Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jankarica
25. pro 2014

@donia Ahoj, to snad není ani možné! Takové peklo, kvůli hormonům a nedá to pokoj ani na Štědrý den☹ Snad jste to všechno dohnali potom a nakonec jste si to užili i s dětmi.

@donia @akmitaf My jsme se teď vrátili od tchýně, opět to byla přežíračka jako blázen! Tak jen ležíme a odfukujeme.....

pavlakosec
26. pro 2014

Tak dneska 16.den po inseminaci jsem dostala měsíčky. ☹ S partnerem jsme to obrečeli ale nevzdáme to a jedeme dál. Pro mimi udělám cokoliv. Snad už taky brzo budu mít na těhu testíku dvě čárky. Hezký večer. 🙂

akmitaf
26. pro 2014

@pavlakosec neboj to výjde, určitě další vánoce už oslavíte ve třech. Úplně tě chápu - my se po druhé nezvedené inseminaci rozhodli skončit, protože jsem z toho byla psychicky úplně hotová. Prostě už jsem nemohla čekat na další zklamání a vidíš, hned první měsíc to vyšlo samo a to tvrdili, že to není možné. Mysli na něco úplně jiného mě i @jankarica pomohlo se začít soustředit na hubnutí - určitě k úspěchu přispěla i ztracená kila, ale hlavně myslím, že to bylo o myšlení úplně na něco jiného.

pavlakosec
26. pro 2014

U nás to bohužel bez podpory lékařu asi nepůjde. Ale poslechnu dobré rady a jdeme dál. Moc děkuji za podporu. Jste zlatíčka. Hezký den. Paja. 🙂

jankarica
26. pro 2014

@pavlakosec Ahoj, my jsme po IUI AID, tzn s dárcem, takže lékaře jsme taky potřebovali a po zhubnutí pár kilo, ale opravdu pár, vrhla jsem se do hubnutí po hlavě a MS vyloženě čekala, tak jsem zjistila, že jsem v tom🙂 A to samé mi na té poslední inseminaci řekl doktor:" Nechoďte na weby typu MK nebo jiné a nemyslete na to!!!!" a já jsem poslechla a nechodila tady a ejhle....hlavně jsem se při posl IUI nepozorovala, ptž po clostilbegytu a pregnylu jsme všechny nafouklé a máme křeče v břiše a doufáme, že je to těhotenství... Vím, že je to těžké, tohle dodržet, obzvláště, když to dlouho nejde, ale zkus to...začni třeba háčkovat, neboplést, šít....věřím, že příští měsíc už se tady budeš chlubit testíkama se dvěma dálnicema🙂

pavlakosec
26. pro 2014

Moc děkuji. 🙂 Od ledna začínám na jiném oddělení, takže bude dost práce a jak říkáte začnu taky s hubnutím. Oba s přítelem už to potřebujem. 😉 No jo no my ženské to hold více prožíváme. Snad brzo. 🙂

jankarica
28. pro 2014

@akmitaf Tak nevím, jestli ne mně leze střevní chřipka, nebo to jsou nevolnosti, ale tipuju to druhé....dneska jsem už 2x blila, vždycky do 30-ti min po jídle...z prvního těhu to neznám...to mi nebylo špatně ani jednou... ☹

akmitaf
28. pro 2014

@jankarica jo jo a bude hůř - samozřejmě ti to nepřeji, ale já měla max 16x v jednom dni. Neboj a hned to řekni u Dr. já si furt myslela, že to zvládnu sama a pak mi Dr. nadala, že jsem jí to měla hned říct. Jsou na to čípky a fakt je po nich moc dobře. Kup si coca colu - prý se za den může až litr, mě stačilo pár hltů a hned bylo líp. A víš co bylo nejhorší - já po tom vůbec nezhubla - myslela jsem si jak nejsem dole s váhou a za 3 měsíce zvracení nic.

jankarica
28. pro 2014

@akmitaf 3měsíce:-O no, jsem zvědavá, po večeři mně zase natahovalo, ale nic ven nešlo...tak uvidíme zítra, jaký bude scénář.... 🙂 dík za tip s colou, určo zkusím. A jak se máte vy? co mimísek? co maminka?

