Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

blauen
13. bře 2016

@hanulkavelunka blbe jsem to napsala clostik samozrejme od 1DC, a 12 DC ultrazvuk a podle toho injekce na rychlejší růst foliku a 2x aplikace po dnech za sebou.

blauen
13. bře 2016

@hanulkavelunka ted díky prednizonu mame 3 měsíční pust i když bychom mohli s ochranou tak kašlem na to, latex nesnesu 😒 u nás v caru doktor zavádí za cyklus 2x standartne každému ještě aby se z vysílá šance ktera už je tak mala při IUI. Vstrikuji před prasknutím foliku a pak hned po prasknutí znova. Proto od 12 DC každý den dochazka do caru.

blauen
13. bře 2016

@hanulkavelunka ted se divam na recept na tak clostik mám brát 3-7 DC. Problém jsme meli ve snu ženě bunecne imunite a málo spermií, ale vse se zlepsilo tak nám doktor dal velkou naději na IUI a opustili jsme od IVF, aspoň zatím.

hanulkavelunka
13. bře 2016

@blauen tak drzim palce
Ja jdu v patek na krev dnes 9dpo vcera bolest jak na ms a bolest prsou,dnes dopoledne ok a od 12 hod jsem jak na kolotoci. Kez by to bylo diky tehu ale od tohoto 4.iui je to vse uplne jine,takto mi jeste nebylo. Dnes jen lezim pod dekou

blauen
13. bře 2016

@hanulkavelunka je tak to držím všechny palce, příroda je mocna čarodějka a třeba to vyšlo a když tak ti ještě nebylo třeba je to dobre Znamení!

hanulkavelunka
13. bře 2016

@blauen kez by
Opravdu mi takto jeste nebylo po 3 iui ani 1 ivf
Takze nam vsem tfuj tfuj tfuj 🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

lindex
14. bře 2016

@gufunka Nam se povedlo. Ale bohuzel to dobre nedopadlo v 8tt.

hanulkavelunka
14. bře 2016

@lindex to me mrzi a mate vysetrenou genetiku a imunologii??

hanulkavelunka
14. bře 2016

Ja testla pred pul hod a naznak 2.tam je ale takovych testu uz bylo dnes jsem 10dpo a ms by NEMELA dojit v sobotu.
Tak jsme zvedavi zda ze 6 nastimulovanych folikulu velikosti 19az 20 a jeden 17mm a sliznici 8 a ok spermiema s ok horm.prof.ok amh,ok fsh i lh ok imuno ok genetika
ZDA Z TOHO NECO KONECNE BUDE 🍀😊

hanulkavelunka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lindex
15. bře 2016

Mame vyresene uplne vse. Nikde zadny problem. Takze nevimem mela jsem i cytogenetiku. Po revizi jsem otehotnela spontanne a uase v 7tt konec. Zase vsechny testy a cytogenetika a nic. Nase genetika take v poradku. Takze my uz nevine. Na IVF SE NAM MOC NECHXE,KDYZ TO dvakrat vyslo. Uprimne finance. A druha vec je cas. Ja mam sice 32 ale peitel ma 39.

lindex
15. bře 2016

@hanulkavelunka Mic drzim pesti pro stesti

katkavfr
15. bře 2016

Taaaak dnešní a pvni návštěva v caru v gyncentrum ostrava.... pak doktor čermak byl naprosto luxusní... příští týden mám dostat ms takže 2den opět na hp i kdyz tento cyklus sem byla u gyn ale udělají si pry rozsáhlejší vyšetření. .. prolaktin mam 800 a norma je 15~647 ale zatím ho řešit nebude nechce do mě zbytečně cpát léky ze se uvidí až po tom dalším hp a zároveň půjde i chlap na další spermio i kdyz byl pred měsícem ale teď bude úplně kompletní včetně genetiky a enzimu a dalších podrobností. ... říkal ze by chtěl to spermio zvednout z tech 12.5mil. Na 15 mil... takže doporučil inofolic pro chlapa ze to prý hodně zkvalitní sperma a navýší počet ... nicméně s nákupem počkám až po tom spermiu.... říkal ze kdyz mám 29 tak máme času dost tak chce komplet vysetreni ale přímo říkal ze vidí problém v tech spermiich a ne ve mě. ..ufff takže mi spadl kámen ze srdce 💖

lindex
15. bře 2016

@katkavfr Taky chodim do Gyncentra🙂 Mudr.Lachcina

nikolasa
15. bře 2016

@katkavfr take mam prolaktin pres 800 a rekli mi ze to zatim resit nebudou. Tak to snad neni tak moc zvysene 🙂

hanulkavelunka
15. bře 2016

@katkavfr zajimave j MA DOSTINEX a prolaktin byl 35 takze ok s leky bez nich by to neslo, tak nevim proc s hodnotou 800 ti ho neda jen půl tbl tydne a je to ok ja mela 480 a uz mi dali ve zlina v caru dostinex
a inofolic mu nedavej je to jen reklamni tahak
vitaminy jeden tyden v mesici vit A a pak kazdy den vitamin E, C, a kyselinu listovou manzelovi se za dva mesice zdely hodnoty o 24% a ma 155milionu z 86mil 🙂
je to na dlouhou trat ale urcite je dobre procist par diksuzi a skusenosti
inofolic repromen atd atd .............. cim dyl budes dochazet do caru tim lepe pro ne ale ne pro vas
hodne stesti a nemam to ze sve hlavy ale od dr z GENETIKY ZLIN 😉 TAK JEN PREDAVAM DAL
HODNE STESTIIII

