Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

juliemichal
12. kvě 2016

@katty77 děkuji,snad tam pořádná dálnice bude 🙂 🙂 a nebude to zase biochemické těhu ☹

terezice1989
13. kvě 2016

Co znamená biochemické těhu ?

katty77
13. kvě 2016

@terezice1989 to je krátké těhotenství, máš třeba pozitivní test, ale nakonec odmenstruuješ. Nemusíš ani poznat, že seš těhotná, pokud se příliš nesleduješ. Vajíčko se oplodní, ale už neuchytí nebo uchytí na velice krátkou dobu, není třeba revize, vajíčko odejde s menses. Kolikrát nedojde ani ke zpoždění menstruace nebo jen o pár dnů...

juliemichal
13. kvě 2016

holky na one stepu nic není,což jsem tam měla předevčírem krásnou čárku.na dr max je dušík co si o tom jako myslet? 😀 včera mě kamarádka překecala abych jsem si u ní udělala test tak jsem si ho musela jít koupit 😀 😀 a dnes jsem si dr maxíka udělala znova... a i ten one step a na one stepu nic není.včera 7 dnů od oplodnění a dnes 8 dnů od oplodnění.co si o tom jako myslet?

blauen
13. kvě 2016

@juliemichal jsou tam dušíci, je to opravdu brzo na test, víš jak to mně haprovalo a byla jsem z toho na větvi...nevěděla jsem jak to mám pobrat tu informaci 😉 Věřím, že ti tvoji dušíci budou sílit, ale počkej s testovaním aspoň dva dny ještě. 8DPO je opravdu vzácné tak brzo mít dušíky na testu. Udělej si 11-12 a budou zase silnější! Já v to úplně věřím že tam budou // 🙂

juliemichal
13. kvě 2016

@blauen jé ty jsi moje zlatíčko já ti tak moc děkuji ♥ ♥ snad máš pravdu 🙂 🙂 no já bych testovala až v úterý kdyby mě včera kamarádka nepřekecala 😀 😀 já jsem nechtěla testit 😀 😀 no jo,ale těhotnou kamarádku musím poslouchat,že? 😀 no další test určitě až v úterý to budu 12 dnů od oplodnění 🙂 🙂

juliemichal
13. kvě 2016

@blauen byla jsi zase u dr nebo kdy jdeš?jak jsem začala chodit do práce tak už nemám skoro nikde orientaci 😀

blauen
13. kvě 2016

@juliemichal já to úplně chápu to testování, taky jsem se nechala svézt a přitom si říkala že začnu až cca za 4 dny 😀 no jo slabá vůle za to my nemůžeme 😀 já jdu k Dr. zase v pondělí na 8 ráno. Doufám, že bude už vidět srdíčko. Pevně v to věřím 🙂

karlos12
13. kvě 2016

@juliemichal duchy vidím i já,to je co říct.Už bych se nenervovala a počkala pár dní. Držím pěsti ;)

karlos12
13. kvě 2016

Ahoj holky,zaváděla jste si některá po IUI Crinone 8% ? Opožďuje ms ? Dělala jsem si test 14. den a nic a ms stale nikde.Jak dlouho bych měla čekat a může se nespustit ? Moc děkuji

juliemichal
13. kvě 2016

@blauen přesně tak to stačí říct jen zajdi si pro test,vypadá to nadějně,že máš dušíky,když jsi už po tom pregnylu neměla a zase je máš,chci to vidět 😀 no tak já blbá jsem šla do lékárny a šla jsem si udělat test 😀 😀 no a kamarádka mi tak říká,tak teď věřím,že jsi těhu 😀
a neboj sluníčko u tebe určitě bude v pondělí i srdíčko,věřím tomu 🙂 🙂

@karlos12 moc děkuji jsi hodná 🙂 🙂 no další test 17 🙂 🙂 a s tím ti neporadím,ale pokud to je něco jako utroš tak mi po vysazení utroše chodí ms do týdne.anebo možná je i u tebe na dušíka brzo 🙂 🙂 držím palečky aby ms nedošla a ty jsi za pár dnů našla ty // 🙂

katty77
13. kvě 2016

@juliemichal taky vidím duchy, tak snad budou sílit! 🙂

katty77
13. kvě 2016

@karlos12 taky nevím ,ani to neznám, měla jsem vždy utrouš a teď jsem dostala po IUI Duphaston, ten jsem začala brát dnes (IUI byla ve středu). Při utrogestanu jsem dostala menses normálně, mě ji zdržoval jen estrofem...