akmitaf
28. pro 2014

@jankarica no zrovna dnes fakt děs - mimi se přesídlilo dolů a vše mě bolí - doufám, že je to dočasně a nebudu muset ležet.

jankarica
29. pro 2014

@akmitaf Ahojky🙂 tak pepsi trošku zabrala, dnes jsem se jen dávila😀 A jinak celý den zase kocovinka, ale stojí to za to....
To tak citíš? že šla níž? Ještě má čas, ne? Raději si 1-2dny trošku spočni, ať se nepřetáhnete. Já být tebou, minimálně do příštího roku bych si válela šunčičky😀 A co podnikáte na Silvestra? My jsme měli jít ke známým, ale malý pořád pokuckává a smrká, tak nechcem nakazit mimča co tam budou,mají tam být roční dvojčátka a dvouletá slečna....☹ Po delší době budeme s manželem sami🙂 na půlnoc si půjdem připít dolů k našim a pak hurá na kopec a čučet na ohňostroj😀 Jen jsem se těšila, že si udělám chlebíčky a jednohubky a upečem pizzu(mimochodem mám báječný recept, kdybys chtěla) ale s tím jak mi teď bývá, tak to bude střídmější🙂... Opatrujte se holky🙂

akmitaf
30. pro 2014

@jankarica ahoj receptík určitě pošli, ráda zkusím něco nového. No uvidíš po čem ti bude líp mě bylo třeba dobře po chlebu se sádlem a hrozně moc osoleném. Jinak u nás se o odpočinku vůbec nedá mluvit. Manžel má narozeniny 31.12 takž sotva skončili návštěvy vánoční začaly přející. Na Silvestra budeme doma a tiše doufám, že bez návštěvy, ale zatím nám to nikdy nevyšlo. Jinak v novém roce to mám taky dost narvané - ten první týden se nezastavím, pak snad už bude klid.

Jinak už vím, že zítra dorazí návštěva - volal švagr, že se staví na kafe - doufám, že nebude chtít probírat pracovní věci. To by mi vše zkazil

jankarica
31. pro 2014

@akmitaf Ahojky, recept, pošlu později, dnes jsem absolvovala oběd u našich, ráno jsem zas lítala s kýblem, po obědě jsem taky ryhle utíkala, bohužel mně jen natahuje....zjistila jsem se, že když se pobliju, tak mám klid, kdežto když je mi jen blbě, tak je mi blbě celý den ☹ Pomáhá mi suché jídlo, tousty, rohlíky a tak...no ale mám pocit, že jeden den to pomáhá a druhý den už to není pravda. My budem dnes JEN doma, manžel nebude ani pracovat, teď se šl vybulit s malým do postele, já po obědě ležet nemůžu, jen s vyvýšenou hlavou, návštěvy jsme letos neměli ani vánoční a nebudou ani slvestrovské, naštěstí!

Jestli švagr začne s prací, tak ho setři, že o práci doma nemluvíš a tečka. S Manželem to hezky oslavte, určitě už máš koupené nealko šampíčko(jako já🙂 A opartně na rachejtle 🙂

akmitaf
31. pro 2014

@jankarica ahůj pěkně slavte - já na to šampíško nejsem - miluji gin s tonikem, tak na ten si ještě počkám - minule to byly dva roky 😀 , ale co by člověk pro mimíško neudělal. Švagr nám zkoušel vnutit pejska - neuspěl - má krásný malýho a my velikou 60kg nevrlou babičku. Zakousla by ho. Jdu si lehnout k tv a možná si od manži srsnu trochu normálního šampíška - doufám , že neusnu

annna79
2. led 2015

Ahojky mohu se zeptat na clostik.Kdy přesně ho začínáte brát poprvé? Když dorazí první MS dopoledne tak berete první tabletu večer? A když dorazí odpoledne tak druhý den ráno?Mám ho brát od 3 dne.Děkuji

