Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

akmitaf
18. črc 2014

@donia ahoj asi nic nového nevíš, co. U mě taky nic nového - dnes na ovuláči nic nebylo - zítra zkusím poprvé těhu test, tak na mě mysli. Začínám se toho bát

donia
18. črc 2014

@akmitaf jako ze ti ovu test neukazal vubec nic? tak drzim palce na zitra, dej vedet

donia
18. črc 2014

@karmeta Ahoj a vitej. Urcite IUI doporucuji, je to nejmin zatezujici a vyjit to muze. Pises, ze mate spatny spermiogram, jak moc?

karmeta
18. črc 2014

@donia 12 mil,20procent pohyblivost a morfologie OK. Popravdě moc tomu šancí nedávám, ale co kdyby.... Už jsme v minulosti byli na dvou IUI a podvědomně mi to přišlo zbytečné, ale teď je to jiné,manžel výrazně zchudnula právě spermio se mu zlepšilo.Pršd 3 roky neměli pomalu z čeho vybírat k Ivf, tak uvidíme, moooc se těším. Už si z minula přesně nepamatuju, tak se zeptím, přímo k IUI se jde asi tak 14 den cyklu? Zajímá mě to kvůli směnám manžela.Příští čt. UTZ,tak jsem zvědavá kolik tam bude vajíček,už i semo tamo cítím jak mě tlačí břuško 😀

donia
18. črc 2014

@karmeta No tak hlavne, ze se mu to zlepsuje. Oni to zkoncentruji jak potrebuji, nam davali 2 mil. 🙂 a hned dr. rikala, ze jedna uplne staci 😀
Jj, vychazi to kolem toho 14 dne, proste ca. pulka cyklu. Oni tim UTZ ti zjisti velikost folikulu a pak vetsinou pregnylem nacasuji presne ovulaci. Me delali utz v utery a IUI naplanovali na sobotu.

akmitaf
19. črc 2014

Ahoj tak dnes jsem 12 dne po IUi a test negativ - no musím přiznat, že jsem dost zklamaná - tentokrát víc než minule - fakt jsem si myslela, že to vyšlo. No pokud to nedostanu zkusím to ještě v pondělí ten 14 dne, ale myslím, že už by to tam bylo

jankarica
19. črc 2014

@akmitaf
@donia Ahoj holky, jsem zpět. Bohužel ty bolesti, to byl potrat☹ Včera jsem prodělala revizi dělohy, do dneška mně tam drželi, jestli klesne HCG, kleslo, takže je minimální šance, že jde o mimo děložní....co k tomu dodat....měním CAR a dávám si cca 3měsíční pauzu. Na tyto narozeniny v dobrém vzpmínat nebudu....
@akmitaf nezoufej, já jsem 12dpo testila a test negativní, menzes normálně 27dc a trvala nomálně 5dnů! A 37dc //U prvního těhu jsem nic takového neměla, to mi normálně MS vynechala....
@donia a jak se má naše mamča? Už se dostavují nevolnosti? Nebo pozoruješ už něco?

akmitaf
19. črc 2014

@jankarica ahůj tak to mě fakt strašně mrzí - taky mě po minulém IUI nenapadlo jít na krev, když jsem to normálně dostala. Ale na druhou stranu ji otěhotněla hned na poprvé, jak se vše uklidní tak to zase půjde na první dobrou a tentokrát to už určitě dopadne dobře - nezoufej - pořádně si odpočiň a naber sílu. Bude zase líp

