Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

salenas
2. kvě 2016

@katkavfr ahoj,nedámi to se nezeptat... u nás dělali inseminaci s počtem 1.5 mil v 1 ml.. takže vaše skore je dost dobré a potom,kam chodíš do caru,že budeš mít ivf celé na pojištovnu,protože to se mi moc nezdá..jakou máš pojištovnu?

katkavfr
2. kvě 2016

@salenas no nám to teď kleslo z tech 12.5mil v ml na 2.5mil v ml a říkal ze tohle je tak na ivf... nicméně to ivf na pojistovnu je to základní a to je takové ze ti odeberou vajíčka vyberou to nejlepší pak vyberou tu nejlepší spermii a dají jw do misky nebo jak to mám říct tzn nechají tu spermii aby sama to vajíčko oplodnila a to je na pojistovnu ukazoval mi přímo papír jinak já mám 205 a hlavně dr říkal ze ten základ je vždy zdarma ze se připláci ty další věci jakože necháš vpichnout spermii a kultivace a další...ale základ bje prý vždy zdarma...

katkavfr
2. kvě 2016

@salenas jak mi řekl zdarma tak swm mu hned říkala jo zdarma ale za léky ze dam tisíce a tisíce a on říkal ze ne ze je vždy na pacientce co si vybere ze jsou i léky zdarma...

salenas
2. kvě 2016

@katkavfr jo,léky jsou i zdarma,některé se připlácí,ale problém je,že ti pojištovna proplácí jen určitý počet jednotek,a když to nebude stačit,musíš dokoupit.prodloužená kultivace se taky platí,co když budeš mít víc vajíčček,necháš zmrazit,ne a to se taky platí..

katkavfr
2. kvě 2016

@salenas ty jako vis jak nad tím ivf uvažuji ale přece jen doufám ze se spermie zlepší a klidně vyčerpá všech 6 iui dr říkal ze pokud chci i s tímhle výsledkem iui ze mi to udela ze záleží na mě. ... takže počkám a na začátku června objednám chlapa na to další spermio a uvidíme. ..

zuzanaxx
3. kvě 2016

@salenas sice máš základ zdarma, ale za hormonalní srimulaci počítej s doplatkem 5000 - 6000. Ty jednotky zdarma žádné nestačí...

katkavfr
3. kvě 2016

@zuzanaxx tak to ses spletla ono taky záleží jaká ta léčba je... opravdu ten základ jde komplet zdarma ukazoval mi to na papíru četla sem to....

blauen
3. kvě 2016

@juliemichal dobré ráničko, já jednou v ordinace seděla a dala se do řeči s jednou už maminkou a zrovna šla na inseminaci a nebyl čas moc na ptaní se, ale říkala, že chodila někde do olomouce před 10 lety stálo jí to 150 000 to IVF což mi úplně spadla brada a pak se k ní ještě zachovali tak hnusně. Ten utrouš budu brát nejméně do 12 týdne i ten prednison.

salenas
3. kvě 2016

my platili 27000

wwerru
3. kvě 2016

ahoj holky tak me pomalu opousti nadeje ☹ jsem 12ty den po IUI a na testu nic a zacinam spinit :-/

juliemichal
3. kvě 2016

@blauen ahojky 🙂 jéva tak to je fakt masakr tak hodně po ní chtěli bože bože ☹ ☹ jj to ano to určitě budeš brát tak dlouho,možná i déle kdo ví.a jak se jinak máš? 🙂 🙂 před chvíli jsem dojela s Polska,jsem už s toho řízení docela unavená 😀 😀 od rána lítání 😀 😀 ale zase zítřek budu mít volný.tak se budu nudit ☹

blauen
3. kvě 2016

@juliemichal ahojky, jee co v Polsku co tam, tedy my jsme tam taky co chvíli ještě tam mám boty na reklamaci 🙂 no mně po obídku byla taková zima, že jsem si šla ve dvě lehnout a v půl 4 mě zbudil manžel jak přišel z práce. 😀 Tak jsem si pěkně pochrupkala jako dlouho ne, ale zase dneska ráno jsem už byla v půl 5 vzhurů tak jsem dospávala ten deficit.

blauen
3. kvě 2016

@wwerru tak to mě mrzí, ale vždycky je naděje do té doby než se neobjeví mrcha červená.

wwerru
3. kvě 2016

@blauen dekuji snad mas pravdu. jeste porad muzu doufat. Ve čtvrtek jdu na krev tak uvidim.

