Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

akmitaf
10. únor 2015

@donia nesmíš nad tím tak přemýšlet - zase asi ta příroda ví, proč to ukončila - představ si vše si projít a pak mít to miminko nemocné. Ještě přijde tvůj čas

jankarica
10. únor 2015

@donia Ahoj! No to je super zpráva!že to půjde bez velké stimulace, stejně je to masakr, co ti to provedlo....hlavně že už to máš za sebou. A na kdy to plánujete, hnedka? nebo až další cyklus? A připomeň mi prosím kolik ti odebrali vajíček? ať vím na kolik pokusů můžem držet palce? My jich máme dost! Já konkrétně můžu teď držet 12palců!!! 😀 😀 😀 My jsme po screeningu, u prďolků všechno v pořádku, kdybys chtěla mrknout , tak na youtube.com zadej Překvapení JMT, je tam jen kousek, ptž nám blbla kamera ☹ ale něco málo tam vidět jde, ze začátku doměřuje srdéčko u jednoho a pak je ještě mudr ukázal...taky manžela zprdnul, že se ho nezeptal, zda si to může natočit .-( no za 1300,-... nám nedal ani fotku držgrešle...no co už... budu čekat na tvoji zprávičku, zatím se měj hezky. Pa

donia
11. únor 2015

@akmitaf
@jankarica
Holky, to jsem moc rada, ze u vas obou je vse v poradku. No a @jankarica uz vis co cekate? Nebo se nechate prekvapit?
Zbyla nam 2 embrya, kazde zvlast zamrazene, takze na 2 pokusy. Otazka je take zda se podari v poradku rozmrazit. Pokud bychom do toho sli hned, tak by KET byl pristi ctvrtek. Pokud az v dalsim cyklu, tak dle UTZ a jak se to tam chysta. Musim si ale obehat jeste 2 doktory, protoze ona chce mit papiry na to, ze jsem v poradku a nic nebrani otehotneni. Nejvic mi vadi, ze nepripousti, ze bych to mela po te stimulaci, ze 10 dni ano, ale mesic a dele uz v zadnem pripade. No, nechtela jsem se s ni hadat, ale tak snad vim jak mi bylo, co toho bylo pricinou, mela jsem x ruznych vysetreni a jinak vse v poradku. To, ze se s tim v takove mire jeste nesetkala neznamena, ze takova reakce neni mozna. No, kazdy dr. to vidi jinak.

akmitaf
11. únor 2015

@donia no moje sestřenka byla minulý týden po 3 letech snahy na operaci pro zprůchodnění vaječníků a 2x jí selhalo srdce, neprovedli nic - byly rádi, že ji zachránili - hned jí řekli, že žádný pokus o umělé nepřichází v úvahu a zbyla jim jen adopce, tak bych netvrdila, že to z toho být nemůže. Nikdy neví jak kdo bude reagovat - všechna vyšetření jí před narkozou dopadla dobře - přiznám se, že to se mnou hrozně zamávalo. O tom selhání mi řekli až byla na normálním pokoji, ale i tak snažili jsme se spolu a dost jsme se podporovali - je mi to strašně líto

donia
11. únor 2015

@akmitaf no to jo, to je mi ji take moc lito a to ji ani neznam. Predpokladam, ze to byla snaha o prvni? Je to smutne, jak nekomu proste neni doprano. Ja se prave taky bojim, abych si nezahravala, kdyz uz 2 zdrave mam, ale proste touha po aspon jeste jednom tu je.

akmitaf
11. únor 2015

@donia přesně jak píšeš snaha o první - o to je to horší. Teď ji čekají různá vyšetření srdce - prý by to mohla být skrytá srdeční vada, ale oprava vejcovodů určitě nepřipadá ani do budoucna v úvahu. Navíc jí bylo řečeno, že vzhledem k situaci pokud otěhotní bude to na 99% mimoděložní těhotenství - vyhlídky nulové - jediné co mi napsala, že už se z toho vyplakala a cítí se líp - ví na čem je - vůbec si to neumím představit

jankarica
11. únor 2015

@donia To jsou prostě čeští lékaři, jak nejsi podle tabulek, tak jsi divná! Nebo od tebe dají rovnou ruce pryč....Polítej raději ješty ta 2 vyšetření, ať máš hlavně pro sebe, dobrý pocit, že jsi udělala maximum a pak se do toho vrhněte. Říkám si jestli před tím fakt nezkusit ještě to IUI, ať si tělo třeba 2x zvykne na ten Clostík a pak, pokud by se nezadařilo, tak ten KET, přece jen IUI jste letos ještě nečerpali, neplatí se za něj....no však se sami rozhodnete. Je mi jasné, že to teď určo doma s manželem řešíte... S tou sestřenkou je mi to taky líto, na druhou stranu, ví na čem jsou, přesně tak jsi i psala, že....My jsme s manželem taky byli rozhodnutí pro adopci, když jsme ještě nevěděli, že je tedy možnost dárce. Teď jde ještě o to, aby se s tím smířila i rodina, rodiče a tak....je to těžké, lidi kolem musejí být opravdu tolerantní. Já jsem strašně ráda, že třeba o tom našem dárcovství z rodiny nikdo neví, ptž lidi se třeba napijou, nebo se pohádáš a umějí být zlí...takhle je to prostě lepší...
U jednoho prcka nám řekl, že se mu zdá, že je to chlapeček, ale jen 60:40, s jistotou mi to prý řekne až za 3týdny...no uvidíme, nejdůležitější je, že jsou v pořádku. Moje mamka to hned volala tetě, ptž je to její nej kámoška a do teď měla zákaz o tom mluvit 🙂 Obratem nám psala už její dcera, sestřenka, gratulaci, tak jsme se chlamali, že to je teda rychlost, že by se holky mohly živit jako express zpravodajky 😀

