Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

blauen
26. dub 2016

@zuzanaxx Já budu testovat zase ve čtvrtek, nechce se mi tomu uvěřit, že by nám vyšlo hned první IUI

nita1984
26. dub 2016

@blauen taky vidím... káž by vám vyšlo, byla by to pro nás ostatní pěkná naděje

wwerru
26. dub 2016

@zuzanaxx to zni nadejne!drzim pesti!ja nic takovyho nepocituju :-/ jak dlouho mas po IUI?

blauen
26. dub 2016

@nita1984 dekuji moc, vím že to je moc brzy takhle testovat.

wwerru
26. dub 2016

@blauen taky to vidim ☺☺

hanulkavelunka
26. dub 2016

@blauen zitra rano bude silnejsi
ver tomu a gratuluju!!!!!😊

blauen
26. dub 2016

@hanulkavelunka dekuji, snad bude sílit. Dneska jsem testovala večer.

atlhea333
26. dub 2016

@blauen No jako je vidět!!!! Tfuj Tfuj Tfuj, klep, klep, klep 🙂

blauen
26. dub 2016

@atlhea333 je Děkuji, uvidím ve čtvrtek jak se bude vyvíjet. Jak jsme přijeli z IUI na chalupu při vylezu z auta jsem šlápla do takového psího hovna jak nikdy v živote a máma hned, že to mám aspoň posvecene 🙂 a ono možná že maminka mela pravdu

karlos12
26. dub 2016

@blauen něco tam vidím, ale ostrá fotka by byla lepší.Tak tfuj, tfuj, fuj 😉

atlhea333
26. dub 2016

@blauen O tom nepochybuj, maminky mají vždycky pravdu 🙂 Tak jsem zvědavá, jak ti to bude svítit na testu pozítří 🙂 Dobrou noc!

zuzanaxx
26. dub 2016

@wwerru asi od 6DPO, ale rozjelo se mi to dnes 9DPO. Ikdyž to bude asi vážně viróza, jejich teď všude plno. Vím, že se testuju brzy, ale už to nemůžu vydržet...

blauen
26. dub 2016

@karlos12 dekuji, je to foceno tabletem nic lepšího u sebe nemam, jsem pracovne mimo domov.

wwerru
26. dub 2016

@zuzanaxx to chapu a drzim pesti 😉 pak dej vědět. Ja mam dnes 5.den po IUI a furt nic necitim :-/

karlos12
26. dub 2016

@blauen vždyť to neva, jen by to bylo líp vidět, ve čtvrtek to bude hezčí 😉

blauen
26. dub 2016

@atlhea333 To Jsem taky zvedava 🙂 abych nakonec nepouzila kapesníčky 🙂

atlhea333
26. dub 2016

@blauen Jako že bys je vztekle škubala? Na to jsou nejlepší kleenex, mají dobrou strukturu a nejde je roztrhnout tak lehce :D :D :D

blauen
26. dub 2016

@atlhea333 Já bych je byla schopna i vzteky sežrat. Každopádně díky za tip značky kapesnicku! 🙂

atlhea333
27. dub 2016

@blauen Dobré ráno, jen tě chci informovat, že se odhlašuji ze zítřejšího testování. Nemělo by to cenu, mrcha dorazila, mám po náladě, brečím a jsem vzteklá. Nicméně by bylo super, kdyby ten tvůj včerejší duch se na zítřek trochu vzmohl 🙂

lenickaslunicko
27. dub 2016

@atlhea333 😖 ☹ ☹ ☹ ☹ budu na tebe myslet :(

atlhea333
27. dub 2016

@lenickaslunicko Děkuju, jsi hodná. Myslela jsem, že jsem si za dva a půl roku poplakala dost, ale tohle je jiný. Myslela jsem, že to bude fungovat. No, asi si dáme na čas pauzu, nevím, jestli bych teď někomu v CAR věřila nos mezi očima. Budu muset vychladnout...

lenickaslunicko
27. dub 2016

@atlhea333 to bude zase dobrý. Jak jsem zjistila, že nám to taky nevyšlo, měla jsem úplně stejné myšlenky, ale po dvou dnech se na to dívám jinak a budeme bojovat dál. Za rodinu to stojí. U nás jsou to taky už dva roky a úplně tě chápu, člověk už nemůže. Jednou se to určitě podaří a budeme maminky taky, uvidíš 🙂 drž se 🙂

atlhea333
27. dub 2016

@lenickaslunicko Věřím, že to jednou musí dopadnout trochu líp a jsou tady holky, který se snaží MNOHEM!!!! déle než my a jsou ohromně statečné. Nicméně uvnitř asi pláčeme každá stejně. Ale docela vážně přemýšlím o tom, že to ICSI bychom trochu odložili. Jak to teď nevyšlo, tak chci trochu času na získání lepší nálady... Děkuju za podporu a taky buď statečná a vzhůru do boje, viď 🙂

blauen
27. dub 2016

@atlhea333 tak to mě mrzí, ale nevěš hlavu, ono to přijde, a budu ti moc držet palečky! Abych upřímně řekla, tomu dušíku taky moc nevěřím, po čtyřech letech, bojím se, aby to nebylo jenom takové vzplanutí! ☹ dneska ráno byl dušík slabší než včera, je to risk jak jsem psala včera byl a dnes už nemusí a pokud to nevyjde, příště dám na radu tady zkušenějších, testovat opravdu až po vynechané MS!