juliemichal
3. kvě 2016

@blauen no máme s mamkou na FB bazárek pro dětičky,tak jsme se tam jeli podívat na věcičky,ale bohužel tam nebylo otevřeno 😀 takže skoro 100km jsem najela zbytečně 😀 😀
tak to sis krásně schrupla 🙂 🙂 se máš,že ještě nemáš dětičky,tak si můžeš odpočinout,ale jak budeš mít děti tak to si ani neodpočineš 😀 třebas moji kluci jsou úplně protivní teď poslední dobou a vůbec neposlouchají 😀 😀 takže jsem vždy ráda jak manžel dojde s práce a pomáhá mi s nimi 😀 a dává je do pucu 😀 😀

karlos12
3. kvě 2016

holky, jak se počítá 14 . den po IUI ? Jako operační ? To je den výkonu 0.Nebo už 1. ? mám v tom zmatek .Děkuji 😒

wwerru
3. kvě 2016

ja to pocitam tak ze den inseminace je den 1. Takze 14 dni po je stejnej den v tydnu. Ja jsem mela ve ctvrtek iui a ted ve ctvrtek to bude 14 dni.

japerinka7
3. kvě 2016

@karlos12 Ahoj, nevím, ale já byla včera na 1. IUI, to bylo 2. 5. a test si budu děla za 14 dní v pondělí 16. 5. 😉

japerinka7
3. kvě 2016

@karlos12 .....teda pokud to do tý doby vydržím..... 😕 😉

blauen
3. kvě 2016

@karlos12 jejda to slyším poprvé, že se to nějak počítá, to vůbec nevím

blauen
3. kvě 2016

@juliemichal jejda 100 km, to je docela daleko, to věřím že zamrzí....je tak máš fajn mít dětský bazarek, to věřím, že to letí na dračku....ségra ma za plotem dvě malé děti, a dají zabrat za 4 😀 zrovna před chvíli se malý chlapeček 4 roky schoval pod plachtu a hledali jsme ho po celé vesnici no na šlak trefení... 🙂 no říkám si, že to mám fajn, že dětičky nemám, že můžu hodně odpočívat, věřím, jak už má člověk nějaké dětičky a ještě čeká miminko, že to musí být záhul

juliemichal
3. kvě 2016

@blauen no jsem ráda,že těch 100km bylo dohromady tam a zpět 😀 😀 ale jet bez rádia je fakt masakr 😀 😀
no docela na dračku to letí,za chvíli budeme muset koupit nové zboží,protože jedné jsem dnes vezla ještě do Havířova přes 300ks oblečení 😀 😀 měla to do svého sekáče 🙂
jé já mám taky 4 letého chlapečka,ale asi bych mu dala co proto,kdyby se někde schoval a musela bych ho hledat po celé vesnici ☹ měla bych pro strach uděláno ☹ ☹
já mám kluky od sebe přesně o 2 roky a 10 měsíců 😀 takže je pravda,že to byl záhul jak jsem byla těhu s Miškou a doma jsem měla 2 letého chlapečka 😀 😀 teď když budu těhu,pokud se to povede tak myslím,že to tak náročné nebude,protože Miška měl 4 roky v dubnu a Davídek bude mít 7 let v červnu 🙂 🙂 jéva a jak zase nad tím tak přemýšlím a píšu kolik mají kluci,tak to je neskutečné jak ty roky běží rychle 😀 😀 nedávno se oba dva kluci narodili a už jsou tak velcí 😀 😀

blauen
3. kvě 2016

@juliemichal tak to jsi šikulka 50 km tam a 50 zpět je opravdu hodně 🙂 já sice řidičák mám, ale jakmile sednu do auta tak mě obleje studený pot, začnu se bát....vybudovala jsem si nějaký blok z práce, dělali jsme jen dopravní právo, dopravní nehody, někdy to bylo hodně smutné, a zvlášt jací řidiči jsou v ČR neohledni. Tak to máš už velké chlapečky 7 a 4 ročky, to ti budou pomáhat s miminkem až bude 🙂 a máš i internetové stránky s bazárkem jako oblečení?

juliemichal
3. kvě 2016

@blauen jéva tak to se ti vůbec nedivím,kdybych pracovala na tom oddělení co ty,tak to bych jsem si taky vybudovala strach a ani bych za volant nesedla.no já ani nepředjíždím,mám s toho docela strach a hlavně když jedu s dětmi.sice jezdím rychle,ale nepředjíždím 😀 😀 to bych asi nedala 😀 😀 a máš pravdu v ČR jsou ti řidiči fakt strašní ☹ ☹
určitě mi s miminkem pomáhat budou,Davídek mi taky pomáhal jak byl Michálek miminko 🙂 a to neměl ani ty 3 roky 🙂 🙂
a ano mám na FB stránky 🙂 🙂 já mám právě ten bazárek na FB 🙂 🙂 a ne jako sekáček,ale asi za rok a půl si s mamkou otevřeme sekáček 🙂 no teda jak otěhotním,porodím a dokojím a maminka bude potom hlídat malinkou či malinkého 🙂 🙂 taky je na rodičáku mám ještě rok a půl starou sestřičku 😀 chudák mamka si myslela,že je v přechodě a v 11tt se dozvěděla,že je těhotná a čekala dvojčátka,ale jedno se v 10tt přestalo vyvíjet ☹