donia
19. črc 2014

@jankarica Ahoj, jsem moc rada, ze se ozyvas, to vis, delaly jsme si s @akmitaf uz starosti. No, dobre to nezni, ale to jsou holt bohuzel veci, ktere clovek ani pri sebevetsi vuli neovlivni. Nekdy si to priroda zaridi po svem a vi proc. Musis to tak brat, i kdyz to jde tezko. Hlavne at jsi zase brzy fit a bez bolesti. Kdyz se jednalo o potrat, jak dlouho jsi tedy byla? To bylo jak jsi to po te svatbe normalne dostala a vlastne jsi uz byla?
Jsi hodna, ze pri svych starostech mas jeste myslenky na me, potesilo me to 😉 Ja vubec nic, resp. neni mi vubec nic. Jeste ze mam zkusenosti z tech predchozich tehu, jinak bych si myslela, ze to neni normalni. Jen mi v myslenkach stale lezi ta cysta, na utz nevypadala zrovna hezky, tak snad to bude ok. Nemam s tim zkusenost, tak nevim.

donia
19. črc 2014

@akmitaf to me mrzi, ze jsi smutna, ale treba jeste neni nic ztraceno. Ted mas jistotu, ze po injekci v tele nic neni a treba se v pondeli neco objevi. Nekde jsem cetla, ze nekomu (asi dle CAR) doporucuji testit az za 18 dni. A co ovu testy, ten jsi nezkousela ted?

akmitaf
19. črc 2014

@donia ahoj né ovu jsem si nedělala - mě říkali, že mám testovat až po 14 dnech, ale myslím, že už by to tam fakt bylo. Docela mě to štve - ráno mi nebylo nejlíp a hned jsem si říkala, že už mi to začíná a pak nic. No hrůza, ale s těma nervama se ani nedivím - jsme tááák unavená

akmitaf
19. črc 2014

@jankarica a byla jsi na té krvi - na potvrzení toho těhu? Proč budeš měnit ten CAR, myslíš že to mohli nějak ovlivnit - hlavně se drž a uzdrav , to je teď nejdůležitější

jankarica
19. črc 2014

@akmitaf jo, odpočívám...na druhou stranu, dobře, že jsem o tom nevěděla, kdybych to věděla, byla bych mnohem víc zklamaná....a naštěstí, že to nebylo mimoděložní, protože to bych asi přišla o jeden vaječník a vejcovod. Ještě dnes v nemocnici mi nedávali ani snídani ani pití, že kdyby testy dopadly špatně, tak mně hned berou na laparku, naštěstí hcg kleslo na 60%....tak mi už pak dali i najíst, tak se utěšuju, že to nakonec dobře dopadlo. Ještě se čeká na hystologii, aby se 100% vyvrátilo mimoděložní....a v pondělí jdu znovu na krev a na vyšetření, ale věřím, že to zlé už jsem si vybrala....jsem šťastná, že jsem už doma, z toho ležení mně všechno už bolelo🙂

jankarica
19. črc 2014

@akmitaf ovlivnit to nemohli, ale měli by s touto variantou počítat a hnát všechny ženské na krev....

akmitaf
19. črc 2014

@jankarica hele ale přesně to mě včera napadlo, že jsi měla " štěstí v neštěstí" , že ti ty testy nevyšli pozitiv a pak se to nezvrhlo - to by bylo určitě horší. No jo, ale zase ti tu insem udělali dobře. Víš jak to myslím

akmitaf
19. črc 2014

@donia
@jankarica
tak jsem to teď po obědě nevydržela a udělala si ovuláček a mám tam ducha - není tak silný jako kontrolní čárka, ale fakt tam dnes je.
Holky tak držte pěsti - ať to sílí a v pondělí je dálnice i na těhu. Jako ráno jsem byla zklamaná, ale teď tu brečím radostí a vůbec nevím proč ( dobře vím, že ty ovuláče ještě nic neznamenají ) Asi jak je toho na mě poslední moc, tak se to nasbíralo....

donia
19. črc 2014

@akmitaf ze by? 😉 Mrkni na 4 stranku, tam jsem davala 4 ovu testy, prvni byl delany 10 den po IUI. ale kazda tu silu muzeme mit jinak, tak zkus zase zitra +/- ve stejnou dobu ten ovu a uvidis zda sili.

