Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

meyryen
19. bře 2016

@blauen Spermie dávají "očištěné" vždy 😉

meyryen
19. bře 2016

@hanulkavelunka A není pak lepší jít rovnou na ivf, když jsi nastimulovaná menopurem?

hanulkavelunka
19. bře 2016

@meyryen ja ted po iui otehotnela ale je to asi biochem.a pred pul r.ivf nevyslo a nechce se mi uz vyhazovat26tis kdyz to jde za 3tis

hanulkavelunka
19. bře 2016

@meyryen ne neni
Pri ivf stimuluji gonalem

meyryen
19. bře 2016

@hanulkavelunka Aha.....tyjo to je zvláštní, že máš jiné léky při ivf a při iui. Já měla při ivf taky gonal a při iui bez stimulace. Reaguješ jinak na menopur a jinak na gonal? Chystáme se na sourozence, tak sonduju 😉 Chci začít s iui a tak v září na ivf...ale už bude čtvrté, tak mám zadek staženej 🤐

hanulkavelunka
19. bře 2016

@meyryen pri iui potrebuju menopur na stimulaci min 3 folikulu takze 18 ampuli v 9ti injekcich a mela jsem ted 6 foliku a jsem tehu ale v po se uvidi zda hcg stoupne mam ho v te nejnizsi hranici
Pri ivf je lepsi gonal na vic vajicek
Tak dr to urcuje i'podle krve a horm.prof.ktery mam zcela ok

meyryen
19. bře 2016

@hanulkavelunka 6 zralých folikulů při iui, to je teda mazec....vícečetného těhotenství se dr nebojí? Mně právě při ivf jednou popraskaly folikuly dřív než došlo k opu a měli jsme zákaz pohl.styku, aby ye náhodou nepovedly vícerčátka.....Každopádně držím palce, at hcg stoupá jak má.....jsou to nervy, co 😖

hanulkavelunka
20. bře 2016

@meyryen taky nezapominej ze jsou i prazdne folikuly pri stimulaci. . .
Ano nervy to jsou

atlhea333
20. bře 2016

@janule1987jk Takže jsme s přítelem zkusili inseminaci po přírodním způsobu a uvidíme... moc tomu teda nedávám, protože když se to nepovedlo za dva a půl roku, tak nevím, proč zrovna teď, ale což. Do nadcházející MS stejnak nemá cenu do CAR chodit, tak máme dva týdny na cokoliv 🙂

karlos12
20. bře 2016

Ahoj holky, koukám jak je rozjetá diskuze.Chvíli jsem nic nepsala, teď jsem se opět dočkala ms a asi jsem rozhodnutá pro IVF.Sice mám po jednom IUI, ale určitě stihnu ještě jedno, nemám krom hormon. profilu žádná vyšetření, takže nás vše čeká.Snad to nebude chyba, ale nějak IUI nevěřím

darinka84
21. bře 2016

@karlos12 určitě bych začala těma vyšetřeníma...bez toho si myslím, že nemá ani IVF možná smysl...a možná se přijde na nějakou menší banalitu která se přeléčí a ani IVF nebudete muset podstoupit...

karlos12
21. bře 2016

@darinka84 Ahoj, také si říkám.Už jsem objednaná k doktorce.Staniční mi řekla že když bude chtít laparo v dubnu ať neváhám a jdu.Takže super.Jak se máš ? Co práce a to okolo ?

darinka84
21. bře 2016

@karlos12 určitě konej a ta laparka není nijak naročná, ja byla na druhý den doma...v práci dobrý už jsem se vcelku zajela..jinak dobrý, ted máme za sebou druhý pokus s prednisonem tak uvidíme.. 😎 plánujeme dovolenou a mám ted tolik koníčků že ani nemám čas se naštěstí pozorovat... jinak plán pořád stejný dáme tomu dva cykly a objednávám se do caru

elis86
22. bře 2016

Měsíc od IUI, menstruace nedorazila,testy negativní...stalo se vám to někdy? bojím se ve čtvrtek na gyndu co tam zas najde ☹

darinka84
22. bře 2016

@elis86 a máš zpoždění kolik dní?

karlos12
22. bře 2016

@darinka84 jasně, konám.A ani se nebojím, vždyť si umím poradit 😉

elis86
22. bře 2016

@darinka84 14...to je divný. po první IUI jen pět.

darinka84
22. bře 2016

14dní zpoždění?? to je teda hodně...

darinka84
22. bře 2016

@karlos12 tak hlavně si z oboru že tak to pro tebe není takový šok ta nemocnice jak pro mě, jáý nikdy v nemocnici nebyla byla jsem tak vystresovaná, že mě tekli slzy co bude 😀

elis86
22. bře 2016

@darinka84 no právě....kdyby to bylo mimoděložní tak ale test ukáže ne:(

darinka84
22. bře 2016

třeba to provedli ty hormony ☹ stát se může nejsme stroje co fungují přesně...a nemohlo by se stát že těhotná jsi a test to neukazuje..to se stává taky ne

elis86
22. bře 2016

@darinka84 to pochybuju,že po měsíci by to neukázal...a příznaky žádný.ach jo

darinka84
22. bře 2016

@elis86 tak musíš vydržet do čtvtka a uvidíš po prohlídce v čem je zakopaný pes.

karlos12
22. bře 2016

@darinka84 snad to šok nebude, už aby se to rozjelo.Kde jsou časy kdy jsem machrovala že na umělý nepůjdu, teď budu líbat ruce i nohy za pomoc 🙂

darinka84
22. bře 2016

@karlos12 no právě proto sis to možná do života přitáhla 😉 ale to by bylo na jinou debatu..taky se na umělé těším a přijímám to s naprostým klidem.....tak se můžeme pak navzájem povzbuzovat.

karlos12
22. bře 2016

@darinka84 si pískej, snad se brzy dočkáme 🙂 A s manželem máme vše složité a musíme si vše vydřít.Takže je to vlastně v pohodě a běžné 😉

darinka84
23. bře 2016

@karlos12 a víš že to tak máme taky..taky se nám vše komplikuje ale nakonec ve finále k nám přijde ještě lepší řešení jako to původní 😀

elis86
24. bře 2016

@darinka84 sliznice tenká,MS nikde,chtěla mi píchnout vyvolávačku,ale ještě počkám...a 4.4. na průchodnost vejcovodů. Dřív jsem nechtěla jít,nechci si kazit 30.narozeniny 🙂

darinka84
24. bře 2016

@elis86 sliznice tenká znamená že těhotenství to byt nemuže?? a co říkala že v tom je?tělo se zbláznilo? 😠

katkavfr
24. bře 2016

Takže dnes dalsi hp tentokrat v caru no a proroze sestry neumí kontrolovat kartu tak dnes bylo jen kontrolní spermio pac to podrobné se musí dělat ráno :/ no dnešní dopadlo celkem hůř než to před měsícem ale je mozny ze to je tim ze pust mel jen den a pul :( a to už měsíc zobe vitamíny... takže mi brali krev na hp a chlapovi taky krev na genetiku a další blbosti... a příští ctvrtek si spermio zopakuje a vzal to sportovně uffff 🙂 no a já půjdu v ten čtvrtek i na utz ze si mě dr chce zkontrolovat tak jsem zvědavá a snad se to trochu pohne...