Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jitkacross
20. bře 2015

@nowe jsem u VZP a je hrazenych 6. A v caru jsem četla, že pojišťovna hradí 6 takže asi všechny pojišťovny 😉

nowe
20. bře 2015

@jitkacross ty jo vidíš. To jsem netušila, myslela jsem 3. Já mám průmyslovou poj. Hlavně mi to příjde zdlouhav, za 4měs. jsme byli jen na 1iui.

nowe
20. bře 2015

@zoufalkaolomouc tak to je fajn. VZP nemám ale psala jsem maila na svojí poj. a poslali mi odkaz z čeho jsem nebyla opravdu moudrá 😀

merope
20. bře 2015

nowe: To je divné, přicházíš tam včas (před ovulací)? Já zpočátku měla problém, než jsme s doktorkou "chytili" termín ovulace (tzn. tuším asi 3 cykly) a pak jsem jeden vynechala, protože jsem byla nachlazená. Takže za cca půl roku 3 pokusy. Na začátku ale taky trvalo, než jsme si udělali všemožná vyšetření.

jankarica
21. bře 2015

@donia Ahojky!Jak se máš? jak se daří?pročítám tady co se dá, ale o tobě jsem se moc nedozvěděla 🙂 Zdravíme🙂

jankarica
21. bře 2015

@jitkacross co já si vzpomínám, tak doktoři většinou chtějí dělat dvě inseminace v jednom cyklu(cca v rozestupu 2-3dnů) takže pak to jsou tedy jen 3cykly...

serenna30
21. bře 2015

@korticka ja mela clostyl uz 3krat, takze mam jeste 3 pokusy...

jitkacross
22. bře 2015

@jankarica no tak nevim, ale myslím si, že to je za cyklus hlavně proplaci pojišťovna ultrazvuk. My platíme za zaváděcí sadu a léky. Tak to si zjistím 😉

jitkacross
22. bře 2015

@annna79 tak co nervy? U mě jsou už trochu na pochodu 😒😆

annna79
22. bře 2015

@jitkacross
Jsem v klidu.Jsem 10 den a příznaky něčeho, nikde.Sem tam tlak vlevo, ale to jsem měla pokaždé.
Takže nic ☹ v úterý si to potvrdím testem a ve čtvrtek si dojedu pro léky na IVF .A tady už to snad vyjde.

nowe
22. bře 2015

@merope není to divné je to zdravotními problémy.

ili08
22. bře 2015

Ahoj holky,tento mesic by nas melo cekat prvni iui. Stimuluju fostimonem,v patek jsem mela utz a nejvetsi folik mel jen 8mm. V patek a v sobotu jsem mela dvojitou davku a dnes zase jen 0,75. Zitra me ceka kontrolni utz-myslite,ze je mozne ze by za tak kratkou dobu folikul stihl dorust nebo je to tento mesic ztraceno?

ili08
22. bře 2015

Jeste doplnim,ze v patek jsem byla 8 dc

annna79
23. bře 2015

@ili08
Dorostou.Jednou jsem byla na ultr. 2x protože byl folikul jen 14mm myslím to bylo pondělí a ve středu 20,2mm.
a sliznici ze 4mm na 7,5mm.

jankarica
23. bře 2015

@jitkacross Já jsem po IUI s dárcem, platili jsme vždy 2000,- za dávku od dárce, jinak jen těch trapných 30,- co už je letos zrušeno...Vím, že nás přemlouval ať jdem do 2inseminací v cyklu, ale to jsme odmítli, ptž bychom museli 2x platit ty 2000,-...ani jednou jsme dvojitou IUI neabsolvovali a čekám dvojčata🙂 Stimulovala jsem jen Clostilbegytem, pak Utrogestan...U prvního dítka se povedlo IUI na 2. pokus, v červenci(2014) se povedlo hned 1.IUI bohužel s potratem, a po revizi dopadl asi 3.pokus. Povedl se až ten, u kterého jsem se na mimino přestala soustředit 🙂

korticka
23. bře 2015

Holky myslíte že má smysl jít tento cyklus do IUI? Mám brát Clostilbegyt a v pátek 3.4 mám mít IUI (ale je to 13DC), ale bojím se že třeba folikul nebude dost velký a pak je hned víkend a velikonoce, takže by to neklaplo, a nechce se mi zbytečně brát Clostil...poradte ☹

nowe
23. bře 2015

@korticka ahojik, tak určitě jdeš na utz,ne? To ti pak doktor řekne, jak ti foliky rostou a buď ti řekne, jdem do toho nebo že je to zbytečné.

korticka
23. bře 2015

@nowe to jo ale jelikož je pak hned víkend tak je to naprd...a pokud to budu brát zbytečně a na iui budou v pátek folíky malé, tak to budu brát zbytečně a já už Clostilbegyt měla asi 6x určitě 😒

zoufalkaolomouc
23. bře 2015

ja bych dala asi měsíc pauzu, i když člověk si říká nikdy nevíš...já mám ovulaci většinou 15dc, jsou měsíce kdy i dříve, ale pokud musíš brát hormony, nespolíhala bych na to a přesunula bych to na další měsíc...však ono to neuteče a tělu pauza prospěje..

serenna30
23. bře 2015

@korticka taky bych to odložila, kdyz uz mas brat hormony, tak at to k necemu je. Ovulku mas jaky dc? Ja dnes 19 DC a ot porad negativni, tak nevim co se děje 😠

donia
23. bře 2015

@jankarica Ahoj a diky za optani. To vis, stale se davam dohromady s tim tlakem. Prahu jsme zatim odlozili. Ty uz jsi koukam v pulce, no leti to leti. Vse ok? Obcas ti kouknu do profilu, jestli tam neco noveho nepises, ale ty neee 😀 Dvojcatka jsem vzdy moc chtela, tak to okukuji alespon u ostatnich.

nowe
23. bře 2015

@korticka aha, tak to bych to odložila. Ať to není zbytečné a ty jsi na chvíli odfrkneš 🙂

ili08
23. bře 2015

Holky mate nekdo zkusenost,ze se vzorek spermatu na kliniku dovazel? My podepisovali minule jak se to provadi,ale uz si to nepamatuju..

korticka
23. bře 2015

@nowe
@serenna30 minulý cyklus jsem měla 12DC folikul 19,5mm, ale stimulovala jsem Letrozolem, nemůžu spoléhat že ted to prostě na 13DC vyjde hned na IUI....
holky díky...asi tento cyklus vynechám

serenna30
23. bře 2015

@korticka tak to bud ráda, já mám ovu až 18-20 DC, ale neberu nic teďka...
v lednu jsem měla 18 DC na utz folík 24 mm....
no je to boj, zrovna tedka mi teda moc dobře není, holt psychika dělá svoje 😖

korticka
23. bře 2015

@serenna30 já myslím že vubec nevadí že jí máš 18-20dc hlavně že je! já jen při stimulovaných cyklech a při Clostilbegytu jsem měla někdy folikuly malé 14DC třeba jen 15mm

zofielinda
23. bře 2015

@korticka dobrý je k tomu pít Nosifol

nowe
23. bře 2015

@serenna30 já mám stejný problém. Menstruace nepravidelná, ovulace taky kolem 18.dne. Takže když jdu na utz 10.den tak to je bída a to jsem stimulovala clostikem. Takže většinou chodím na utz 2x.

nowe
23. bře 2015

@zofielinda a tobě nosifol pomohl?

nowe
23. bře 2015

@korticka ty jo tak to se folik vydařil 😉 tak tomu dej čas a od chemikálií si odpočiň 🙂