donia
11. únor 2015

@jankarica tak to ti toho dr. moc nerekl, 60:40 je skoro jako 50:50 takze bud holka nebo kluk 😀
jj, holky byly rychly 😀 😀

lentylka7
11. únor 2015

ahoj 🙂

lentylka7
11. únor 2015

taky se tak nějak přiřadím do téhle diskuze, snažíme se o sourozence k našemu synovi. Jmenuje se shodou okolností Toník, stejně jako syn jankarica a co je fakt dobré, že ho taky máme s dárcem 😉 takže podobné osudy. O tom, že je dokonalý, nemluvím 😉 Přeju vám hezký den!

fenomena1
13. únor 2015

ahojky ta jestli muzu taky se pridam. 11.2 jsem po clostylbegytu byla na prvni IUI a dneska 13.2 na druhe. Prgnyl mi pichli taky toho 11.2 rano a ode denska beru Utrogestan. Po prvni IUI jsem mela dobry pocit Dr. rikal z tam mam dva foliky kazdy na jedne strane , sliznice prej taky v pohode vypadalo to nadejne ale dneska mi delal taky ultrazvuk neco tam zkoumal a pri odchodu po IUI mi rekl at se hlavne na to moc neupinam ze to vyjde tak 2 zenam s 10. tak to znelo jako ze to asi nevidi nadejne tak nevim. 😒 jedine co mam je ze od toho 11.2 me boli bricho jak pred MS. a kdyz zkusim ovu test tak tam sou carky jak malovane ale to asi dela taky ten Pregnyl ze?.

jitkacross
13. únor 2015

Ahoj taky se přidám. Když to vezmu od začátku tak jsme začali chodit na Car v roce 2010 s tim, že manžel měl špatný spermiogram. Hned po všech vyšetřeních jsem podtoupila Ivf a na první pokus jsem otěhotněla, ale bohužel ve 24 týdnu zjistili, že miminko má špatný mozek a postoupila jsem uměle přerušení. Po roce jsem šla na Ket nýbrž jsem mela ještě nějaké mimi v mrazacku, ale bez úspěchu. A druhé Ivf také nic. Tak jsme s manželem začali zdrave jist sportovat a už jsem si myslela, že to snad nikdy nevyjde ☹ . Naštěstí se spermiogram po dvou letech tak zlepsil, že jsem mohla zkusit IUI. Na další Ivf jsem ani neměla silu. První bylo IUI bez medikace a nic. Další 3 iui s medikaci. Na ten třetí pokus jsem konecne otěhotněla 😀. A nyní dcerce budou dva roky a tak jsme se rozhodli s manželem, že by mohla mit ještě sourozence 😀 . A v březnu jdu na 1 IUI.

donia
14. únor 2015

@fenomena1
@lentylka7
@jitkacross
ahoj holky, vitam a drzim palce, at jsou IUI uspesna.

@fenomena1
Jj, to Pregnyl dela, je na vyvolani ovulace, takze je naprosto v poradku, ze carky jsou jak vymalovane 😉 Z tela vyprchava 10 dni, takze v te dobe nema smysl delat tt. Ja po IUI byla take napjata zda to klaplo a nechtelo se mi cekat tech 14 dni, takze jsem od 12-teho dne zkousela ovu testy a jelikoz carka silila, bylo jasne, ze pak na tt najdu //. Po tech 10-ti dnech by mel byt ve vetsine pripadu Pregnyl z tela.
Jo a to bricho me po nem take bolelo, hlavne vajecniky, ale i bricho, takze to vse patri k tomu. Ale bylo to jen 2-3 dny, pak vse v pohode.

