Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

hanulkavelunka
7. bře 2016

@darinka84 no nam na imunologii rekla ze pokud zjisti ze mi bude muset dat prednison tak nam da ve snazeni a iui i ivf STOPKU ze to nema cenu dokud se to nezaleci.
A nenasli nam nic.
Tak hodne stesti,ve me se to tak nejak ted otocilo a neco mi rika ze 18.3 budu stastna a je to tam 🍀😊 najednou mam takovy pocit
Protoze kdyz ne ted tak nikdy 😊
Hodne stesti.

broucziyk
7. bře 2016

@gufunka ahoj nám se nedařilo 13měsíců, jeden měsíc mi dr nasadil clostik s nejnižším dávkováním a teď jsem v 17tt a čekám dvojčata dokonce

hanulkavelunka
7. bře 2016

@gufunka. Jsou i takove

hanulkavelunka
7. bře 2016

@broucziyk ahoj GRATULUJI TO JE UZASNE
Muzu se zeptat kolik jsi mela folikul a jake velikosti?

gufunka
7. bře 2016

@broucziyk tak to velkå gratulace 🙂

hanulkavelunka
7. bře 2016

@broucziyk po clostilu mame dceru a na 3.cyklus s prirozenym pocetim a az jsme meli 3 folikuly pred tim jen 1 a nic
Ted uz jsem na clostil nereagovala tak jsem sla napred do merionalu 2xa reakce jen 1 f pak menopur reakce opet zadna pak gonal na ivf 11 folikul 8 vajicek a ted opet menopur a krasna reakce
At jde vse tak jak ma az do 38tt 🍀

broucziyk
7. bře 2016

@hanulkavelunka no tak hlavně že se zadařilo...já měla dva folikuly a to mi dr řekla že dvojky můžou být ale že tam je malá úspěšnost celkově u toho IUI...takže jsem do toho šla a nakonec se chytly obě...děkuji za přání, taky si přeju vydržet co nejvíc to půjde 🙂

broucziyk
7. bře 2016

@gufunka děkuji 🙂

broucziyk
7. bře 2016

@hanulkavelunka měla jsem dva folikuly 15 a 16,2 mm a byl to vím pátek jestli si to dobře pamatuju tak cca 15DC , v neděli pregnyl a v pondělí ráno IUI

hanulkavelunka
7. bře 2016

Tak hodne stesti vsem
Ja se ozvu s vysledkem hcg 18.3
Pa

nikolasa
8. bře 2016

Ahoj tak ja se take pridavam. Snazime se s manzelem 2 roky a nedari se. Uz mame za sebou par vysetreni a bylo nam doporuceno IUI. Dnes v 18:00 si mam pichnout pregnyl (zcehoz mam obrovsky strach ☹ ) a ve ctvrtek nas ceka pokus cislo1. 🙂 Vsem Vam preju co nejdrive pozitivni testy.... 🙂

elis86
9. bře 2016

@hanulkavelunka a na jak dlouho to je a bylo ti zle? pomalu se na to připravuju...do léta nechci nic řešit,ještě dovču a jdem na to.

elis86
9. bře 2016

@nikolasa neboj, je to jen psychický a lepší říct chlapovi,ja jsem na to srab...druhou už jsme zvládkli ok. Nechápu proč si má někdo píchnout v 9večer a jít na to za 36 hodin a někdo druhý den?

hanulkavelunka
9. bře 2016

@elis86 po 36 hod od pichnuti Pregnylu je 100% ovulace u me az po 37,5hod a to jsem krasne citila a to uz jsem mela hodinu spermii v deloze
Sama jsem si pichala injekce . . . pro mimi vse
At'uz je utery to budu testovat a nebo 18.3 a test z krve
To cekani je silene

elis86
9. bře 2016

@hanulkavelunka vážně citíš ovulaci? já asi ne 🙂 myslela jsem spíš to IVF jak dlouho to vše trvá a jestli ti nebylo zle

hanulkavelunka
9. bře 2016

@elis86 stimulujes od 2.dc 9dc jsem sla na odber vajicek pod narkozou a ty hned oplodnily a za 3 dny mi je vlozili a cekas 14 dni uzivas utrogestan. Ano boleln to jak rostly folikuly byla jsem jak balo a to jeste 3 dny po punkci.
A stejne se to nepovedlo meli jsme ISCI a vyslo nas to na 26tis a to jsme nemeli co mrazit
Ted jsem po 4.iui tak jsem zvedava mela jsem stimulaci 9 injekci a folikuly 5 o vel.19az20mm a jeden 17mm a kdyz jsem si pichla pregnyl ve st (pred tydnem) ve 23 hod a na iui jsem sla az v patek na 11 hod tak jsem se bala ze to praskne driv a vajicka nevydrzi ale neresila jsem to,vsude pisou ze to praska do 36 hod nebo po 36 hod no a mi do patku tech 11 hod nebylo nic krom nafouknuteho bricha. V 11 bylo iui pak jsem pul hod lezela a pak sla domu a porad mi nic nebylo a tak myslenky ruzne ale o pul 1 takove pichani v obou vajecnicich chodila jsem v predklonu a pak to preslo a byla takova uleva tak snad to bylo ono. Normalni zena ma 1 folikul s vajickem a ja pri te stimulaci v levo 3 a v pravo 3. 🍀😊 sliznice je taky dulezita ted ji mam 8 coz je super
Ivf nevyslo sliznice byla 13,8 a to uz je zas moc
Chjo snad to vyjde.
Pokud ne tak byly prazdne folikuly ale to snad ne kdyz mam Amh ok
Marodim,byla jsem nachlazena a iui vyslo v dobe nemoci ale uz jsem byla celkem ok a tak jsme ji s dr protahli at jsem v klidu mam hodne narocnou praci
A tak jsem celou dobu doma v klidu a jen cekam

