Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

blauen
7. kvě 2016

@juliemichal Já taky jsem ovulaci mela přesto me ho napsal a upozornil na vicecetne těhotenství 🙂 dvojcatkum bych se nebranila, byl by to asi sok ale příjemný 😀 Já taky nevím kolikrát jsem ho mela už psány ☹ ale prý se normálne předepisuje víckrát než se smí.

juliemichal
7. kvě 2016

@blauen ale bylo by to krásné,kdyby to byly dvojky 🙂 🙂 no uvidíš v pondělí jak dopadne UTZ 🙂 🙂
přesně tak dr asi nehledí na to kolikrát za život se může clostyl.

salenas
7. kvě 2016

@juliemichal tak bud ráda,že to jde bez něho !

juliemichal
7. kvě 2016

@salenas to ráda jsem 🙂 🙂 brala jsem jen gynex 🙂 po tom IUI už ho neberu.říkal mi dr ať ho už neberu mno 🙂 🙂 jo a zkoušela jsem si testík a je tam pidi dušík,to asi za chvíli pregnyl vymizí ne?nebo bývají tak pidi dušíci po pregnylu?

anettak
7. kvě 2016

@nektarinka_k tak to bylo rychlé, já jdu na vstupní konzultaci teď po neděli tak jsem zvědavá. Jsem objednaná v HK Sanus

katkavfr
7. kvě 2016

@juliemichal kolik dní jsi po pregnylu? Dr mi říkal ze 5tis jednotek je v krvi 5-6dni a 10 tisíc tech 9-10dni

juliemichal
7. kvě 2016

@katkavfr dnes teprve den,včera jsem ho dostala 😀 a myslela jsem si,že bude na tt pregnylová dálnice 😀 😀 a ne jen dušík 😀 😀 takže 5tis jednotek 5-6 dnů je v krvi?děkuji 🙂 🙂 no takže 16.5 by tam mohl už být těhu dušík,že? 🙂

karlos12
8. kvě 2016

Ahoj holky, tak dnes bylo krásné ráno.Vstanu že pojedu sama do práce a křeče v břiše.Tak jel manžel .Trochu se to uvolnilo až na dálnici.Nevím co to bylo, ale mám zabalenou žiletku a čisté ponožky, kdyby se to objevilo znovu a já musela na emery 😉 .Snad už to nepřijde.Od té doby se cítím jak počůraná.Ale nejsem .

blauen
8. kvě 2016

@karlos12 ahoj tak jak, už je lepší, byla jsi u Dr.? Ať jsi brzo fit! Myslím na tebe!

karlos12
8. kvě 2016

@blauen ahoj, moc děkuji.Nikde sem nebyla, už je to úplně dobrý.Ale netušim co to bylo, snad to byla jednorázovka.Jak je ?

katkavfr
8. kvě 2016

@juliemichal teoreticky už ten 6ty den to nebude pregnyl ale tehu 😉

blauen
8. kvě 2016

@karlos12 me dneska poprvé celý den zimourim a boli me bříško, spíš nervozita ze zítřejší návštěvy dr. 🙂 to je dobře že je ti už dobře!

karlos12
8. kvě 2016

@blauen díky.Nebuď nervózní, zítra půjdeš od doktorky s úsměvěm až az uši 😉

blauen
8. kvě 2016

@karlos12 díky snad, zítra napíšu. Ještě si to porad neuvědomují a moc nepřipouštím, že se za dařilo. Dneska me manžel odvezl na chalupu, topí v krbiku tak budu relaxovat na samotě u lesa 🙂

karlos12
8. kvě 2016

@blauen Ty se máš, já jsem v práci, ale už nám to bude končit a byl klid.Takže dobrý.Budu čekat na zprávy.Alespoň se zabavím u čekání na středu 😉 .Také budu na zahrádce, když nebude pršet, ale potřebovala bych dopršet vodu, už nemám na zalévání.Není Ti u krbu vedro ?

blauen
8. kvě 2016

@karlos12 právě u nás se dneska rapidne ochladilo, včera jsem se vyhrivala na slunicku a dneska klepu pod deku kosou, vypadalo to i na déšť, az ted na večer za celý den vykouklo slunicko. Ve středu te čeká co? Ať ti to rychle utíká v práci.

karlos12
8. kvě 2016

@blauen Aha, v Praze je teplo, občas mráček, ale nic hroznýho.U nás nevím.Ve středu test ( budu 14 dní po IUI ).Ale vůbec se mi nechce testovat.Asi strach.

juliemichal
8. kvě 2016

@katkavfr to tak brzo?6tý den po IUI to může být těhu? 😀 😀 no zdá se mi to brzo 🙂 🙂 ale teoreticky by to tak být mohlo 🙂

atlhea333
8. kvě 2016

@blauen Ahoj, jak se daří, co je nového? 🙂

blauen
8. kvě 2016

@karlos12 tady v Beskydech byla zima ale na večer už se oteplilo. Jee tak to držím palečky, aby mrcha ve středu nedorazila a třeba ta bolest dneska mohlo byt uhnízdění bobiska 😉

blauen
8. kvě 2016

@atlhea333 ahojky, zítra jdu k dr. Tak jsem trošku nervózní. Jinak mi je tak dobře, že ani neverim že jsem tehotna. Představovala jsem si jak mi bude zle a ono je mi dobře az moc a jenom bych jedla 😀

atlhea333
8. kvě 2016

@blauen Tyjo tak to je dobře, že je ti fajn, ony ty nevolnosti můžou přijít hned :D držím pěsti u doktora. U nás zatím nic nového, blíží se nám pravděpodobně další ovulace, ale bez doktorů, tak uvidíme. Moc na to nesázím, takže nás asi čeká odpočinkové jaro a léto 🙂

blauen
9. kvě 2016

@atlhea333 Ahoj a jak bylinky jak to jde uzivani? Venku je krasne slunicko, ono to půjde samo uvidíš. 😉 myslím na tebe!

blauen
9. kvě 2016

Ahoj holky tak dnešní kontrola 11mm zloutkovy vacek, příští týden snad už srdicko a HCG krasne stouplo za týden z 543 na 9400. 😉

salenas
9. kvě 2016

@blauen hezkýýýýýýý!!

atlhea333
9. kvě 2016

@blauen No jsou hnusný jak hejno vran, ale člověk se obětuje, už si zvykám :D. Miláček si sám opatřil kotvičník v kapslích, takže ten už tak netrpí, ha ha. Každým dnem očekávám ovu, tak uvidíme. Ale až na drobné nachlazení je mi fajn a po psych stránce je mi naprosto skvěle, spadla ze mě nervozita z umělka, tak dobrý. Těším se na nějakou tvou UTZ fotku, tak až budeš něco mít, tak se pochlub 🙂

blauen
9. kvě 2016

@atlhea333 zacpat nos a člověk pretrpi všechno, presne jak pises, co by člověk nepretrpel za miminko 😉 tak pritel je šikulka, že tak poctive basti. Manžel poctive taky zobal a cajickoval 😉 tak dneska jsem dostala nějakou šmouhu na papíře, ale čert aby se v tom vyznal 😀

atlhea333
9. kvě 2016

@blauen Hele, já obrázky z UTZ miluju, sice nikdy nevím, co tam je, pokud to není 3D asi tak ze 7. měsíce, ale jsou to nejkrásnější fotky. Ještě že mám tolik plodných kamarádek :D

blauen
9. kvě 2016
atlhea333
9. kvě 2016

@blauen No vidíš, jaký pěkný flekaneček 🙂