Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jankarica
25. čer 2014

@donia asi jooooo....Já jsem byla k testování taky víc nakloněna, ale potřebovala jsem v tom utvrdit 🙂. Děkuji🙂 Jinak, jak teď pročítám do zblbnutí vše o IUI, dočetla jsem se, že se má Pregnyl pichnout a až za 24 h udělat IUI. Mně udělali UTZ, řekli super 22 a 23mm, píchli Pregnyl a cca za 2 h až rozmrazili matroš, mi provedli IUI...Ale mám pocit, že takový postup mi dělali i u 1. a 2.IUI(kt.bylo úspěšné) v jiném CARu. Jak jsi to měla ty?

donia
25. čer 2014

@jankarica ja mela ct 21 h.pichnout pregnyl a iui mi delali v so 11.00
ze do 36h.po injekci dojde k uvolneni vajicka. spermie pockaji 2 dny, tak asi oba postupy jsou ok. me po zavedeni delala utz a folikul uz byl praskly, tak snad bylo vajicko teprv nekde na ceste a potkaj se 😀

jankarica
26. čer 2014

@donia Dobré ranko....tak mám zase nad čím přemýšlet🙂 Dnes jsem se od bolesti zad nezvedlaz postele. Malý na mně volal, plakal... musela jsem zařvat na manžela, ptž jsem se zasekla, v pro někoho ve velmi komické poloze, a nešlo ani tam, ani zpátky.Nejsem zas tak stará, je mi 27, ale dne jsem se cítila spíš na 72.... no fujky fujky....

majdaatom
26. čer 2014

Holky ještě jedna otázka....máte po IUI předepsaný utrogestan nebo duphaston nebo neberete nic?

donia
26. čer 2014

@jankarica tak jak ti je, ctu jak ti rano bylo zle, uz je to dobry? me furt pobolivaji vajecniky nebo bricho, tak nevim zda je to stale po iui, nebo po te injekci a nebo pred ms, tezko rict.

donia
26. čer 2014

@majdaatom tak ja neberu nic, mela jsem jen injekci pregnylu na vyvolani ovu a ted po iui neberu vubec nic. Dr. ani nic nezminovala.

jankarica
26. čer 2014

@donia No záda mám v pr...., v pondělí, po IUI🙂 , jsem s taťkou složila ručně paletu zámkové dlažby. Musela jsem, nebo spíš jsem neměla to srdce nechat ho to dělat samotného. Má artrózu kolen jak hrom, chudák. Mamka je 10 dnů po hysterektomii a manžel spal po 24...ale je fakt, že to bolí divně, jen když vstávám ze sedu, jinak je to v poho. Břušek se sem tam ozve, píchne, nafoukne se...🙂 Já osobně žádné symptomy před MS nemívám, ale doteď jsme se nesnažili o mimo, takže jsem to nevnímala, teď si určo budu vsugerovávat všechny 🙂 🙂 🙂 🙂 Ale ty bys měla mít na MS ještě čas, ne? To určo bude mít spojitost s vývojem uvnitř🙂 věřím, že jo...

jankarica
26. čer 2014

@majdaatom Ahojky, mně MUDr. předepsat něco chtěl, ale když jsem mu řekla, že na mém 2.IUI(kt.bylo úspěšné, v jiném CARu) jsem nebrala nic, tak řekl, že mi taky nic dávat nebude..... tak jsem zvědavá...na nás všechny děvuchy🙂 🙂 🙂

donia
26. čer 2014

@jankarica jo, na MS je jeste cas, ta by mela event. byt az 05.07. ale tak jsem si myslela jestli by se to tam uz nepripravovalo. No, musime jeste vydrzet...

jankarica
27. čer 2014

@donia a nebo se připravuje něco na mnohem delší dobu🙂

akmitaf
27. čer 2014

Ahoj holky moc se držte - myslím na vás. Musím říct, že mě bylo taky tak nějak všelijak - hodně mě ten podbříšek bolel. Asi je to po té injekci. Jinak mě taky Dr. říkal, že tentokrát to zkusíme jen tak, když mi dcera vyšla poprvé bez stimulace. No bohužel to tentokrát nevyšlo. Tak doufám, že budete mít více štěstí. Začínám se docela bát té schůzky ve středu, aby něco nenašli. U dcery my testy nestihli udělat. Tak se držte a dejte vědět, co je nového

donia
28. čer 2014

@jankarica tak co holka, jak je? Psala jsi, ze jste meli darce, to byl darce spermii, nebo darkyne vajicek?

donia
28. čer 2014

@akmitaf neboj, ve stredu to dopadne dobre, drzim palce 😉 Urcite pisni jak jsi dopadla.