juliemichal
13. kvě 2016

@katty77 snad ano děkuji,ale už se kamarádkou nenechám přemluvit,a test budu dělat za 4 dny 🙂

salenas
13. kvě 2016

@karlos12 může opoždovat stejně jako utrogestan,pokud je test negativní,tak vysadit

japerinka7
13. kvě 2016

@karlos12 Ahoj, taky mám Crinone, nevím jestli zpožďuje 😕 14. den po IUI a tím i 1. den MS budu mít v pondělí... Takže jsem si koupila Clearbue digi test a zkusím to zítra ráno (jistota by měla být víc než 90%) a pokud nebude "+", tak ho prostě vysadím...😞

karlos12
13. kvě 2016

@juliemichal
@katty77
@salenas
@japerinka7 holky moc děkuji.Po utrouši přišla v den testování.Teď nic.Ale už jsem vysadila a chvíli počkám.Všem Vám držím pěsti, K

katty77
13. kvě 2016

@karlos12 no to se nedá nic dělat ☹ ale aspoň víš, jak se tvoje tělo po něm chová. Mě taky ms normálně přicházela, i když jsem ho brala. Tak třeba příští měsíc už mrcha nedorazí 🙂 Bylas na první inseminaci?

salenas
13. kvě 2016

Mě přišla menzes po etu,v den,kdy jsem měla mít měsíčky a pak v den vysazení,dnes bych měla správně mít taky menzes,ale na krev jdu až za týden v pátek,tak snad nepřijde

katty77
13. kvě 2016

holky, je možný, aby po pregnylu přišla ovulace déle než po 36 hodinách? Podle bazální teploty mám ovulaci až dnes, ale pregnyl mi píchli v úterý v 11:30 hod... Tak teď jsem nějaká zmatená 🙂

juliemichal
15. kvě 2016

ahojky holky tak dnes 10 dnů od pregnylu,10 dnů od IUI a asi 9DPO a na tt vůbec nic,takže bohužel veškerá naděje mi vyprchala a už nevěřím tomu,že by se to povedlo ach jo ☹ sice jsem si dělala test teď odpoledne,ale už tomu nevěřím ☹

salenas
15. kvě 2016

@juliemichal to je ještě brzy,ne.. 14 dní mi říkal doktor

salenas
15. kvě 2016

@juliemichal vem si,že pět dní trvá,než dojde oplodněné vajíčko do dělohy plus jeden až dva dny hnidace

juliemichal
15. kvě 2016

@salenas já si myslím,že to brzo není.jak jsem byla těhu s IUI,ale bohužel s toho bylo biochemko tak jsem měla dušíka na tt už 9 dnů od IUI. ☹ a bylo to tak asi u 3 IUI co jsem měla tak brzo dušíka na tt ☹ takže už tomu nevěřím,že se zadařilo ☹

juliemichal
15. kvě 2016

@salenas to je tak dlouhá doba?to jsem ani nevěděla,že jde vajíčko 5 dnů do dělohy a další 2 dny než dojde k nidaci 😀 😀 to jsem fakt nikde neštudovala.. ale jinak ty testíky jsem 9 dnů od IUI už pozitivní,no teda krásné dušíky na tt ☹ ☹

salenas
15. kvě 2016

@juliemichal 3 dny po inseminaci jsi musela mít pregnyl,a,i jsi biochemické mít nemusela,pregnyl se z těla vyplavuje zhruba deset dní,tskže jestli di testovala takhle brzy,byl to pregnyl či otrivele

lussinka88
15. kvě 2016

@juliemichal me bylo receno ze mam testovat nejdriv za 12dni... 9DPO je brzo 😉 drzim palecky!!

salenas
15. kvě 2016

Hihi,hnidace 😀 jsem na tabletu a jeden překlep za druhým 😀

juliemichal
15. kvě 2016

@lussinka88 moc děkuji,tak další test si zoopáknu v úterý to budu 12 dnů po IUI 🙂 🙂 no tak snad tam něco najdu 🙂 🙂 a jak jsi na tom ty? 🙂 🙂 kolik dnů jsi po IUI nebo jak? 🙂

juliemichal
15. kvě 2016

@salenas jé tak to já jsem si toho vůbec nevšimla 😀 😀 ale nevadí já taky dělám někdy chyby 😀 😀