lentylka7
14. únor 2015

@donia tak já po dvou absolvovaných IUI měla vždy všechny možné těhu příznaky, jako při prvním těhotenství. Břicho bolelo, prsa bolely snad hned po ovulaci a tak. Byla jsem si vnitřně jistá, že to klaplo a ono ani jednou nic. Teď na třetí IUI jsem šla s chladnou hlavou, pozorovala jsem se jen maličko, neupínala se na to. Těhu příznaky vešekeré žádné, prostě nic! Ani podbřišek, ani únava, ani chutě, ani bolavá prsa, prostě nic. Test jsem si dělala před dvěma dny z dopolední moči a negativní, tak jsem si říkala, neva, zkusíme další měsíc a čekám na mrchu. Podle CARu jsem si měla dělat test až dnes. I jsem vysadila utrogestan s tím, že to nevyšlo. A ráno jen tak jsem počurala test, co mi dali v CARu a ejhle, vykukla na mě druhá čárka! Doteď to nemůpžu pobrat! teď už podbřišek cítím, ale je to teprve tak tři dny, do té doby nic. Sem tam možná píchnutí, ale to mohlo být i ve střevech 😀 tož tak. Až jsem se na to přestala upínat, nesledovala se a hodila to za hlavu, ono to vyšlo! tak snad se to zdárně dokulí až dokonce 🙂 škoda, že neslavíme Valentýna, byl by to pěkný dárek 🙂

jitkacross
14. únor 2015

Ano také když jsem prestala se na to upinat a řekla si no co vyjde to priste tak to vyšlo 😀 . Je ale tezke hlavně ze začátku na to tolik nemyslet. No a s tim testovanim jsem prostě testovací maniak 😀. Vždycky jsem začala už devaty den a každý den sledovala jestli druha čárka slábne nebo sílí. Tak doufám, že budu už vic v klidu u druhého snažení 😉

fenomena1
16. únor 2015

@donia ahojky dekuji 🙂 stim ze to bricho za dva tri dny prejde si mela pravdu dneska uz vse ok. a ze zvedavosti jsme si delala opet ovu test a uz ani ten neni pozitivini tak ted uz jen musime cekat 🙂 Jinak beru utrogestan a zatim krom toho ze me boli hlava uz tri dny coz asi neni stoho nemam zadne priznaky unavy nebo tak jak se vsude rika takze ho asi snasim taky dobre 🙂

donia
16. únor 2015

@fenomena1 tak hlava me bolela dnes, ze jsem si musela vzit prasek, i bez utrogestanu, takze tezko rict jestli bys to mela po nem. Ja ho zatim nebrala.
A kdy muzes pak testovat?

fenomena1
16. únor 2015

@donia nevim to mi nerekl. prej bud dostanu ms a zacnu zas hned brat clostylbegyt atd a nebo nedostanu a pak si mam udelat test. ale nevim jestli to tak dlouho vydzrim 🙂 asi to uz zkusim nekdy ke konci pristiho tydne. ms ma dorazit az nekdy 2-3.3

donia
16. únor 2015

@fenomena1 ja tenkrat zkousela alespon ovu testy, aby to cekani nebylo tak dlouhe. A to od 10 dne po IUI a zacaly tmavnout kazdy den, takze ten 14-ty den po pak byly na tt jasne //.

fenomena1
16. únor 2015

@donia to bych mohla taky zkusit. a na ktery pokus IUI ti to vyslo?

donia
16. únor 2015

@fenomena1 u nas zadne problemy nebyly, taky je ani nenasli a tak vyslo hned prvni IUI. Jen to bohuzel nedopadlo, jednalo se o zamlkle, v 10tt revize ☹

fenomena1
16. únor 2015

@donia aha to me mrzy, unas prave taky neprisli na pricinu proc nam to nejde . podle vsemoznych testu jsme oba zdravi spermio taky ok tak nevim

donia
16. únor 2015

@fenomena1 tak tim lip, snad se IUI zadari, kdyz nikde nic nenasli. Treba je jim jen potreba pomoci 😉

fenomena1
16. únor 2015

@donia v to doufam. dam pak vedet 😉

lloupacek
17. únor 2015

Zdravím, taky jsem po inseminaci ted v únoru. Byla to moje čtvrtá. Druhá v řadě se povedla, ale nedopadla.
Nyní v pátek mám testovat, tak jsem zvědavá, jak dopadnu. Příznaky by byly, ale znáte to. My snažilky si namluvíme i to co není možný, když tolik toužíme 😀

jitkacross
17. únor 2015

Jeee holky tak co budete testovat tak přeji // 🙂

lentylka7
17. únor 2015

ahoj, tak u mě se nakonec ty dvě čárky objevily jen na jednom testu. Sice hned po počůrání, ale bohužel to bylo asi jen biochemické. Jiný test mi na druhý den neukázal už nic a rozjela se MS. Tak zkusíme další měsíc. Aspoň vím, že to uvnitř funguje a těším se na březen 🙂

jjaanca
18. únor 2015

Ahoj holky, v sobotu jsem byla na IUI a dnes večer špiním. To je 4 den po IUI. Nevíte co by to mohlo být? Na nidační špinění je brzy..... jsem z toho nervózní, nikdy se mi to nestalo.

adydejka2609
18. únor 2015

Ahoj ja jsem trosinku spinila 6 den po iui,to se pry muze stát a není to žádný problém (dle jiných diskuzi) údajně to muze znamená stává se to...
ja mam teď velké bolesti břicha na levé straně a v podbřišku.
Jsem 10 den po iui

jjaanca
18. únor 2015

@adydejka2609 6. den by snad už mohlo být nidační. Tak držím palce ať do dobře dopadne 🙂