jankarica
28. čer 2014

@donia taky na tebe budu myslet, je lepší vědět na čem jsi...navíc, když už děti máš, tak to určo nebude nic zásadního přes co by nejel vlak... 😉

jankarica
30. čer 2014

@donia ahojky🙂 Kdyby bylo potřeba vajíčko, tak IUI by nešlo....byl to dárce chlap🙂 u manžela je totální AZO, na MESE a TESE nechtěl, i naše Endokrinoložka nás od toho zrazovala, tak jsme to provedli cestou nejmenšího odporu. Naše první mimčo je celá já a chováním kopíruje tatínka, takže nikomu není nic podezřelé, ví o tom jen moje tchýně, je to nej zlatější ženská na světě.Dokonce se mnou na to IUI do Opavy jela, ptž manžel byl tou dobou v Alpách....no sranda. Dělám vtípky, že jsem otěhotněla s tchýní🙂 A opravdu všem, co tento problém mají, tuhle cestu doporučuju. Stálo nás to minimálně financí a povedlo se na 2. pokus....zkrátka celá rodina je šťastná 🙂 🙂 🙂

donia
30. čer 2014

@jankarica no jo, to je jasny, to mi vubec nejak nedoslo, sorry 😀 A jak to pobral chlap, ze vlastne ditko nebude jeho biologicky? Je to fajn, ze takove moznosti jsou, tak moc drzim palecky na dalsi pokus.
No a dalsi vyhru mas tak suprovou tchyni, tim se muze pochlubit malokdo 😵

jankarica
30. čer 2014

@donia To víš, že obavy měl, potřeboval se z toho vypovídat... naštěstí jeho mamča je opravdu nadpozemská bytost, ta ho rozebrala....Hodně nám pomohly společne chvilky u Mudry na kontrolách, jak jsme na UTZ viděli, jak se tam mrská a jak mu tluče sdríčko. A po porodu....to už ani nepíšu. Stal se z něj prostě hrdý TÁTA syna. A jelikož o tom nikdo další neví, tak mu všichni říkají, že je mu podobný.Od té doby jsme se o tom vlastně ani nebavili, protože není důvod....A hlavně! Tatínek je člověk, který dává lásku a vychovává, né nutně ten, kdo dá genetický materiál🙂

donia
30. čer 2014

@jankarica Tak to si dej bacha, ne ze ti bude nekdo zavidet manzela, ale ve tvem pripade tchyni 😀
Jj, naprosty souhlas s tim tatinkem, take to mam ve svem okoli.

donia
30. čer 2014

@jankarica jak je jinak? Citis neco? Me prestalo bolet bricho, vajecniky, takze to asi opravdu bylo po tom Pregnylu a uz odeznel. Ted me celkem neboli nic, jen pozoruji citlivejsi bradavky a od vcera mirne, ale opravdu mirne spinim. Vzdy jen po utreni, tak si rikam, jestli je to hnizdeni. No doufam, ale to zjistim az v sobotu.

jankarica
30. čer 2014

@donia Já jsem asi v pohodě, sem tam mně píchne v podbřísku, když si lehnu na břicho, tak cítím na levé straně, jakoby mně něco tlačilo, trochu znatelnější mám žilky na prsou, ale to může být tím, že jsem teprve asi před měsicem přestala kojit.....a ještě něco.....je to trapné, ale ať se zasměješ 🙂 Včera jsem si všimla, že mi na břiše vyrostl chlup, jen jeden a tvrdý jak vous! A říkám to manželovi, že takový a na stejném místě mi vyrostl už podruhé...poprvé to bylo, když jsem čekala Toníka🙂 A on mi na to řekl: "Že by to byl Těhuchlup!"😀 Šla jsem k zemi 😀..... Takže pro vás všechny z MK nový pojem! TĚHUCHLUP!Asi založím nové heslo na Wikipedii😀

akmitaf
1. črc 2014

@jana123123 ahoj holky tak jaká, co je nového a jak jsi dopadla. 😉 😉 😉

donia
1. črc 2014

@jankarica no vidis, tak "tehuchlup" bude treba znameni 😀
Ja dnes cervenejsi spineni jak vcera a zacina me pobolivat bricho jako na MS, tak se bojim, aby neprisla 😠