elis86
9. bře 2016

@hanulkavelunka no máš hodně za sebou už ,koukám...tak snad to už vyjde když jich je tam tolik🙂 Kolik ti vložily vajíček? Primář řikal, že dvojčata jsou risk a dávaj jedno,tak nevim...a co je ISCI? díky moc

hanulkavelunka
9. bře 2016

@elis86 ivf je umele oplodneni Isci je to ze ti 1 spermii jehlou pichnou do vajicka pri ivf jsem mela 11 vajicek co mi odsali 8 jich bylo k oplodneni a ty oplodnili do 2.dne prezilo 5 embryi a do 3.dne zustaly jen 2 a ty mi zavedli to je ivf a z nej nebylo zadne tehotenstvi
Predtim ivi jsem mela za sebou 3 x iui IUI je jen inseminace,nastimuluji te injekcema nebo i lekama ale na ty jsem nereagovala a bez injekci mi nerostou folikuly takze ted na 4.pokus iui jsem dostala dvojitou davku a krasna reakce
Iui je to ze musis mit folikul s vajickem a pichnes si 36 hod injekci ktera zaruci uplne dozrani vajicka a za 36 hod ti tenkym katetrem zavedou upravene a vybrane jen ty nej spermie primo do delohy
Iui je takovy vylepseny sex kde ty spermie jsou uz v deloze a jen cekaji na vajicko
Pri normalnim sexu se musi spermie pres delozni cipek a hlen samy dostat do delohy a diky iui jsou tam hned.
Nekdo ma zahnuty del.cipek nebo spatny hlen a ty spermie se tam nedostanou
Takze pri tech 3 iui jsem mela malou reakci na injekce a manzel mel jen 4% sper.ktere jsou rychle a jdou dopredu a nebo byla moc nizka sliznice,pri ivf byla moc vysoka sliznice
No a ted? 6 folikul 8 vyska sliznice coz je nadhera a manzel 27% tech nej sper.ze 150 milionu takze i dobra koncentrace takze pokud se to ted nepovedlo tak uz nevim
Prazdne folikuly mit nemuzu podle vys. AMH jsem ok a vajicej mam dost.

hanulkavelunka
9. bře 2016

@elis86 ISCI JE NADSTANDART ZA 8TIS

elis86
9. bře 2016

@hanulkavelunka IUI vím, mám za sebou dvě a nic,tak už se informuju na IVF :( injekci sis píchala každý den jak dlouho? díky

katkavfr
9. bře 2016

Takže mam zvýšený prolaktin no a tak jsem oficiálně dostala zadanku do caru ať se o mě postará 😉

hanulkavelunka
9. bře 2016

@elis86 2dc az 11dc pri iui
Pri ivf od 2dc do 8dc a 9dc byla punkce
Ano picham si je sama

hanulkavelunka
9. bře 2016

@katkavfr jen kvuli prolaktinu? To je jedine co mi zjistili v car a na to mam pul tbl dostinexu a je to ok

hanulkavelunka
9. bře 2016

@elis86 proc iui nevyslo a stimulovala jsi?
Co mate za problem

elis86
9. bře 2016

@hanulkavelunka co je 2dc? 🙂 netuším,ted to začneme řešit-průchodnost vejcovodů a imunologie...mám endometriozu,ale normálně ovuluju. Manžel spermie podprůměr,ale na IUI prý stačí

hanulkavelunka
9. bře 2016

@elis86 2 den cyklu
Tak at to mate vse rychle za sebou a neceka vas takovy maraton jako nas a podle me uplne zbytecny kdyz na nic neprisli
Boze at nam to ted vyjde protoze ja uz nemam silu dal neco resit a delat

elis86
9. bře 2016

@hanulkavelunka to chápu....už je to přes rok a už to začíná deptat i mě a to jsem si řekla,že to nechám plynout. Už se mi to nedaří. Já problém mám,vím to a jsme na to připravení. Ale už mě to taky nebaví....

hanulkavelunka
9. bře 2016

@elis86 a doporucuji ivf jo? Proc nechces stimulaci clostilbegytem a iui

hanulkavelunka
9. bře 2016

@elis86 kolik ti je? A uz mate dite?

katkavfr
9. bře 2016

@hanulkavelunka my máme i horší spermio a protože sem hned říkala ze chci iui tak mi gyn nabídl ať jdu rovnou do car a tam vyléčí prolaktin a mezitím se snad zlepší i spermie pac můžu zobe vitamíny. ... a třeba na iui nedojde ale říkal ať jdu rovnou tam když chci...