annna79
3. led 2015

Vyřešeno přišla ráno tak první clostík v pondělí ráno

donia
10. led 2015

@jankarica
@akmitaf
ahoj holky, jak se vede?
Ja po te pohotovosti na Stedry den uz nastesti nikam nemusela, ale stale jsou dny, kdy se necitim jeste jako ja - treba jako dnes. Stale citim ten vnitrni tres, neklid. Pristi tyden jdu k obvodakovi na kontrolu (jeste ani nevi cim vsim jsem si prosla), tak uvidime jak na to bude koukat on.
Vcera jsem byla na kontrole na endokrinologii, stitnou zlazu mam nastesti v poradku, tu mi to nerozhodilo. A dr. rikala, ze do mesice jsou hormony z tela, ale ze jeste dalsi 2 mesice mohou ovlivnovat nektere pochody v tele, takze to bude to me treseni a je mi stale zima, nemohu se zahrat. To u me neni obvykle, spis mi bylo furt vedro. Tak cekam, kdy uz konecne budu mit klid.

akmitaf
10. led 2015

@donia ahoj tak to ráda slyším, určitě se to za ten měsíc ještě srovná a pak už bude jen dobře. Moc ráda slyším nové dobré zprávy.

Jinak u nás docela dobrý - jen je toho na mně prostě moc a nějak se mi to vymyká z rukou. Navíc mi dne nějaký dobrák záměrně vysklil auto - no ve spojení s hormony a přetažením jsem se z toho v první chvíli úplně složila, takže mě manža musel poslat domů a vše řešit s policií sám - nakonec mi to bylo ještě pěkně trapné. Snad mi to v pondělí někde zasklí, ale bylo tam jakési zelené sklo, tak nevíme jestli bude skladem. Jinak v pondělí mám vést opravené papíry na pracák a ve středu máme na firmě kontrolu z finančáku. Pondělní tančení malé ani neřeším - domluvím si nějakou kamarádku, která nás tam hodí.

jankarica
10. led 2015

@donia Čauky! ráda čtu, že se pomalounku lepšíš🙂S tou šž gratuluju, já s ní taky marodím a není to moc sranda ji nějak rozumně stabilizovat🙂 Já jsem ladila dávky rok, než se mi to ustálilo...a pak mi šž odešla do věčných lovišť 😀 😀 😀 U nás jinak dobrý, s malým teď řeším imunologii, tak jsem zvědavá, jak tam dopadneme. 13.1. jdu na kontrolu ke gyn.tak už se těším, snad bude vše o.k. 🙂 Jo a manžel se mi konečně přestěhoval do zahr domku, kde si zřídil pracovnu, tak tam je sice celý den, jen příjde na oběd a zas běží, ale v 18h přijde domů,(ptž má hlad) a už nečumí do PC! a stihne si i pohrát s malým 🙂 A skoro každý večer spolu koukáme na film nebo něco....to jsme nedělali od té domy, co má ŽL 🙂 Takže takových 5let 🙂
Doufám, že kdzž pořád nejedeš na 100%, že Tě ty Tvoje zlatíčka co máš doma nezlobí a jen pomáhají 🙂 Ani nevím, jestli jsi na nemocenské? nebo pořád pracuješ?Zase se ozvi...Měj se hezky

jankarica
13. led 2015

@akmitaf
@donia Tak děvčata, tady je fotka z dnešní kontroly 😀

donia
13. led 2015

@jankarica hele, vidim dobre??? 😀 no to je skvele, to tise zavidim 😉 Vidis, i po IUI jde dvojcatka. No krasa, moc drzim palce at je vse v poradku. Byl manzel s tebou? Prvni vase reakce? ...
Ja mam dneska zrovna splin, presne za 2 mesice bych mela termin, tak snad se take jeste dockam. Bohuzel asi i KET (prenos zmrazenych) je se stimulaci hormony, tak to mam smulu. Do dalsich hormonu uz nejdu, stale to na me pusobi. Tak at uz je klid a kdyby to vyslo prirozene a bylo vse ok, bylo by to samozrejme to nejlepsi.