jankarica
1. črc 2014

@donia ahojky, a MS máš dostat v sobotu, co....Míváš to přesné? Nebo míváš výkyvy?Ještě nezoufej, ještě není v tomhle cyklu všechno ztraceno.Četla jsem, že až 12DPO může trvat hnízdění, a u toho se trošinku může špinit🙂 Já dnes od 18h divný pocit na žaludku, myslela jsem, že z hladu, ale stejný pocit i po jídle. Sem tam mně bodne v zádech...jinak nic moc, na černých kalhotkách trošinku bělavého výtoku.... Dnes jsme s mamčou trochu trajdali po městě, sháněla jsem botky na tu svatbu a při každém dřepu mně dost tlačil podbříšek, jsem nafouklá....hlavně mám břuch jak ve 4. měsíci,ještěže jsme kupovali boty a né šaty, jinak bych měla depku...Jo a taky jsem dneska asi 3x bulila. Poprvé, když jsem vybírala svateb.přání bráchovi, podruhé u písničky a potřetí, když jsem manželovi říkala, že nechci na svatbě číst svatební přání, protože u toho budu řvát a nikdo z toho nebude nic mít!Hlavně už chci, aby byla sobota ať můžu čůrat do skleničky.... 😀 Byl by to u mně asi velká náhoda, kdyby to klaplo, jsem 1.měsíc, po kojení, doktor říkal, že předtím jsem ovu asi neměla, však mi taky hned vypsal léky na další stimulaci.....ale zatím jsem je nevyzvedla, budu doufat!Až do příchodu měsíční splátky za to jabko, co urvala Eva v ráji🙂 🙂 🙂

donia
1. črc 2014

@jankarica no hlavne to bude v sobotu 14 dni po IUI, tak mi rikala, ze muzu testnout. Jinak MS jsem mela 28, pak se mi o den vzdy posunula, podle me po Nosifolu, alespon tak si to vysvetluji a tak beru 30 DC. Jenze mam uz od podzimu vzdy 4-5 dni pred prichodem spineni, jak kdy, nekdy v kuse nez prijde klasicka MS, jindy par dni spineni, pak nic a pak MS. Takze nikdy nevim jak to bude. Tak jsem z toho takova zoufala. No, musim doufat, ze to bude ok a kdyz ne, stejne s tim nic nenadelam.
Tak ty hlavne jestli jsi ty botky sehnala 🙂 to si to moc uzij a jsem zvedava jak dopadnes ty v sobotu.

jankarica
2. črc 2014

@donia no s botkama sranda🙂 mám hodně širokou nohu(kostky) a k tomu vysoký nárt.....podpatky vůbec nenosím a z toho nákupu jsem byla dost zoufalá. Tak mamča štrachala v botníku až vyštrachala moje boty z tanečních🙂 podpatek tak akorát, přes kostky proužky, prostě nejlépe prošlápnuté střevíčky jaké jsem kdy měla, byla jsem šťastná, že nemusím kupovat, jela jsem jen tak..... No nakonec mám nové botičky za 399,- (Prior)přesně v barvě šatů🙂 🙂 🙂 🙂

donia
2. črc 2014

@jankarica jee, to se ti povedlo sladit. moc pekne, tak jeste v sobotu rano // a bude to.

akmitaf
2. črc 2014

Ahoj holky tak se držte a čekám, že v sobotku napíšete, jak jste dopadly. U nás dopadla kontrola skvěle - jsem zdravá jako rybička a vše skvěle funguje, tak prý neví, co tam u nich hledám 😝 😝 😝

V pondělí jdu na další IUI - tak na mě moc myslete - jedu s malou na tábor, tak ráno musím rychle dobalit - zajet na kliniku a pak šupky na prázdniny. No to bude bomba - minule my bylo ty první dny dost zle.

Žádné léky mi nedali, prý vše funguje, tak není proč. No jsem zvědavá

donia
2. črc 2014

@akmitaf No tak to je skvela zprava, ze je u tebe vse v poradku. Super. No a jeste lepsi, ze nemusis moc dlouho cekat a hned v pondeli jdete zase na to. Tak drzim palce.

jankarica
2. črc 2014

@akmitaf No paráda🙂 přesně jak píše donia, super, že nebudeš na další iui čekat, to mně rvalo nejvíc🙂 Strašně jsem se na to těšila, jenže pak zas čekání.....ale aspoň se něco bude dít 😉

jankarica
2. črc 2014

Jinak já dnes celý den v poho, šůrovala jsem byt od našich, bydlíme v RD, mamča je po hysterektomii, tak nemůže. A jelikož je na pořadek pedant...a v sobotu přijedou na snídani svatebčané....tak jsem ji dnes dělala "vánočí" úklid. Okna, záclony, květiny, prach, vysávání, atd.... pak navařit oběd, uspat malého, který nám strašně pomáhal,má dnes 1rok a 8měsíců, tak si dovedete představit tu pomoc🙂 🙂 🙂 a pak náš byt, stejných rozměrů....jsem zedřená jak slivka! A jakmile jsem snědla na večeři, nic dráždivého-špagety,protlak a parmezán, tak mi zase začlo být šoufl od žaludku, myslela sem, že malému ani nedořeknu pohádku na dobrou noc.....jinak mně sem tam divně bolí hlava, vždycky jen asi 30s, stejně tak záda.....sem tam píchne podbříšek ....kéž by to byly ty správné příznaky 😵 Rve mně, že se testnu už zítra ráno, ale nechci být zklamána.... ☹