Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jitkacross
26. bře 2015
jitkacross
26. bře 2015

Jo někde jsem to četla, že pyridoxin má vliv na luteální fázi. 😉 je to vitamín B 🙂

jankarica
26. bře 2015

@nowe No, normálně se bere od 5DC, ale asi taky záleží jak dlouhý máš cyklus. Já měla 28dnů...

nowe
26. bře 2015

@jankarica já mám cyklus, hala bala... Ale ovulaci poznám i když to mám nepravidelný 🙂 ale stejně z toho nic není ☹

jankarica
26. bře 2015

@nowe Já vím, že to člověka štve, ale vydrž...ono se to jednou povede. A nebo změň CAR. Já jsem u prvního byla ve Fertimedu a teď když jsme chtěli druhé, tak jsem šla do Eurofertilu....

jitkacross
26. bře 2015

Já jsem vždycky brala clostík od 3 dne a iui mě dělají 13 nebo 14 den a před dvěma lety to vyšlo tak to teď dělají stejně ☺. Jinak bez stimulace mám ovu 15 den a cyklus 30 dni.

nowe
26. bře 2015

@jankarica zatím nemáme důvod měnit CAR, jsme teprv na začátku. Akorát to je zdlouhavé ☹ Furt nějaký problém, nejdřív vysoký prolaktin, pak folikuly nic moc. Takže samé prášky ☹

jankarica
27. bře 2015

@nowe Hmm, pitomé...prolaktin jsem taky měla vysoký...ale přišlo se na to dřív než jsme šli na IUI...ptali se mně, jestli kojím? 😀 A to jsme byli na vyšetření, že nemůžem mít dítě🙂 Pak se to samo srovnalo....

nowe
27. bře 2015

@jankarica 😀 Já jsem na prolaktin brala prášky, po nich se mi to až srovnalo. Po Velikonocích jdu na utz. Tak jsem zvědavá jestli teď klapne iui nebo zase ne ☹ Minulý měsíc jsme nebyli protože folikuly nerostly ☹

jankarica
27. bře 2015

@nowe Teď uý vyrstou, určitě, prolaktin bude dole a vajucha budou mít určitě tak 18 a 20mm 🙂 Fakt 🙂Držím moc palce, i Ti naši malí, takže celkem 12palců 🙂

mery41
28. bře 2015

stimulovala jsem clostíkem 1-1-1 v pátek ultrazvuk,měla jsem 4 vajíčka,byla jsem z toho v šoku,ale 3 vajíčka mám zrovna na pravé straně kde nemám vejcovod ☹ 1 na levé,vím,že si může vejcovod vajíčka přetáhnout ,tak jsem zvědavá jak mi to dopadne,držte mi pěsti

nowe
28. bře 2015

@jankarica děkuji za podporu 🙂 a jak jsi to měla ty? Jak dlouho ti trvalo než jsi otěhotněla, brala jsi nějaký vitamíny?

nowe
28. bře 2015

@mery41 ahojik, určitě to klapne. Budu držet palečky a ty dvě děti se povedly přirozeně?

markyska82
29. bře 2015

Ahoj holky.Sháním pro kamarádku clostilbegyt.Pokud některá máte,odkoupím.Díky

jankarica
29. bře 2015

@nowe U prvního míma se povedlo na 2.pokus IUI AID(s dárcem) teď u druhého snažení (06/2014) to vyšlo hned napoprvé, bohužel bylo asi všechno špatně, tak jsem potratila(aniž bych věděla, že jsem těhotná, ptž tt byl negativní a MS došla) pak jsme měli nařízenou pauzu, ať se tělo dá dokupy a další pokus byl až 10/2104 ten nevyšel a pak v listopadu to klaplo🙂 Brala jsem jen listovku a hlídali jsme hormony štítné žlázy, ptž s ní marodím...A fakt se zadařilo až jsem začla hubnout a čekala MS(ptž jsem chtěla začít víc cvičit) a on a mrška nikde😀 Prostě se nám potvrdilo to, co žádná ženská co chce otěhotnět nechce slyšet, že se na to nemá myslet...Já vím, je to těžké, obzvláště když se člověk nespoléhá na sex, ale na doktory, ale u mně to fakt zabralo...A ty(vy) už máte nějakou diagnózu proč to nejde?Popř. marodíš s něčím dalším?

