Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

akmitaf
11. črc 2014

@donia No u dcery jsem to nesla fakt hrozně - zvracela jsem ještě před // a až do konce 4 měsíce, tak uvidíme.

donia
11. črc 2014

@akmitaf no tak vidis, s nevolnosti mas zkusenosti 😀

akmitaf
11. črc 2014

@donia Jo jo to se nedá zapomenout - no ale zase se manža naučil jezdit nakupovat.

donia
11. črc 2014

@akmitaf no vidis, ja to rikam furt, vsechno spatne je k necemu dobre

akmitaf
13. črc 2014

Ahoj holky tak jak se máte a co je nového? U nás nic - snažím se na rozdíl od předchozího měsíce odpočívat, tak uvidíme - ve čtvrtek budu zkoušet ovu. test a uvidíme - třeba tam něco bude

donia
13. črc 2014

@akmitaf Tak to na tebe budu ve ct myslet. Ja si delala dnes s odstupem zase tehu test a pekne stejne carky. Ve stredu se chystam k dr.

akmitaf
13. črc 2014

@donia taky budeme na tebe myslet - bude to dobrý uvidíš. Jestli budeš mít fotečku, tak pošli.

jankarica
13. črc 2014

@akmitaf
@donia čau ženy🙂 tak jak Vás tady čtu, tak vše na dobré cestě, navíc se tady dočítám o ne volnostech, sice zatím nepotvrzených, ale věřím! Já se teď moc nezapojuju, u mně mrtvý bod, beru clostík, na IUI jdu v pátek...jinak celý den s malým venku, tak Vás čtu snad po 3 dnech🙂 opatrujte se🙂

donia
13. črc 2014

@jankarica to jste byli hooodne dlouho venku, kdyz nas ctes az po 3 dnech 😀 😀
no vidis, jak to leti, tak ja jdu ve st k dr. ,
@akmitaf ve ct zkusi ovu test a ty jdes v patek na IUI, to nam ten tyden pekne utece 😉

jankarica
13. črc 2014

@donia no a ty ve středu, na moje narozky si jdeš potvrdit mimouše🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 čekáme přírůstek do rodiny, sestřence pan doktor řekl, že ve čtvrtek už se určitě neuvidí...tak doufám, že Adámka vytlačí právě ve středu, budeme slavit spolu🙂 🙂 . Její brácha, můj bratránek, říkal, že když já jsem porodila Toníka na jeho narozky, že ona musí zase na moje🙂 aby mi to prý jako vrátili🙂 🙂 🙂

donia
13. črc 2014

@jankarica jee, to je hezky, to bys mela pekny darek, vid? Nam se mala narodila na vyroci svatby, tak si to take pekne pamatujeme.

jankarica
13. črc 2014

@donia manžel má zas narozeniny ve stejný den jako jeho brácha, akorát o 7 let později. Tchýně mi říkala, že měli čas jen o vánocích🙂 a v září se kluci narodili🙂 🙂

donia
13. črc 2014

@jankarica noo, tak to je taky dobry
kamaradce to u druheho o par dni nevyslo a druha kam. ceka druhe ted v srpnu, tak te by to taky mohlo vyjit, termin ma +/- stejny jako u prvniho

akmitaf
14. črc 2014

No teda - to jsou náhodičky, co. Já už jsem obdobné datum prošvihla a dourám, že nebudu čekat až na další rok. Ale kdyby nám to teď vyšli, tak kamarádka rodí v prosinci ( na štědrý den ), jedna sousedka v lednu, druhá v únoru a my bychom byli v březnu. Tak taky dobrý ne

jankarica
14. črc 2014

@akmitaf Luxusní🙂 🙂 🙂 a tatínkové budou ze všech nejspokojenější🙂 🙂 🙂

akmitaf
14. črc 2014

@jankarica no to jo - ti nestihnou vystřízlivět 😀

jankarica
14. črc 2014

@akmitaf vadit jim to určo nebude🙂

@donia
@akmitaf holky poraďte☹ Minulé pondělí jsem to dostala, měla jsem to standartně 4-5 dnů, 5.-9.DC mám brát Clostilbegyt a dnes(8.DC) jsem začala špinit, ráno to byly jen tmavé sraženiny, ale teď to začíná světlat☹v pátek mám jít na IUI☹ když jsem dnes do eurofertilu volala a ptala se sestry, jestli s tím nemají zkušenosti,tak mi řekla, že ne...Neměli jste někdo podobný problém?

donia
14. črc 2014

@jankarica predpokladam, ze tedy od toho 5 dne beres clostilbegyt? zkusenost s tim nemam, ale asi bych to brala jak mas, v patek tam sla a uvidis co ti reknou. treba to je vedl.ucinek, cetla sis je? nebo nervy, netusim.

