Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

juliemichal
2. kvě 2016

Holky myslíte si,že by v pátek mohla proběhnout inseminace?dnes jsem 9DC a mám folikul o velikosti 11mm a sliznici 6mm.do čtvrtku máme mít půst,ve čtvrtek máme mít sex,budou mi brát plodný hlen aby se zjistilo jak dlouho ve mě vydrží spermie a v pátek mám dojít s manželem a asi proběhne IUI.a ještě jeden dotaz folikuly rostou od 1DC anebo až po menstruaci?děkuji 🙂

blauen
2. kvě 2016

@atlhea333 Ahojky, je to osloveni děvčátko me uplne zahrálo na srdicku. Ráno jsem byla u Dr. a nějakou biblinku opravdu našel, ale je to opravdu moc brzy dělat nejake závěry. Ted jsem si volala na vyskedky z krve, těhotenství potvrzeno HCG 593. Ted jen aby rostlo. To je dobře, že pritel poctive uziva a ty čajíčkujes. Ten čaj je hodně hnusný? Manželovi jsem to musela říct, hned v patek jak jsem přijela, protoze byl tak akční a domluvil s prateli výšlap na hory a Já jsem se na to necítila. Podala jsem mu to tak ze musí na zimu narezat hodně dřeva na topení aby nám ten ledňáček v zimě neumrznul 😀 tak bobek koukal s otevřenou pusou a nemohlo mu to dojít miláčkovi memu 🙂

blauen
2. kvě 2016

@juliemichal Ahoj, je to máš krásný folikulek. Já byla poprvé na maření 11DC a foliky měly 14, 13 a 11mm a inseminaci jsem mela čtvrtek -patek14 a 15DC ale popohnali me to pregnylem. S tim jak roste foliky ty jo tak to vubec nevím jestli od začátku MS nebo AZ po MS. Každopádně moc moc držím palečky, aby to všechno klaplo a folicek ted pěkně rostl. Sliznici už máš taky krásnou a za tři dny zase něco poroste. Jinak dneska HCG 593 ráno mi nabirali krev a ted jsem volala na výsledky.

juliemichal
2. kvě 2016

@blauen Ahojky jééééé tak to jsi mi udělala fakt radost moc moc moc moc ti gratuluji,jsem moc ráda,že HCG je pozitivní 🙂 🙂
jé to si fakt myslíš,že to je krásný folikul na 9DC? 🙂 a jak velký folikul jsi měla teda 14-15DC?prosím? 🙂 🙂
a kdy ti píchali pregnyl hned před IUI anebo nějaké dny před IUI?mi ho asi píchnou teda v pátek ☹ akorát by mě zajímalo jak ho asi budu mít velký 😀 😀 a zda to vůbec na IUI bude anebo ne 😀

katkavfr
2. kvě 2016

Ahoj tak kontrola v gyncentru za mnou a k průchodnosti nedošlo 😂😂 vzhledem k brutalnimu ubytku spermii ted iui vubec nedoporučuje ale po měsíci inofolicu půjde chlap na spermio pokud se hodnota navýší na 15 mil tak půjdu na iui a pokud to nevyjde tak na ivf a pokud se hodnota nenavýší tak půjdu rovnou na ivf a udělá mi to celé na pojistovnu včetně léků... bude to zakládání ivf ale nezaplatim vůbec nic ale šance je prý rapidně vyzsi než u iui..cumela sem jak z jara a říkám jako nic ani léky? A on mi říká ne vůbec nic max 100 za spermio prý se musí vědět jak na to😂 asi sem změnila názor na ivf 😉

atlhea333
2. kvě 2016

@blauen No tak to jsou skvělé zprávy! Pěkně se šetři a zapejkej, ať mimčo roste, jsi naše světélko naděje, že i IUI může fungovat ;). A jako ten čaj je fakt docela hnusnej, proto si myslím, že to bude opravdu kvalitka ;)

zuzanaxx
2. kvě 2016

@blauen moc gratuluji...

karlos12
2. kvě 2016

@blauen to je skvělé, moc gratuluji a ať jde vše jak má - jen dobře 🙂

blauen
2. kvě 2016

@juliemichal děkuji ti moc! určitě jsi myslím, že máš krásný folikulek, a ještě poroste! Já měla ve středu foliky 22, 18 a jeden ještě menší a s tím už se ale nepočítalo. Pregnyl mi píchli ve středu a hned ve čtvrtek jsem šla na první IUI a hned v noci jsem asi odovulovala bylo mi blbě, začla jsem špinit a v pátek ráno před dalším IUI mě doktor potvrdil, že ten folík už tam není že ovulace proběhla, ale že ještě má šanci ten jeden folík.

blauen
2. kvě 2016

@zuzanaxx děkuji moc!