blauen
3. kvě 2016

@juliemichal jee tak to musí být super, mít takovou mališkou sestřičku, příroda je mocná čarodějka 🙂 toho druhého bobiška je mi líto ☹ ale díky bohu za tu malou sestřičku , že maminka ještě donisila v pořádku, zvlášt když o tom vůbec nevěděla 🙂 taky jsem u nás ve vesnici zažila že maminka i dcera čekaly zároveň miminko a dokonce máma porodila dřív než dcera.....můžu se zeptat kolik ti je roků? a když si někdy objedná nějaké zboží tak to posílaš poštou? 🙂 jsem moc zvědavá, ale jestli mi dáš adresu na fc, ráda bych mrkla, ted budu střádat pomaličku nějaké věcičky, a někdy je zbytečné na malé děti kupovat, když je to jenom na chviličku, ty malé dětičky rychle rostou. 🙂

juliemichal
3. kvě 2016

@blauen to ano to je fakt super mít sestřičku 🙂 🙂 já jsem nejstarší 😀 😀 jinak mám ještě 14 letou sestru a 7 letou nevlastní sestru 😀 a potom taťka s mou nevlastní mamkou se chtějí ještě o jedno pokoušet za cca 2 roky 🙂 🙂 a to mé nevlastní mamce je 45let a taťkovi bylo letos 51 let 😀 😀 no mamce to taky bylo líto,že to malinké se přestalo vyvíjet,ale zase na druhou stranu o tom nevěděla těch 11tt,že je těhotná 😀 😀 takže to moc nebrala 🙂 🙂
jé tak to bylo krásné u Vás na té vesnici 🙂 🙂 taky bych třebas byla ráda kdybych byla s mamkou těhotná před těmi 2 roky jak byla těhu s Elizabetkou 🙂 v tu dobu jsem se taky snažili,snažíme se skoro 4 roky.od té doby co měl Michálek 4 týdny tak jsme se začali snažit 😀 😀
jinak mi bude příští měsíc 26 let 😀 😀 a tobě je kolik zda se můžu zeptat? 🙂 a ten odkázek na FB ti napíšu do SZ 🙂 🙂 nevím zda se může do diskuzí dávat odkazy na bazárky 🙂 🙂 a máš pravdu je fakt lepší kupovat věcičky takto než kupovat nové,protože to miminko co nevidět s toho vyroste 🙂 já abych ti řekla pravdu tak jsem měla většinu věcí koupených takto pro kluky,protože se fakt moc nevyplatí kupovat nové věcičky pro miminko,ale k dr atd jsem měla nové věcičky 🙂 🙂

juliemichal
3. kvě 2016

holky,mám dilema ☹
dnes jsem byla na plícním pro lístek na peníze a ptala jsem se dr zda mi dá jiné prášky když půjdu na IUI.no a dr mi říkal,že na žádné IUI nemám chodit,že za 1 mám dlouhodobou léčbu (akutní stav),za 2 mám v sobě hormony (ale dr mi ty prášky předepisoval v tu dobu co jsem byla asi těhotná,tj před nějakými 3 týdny) a za 3. že jsem na nemocenské.
v pátek mám jít na UTZ a dojít s manželem a asi by mělo proběhnout IUI,tak vůbec netuším zda tam jít anebo ne ☹ ale nechci na nic čekat,však mám prášky co mi dával v tu dobu co to bylo 50 na 50 s tím těhotenstvím ☹ takže mi dal léky co se může v těhu.a taky ikdyž mám nemocenskou tak tam mám být v době vycházek ☹
co by jste udělaly na mém místě vy?děkuji 🙂

wwerru
3. kvě 2016

@juliemichal a jak dlouho ti doporucuje doktor s IUI pockat? a kolik ti je?

juliemichal
3. kvě 2016

@wwerru je mi 26 let a jak dlouho to mi vůbec neříkal ☹ ☹ já jsem si to astma neléčila cca 4 roky ☹ takže jak jsem se ho ptala kdy mi ukončí nemocenskou tak mi řekl,že vůbec netuší,že buď budu doma ještě měsíc,nebo 2 anebo déle,že je to na dlouhodobou léčbu,díky toho,že jsem si to astma neléčila,že si za to můžu sama ☹ ☹ takže asi po dobu léčby mi dr nedoporučuje jít na IUI,ale přitom ty prášky mi předepsal jak jsem mu říkala,že jsem asi těhu,že to vypadá 50 na 50 gynekoložka mi říkala,že buď se to udrží nebo odejde no a odešlo to.měla jsem zpoždění 13 dnů.

juliemichal
3. kvě 2016

@wwerru jinak o třetí se snažíme skoro 4 roky.4 roky to budou 26.5.