises, ze se dokazes soustredit na jine veci. Asi i tim, jak jsi rikala, ze to nechate ted byt a zase az po prazdninach. Tak kdo vi.
Ja na tom nejsem nic moc, zrovna dnes to na me zase doleha ☹ Po stredecni injekci stale nekrvacim, takze to ze me jeste neodeslo vse, tak se bojim co na pondelni kontrole, aby me neposilali na dalsi revizi. Uz ted pocitam dny co uplynuly, aby snad bylo lip a kdy by mela prijit ms a tim dalsim zakrokem by se to zase asi posunulo.

donia
22. srp 2014

@jankarica jestli se nepletu tak 21.8. jsi mela mit kontrolu. Vse ok?

akmitaf
22. srp 2014

tak jsem nevydržela a je TÁÁÁÁÁÁÁM - manža koupe malou a já tu bulím - no děs. Ale dokud to nepotvrdí Dr. není nic jisté

donia
22. srp 2014

@akmitaf No prosim te, to je super ! Tak jak to tedy bylo? Byla jsi na IUI a to nevyslo, to je jak mala mela jet na tabor a pak jste to vzdali, ze az po prazdninach, nebo jak? Gratuluji moc, ale to vis, opatrne 😉

hankamisa
22. srp 2014

ahojky holky. prosím radu.taky mě čeká první iui a zajímalo by mě co mě čeká . chci se zeptat za jak dlouho od naplánování iui jste šli na zákrok? na kolikátý iui se u vás zadařilo?
já mám na konci srpna kontrolní utz,koncem září 2dc krev HP a pak se uvidí. byli jste po iui na neschopence nebo jste normálně chodily do práce?

silvik77
22. srp 2014

@hankamisa Já jsem byla v poradně 10DC, doktor zjistil že ovuluju, tak mi hned udělal IUI. 15 minut jsem ležela a šla domů a fungovala jako obvykle.Teď čekám, jestli to vyšlo 🙂

hankamisa
22. srp 2014

@silvik77 - aha, no já jdu na utz taky 10dc ale spíš to vidím s iui až na říjen. dr. čeká na HP.mě sice folikuly rostou ale bohužel sami bez pregnylu nepraskají.tak uvidím podle utz co bude.moc držím palečky aby jsi brzy objevila //.

silvik77
22. srp 2014

@hankamisa Děkuji, čekáme už móóóc dlouho 🙂 Taky držím palečky 🙂

hankamisa
22. srp 2014

@silvik77 jjj četla jsem ,skoro 5 let. my se snažíme 2 roky a nic. přitom předtím se zadařilo 3* hned na první pokus přirozeně ,těhu i porody byli ok..

silvik77
22. srp 2014

@hankamisa ty už máš tři děti???

akmitaf
22. srp 2014

@donia ne tento měsíc jsem se rozhodla nedělat vůbec nic. Zadařilo se to prostě úplně samo a doma. Ale zatím je to začátek a je jasné, že pokud je to fakt čeká mě ještě dlouhá cest.

akmitaf
22. srp 2014

nejde mi to nafotit - snad ji tam najdete - ještě není tak dokonalá jako kontrolní , ale je tam

donia
22. srp 2014

@akmitaf je taaam, vidim ji 🙂 No, mas pravdu, tohle je zacatek, tak moc drzim palecky. No vidis, jsi dalsi pripad toho, ze kdyz se to neresi, jde to vetsinou samo. Jenze na to clovek musi prijit sam a je to tak tezke, mozek si moc poroucet neda.

donia
22. srp 2014

@hankamisa zalezi co u vas najdou za problem, my nemeli zadny, asi jen ten vek, takze nam udelali klasicka vstupni vysetreni (HP a spermiogram) a hned se slo na vec. Takze HP jak pises 2 DC a pak sledovala kdy bude ovu a pichla jsem si pregnyl kvuli spravnemu nacasovani a slo se na to. My byli v Gennetu, nevim jak ty, ale predpokladam Gennet v Lbc, kdyz jsi z Jablonce?
Prvni konzultaci jsme meli 2.6. a hned 21.6. byla prvni IUI.

akmitaf
22. srp 2014

@donia nebůj i u vás bude zase dobře. Moc díky až budu něco vědět od Dr. zase písnu

donia
22. srp 2014

@akmitaf no to vis, ze v to stale doufam. Nechci aby tohle byla ta posledni vzpominka na nase snahy.
Kdy se chystas k dr.? Manzelovi jsi to rekla?

akmitaf
22. srp 2014

@hankamisa tak a u nás to bylo ještě rychlejší. Ve středu vstupní pohovor a v pátek insemka. Prostě podle ultrazvuku jsem byla nachystaná. Testy dělali až když nám to neklaplo.

akmitaf
22. srp 2014

@donia Ne proto to píšu sem - nechci mu nic říkat, až po Dr.a nutně to potřebuji někomu sdělit. A kdy tam půjdu to nevím - v pondělí zavolám, tak myslím, že tak na začátku září - dřív to asi ani nemá moc smysl.

donia
22. srp 2014

@akmitaf jo tak to jo, to si pojd vzdy pokecat, at to vydrzis, vim jak je to tezke 🙂
Mas pravdu, k dr. to hned nema cenu, akorat budes zklamana, ze stejne nic nevidi.

hankamisa
22. srp 2014

@silvik77 - bohužel ne. ono je to krapek složitější a psát to nechci,nezlob se.
@donia - teda vy jste rychlíci. my měli první konzultaci koncem června , na začátku července jsem měla hydrolaparku a doporučily mi rovnou ivf. jenže to jsem odmítla s tím,že nejprve zkusím iui.a na iui to vypadá nejdříve v říjnu. 😒 jj gennet liberec.
@akmitaf - 😨 tý brdo. no já jdu na utz 10dc koncem srpna tak uvidím co řekne. pokud by to bylo ok tak doufám,že mi dá pregnyl a řekne přijdte za pár dní. čím dřív tím lépe... čím mín budu mít času na přemýšlení tím to pro mě bude lepší....

silvik77
22. srp 2014

@hankamisa nezlobím, promiň......

hankamisa
22. srp 2014

@silvik77 - nic se neděje.

donia
22. srp 2014

@hankamisa no jo, nejdriv jsme na termin cekali 3 mesice a pak to bylo rychle. Byla jsem rada, ze se to neprodluzuje, preci jen nas tizi cas, aby nam to jeste platila pojistovna. Nabizela nam 2x IUI (cerven, cervenec) a pak ze by nas v srpnu event. pripravovala na IVF.