Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

gabra29
23. říj 2015

@merope naprostá pravda, císař je velký zásah, ale chápu i pocity ladyfox, že takové to prvotní, že to prospíš a pak se zbudíš a máš miminko vedle sebe taky není od věci 🙂, ale je fakt, že po normálním porodu je člověk "relativně" brzo fit a po císaři to trvá sakra dlouho. Chápu, že pokud se to nedá jinak a stav ohrožuje dítě i matku, tak prostě to být musí, ale pokud se to dá zvládnout, tak prostě musíme zatnout zuby a jít do toho 🙂 A lázně po slepáku se stále dávají. Dostala jsem je i po mimoděložním těhotenství, kdy mi odstranili laparoskopicky jeden vejcovod.

darinka84
23. říj 2015

přesně tak, pesimistické myšlenky musíme potlačit a hurááá do všeho s radostí...já třeba věřím, že se nám to do konce roku povede..ještě nevím zda přirozeně nebo nám něco najdou na imunolog., možná dojde i na IVF, ale věřím, že si tím jen mám projít..dnes se objednávám na imuno, po asi 5pokusech se mě podařilo telefonicky spojit s gynekologem, měla jsem mu na žádanku nadiktovat jaké pracoviště jsme si vybrali...takže dnes tam volám a už se těším 😀

darinka84
23. říj 2015

tak holky 13.listopadu jedeme na imunologii..už se těším..jsem si vysnila,, že nebudu do prosince čekat, byvají tam prý dlouhé čekačky..tak to je co nevidět...mám prý hodně pít tak mě budou brát asi více krve 😝

gabra29
23. říj 2015

@darinka84 a kam ses nakonec objednala? bere se cca 5 zkumavek, z toho 2 větší a 3 malé, alespoň tak jsem to měla já. A den předtím už jenom lehké jídlo.

darinka84
23. říj 2015

Praha Podolí..říkala no že nemám jíst nic tučného...já vůbc nevím kolik se bere krve normálně nikdy jsem se nedívala...

ladyfox
23. říj 2015

holky zkoušela jste si některá sledovat a "ošahávat" děložní čípek?

darinka84
23. říj 2015

@ladyfox já ne, přiznám se že nevím co bych tam měla hledat 😀

ladyfox
23. říj 2015

@darinka84 nooo já aem četla,že se z děložního čípku dá poznat i těhotenství , tak mě to zajímalo jestli máte některá zkušenost 🙂

vnikan
24. říj 2015

Ahoj holky, prosím o radu. V pondělí jsem byla u Dr, kde jsme se měli dohodnout na IUI. Výsledky z předchozího pátku vypadaly velice dobře (dost hezky roztoucích folikulů i děl.sliznice byla ukázková). Jenže v pondělí už tomu bylo jinak. Sliznice povyrostla jen trochu 6,5mm a folikuly se zmenšily, některé už Dr ani neviděl. Léčbu mi ukončil a prý mám počkat, že je možné, že se ještě ovulace dostaví třeba až za 14dní.. Další léčbu nedoporučuje, prý je to zbytečné a po novém roce mám přijít rovnou na IVF. Jednalo se o první pokus na IUI pomocí Menopuru..
Můj doraz zní, je možné, aby ovulace přeci jen přišla tento pátek? sobotu ? Od včerejška mě pobolívá podbřišek jak na ms a mám nafouklé břicho. Přitom jsem dnes teprve 15dc a na ms je ještě brzy..
Děkuji za odpověď.

merope
25. říj 2015

@vnikan Nemám zkušenost s IUI pomocí hormonů, ale mám zkušenost, že jsem byla v pondělí na prevenci u gynekoložky, ta že mám super krásný folikul a do středy přišla ovulace, přitom středa byla nějak jako 10. nebo 11. DC, fakt docela brzy. Mám některé cykly zkrácené jen asi na 21 dní a ta přijde ovulace prostě dřív. Tak otázka, zda se nemohlo stát něco podobného.

