Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

xoriska
22. zář 2015

@gabra29 A mužu vědět do jakého centra chodíš ?

krmv
23. zář 2015

@petanevesta Jak se mate a citite. koukam na ten vas tehu test a ja delala 10Dpo a bilo,dnes 12Dpo a slaboulinka druha carka. tak ted jsem jak na trni zda bude silit kazdy dalsi den.ja jen jestli jste to tak mela take.

nevesta172
23. zář 2015

Já taky chodím na inseminaci a pregnyl v jeden den. Chodím 13 den na inseminaci a pak 15 den na druhou a pregnyl.

gabra29
23. zář 2015

@xoriska do Gennetu na Letnou

gabra29
23. zář 2015

@nevesta172 začínám v tom mít zmatek ☹ takže 2 inseminace v jednom cyklu?

gabra29
23. zář 2015

Je super vidět, že se daří a že inseminace vychází, z toho mám velkou radost, protože je to velká šance i pro nás další, které to teprve čeká 🙂 gratuluji všem, kterým to vyšlo a přeji hodně štěstí i ostatním, ať nám to všem vyjde 🙂

xoriska
23. zář 2015

@gabra29 Tam jsem byla na 3D UZ , ale přišlo mi to jako "továrna na děti " :D Já chodím do Gestu nad Klamovkou, ale jak to tak čtu asi bude mít opravdu každé centrum zcela jiný postup...

gabra29
23. zář 2015

@xoriska to máš pravdu, továrna na děti to je, asi tak jako každé centrum. No, jenom se bojím aby to nebylo centrem ale paní doktorkou ☹ a jsi tam spokojená? nemám žádnou zkušenost, takže více méně tápu co je dobře a co ne. Ale rozhodně si o tom s paní doktorkou budu chtít popovídat, protože mi přijde divné aby mi 3 lidi řekli, že se to dělá v den ovulace a ona mi říkala, že je lepší aby to tam bylo tak den předtím ☹

xoriska
23. zář 2015

@gabra29 Mě vyhovuje , že gest je malé centrum v rodinném domě. A spokojená jsem moc, vždy mi vyjdou ve všem vstříc , chodila jsem tam i celé těhotenství a péče byla užasná. Ono je to třeba také v pořádku, jen mají jiný postup . Nikde není psáno, že ten co mají jinde je lepší...

krmv
23. zář 2015

tak 12DPO slaby duch a od vcerejska pichani na prave strane u vajecniku. tak uvidim zda zitra tehu test zesili.

gabra29
23. zář 2015

@xoriska no, jenže aby to bylo v pořádku, víš jak to dneska je. Třikrát se to nepovede a už mě budou tlačit do IVF což nechci. Ale uvidíme, nebudu dělat předčasné závěry.

xoriska
23. zář 2015

@gabra29 Úplně tě chápu , já mám první dceru zázrakem přirozeně. Nemám od cca 17ti menstruaci , teda nikdy jsem jí moc neměla ( třeba po pul roce ) . Dostávala jsem hormony , ty už pak také nezabíraly. Zjistili mi špatný hormonální profil, PCO a později i atrofii děložní sliznice... Ted mi naštěstí léky zabraly celkem dobře, včera jsem měla první IUI , tak uvidíme. Každopdáně s manželem také IVF nechceme , proto jsem domluvená, že budeme zkoušet těch 6 cyklů IUI . Kamarádka má ted z IVF dvojčátka, ale říkala, že je štastná, že to vyšlo hned na první pokus, jelikož víckrát by to asi nebyla schopná podstoupit...

krmv
23. zář 2015

jsou centra kde uz pri IVF zavadi jedno embryo.dle zkusenosti je to velka zatez pro telo pri vice embryi

gabra29
23. zář 2015

@xoriska právě, to je přesně to co já taky nechci. Chci absolvovat těch 6 IUI přesně jak píšeš a pak se uvidí, doufám, že žádné pak nebude a vyjde to v rámci IUI. Bohužel mám za sebou jedno mimoděložní těhotenství ke kterému došlo přirozeně a naprosto nečekaně, takže stále doufám, že to vyjde znovu. Zatím jsme na začátku, takže nevím, kde je problém, oba vypadáme, že vše je o.k. a stejně nic tak snad nás IUI posune dál. Proto řeším aby to bylo opravdu tak jak to má být s nejvyšší mírou úspěšnosti, protože to je taková jediná šance a u mě ještě ob měsíc, vzhledem k tomu, že mám jenom jeden vejcovod.
Budu ti držet palce, aby to vyšlo hned ještě tento měsíc a nemusela jsi to dál řešit. Docela mě překvapuje kolika holkám to vyšlo, všude říkají, že je malá úspěšnost, ale když to tady čtu, tak mi zase tak malá nepřipadá 🙂

