Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

darinka84
5. kvě 2016

@blauen já si 14 dní počkám 🙂 ale říkám si vše je v pořádku tak určitě bude i nadále..a kolikátý si týden? já měla poslední menses 30.března

terezice1989
5. kvě 2016

@darinka84 Darinko ty už čekáš? tak to moc gratuluju, to je paráda uvidíš vše bude Ok a srdíčko bude bít o 100 šest 😀

darinka84
5. kvě 2016

@terezice1989 děkuji moc, moc 🙂 je to neskutečný pocit a držím vám všem pěstičky, zcela upřímně.

blauen
5. kvě 2016

@darinka84 já měla poslední MS 1.dubna tak to je těsně od tebe 🙂

darinka84
5. kvě 2016

@blauen ale tak to jsme naprosto stejně :D to je náhoda...

blauen
5. kvě 2016

@darinka84 to jo ob jeden den 😀 už jsem byla v pondělí na HCG a říkal dr. at přijdu znovu za týden jako další pondělí

darinka84
5. kvě 2016

@blauen taky jsem byla v pondelí..delala me ultrazvuk, byla to rychlovka...jen co do mě strčila ten ultrazvuj říká je to tam a na správném místě 😀 na srdíčko v pondelí 16.května, to mě má prý vystavit i tehot. prukazku....

blauen
5. kvě 2016

@darinka84 tak to docela brzy ta těhu průkazka ...no já ani nevím kdy jí dostanu...snad ale dostanu 🙂 já viděla na utz jentakovou bublinku 🙂

darinka84
5. kvě 2016

@blauen no já nevím na co ta prukzaka je..takže je mě vcelku jedno zda mě ji dá nebo tak , hlavně aby bylo vše v pořádku 😀 jj dala mě i foto pro manžela, je to takova tečka..ale byl nadšený a že si vše bude schovavat..zabavil mě i tehotenský test :D

blauen
5. kvě 2016

@darinka84 tak to mě ani nenapadlo chtít bublinku na papíře stačilo mě na to koukat na utz... 😉 a dr. říkal že je to tak malinké že ještě ani se z toho nedá nic vyčíst 😀

darinka84
5. kvě 2016

@blauen no ona to totiž vytiskla a při odhcodu jsem si na to vzpomněla..a dr. říka že to mám pro pojistovnu ale tak vám domu jednu dám taky...takže schoda náhod 😕 a je ti špatně?mě občas zada, břicho, prsa..a občas je mě trochu nevolno

blauen
5. kvě 2016

@darinka84 pro pojištovnu, pročpak pro pojišťovnu? Mě není vůbec špatně, jako nevolno, ale každý večer mě tak strašně palí žáha, že se to nedá vydržet, a trošku prsa, ale to minimálně, spíš se mi zvětšily už o půl čísla ne-li číslo hrůza 🙂

darinka84
5. kvě 2016

@blauen vubec netuším..nepátrala jsem potom....no zvětšení prsou beru v mém případě jako žádoucí takže tohle mě nevadí 😀

karlos12
5. kvě 2016

@blauen to věřím, já teď měla 3 dny volna a bylo to super.Už máme skoro hotové schody do patra.Za déšť jsem byla ráda, ale bylo ho málo.Zalil nám trávu ( máme čerstvě vysazeno ) a doplnil vodu v jímce, už jsem byla u dna.U nás dnes svítí od rána sluníčko a je teplo, tak snad u Vás také, aby sis to mohla užívat ještě víc.Ta žáha prý umí potrápit.

karlos12
5. kvě 2016

@darinka84 dopadne dobře, nic jiného nepřichází v úvahu !!!!Myslíš že RHB a tak působí tak rychle ? Kdy jsi vůbec začala ? Strašně to letí a nemám moc pojem o čase.Jsem jak naši pacienti 🙂

blauen
5. kvě 2016

@karlos12 u nás v horách se celý den držela taková mlhovina až teď se začíná sluníčko tlačit. JJ ten déšť byl prospěšný, všechno se pěkně zazelenalo, já jsem si před cca 14 dní nasadila cibulky Lilií a už se vytáhli krásně z hlíny, deštík jím pomohl. Nám toho chybí ještě hodně v domečku, ale tak nějak postupně není moc čas, manžel má ještě velkou chalupu tak nevíme co dřív. Ale dětský pokojíček ten musí být, ale na to se vrhnem nějak po létě.