atlhea333
27. dub 2016

@blauen Týjo, tak sakra někdo by ale mohl tenhle měsíc, ne??? Myslím na tebe a zítra se snad ukáže. Já hlavu věším, ale ono se to zase zlepší, je to klasickej proces... zvažuju ale dělší pauzu, kterou jsme si ještě s miláčkem nedali.... Jako třeba jen dva tři měsíce, prázdniny, žádný testy, sex jen podle nálady, řezání dřeva na příští topnou sezónu :D :D :D Řekla bych, že bych měla pár týdnů myslet na jiné věci, než jen mimino, mimino... třeba vymalovat bychom potřebovali.... milion věcí bychom mohli dělat 😎
Achjo, jsem tak smutná, už aby to zase přešlo.
Myslím na tebe a držím pěsti, až mi modraj prsty ;)

blauen
27. dub 2016

@atlhea333 já ti úplně rozumím, jak se cítíš, za ty roky co se snažíme jsem ty myšlenky vždy chtěla vyhnat z hlavy a neúspěchy hodit za hlavu a jít dál, někdy to šlo a někdy to bylo horší. Nejhorší období bylo když do roka kolem nás bylo 5 přátel těhotných to jsem nechtěla ani miminka vidět, to bylo hrozný období. Ted jsem začla řešit výpověď v práci, po prvním IUI jsem umyla všechny okna na chalupě, stěhovali nábytek abych se zabavila snažila se na to nemyslet. My to máme ještě takové komplikované, že nám zjistili, že mám sníženou buněčnou imunitu, tak jsme s manželem ani spolu nemohli spát jen v době ovulace, kondom jsem alergická nesnesu ani ten pohled na něho, a nejdnou buch II na testu i když duch. Jestli ten duch je jen nějaký přízrak tak to si fakt takovou zkoušku nezasloužím ☹ Každopádně děkuji za držení pěstí!!

lenickaslunicko
27. dub 2016

@blauen děvčata tak to smekám. V porovnáním s vámi můžu být v klídku. Nám první zjistili problém u muže, to jsme vyřešili vitamíny, přestal kouřit a kotrolní spermio po roce na jedničku. U mě taky nic nezjistili, tak nevíme čím to vlastně je... Holky držte se 🙂

atlhea333
27. dub 2016

@blauen To je přesně tak, někdy je člověk víc nad věcí, někdy tě to sebere, ani nevíš jak... Kolem nás je taky tolik miminek... dvoje dvojčátka, kamarádka, která umí otěhotnět na požádání, má teď dvouměsíčního chlapečka, kterýho už ani nechtěli (tedy milují ho, ale jako třetího v řadě ho tak docela neplánovali)... miláčkova sestra porodila vloni v září a samozřejmě jsou středem pozornosti a malej je skvělej a miluju ho, ale přiznám se, že jí závidím. Před rokem jsme se odstěhovali do jiného města, ale já v tom původním stále pracuji a vídám tady těhotné kamarádky... Jedna je teď ve čtvrtém měsíci a otěhotněla v bytě, který jsme jí vloni na podzim prodali a kde nám se to nepovedlo.... No je toho fakt hodně, co se člověku honí hlavou a pak že máš bejt vyrovnaná a nemyslet na to.... takový kecy... přitom všude kolem jen samé děti, těhule, kočárky. No jo, život má zkrátka dobrej smysl pro humor 🙂

blauen
27. dub 2016

@lenickaslunicko u nás to u manžela začlo tím, že jsme měli problémy se stykem šel k urologovi zjistil tříselnou kýlu musel hned na operaci, pak špatné spermie, množství....pak imuno mně zjistili sníženou buněčnou imunitu a ted po těch letech lítání po doktorech a snažení duch na testu...je to jiskřička naděje a zároveň strach že o toho dušíka z toho testíku přijdu

lenickaslunicko
27. dub 2016

@blauen moc, moc na tebe budu myslet. Už jste si toho zažili až, až. Opravdu v porovnáním s vámi můžu být opravdu celkem v klidu, nejspíš to chce čas a hlavně klííííd 🙂