blauen
2. kvě 2016

@katkavfr ahoj tak to mě docela udivilo o těch spermijkách my měli na první IUI vyplavených 2 miliony a na druhý den 3 mil. a dávali nám velkou šanci, že to je skvělé, protože před rokem jsme neměli ani to, ale dr. říkal když se to tak zlepšilo, že dáme šanci tomu IUI nad IVF a ono to vyšlo, proto mě těch 15 mil. pokud nebudete mít tak IVF přijde zase jako by tlačení do něčeho ale to je jen můj názor.

blauen
2. kvě 2016

@karlos12 děkuji moc, ted už to bude jen na přírodě 😉

juliemichal
2. kvě 2016

@blauen vůbec není za co teď se hlavně opatruj 🙂 🙂 doufám,že mám krásný folikulek,já se v tom moc nevyznám 😀 😀 a jak jsi měla vysokou sliznici?jestli si to pamatuješ? 🙂 🙂 takže ty jsi dostala pregnyl a hned ten den bylo IUI? 🙂 no kéž bych taky v pátek měla folikul 22mm,ale nevím nevím a bojím se,že když budu mít třebas 18mm folikul a píchne mi pregnyl tak to IUI nevyjde ☹ ☹

katkavfr
2. kvě 2016

@blauen divej my melo poprvé 12.5mil za 3 týdny kdy mělo být spermflow 10.5mil jenže sestra to posrala tak jsme za týden šli znovu a jen 2.5mil. Takže já si myslím ze když dobere ten inofolic ze to bude ok a půjdeme na iui a to bych zkusila všech 6 pokusu pokud bude množství v pohodě. .. to ivf beru jako poslední šanci každopádně to základní znamená ze spermii dají k vajíčku ať ho oplodní nebudou ho píchat dovnitř... takže smě to pocitala tak na spermio půjde cca 9.6 říkal ze má brát měsíc 2x denně a pak cca za týden dva po do brání má přijít. ..

katkavfr
2. kvě 2016

@blauen počkej jako ze jste měli v odběru celkem 2 -3 miliony?

blauen
2. kvě 2016

@atlhea333 jj ted se budu slunit na sluníčku ode dneška mám nemocenskou dr. mi jí napsal bez problému a já jsem za to ráda, má být hezky tak se budu pěkně vyhřívat na sluníčku. 🙂 I kdy pracuji v kanceláři, ale je to od rána do večera v práci a ze dne nemám nic. A ještě pěkně papat ananasek ten je taky dobrý po ovulaci na uhnízdění, i když já ho jedla týden před. Ted už jenom můžeme doufat a modlit se, aby ten náš fazolínek pěkně rostl.

blauen
2. kvě 2016

@juliemichal nevím já se moc neptám Dr. ale jak na mě koukl tak říkal že sliznice je exkluzivní, že to je supr přichystané tak nevím kolik mohla mít 😒 a nenapadlo se mě zeptat jak byla vysoká...pregnyl mi píchli ve středu a až na druhý den byla inseminace v odpoledních hodinách...protože se nám nedařilo ☹ Určitě budeš mít velký folikulek máš ještě týden a ted už je hezký velký, roste! Myslím, že i těch 18 mm kdyby píchli pregnyl tak do dvou dnů by uzrál na 20 a prasknul. Protože ten druhý jsem měla taky kolem 18mm a říkal že je šance na oplození z toho druhého.

blauen
2. kvě 2016

@katkavfr na prvním IUI se nám vyplavilo dobrých 2 miliony a na druhý den 3 mil. a to byl pro nás velký úspěch. Ještě nás sestřičky uklidnovali, že k oplodnění stačí přece jen jedna 😀 inofolic taky jsme měli, ale nám tedy manželovi pomohl až supradyn a 3/4 roky v kuse sypat do organismu. Já tomu počtu opravdu fakt nerozumím. Co jiný CAR to jiné hodnoty jiné přístupy, jiné názory.

katkavfr
2. kvě 2016

@blauen no právě ono je prý světovy "normal" 15 mil :/ no uvidíme jak v červnu dopadne ten spermiogram...

juliemichal
2. kvě 2016

@blauen no já kdybych jsem se dnes taky nezeptala jak to mám velké tak by mi to neřekl 😀 😀 no u nás je horší to,že u nás dělá v den píchnutí pregnylu IUI.takže snad nebude v pátek brzo na IUI 😀 ale nevadí,kdyžtak by jsme to i o víkendu pojistili 😀 😀 a vím,že jak se píchne pregnyl tak do 36 hodin je ovulace 🙂 🙂 a máš pravdu mám na to 4 dny aby ještě krásně povyrostl 🙂 🙂 tak snad 🙂 🙂

blauen
2. kvě 2016

@juliemichal 4 dny je ještě dlouhá doba...takže u vás se píchá pregnyl a ještě ten den je IUI u nás právě až na druhý den.....kdyby ovulace přišla až o víkendu tak spermijky vydrží dva dny čekat na vajíčko a když to ještě o víkendu hezky podpoříte to by bylo aby nebylo 😉

blauen
2. kvě 2016

@katkavfr no jak byl manžel u urologa tak mu říkal, že ten světový normál už je úplně někde jinde, a že každým rokem to klesá a upravují se tabulky pro vyhovující normu, že se to pořád snižuje. Tak držím palečky at Vám to vyjde!