darinka84
5. kvě 2016

@karlos12 homeoptaika bereme i s manželem tak 2-3měsíce, cvičení asi mesíc a půl zpet..začala jsem vlastne tesne před ovulací...tak asi přišel ten správný čas..a vy jak jste porkočili?čekáte a IUI je za váma?budeš testovat nebo počkáš?

karlos12
5. kvě 2016

@blauen nám toho také dost chybí.Ale zatím nás nic netlačí a teď manžel bude stavět další domeček co navrhl.Takže zase si počkám.Lilie mi spí, mám je v polostínu, snad vylezou.Nechápu jak jsem bez zahrádky mohla být.Je to neskutečná paráda.

karlos12
5. kvě 2016

@darinka84 to není moc dlouho, to cvičení.Asi to bylo dobré cvičení.Jinak jsem po IUI ( měla jsem 2 luxusní folíky a jeden normál ) a čekáme.Zavádím gel , testy doma nemám, ani nevím jestli budu testovat ten 14.den.Asi počkám.Já na testování nejsem.Kdyby nic, ta jsem objednaná k doktorovi a budem domlouvat imunol. a průchodnost a pak IVF.Tak se to konečně pohne dál.Hlavně nemáme žádná vyšetření.Jen staý horm. profil, což je málo.

darinka84
5. kvě 2016

@karlos12 taky jsem nebyla testovací typ..i těhotenský test jsem si udělala jen jeden 😀

wwerru
5. kvě 2016

holky tak nase prvni IUI byla neúspěsna...nic nevzdavam a tesim se na dalsi IUI ktere probehne snad podle ovulace jeste tento mesic. Drzte pesti.

karlos12
5. kvě 2016

@darinka84 ono je to lepší.Obdivuji nervy testovacích maniaček 😉

karlos12
5. kvě 2016

@wwerru to je škoda, ale budu držet pěsti 🙂

wwerru
6. kvě 2016

mate nekdo zkusenost s tim ze by se vam po gynprodylu zastavila nebo poaunula MS?

juliemichal
6. kvě 2016

Tak holky už jsem doma,máme po IUI 🙂 🙂 folikul měl 20mm,sliznice bohužel nevím.dostala jsem pregnyl a proběhlo IUI 🙂 🙂 akorát co je zajímavé,udělala jsem si jen tak těhu test zda mám po pregnylu // na těhu testu a na testu bílo 😀 což nechápu,pregnyl jsem měla 5000 j.

salenas
6. kvě 2016

@juliemichal zvláštní,vid,ten by se měl vstřebávat tak pět dní

juliemichal
6. kvě 2016

@salenas přesně tak je to fakt zvláštní,že tam vůbec nic není 😀 a ještě když mi ho dnes píchli tak určitě by mělo něco na tt být,ne? 😀 😀 nebo až zítra by mělo být něco na tt?chtěla jsem zkoušet jak dlouho mi pregnyl zůstane v těle 😀

salenas
6. kvě 2016

@juliemichal ti ho píchli dnes a hned jsi byla na iui ? vždyt k prasknutí folikulu dojde až za 24 až 36 hod od píchnutí,to jdete ještě zítra s druhou várkou ?

juliemichal
6. kvě 2016

@salenas ano byla jsem dnes na IUI a dnes mi ho píchli... měla jsem právě folikul 20mm,zítra na další várku nejdeme.. ale já si spíše myslím,že u mě nejpozději bude zítra ovulka,už to pociťuji 2 dny,protože mě bolí hlava a když mám bolesti hlavy tak do 3 dnů dojde ovulka.a v neděli mám začít brát už utroš.takže nejpozději zítra by měla proběhnou ovu.

blauen
6. kvě 2016

@juliemichal je tak to je parádní folikulek, držím palečky ať je z toho mimisek :o) pokud ti pichli pregnyl, tak ještě chvilinku to potrvá možná než se to dostane do oběhu a do moči, aby to hned vyšlo na tehu testu.