Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

annna79
13. bře 2015

Děkuji dnes ráno zatím OK tak teď čekat a čekat.14dní je dlouhých nedokážu vypnout a nemyslet na to.

korticka
13. bře 2015

Mě od včerejška bolí břicho zase, mám křeče jako při ms nebo těsně před...a takové to kručení v podbřišku jako když to mám užuž dostat 😒 ☹
bradavky citlivé jako před ms....no prostě všechno nasvědčuje jediné věci....bojím se že nestihnu ani testovat 😢

serenna30
13. bře 2015

@korticka drzim moc palečky! Doufam, ze ti to vyjde a konecne nad tim PCO vyzrajeme!!

korticka
13. bře 2015

@serenna30 ahooojjj...díky 😅 co ty? jak bojuješ???

zofielinda
13. bře 2015

@korticka Držím. Já budu testovat v pondělí. ještě některá se mnou?

peanutka1888
13. bře 2015

@annna79 jsme na tom stejně,to je normální..

peanutka1888
13. bře 2015

@korticka no a nebo to vyšlo🙂Ještě nezoufej,dokud to nedostanes 🙂

jitkacross
13. bře 2015

Tak dnes jsem byla na iui doufám, že se trefili do ovulace. Po pregnylu to na sobe nepoznám :(. Jinak všechno proběhlo bez problémů 🙂 tak a ted zase to nekonečné čekání 😈

zofielinda
13. bře 2015

@korticka taky citím prsa, trošku břicho

annna79
13. bře 2015

@jitkacross
Já včera.to budeme testovat stejně? Já testují 12 den to už by tam něco mohlo být a když ne tak si musím zajet pro léky na IVF .Tak držím palce ať nám to vyjde

zofielinda
13. bře 2015

@korticka Já byla na iui 2.3. v pondělí a Ty?

peanutka1888
13. bře 2015

Holky,když vám dělali testy,řekli vám jaké máte hodnoty fsh?

korticka
13. bře 2015

@jitkacross ja jsem ovulaci taky nikdy nepoznala az tentokrat 😉 mela jsem ukazkovy bilkovy hlen trochu ruzovy a potom asi dva dny spineni...

korticka
13. bře 2015

@zofielinda ja 4.3 a 6.3 me to dela dr vzdy 2x....

jitkacross
13. bře 2015

@annna79 tak to je super, že budeme nervačit spolu 😁 a musí to vyjít. No nevím kdy budu testovat, ale vím určíte že to bude určíte dřív než v den očekávané ms 😁 ja vždycky testuji dřív

korticka
13. bře 2015

@annna79 ja mam 12ty den v pondeli..ale nechci byt zklamana predcasne...docela se i drzim na to furt nemyslet 🙂

jitkacross
13. bře 2015

@korticka Já ji poznala vždycky v normálním cyklu, ale po pregnylu mě vždycky bolí břicho už před ovulaci. Je fakt, že včera byl hlen bíly a dnes ten průhledný ovulační, ale méně než jsem zvykla tak budu doufat ☺

serenna30
14. bře 2015

@korticka jsem 10 DC a snazime se prirozene, ovulace je kazdy cyklus tak nadeje je. Cykly mam 29-31 DC

zofielinda
16. bře 2015

Test nic 😒

zirafka82
16. bře 2015

@zofielinda u me taky nic, tak vysazuji utros a pujdeme do tretiho iui ☹

korticka
16. bře 2015

@zofielinda
@zirafka82 holky nic? ☹
sakra...já cítím taky že nic...takže jedem všechny na další pokus co 😉 😒
já testnu ve středu.....ale cítím se velice netěhotně

zirafka82
16. bře 2015

@korticka já si byla celkem jistá, že to vyšlo, ale po týdnu mě to přešlo, a myslím, že šance, že by ještě byly // je minimální :*(

zoufalkaolomouc
16. bře 2015

ahojte ženy, můžu se k vám přidat do diskuze?jdu tento měsíc taky na inseminaci. Po dvou letech neúspěchu. Jedno IUI mám neúspěšně za sebou před asi půl rokem...důvod sterility neznámý ☹

nowe
16. bře 2015

@zoufalkaolomouc vítej 🙂

jitkacross
16. bře 2015

Holky hlavu vzhůru jednou to vyjde jsem toho živým důkazem☺. Taky jsem si myslela, že se to snad nikdy nepovede chce to jen svatou trpělivost a to věčné čekání na testovani 😬 je hrozne já vím. Ale až se zadari tak se nad tím vším trapenim s pocetim jen pousmějete a budete ty nejlepší maminky pro svoje miminka 😊. A proto do toho jdu znovu protože vím, že to jednou zase vyjde... Dobrou noc 😉

annna79
17. bře 2015

Ahoj tak dnes jsem 5den po IUI a zatim nic necítím.

zoufalkaolomouc
17. bře 2015

holky a měli jste vždy při IUI Clostibegyt? Ovulace u mě probíhá normálně. Napřed řekli, že nebude třeba stimulovat, ale při další návštěvě a už konkrétním termínu mě ho automaticky předepsal...ted zvažuju zda ho mám brát nebo to zkusit bez něj. Vím že asi zvyšuje šance, ale bojím se i těch nežádoucích účinků..

jitkacross
17. bře 2015

@zoufalkaolomouc ahoj také mám ovulaci každý měsíc dokonce poznám i den, ale stejně mě ho také napsali. Ono při přirozeném cyklu dozraje pouze jeden folikul kdežto při stimulovanem třeba dva až tři (jako třeba mě) a to zvyšuje úspěch IUI. Těch vedlejších účinků jsem se taky obavala. Přečetla jsem několik diskuzí a nikdo si na žádné nestěžoval. Mě pobolivalo břicho vic jak obvykle před ovu a byla jsem přecitlivělá ☺

akmitaf
17. bře 2015

Já nebrala nic - Dr. říkal, že pokud rostou vajíčka jak mají a sliznice je dost veliká není třeba cpát do maminek zbytečné hormony. Holky dokud není MS není nic ztraceno - já otěhotněla přirozeně ve chvíli, kdy mi řekli, že IUI nemá cenu a máme přemýšlet o IFV a že jsem to nedostala jsem zjistila až skoro s týdenním zpožděním a stejně mi první dva testy vyšli skoro neviditelně. Hlavu vzhůru a neházejte flintu do žita ono to jedou výjde.

zoufalkaolomouc
17. bře 2015

@jitkacross a kolikátý pokus IUI vyšel?