U IVF je hloupé to, že CAR z toho má samozřejmě víc peněz, tak tě do něj může "tlačit", i když to není potřeba. Nicméně mě přijde, že největší pálky jsou za hormony, tzn. pokud stejně musíš brát hormony, abys vůbec měla ovulaci a jestli tam máš i tak více folikulů, tak to už je skoro jedno a do IVF bych asi na tvém místě šla.

darinka84
26. říj 2015

ženy jaký jste měli víkend..já dnes poslední clostil a pomalu začnu testovat kdy je ideální čas jít na ultrazvuk a IUI 😀

vnikan
26. říj 2015

@merope děkuji za odpověď. Ty folikuly byly malé cca 10mm a za 2dny by nejspíš nedozrály. Hormony mě nyní vyšly na cca 2tis a u IVF jsem na 20-30tis. Rozhodla jsem se změnit CAR a poradit se i jinde. CAR, kam jsem do teď chodila je postavený na jediném lékaři, který dělá od výkonů, přes utz, přes horm.léčbu,..prostě vše a po pravdě si myslím, že už je pro něj lukrativnějí se zabývat pouze "pořádnými"výkony. Třeba se mýlím, ale působí to tak na mě.. Ty se snažíš taky o prcka? 🙂

darinka84
26. říj 2015

@vnikan pokud máš takový pocit, určitě bych naslouchala intuici a CAR změnila...myslím, že folikul roste za den 2mm...

vnikan
26. říj 2015

@darinka84 dnes jsem se přihlásila na konzultaci v CAR Sanus HK. Jsem zvědavá, jak tam pochodím..

Nemáte někdo zkušenost s tímto centrem? 🙂

gabra29
26. říj 2015

@darinka84 Podolí bude dobré a uvidíš co z toho vypadne, alespoň budeš vědět zda je někde zakopaný pes nebo ne.

gabra29
26. říj 2015

@ladyfox tak co? nějaké pocity? na testování asi brzo co? ještě vydrž ať je to pak 100% 🙂

ladyfox
26. říj 2015

@gabra29 defakto od inseminace mě pobolívá podbřišku jako při menses, takže nevím..už se nemohu dočkat víkendu.. v sobotu bych to měla dostat ...jasně, že mám hejblata udělat si test., ale bojím se co mi ukáže... děkuji za podporu 🙂

gabra29
26. říj 2015

@ladyfox moc držím palce ať to vydržíš a netestuješ a hlavně ať v sobotu najdeš dva pruhy 🙂 určitě to klapne, uvidíš 🙂

ladyfox
26. říj 2015

@gabra29 slíbila jsem to manželovi, tak si ho dělat nebudu 🙂 v sobotu jedeme na výlet, tak by to bylo fajn překvápko , že bych se vytasila se dvěma čárkama na testu 🙂 při pití kávičky na vyhlídce .-)

gabra29
26. říj 2015

@ladyfox super nápad 🙂 tak ti držím palce aby místo dortíku ke kafíčku byly pruhy 🙂

korticka
26. říj 2015

Tak ja po iui dneska a jeste jdu ve stredu...folici 2 a maji 18 a 17mm..tak drzte palecky...je to uplne posledni inseminace pred ivf.

gabra29
26. říj 2015

@korticka držíme, určitě to dopadne dobře. Takže velká možnost dvojčátek? 🙂

ladyfox
26. říj 2015

@korticka také se přidávám a držím palce

korticka
26. říj 2015

@gabra29 jo i dvojčátka...beru všechno :D

ladyfox
26. říj 2015

@korticka já bych taky chtěla dvojčátka, jen to musí být hodně velký nášup hned dvě "první děti" 😀

darinka84
26. říj 2015

@ladyfox tak držím pěsti ať je to úspěšný výlet 😉

darinka84
26. říj 2015

@korticka chodíš takhle dvakrát v cyklu za sebou?ja už mám nakoupené ovutesty tak ve středu začnu, buˇto tím clostilem přijde dříve a jdu na IUI už v pátek a nebo až v pondělí..hlavně aby to nevyšlo na víkend..taky je to asi poslední pokus před IVF..pokud nic nezjistí na imunolog. tak vlastně nevíme důvod proč to nejde a IVF je jediná cesta

darinka84
26. říj 2015

@gabra29 právě přemýšlím zda je dobrý když mě něco zjistí, víme co léčt..pokud i tohle bude cajk, tak už fakt nevím 😨

ladyfox
26. říj 2015

@darinka84 děkuji , budu také držet pěsti ať je Tvoje IUI úšpešné 🙂

vnikan
26. říj 2015

Holky přeji vám ať jsou vaše IUI úspěšná 🙂 !!!