xoriska
23. zář 2015

@gabra29 Ted si říkám , že možná nebudeš muset mít ob měsíc, ono asi záleží na jaký vaječník zaberou léky a udělá se dominantní folikul ne ? 🙂 Jinak si nemyslím, že by IUI nemělo nějak velkou úspěšnost, spíš jde o to , že pokud to nevýjde po druhém pokusu , už cpou do IVF a spousta paru do toho jde, jelikož chtějí mimčo, ale nikde není psáno, že když to nevýjde ani npodruhé, tak by další pokusy nemohly být lepší 🙂 . Proto chci využít všechny možnosti.

gabra29
23. zář 2015

@xoriska přesně tak. Já žádné hormony neberu, mám ovulaci i pravidelnou menstruaci, takže mi doktorka říkala, že to půjde bez hormonu a vaječníky se mi střídají. (většinou to cítím, bolest na jedné nebo na druhé straně). Takže proto to bude asi ob měsíc, ale je to jedno, pokud to vyjde, tak je to fuk, jestli to bude za měsíc nebo za dva, čekáme už 3 roky, tak se to nezblázní. A je to vždy 6 pokusů za rok že?

xoriska
23. zář 2015

@gabra29 to je úplně ideální přístup ;) . Je to co já vím 6x za 2 roky, ale nějak se v srpnu vše měnilo i placení léku, takže se možná měnilo i toto... 🙂

gabra29
23. zář 2015

@xoriska aha, no vidíš, já myslela 6x za rok. Možná, že se to měnilo, ještě se na to zeptám. Za jak dlouho se dá testovat po IUI? po 14 dnech? budu nervózní jako sáňky v létě 🙂

xoriska
23. zář 2015

@gabra29 Ano, doktor říkal, že za 14 dní by měl být test pozitivní a nebo přijít menstruace... Já jsem zatím v klidu, bylo to porvé a ještě jedeme za měsíc na svatbní cestu, takže si říkám, když to nevyjde , nic se neděje, ale mslím , že tak za týden se to změní :D

krmv
23. zář 2015

IUI 6xrocne a mudr.me rikal ze 10dnu je v tele pregnyl a testovat nejlepe 14dpo

petanevesta
23. zář 2015

@gabra29 že se míchám do debaty 🙂 já měla Pregnyl už 6. den pryč, takže jsem pak testovala dál a prvního dušíka jsem zaznamenala 12.den po IUI 😉

krmv
23. zář 2015

@petanevesta asi to ma jak kdo a hlavne kolik pregnylu clovek dostane. jinak zitra budu delat dalsi test tak uvidim zda zesili. cely den me pobolivaji vajecniky jakoby,jednou vlevo a pak vpravo.tak snad to bude dobry.co vy

petanevesta
23. zář 2015

@krmv já měla dvě ampule 10000 jednotek, ale jsem silnější postavy, tak možná proto

krmv
23. zář 2015

ja 1500 pregnylu a mela jsem to tak 10dnu. tj.masakr jak to ma kazdy jinak.

xoriska
23. zář 2015

Holky můžu vědět když máte už pozitivní testy, kdy se to na nich objevilo ? Nechci testovat dřív abych se nestresovala a nebyla zklamaná, doktor říkal 14 dní , ale mohl by být i dřív ne ? 🙂

krmv
23. zář 2015

ja delala dnes 12den po iui

xoriska
23. zář 2015

@krmv tak to já zkusím asi i ty dva týdny vydržet 🙂, ale bude to asi hodně velká zkouška sebeovládání :D

krmv
23. zář 2015

je to hold cekani a cekani.vydrzte

xoriska
23. zář 2015

@krmv ono ani nic jiné nezbývá, zvlášť když vím,že teď už to stejně neovlivnim 🙂

krmv
23. zář 2015

presne tak.musime cekat