akmitaf
15. črc 2014

@jankarica taky bych to brala dál a v pátek tam šla. Nebo se zkus zeptat rovnou tady - jako na hlavní stránce - třeba ti někdo zkušený poradí, ale je teda divný, že ti neporadili v centru

akmitaf
15. črc 2014

Ahoj holky - vím, že jsem si říkala, že si žádné plané naděje už dělat nebudu, ale....
Dnes je mi zase tak nějak a teď po jídle i chvilkama na zvracení a tááááák mě bolí prsa - vím že se nemám zatím proč radovat, ale ....Já se toho testování snad nedočkám

donia
15. črc 2014

@akmitaf To je jasny, ze si nadeje delas, clovek doufa furt a na jednu stranu to je tak v poradku. Preci to chces, tak je jasne, ze na to myslis. Ja presne po tydnu zacala citit bradavky, takze mozne to je, ze citis prsa. Ovu test jsem si delala az v tom druhem tydnu cekani, ze jsem to chtela zkusit a cekani na tt bylo dlouhe, ale bylo to uz videt docela pekne, tak to zkus a uvidis. Ovu test muzes behem dne 10-22 hod. tak mas jeste cas. Chce to predtim moc nepit a nejit na zachod, tak uvidis jak ti to vyjde.
Akorat kdybys ho zkousela a byla videt druha carka, tak se neraduj jeste moc brzy a predcasne, protoze by to mohl byt jeste zbytek injekce. Ale pomuze ti to v tom, ze kdyz to budes delat kazdy den, tak pokud bude silit, je to tam 😉

donia
15. črc 2014

@akmitaf koukam, ze jsem psala, ze ovu test do 22, to jsem se upsala, myslim, ze tam uvadi do 20 h.

akmitaf
15. črc 2014

no dnes jsem 8 dní po, tak počkám do čt. a zkusím ten ovu a o víkendu zkusím těhu. Snad to vydržím - hrozně se to vleče. Navíc mám zase nějaké problémy v práci, tak bych docela ocenila, kdyby to vyšlo a já si mohla říct, že jak mě naštvou končím. Minulý týden byla taková pohoda a tento - prost šílený obrat - jsem nervní a nějak to nezvládám. Jinak jsem si odpoledne musela dát prsní vložku, tak snad to alespoň bude k něčemu.

donia
15. črc 2014

@akmitaf no tak presne tak jsem to v praci mela ja. Ten tyden, co se mimi hnizdilo jsem byla v neskutecnem stresu, tak jsem si prave taky rikala, ze by mi to hodne pomohlo, kdybych vedela, ze mohu kdykoli odejit. No jsem zvedava na zitra co tam dr. uvidi.

akmitaf
15. črc 2014

@donia jé to je už zítra - to nám to uteklo. Noc se těším na obrázek. Snad už bude pěkně vidět. To je super. Moc na tebe budu myslet. Tak na nás nezapomeň a napiš

akmitaf
15. črc 2014

@jankarica tak jak je dnes? Už je to lepší

donia
15. črc 2014

@akmitaf Jee, dekuju, ze na me tak myslis. 😉 Fakt se tesim a priznam se, ze mam smisene pocity, protoze mi nic neni, tak je to takove divne.

jankarica
15. črc 2014

@doniataky se těším na fotečku, chci ji k narozeninám🙂 , je to už dlouho co jsem viděla mimi UTZ🙂 Já jsem dnes dobrala clostík a pořád špiním, už to není hnědé, je to červené. V CARu nevědí, gyndařka se s tím nesetkala, jako nežádoucí účinek to nepíšou, ani na netu jsem v diskuzích nic moc nenašla....jsem zvědavá na ten pátek☹ Na IUI má být vyšší sliznice, ne? S tím špiněním nevím jak to bude, a mám obavy z toho, že i kdyby nebyly dobré podmínky pro inseminaci, tak že mi ji za 2300,- ochotně udělají☹

@akmitaf držím ti pěsti! A pevné nervy ať vydržíš ne testovat, to je to nejhorší. Pořád si říkám, že tentokráte na tom nebudu tak lpět a že nebudu testovat....ale! Když je to tak těžké!

akmitaf
15. črc 2014

@jankarica ahůj mě teď Dr. říkal, že ta sliznice má být 8 mm a já měla 10. Tak ať ti řeknou jako ji máš a zvaž si to sama. Ale tak snad mají taky trochu zájem na výsledku, né. Ale je to divné, třeba to nic neznamená a bude vše O.K. - neboj

donia
15. črc 2014

@jankarica ja na tebe myslim, ze ti popreju, tak to vezmu hned, stejne uz to mas za 2 hodinky 😀 Takze vsechno nejlepsi, zitrejsi den si hezky uzij a na patek drzim palce, at ti iui udelaji a je to nakonec v pohode.