katkavfr
15. bře 2016

@hanulkavelunka dyt sem psala ze ho koupím až po spermiu protože teď zobe vscehny porézní vitamíny takže pokud bude spermio lepší nebudu nic kupovat.... a jako zas dyl chodit do caru... dokúd po mě nebudou chtít prachy je mi to jedno jestli tam budu 3 nebo 5 měsíců. ... ten HP podruhé chápu chce to kompletnějsi a to spermio taky takže to mi vůbec nevadí. .. samo ze pokud to budou protahovat zbytečně a nic se nebude dít tak mizím jinam.... no a k tomu prolaktinu vrchní hranice je 647 takže zas nějak extra zvýšená není a taky vím ze každá klinika má hranice nastavené jinak... má to jakoby v jiných hodnotách takže sem v klidu 😉

katkavfr
15. bře 2016

@lindex a jak dlouho už tam chodíte? A copak s vámi provádí?

hanulkavelunka
15. bře 2016

@katkavfr
Posilam 🍀 pro stesti 😊
Jj co Car to jiny postup

hanulkavelunka
15. bře 2016

@katkavfr ja uz je neposlouchala a udelali mi tu 4.iui tak jak jsem ja chtela 😊 co se tyce stimulace,vyssi davky pregnylu a utz 2x
V patek bude vysledek
Sama jsem si po tel objednala u sester at mi daji zadost na pojistovnu,za to mi dr nadala ze o tom nevedela,pak jsem chtela dvojitou davku menopuru,2x utz,a pregnyl 10tis a ne 5 jak oni davaji 😊
Tak jsem zvedava.

katkavfr
15. bře 2016

@hanulkavelunka ty jsi nějaká zběhla ze si s níma tak zametla 😂😂😂 no já uvidím co bude snad se zadari a moc děkuji tobě taky posílám 🍀

hanulkavelunka
15. bře 2016

@katkavfr
Jen jsem dala na rady i jinych dr
Dekuju jsem zvedava jestli to bylo k necemu
🍀

janule1987jk
16. bře 2016

Ahojky holky, tak se k Vám přidávám. Dnes jsem podstoupila první IUI. Byla to celkem rychlovka, ještě vyndat kalíšek za 3 hodiny, nevíte proč tam je? Jinak jsem měla folikul 1,93 cm a píchli mi pregnyl. Ještě mi doporučili IUI v pátek. Ale to já bohužel nemohu, nepustí mě z práce, takže se budeme snažit doma. Takže mi dali další pregnyl a utrogestan.

atlhea333
16. bře 2016

Ahoj, tak já mám dneska ráno po UTZ 12. DC a folikul 14,5 mm.. v pátek další kontrola, snad bude větší a pak na to snad už nějak dojde. Jsem trochu nervozní. Dva a půl roku bezúspěšné snažení a najednou že by se něco dělo? Fíha 🙂

lindex
16. bře 2016

@katkavfr no vsechny odbery. Spermio,genetika,ja odbery krve, pak iui poprve loni v inoru. V breznu pak revize. Po te jsem otehotnela v kvetnu normalne. Pak zasw v cervnu revize. A on te doby v zari,Iui. V listopadu, v lednu. Ted resim zuby. Takze ted jsme meli nucenou pauzu. V dubnu nebo kvetnu chci jeste jednu Iui. A pak uz asi nic.
No co se mnou delaji. Peijde mi ze nic moc. 12den UZ. pichne Pregnyl druhy den,dalsi den IUI. Zkontroluje folik a jestli je to dobre vpravene🙂 vetsinou jeste neni praskly. A to dava Pregnyl kdyz ma treba 2cm. Myslim ze ani nepraskne a roste do cysty. Ale to uz nekontroluji i kdyz jsem to rikala mam o divne cykly. 5dni pred Ms spineni. Nekdy az cerne.. Vubec to neresi..nekdy si rikam ze moc nepomahaji a nezjistuji.Pomalu ale jiste to diky veku pritele. 40let letos v prosinci,vzdavame.

katkavfr
17. bře 2016

@lindex tak ro je šílené teda a u vás je jaky problém?

lindex
17. bře 2016

@katkavfr nejdrive spermio. Ale ted uz je v poradku. A ja neovuluji bez Clostiku. Nebo teda nekdy ano nekdy ne. Jinak zadny problem☹

elis86
17. bře 2016

Holky,taky se vám po IUI a braní utrogestanu zpozdí MS třeba i o týden...poprvé to bylo 5 dní, po druhé IUI už je to týden a nic. test byl negativní.tak já nevim ☹

hanulkavelunka
17. bře 2016

@elis86 a taky treba prisla jeste pred ko z krve o par dni drive.
Ja jdu zitra na ko,test negativni takze nevim co dal a nejvic me stve ze mi dr v caru neporadi a cekaji co budeme chtit dal

lindex
17. bře 2016

@elis86 Taky to tak mam. Boli me prsa a menstruace se zpozdi klidne i o tyden. Pak spineni a pak az MS.
Je to o nervy.