Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

adydejka2609
29. dub 2015

@nowe dekuju moc 🙂 🙂 🙂

adydejka2609
29. dub 2015

@korticka taky bych mela strach, ale budu moc držet palce ať to vyjde a laparoskopie nebude nutná....mooooc Ti to přeju 🙂 .....všimla sis te nove foto v eurofertilu?toho krásného bříška s poděkováním?jednou tam pošleme taky jedno velké DÍKY 🙂

korticka
29. dub 2015

@adydejka2609 jo právě že všimla 🙂 moc hezké 😉
no kéž bys měla pravdu, v duchu se pořád modlím ať se stane nějaký zázrak 😅

nowe
29. dub 2015

@korticka viď, kdyby to vyšlo aspoň jedný, aby nás nakopla a povzbudila. A ono nic 😔 Musíš to vidět pozitivně, co jsem četla tak hodně holkám laparka pomohla. Pak se do jiného stavu, dostaly třeba přirozenou cestou 😃

ladyfox
30. dub 2015

Děvčata ,platí se něco za inseminaci?

nowe
30. dub 2015

@ladyfox 6 pokusů za rok hradí pojišťovna

adydejka2609
1. kvě 2015

@ladyfox u me to bylo tak, že od dubna jsem už musela platit za každé iui 1000 a UZ 200 KC protože mi to už VZP přestala hradit no...takze jsem ihned přešla k průmyslové,ale tam to bude platit až od nového roku ..

ladyfox
1. kvě 2015

Já mám pojištovnu ministerstva vnitra.Když čtu,že je tak malá šance,říkám si,zda má vůbec smysl to zkoušet.Manžel měl rakovinu varlat, takže spermiogram docela průšvih ☹ ale pořád slyšíme,že nějaká šance na normální početí je.A máme počkat do července a pak připadá v úvahu právě IUI. Děkuji holky za info ohledně cen 🙂

jitkacross
6. kvě 2015

Ahoj holky tak jak pokracujete? Já dneska jsem byla na Uzv a zítra pregnyl a v sobotu třetí iui. Už nejsem tak plná optimismu jak na začátku každé iui mě plánuji vždy na 13 DC, protože jsem tak otěhotněla předtím mohli aspoň zkusit jiný den😩. Sama to při stimulaci nepoznám kdy ovulace probíhá tak jsem z toho taková rozmrzela😕.

korticka
7. kvě 2015

@jitkacross Ahojki... já čekám na těhu test...teď beru utroš...a dnes jsem 21dc, iui bylo taky 13dc a folikul 17,9mm...dostala jsem Pregnyl a po něm přišel i ukázkový hlen....a teď už jen doufám 😉
21.5 mám nástup na laparku

jitkacross
7. kvě 2015

@korticka držím moc palce musí to vyjít 😉

korticka
8. kvě 2015

@jitkacross díky a tobě rovněž držím palečky Do třetice všeho dobrého přece ne? ...ať už to někdo konečně prolomí prosím 😠 ..teď jsem se zas dozvěděla že 2 kamarádky jsou těhule ☹ 😉 achichjoo nikdy bych neřekla že tohle snažení bude boj o dítě 😢
no nic...budme optimisti, když ne ted laparka to určitě jistí...to prostě musí vyjít!
testovat ted budu 12.5 je to přesně na mé narozky a byl by to nejhezčí dárek na světě 🙂 🙂
ale nic mi není mám jen hrozně ale hrozně citlivé bradavky a nalité prsa...ale fakt dost hodně, vadí mi uplně jakkoliv se o něco otřu jenom...ale tohle manžel vždy přidával jako příznak ms, takže od toho nic nečekám

jitkacross
8. kvě 2015

Jojo uz by to mohlo vyjít 😀. Na narozeniny by to mělo vyjít je to takové zvláštní znamení 😊. Já jsem vždycky taky těžce nesla když někdo kolem mě otěhotněl a když ještě byla mladší než já tak to byla úplná hrůza 😒 i teď když vidím maminy s bříškem a táhnou vedle sebe ještě dítě taky bych to chtěla i když mě každý říká, že je to divočina 😃. Já když jsem otěhotněla taky jsem nic necítila zvláštního. Tak držím palečky i na nohach... 😊

jerry9
16. kvě 2015

Ahoj kolky, jsem 10.5 po IUI...a Vam mam povidat, jsou to nervy....clovek se porad pozoruje, co a jak a kdy a proc 😔 pripadam si jak pako🙂🙂
Moc vsechny zdravim a přeji hodne štěstí 😵

jerry9
16. kvě 2015

@jerry9 holky🙂🙂😀 jak rikam, jsem mimo🙂🙂

ladyfox
16. kvě 2015

jerry9 držím palce..

jerry9
16. kvě 2015

@ladyfox Děkuji🙂😀 a ty jsi na tom jak?

adydejka2609
16. kvě 2015

@korticka Ahoj, jak jsi dopadla?

korticka
16. kvě 2015

@adydejka2609 ahoj..blbe..prisla ms a ve ctvrtek jdu na laparku :/
A ty jak? A co holky tady...dlouho nikdo nepsal...jitkacross?

adydejka2609
17. kvě 2015

@korticka pripravuju se na posledni iui pal se uvidi...co a jak....to je mi lito :( snad laparka pomuze...kam a ke komu na ni jdes?

adydejka2609
17. kvě 2015

@jitkacross jak je to u tebe?Podarilo se?

jitkacross
17. kvě 2015

Ahoj holky ještě je brzy jsem dneska 8 den po iui, ale určitě dám vědět 😉

jerry9
17. kvě 2015

@jitkacross jee, to jsme na tom uplne stejne 🙂 moc drzim palce!!!!! Kdy zkusis testik?

jitkacross
17. kvě 2015

@jerry9 asi podle toho jak se budu cítit a jak dlouho vydržím s trpělivostí 😀

jerry9
17. kvě 2015

Noooo....ja to mam poprvé, tak nevim, jak dlouho to vydrzim...prave 😵 pomooooc🙂🙂🙂🙂

johanka1892
18. kvě 2015

ahoj holky, já sem dneska 7.den po IUI a nevim, jestli to do testování vydžím.. můžu se k vám přidat? 🙂

jerry9
18. kvě 2015

@johanka1892 a kdy si budes delat testik? Jsem rada, ze je tady nekdo, kdo to ma stejne... citis neco? Jak Ti je?

korticka
18. kvě 2015

@adydejka2609 k Mudr.Jarošovi...bude to dělat v Bílovci ☹ mám hrozný strach, pořád jsem doufala že to poslední iui vyjde 😢

adydejka2609
18. kvě 2015

Holky s.o.s vcera vecer jsem zapomnela vzit davku utrogestanu....mam vzit ted rano a klasicky vecer?beru po 10 dni 1x vecer....nebo az vecer a klasicky pokracovat?

adydejka2609
18. kvě 2015

@korticka kamaradka mela od mladi nepravidelnou ms, zanety, zadnou ovulaci...s pritelem se x let nechranily a nechavaly tomu volny prubeh...pak musela na laparoskopii a nasledujici mesic otehotnela a ted ma pres rok starou holcicku....je to dalsi nadeje....tak ver....myslim si ze me laparoskopie taky nemine....budu na tebe myslet....a drzet vse co se da 🙂