katkavfr
2. kvě 2016

@blauen moc děkuji snad to vyjde a hned v červnu zkusíme to iui 😉

juliemichal
2. kvě 2016

@blauen to máš pravdu to je ještě fakt hodně dlouhá doba 😀 😀 jéva teď mi to zase bude utíkat strašně moc pomalu ☹ ☹ a ano u nás se v den IUI píchá pregnyl 😀 což taky nechápu proč to tak je a proč třebas nepočkají do druhého dne 😀 😀 a určitě to ještě o víkendu krásně pojistíme 🙂 🙂 no a snad to konečně klapne a nestane se to co v tom lednu ☹ ach jo ☹ a kdy ty jdeš na UTZ? 🙂 🙂 těším se jak tu dáš potom krásnou fotečku s UTZ 🙂 🙂

blauen
2. kvě 2016

@juliemichal spolu tady nám to bude utíkat rychle 😉 ty v pátek na IUI a já v pondělí na UTZ, dneska už se taky díval, ale našel tam zatím jen takovou bublinku, ono je opravdu ještě moc brzy. Teď když už víš, v čem byla příčina, astma, ted se dáváš dohromady a určitě se nestane to co v lednu, člověk musí věřit. A já v to věřím, že se ti povede! 😉 Já se vždycky po tom IUI na tom sále jak mi tam zhasli tak jsem se tak trošku modlila, aby ta spermijka k tomu vajíčku dorazila a že ho tělo příjmá a prosila aby to dopadlo, vím že to na tom nezáleží ale mně občas motlitba pomáhá 🙂

juliemichal
2. kvě 2016

@blauen jé tak to je krásné 🙂 🙂 asi to taky vyzkouším to co ty 🙂 🙂 a máš pravdu občas ta modlitba určitě pomáhá 🙂 🙂 a děkuji jsi moc hodná 🙂
no tak to je nádhera,že už tam šla vidět i nějaká bublinka 🙂 🙂 jé já ti to tak strašně moc přeji 🙂 🙂
a máš pravdu to astma už léčím tak snad to byla ta příčina a teď se to povede 🙂 🙂 co bych za to dala 🙂 🙂

blauen
2. kvě 2016

@juliemichal budu se těšit na paťulinek a tvoje zprávičky určitě to dopadne dobře a pak budu držet všechny prstíky! Ty motlibečky mně občas pomáhají nebo aspoň mě to utěší 🙂 a ty jezdíš do té Polanky nad Odrou? tam jsem taky nevěděla, že je nějaké centrum. A jsi tam spokojená?

juliemichal
2. kvě 2016

@blauen já se zase moc budu těšit na pondělí jak tu dáš fotečku miláčka malinkého 🙂 🙂 a moc moc děkuji 🙂
a měla jsi vlastně utrogestan nebo spíše máš ho stále? 🙂 a jak jsi ho prosím dávkovala? 🙂
ano jezdím do té Polánky 🙂 do Fertimedu 🙂 docela tam jsem spokojená,pan docent je super 🙂 🙂 ale mají tam hodně drahé IVF ☹ tak kdybych šla nakonec do IVF tak bych jezdila do Olomouce,ale už nevím jak se ten car jmenuje ☹

blauen
2. kvě 2016

@juliemichal no uvidím, jestli mi Dr. nějakou fotečku v pondělí dá 🙂 každopádně jí aspoň budu se snažit vysomrovat 😀 já brala utrogestan od IUI 1-1-1 a ted mi zvýšili dávku na 1-1-2. V Olomouci je více těch center. Já se nedávno bavila s maminkou v čekárně u mého dr. a právě odešla z Olomouce, protože taky říkala že to tam je šíleně drahé, ale ted nechci šířit nějaké jen řeči, nevím zda jsou pravdivé. Jinak dr. ještě strašně trvá at beru femibion, tak ten už zobu skoro 3/4 roku ale měla jsem i měsíc přestávku a ted jsem se vrátila k zobání poctivě 🙂 Tak to je fajn, že jsi spokojená to je hlavní!

juliemichal
2. kvě 2016

@blauen já si myslím,že ti tu fotečku určitě dá 🙂 a taky bych ho přemluvila kdyby ji nechtěl dát 🙂
tak to je dobře,že bereš i ten utroš,mi ho taky nasadí 🙂 🙂 akorát už nevím jak jsem ho v tom září brala ☹
ano ano v tom Olomouci je hodně těch center je tam taky Fertimed 😀 kde chodím já v té Polánce 🙂
IVF je fakt všude drahé a to je strašné ☹ ☹ mi kdysi dávno řekl dr v caru tady v Ostravě,že by nám vyšlo IVF na 50tisíc nebo kolik ☹ ☹
jinak jsem brala acidum folicum 3 měsíce a teď poslední dobou ho už neberu,ale jak budu těhu tak ho zobkat zase budu 😀 😀 stačí mi,že teď beru ten gynex 😀 😀