korticka
30. bře 2015

@markyska82 to bych neriskovala 😠
není to bonbon, at si to kamarádka nechá napsat od lékaře se vším všudy co k tomu patří 😉

zoufalkaolomouc
30. bře 2015

ahojte holky, tak mám dnes po IUI, věřím že to klapne. Folikul 20mm a sliznice 7mm. Jen říka že na druhé straně mám mikro cystičky a když jsem se ptala co to znaená, řekl že normálně ovuluju a nemám se tím znepokojovat..může to být z clostylu??a zmizí, nemáte někdo zkušenost?jde to nějak podpořit nebo jen čekat zda to vyjde 🙂 ? a jak jste na tom vy?

nowe
30. bře 2015

@zoufalkaolomouc co se má stát, stane se. Neboj určitě to klapne 🙂

zoufalkaolomouc
30. bře 2015

@nowe no říkám si to taky..teď už je to na přírodě asi..

nowe
30. bře 2015

@zoufalkaolomouc A kolikátý pokus iui máš?

markyska82
30. bře 2015

@korticka Ona má doktora ze staré školy,podle mě je to debil,ale je to nějaký známý její mamky. On je proti všem způsobům otěhotnění než je přirozené.

zoufalkaolomouc
30. bře 2015

@nowe dneska to byl 2.pokus, tak uvidíme

nowe
30. bře 2015

@zoufalkaolomouc budu držet palečky aby dvojka byla šťastná. Nás taky dvojka čeká 🙂 a jak dlouho se snažíte?

zoufalkaolomouc
31. bře 2015

@nowe děkuji...noo už je to dva roky...v podstatě žádný problém. takže buď je to v hlavě a nebo prostě ještě nenastal ten správný čas 🙂 ale můžu říct po týdenním testování, zda je správný čas, po všech testech, ultrazvuku, jsem byla včera ráda že je to za mnou.až jsem si říkala, že pokud to nevyjde kašlu na to...už totiž posledí dobou mám pocit, že nežiji jen čekám a to nechci..a vy jak dlouho bojujete?

korticka
31. bře 2015

@markyska82 tak ať jde jinam tyjo... 🙂 s Clostilbegytem není sranda, máš 6 pokusů stimulace, během nich se sleduje ultrazvukem odpověd vaječníků a následně se podle toho postupuje dále....další užívání se moc nedoporučuje kvůli zvýšenému riziku rakoviny!! poraď jí at si najde lepšího lékaře 😉

jitkacross
31. bře 2015

@zoufalkaolomouc ahoj krásný folikul držím moc palce 😉

ivullenkaaa
31. bře 2015

Me ceka take druhe iui...po prvnim jsem spinila...:( brala jsem ustrogesta. Uz jsem taky zoufala. Snazime se rok a pul. A byli vasi chlapi na testech? Jak Vam to vyslo?

zoufalkaolomouc
31. bře 2015

@jitkacross děkuji...a u vás bude další pokus tento měsíc?

zoufalkaolomouc
31. bře 2015

@ivullenkaaa můj byl...co se týká výsledku, tak v centru kde byl na spermiogram řekli že je to lepší průměr, v centru kde chodíme na IUI řekli, že je horší...má větší procento mrtvých spermií jak by dle tabulek mělo být...ale každý CAR má jinou normu, takže nic co by bránilo přirozenému otěhotnění...a hlavně je to jak mě řekl můj gynekolog: "...znám spousty páru s otřesným spermio, které přirozeně otehotněli a znám spousty párů s perfektním spermio, kde se nedaří a my nevíme proč...."

ivullenkaaa
1. dub 2015

@zoufalkaolomouc no to mas pravdu..my mame pohyblivost dobrou...akorat jich ma min no...tak uvidime. 🙂