akmitaf
19. črc 2014

@donia no je to zatím jen jak to tvoje první těhu. Taková slabá, ale je - tak na mě myslete - ten pregnyl to být nemůže, tak pak leda MS

donia
19. črc 2014

@akmitaf no tak uvidis, drzim palce a dej vedet

jankarica
19. črc 2014

@akmitaf taky držím palečky ať sílí🙂 myslíš Teda, že bych CAR neměla měnit? Je fakt, že to určo udělali dobře....možná kdybych po IUI začla brát ten utrogestan, nebo co holky berou, že by to klaplo...ale to nemohli vědět, ptž minule jsem ho nebrala a těhu vyšlo...víš, asi hledám viníka, kde není....jsem z toho teď špatná, nějak to na mně doléhá....asi jsem nevděčná...Hlavně aby to teď klaplo tobě a na mně si budete muset počkat🙂 🙂 🙂

akmitaf
19. črc 2014

@jankarica No nevím jestli měnit, prostě víš, že to umí a příště na sebe budeš opatrnější a tak. Zase už tě tam znají, Nechci se jich zastávat, ale zase když jsi tam jinak spokojená. A víš, co musíš si říct, že lepší teď než aby ti třeba zjistili nějaké postižení na genetice. Zrovna nedávno jsem četla článek, kde psali, že se o tom málo mluví, ale prý tak končí 40% těhotenství - úplně jsem se zděsila. Vůbec mě nikdy nenapadlo, že tolik . Taky myslím, že za pár dní budeš zase dobrá, plná síly a připravená na další pokus. Hlavně na to nemysli - musíš si najít nějakou zábavu a půjde to samo. Moc na tebe myslím

jankarica
19. črc 2014

@akmitaf asi jooo....jen mně štve, že si teď musíme dát pauzu...MUDr říkal že se doporučuje nesnažit se 3-6měsíců, podle něj stačí ty 3měs, ale prý mi v CARu řeknou víc...asi jim ještě dám šanci 😉

akmitaf
19. črc 2014

No zatím bude probíhat domácí příprava 😀 a já myslím, že když to bylo tak na začátku a bude vše OK. tak ani v Car čekat nebudou - neboj 😀

jankarica
19. črc 2014

@donia ahojky, úplně jsem pře skočila tvou zprávu, nějak jsem to přehlídla.I Mudra mně utěšovala, že to není moje chyba, že lepší teď než až bych se z toho těšila, do čtvrtka jsem fakt ani netušila....od teď budu dělat jeden test v den očekávané menzes a druhý po🙂

jankarica
20. črc 2014

@akmitaf
@donia Čaau holky, zas mně bolí ten levý vaječník, už jsem si vzala brufen.....jen ležím, bolí mně celý levý bok. Nevíte, jestli se nedá nějak urychlit prasknutí té cysty?

donia
20. črc 2014

@jankarica Jo, tak to nevim, sama mam z cysty hruzu, nasel mi ji tam ve stredu pri utz a nemam s tim vubec zkusenost. Do toho mam pocit ze trosku spinim, tak mam strach, aby to bylo ok. Vubec to z predeslych tehu neznam.

jankarica
20. črc 2014

@donia a nechceš si skoči do ambulance? Ať se raději kouknou?

donia
20. črc 2014

@jankarica no ja prave nevim, nechci prudit zbytecne, ale zase ani neco zanedbat. Do toho se zrovna balime, mame jet pryc ☹

jankarica
20. črc 2014

@donia Tak si raději skoč teď doma, než pak někde na cestě...a budeš mít klid si užívat výlet. Nezaberwti to moc času uvidíš, na gyn.ambulanci nebývá přeplněno....

akmitaf
20. črc 2014

@donia čau určitě val k Dr. stejně by si z výletu nic neměla a byla jen nervní. Uvidíš, co to bude. Raději bych šla