jankarica
13. led 2015

@donia Byla jsem dnes ještě sama, říkala jsem si, že ho tam nepotáhnu, když mně bude ještě vyšeřovat spodem 😀 No doma jsem si ho posadila a dala mu fotku, hned na mně hrknul 😀 že jako jestli dvě? že se zblázní...hnd začal po bytě lítat s metrem a začal uvažovat kde se co přestaví aby měl Tonda pokojík a kde se musí přestěhovat záchod ať ho nemá v pokojíku....no začal kolem lítat jak blázen...Pak se zastavil a říká...musím jít makat...budeme potřebovat hodně peněz...čekej mně v březnu 😀

Neboj taky se zadaří....zkoušelte pořád IUI, pokud máte vlastní materiál tak choďte na 2dávky v jednom cyklu...fakt se to povede, opravdu!Věřím, že jo, když mně se stalo tohle! Tak Vám klidně trojčata...nebudu se divit ničemu 😀Fakt 😀 A když už sis tak vytrpěla, tak teď dostaneš odměnu, uvidíš🙂Dřív než akmitaf porodí, ty budeš mít dvě čárky🙂

donia
13. led 2015

@jankarica diky za mila slova, jsi hodna 😉
Ja si potrebuji poradne vycistit telo, stale nefunguje jak drive. Takze pocitam, ze nejak na brezen bych se objednala k dr. at se pobavime co dal. Cokoli s hormony odmitam, takze asi nezbyva nez event. IUI, Pregnyl mi tenkrat nic nedelal a doufat. Pokud, tak bychom to stihli max. 2x, pak uz jen jako samoplatci a to nevim co to obnasi.

akmitaf
13. led 2015

@donia Neboj uvidíš, že ve chvíli, kdy to budeš nejméně čekat, to výjde. Moc na tebe myslím a moc ti přeji šťastný konec. A pokud začnete v březnu, tak to před mým porodem ještě stihneš 😉 . Vím že ti není nic moc, ale asi bych už začala s domácím snaženíčkem a uvidíš sama.

donia
13. led 2015

@akmitaf jo, to my se tomu doma nebranime, tak uvidime. Musela bych pak resit s dr. vysazeni tech leku na zklidneni a doufat, ze to nebude vadit, ze je predtim beru, ale uz me neba se furt na neco ohlizet a na neco cekat. Pred vice jak rokem, kdyz jsme se zacali snazit, tak jsem byla komplet bez leku (resp. pouze na tlak a stitnou zlazu co se v tehu mohou) + vitaminy a stejne to k nicemu nevedlo. Tak ted to nejak nehrotim. Rikam si, ze jak to ma byt, tak to bude.

akmitaf
13. led 2015

@donia mě Dr. říkala, že když se miminko udrží, tak se nemusím bát léků které jsem ze začátku bále, že když je miminko poškozené, tak na začátku tak je příroda mocná a raději to ukončí. Neboj ono to příjde. Hlavně by to chtělo něco na rozptýlení a pobavení a něco na co se budeš soustředit.

lumixii
14. led 2015

Ahoj, můžu se k Vám přidat?
Dnes večer píchám Ovitrelle a v pátek jdu na 1. IUI. Na jednu stranu se už strašně těším, na stranu druhou mám i strach, z toho, že by to nemuselo hned vyjít.. ale to je asi normální reakce..

oldana
14. led 2015

@lumixii hlavně pozitivní myšlenky !! 🙂 já mám za sebou taky ovitrelle a první IUI a čekám,je to děs ale utíká to. přeji hodně štěstí...jednou to musí vyjít 🙂

mery41
15. led 2015

prosím ,chtěla jsem se zeptat.čím stimulujete před IUI a jak to vše vlastně probíhá,kontroly atd díky,všem těhotným tady gratuluji 🙂

lumixii
15. led 2015

@mery41 tak třeba já nestimulovala vůbec ničím. Byla jsem 2x na ultrazvuku a to bylo vše 🙂