Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

karlos12
4. srp 2015

@chris11 nemáš zač 🙂 Všechno dobře dopadne, hlavně myslet pozitivně.O to se snažím jak ďas, ale nevím jestli to funguje 😉 A doktor ví co to dělá, ten RH faktor, kdyby to bylo špatně tak to nedělá 😉

nevesta172
4. srp 2015

@chnapicek ja netrpelive cekam kdy budu moct testovat. Asi to zkusim ten 10 den uz. Vcera jsem si vzala prvni tabletky utrogestanu a jsem docela ok, cekala jsem podle diskuzi dobre svinstvo, tak jsem rada ;)

chris11
4. srp 2015

@karlos12 to mas pravdu 🙂 urcite pozitivni mysleni pomuze, uz at mame // 🙂

krmv
4. srp 2015

muzu se zeptat na co je ten utrogestan.ja jen ze vzdy mela pregnyl.dekuji

merope
4. srp 2015

Utrogestan by snad měl nějak "změkčovat" děložní sliznici a tudíž se pak to embryo líp zavrtává.

merope
4. srp 2015

ilonkaseda: Zavádím, ale stejně po tom spím.

chris11: Ta průchodnost vejcovodů je mnohem horší - mají tam i širší nástroj (mě vstřikovali jakousi tekutinu), a mám asi úzké hrdlo, nemohli se trefit a museli si to fest přidržet. Na IUI s tím měla doktorka taky problémy, ale rozhodně jí to šlo mnohem líp a spíše než o čemkoli fyzickém to byl takový ten psychologický pocit, že teď jako mám spermie uvnitř a nesmyslný strach "abych je nevyklepala" (fyziologicky to nejde, ale prostě ten pocit tam je). Ale pokud máš dárcovské spermie, možná bych zvažovala rovnou IVF (6 cyklů IUI mě když jsem přepočítávala pravděpodobnosti vyšlo jak jedno IVF a pokud pokaždé máš platit dárce...).

chris11
4. srp 2015

@merope chodime k Apolinari a darce stoji 1 ts. Kc, takze zkusime nejdriv iui 🙂
A bolelo te pak taky rameno i po iui?

merope
5. srp 2015

Tak jestli je to za tisícovku, tak to se asi hodí. Já myslela víc.

Po IUI mě nebolelo vůbec nic. Ale já jsem možná exot - mě bolelo břicho jen poslední 2 dny při stimulaci na IVF a to jenom při prudším pohybu (rychlejší chůze, když jsem se zapomněla a tak) a pak po odběru vajíček jsem se 2 dny šetřila a nemohla zvedat těžké věci + pořád lítám na záchod (i v noci - tak 3x), jinak mám křeče v břiše. Dneska jdu na ET, tak se poptám doktorky, ale asi to je normální, mě varovala, že můžu mít tvrdší břicho jak ten poslední den před odběrem a to se jaksi nedostavilo. A dokonce jsem za ty 4 dny zhubla zase na váhu před stimulací.

chris11
5. srp 2015

@merope dekuju moc za info a drzim palce, at to vyjde 🙂

serenna30
5. srp 2015

Ahoj holky,
tak jsem 1 hodinu po IUI v Heliosu v Brně. UTZ mi předtím nedělali, takže jestli jsme se trefili do ovu nebo ne nevím, ale od včerejška cítím břicho, tak snad. Test mám dělat za 10 dní, takže do 15.8. se asi zblázním 😀

chris11
5. srp 2015

@serenna30 moc drzim palce.. jak ti je? jaky to bylo? 🙂

serenna30
5. srp 2015

@chris11 Od včerejška mě bolí vaječníky, doufám, že kvůli ovulce, takže ted je ještě trochu cítím, ale jinak vše v poho. Zákrok je to fakt bezbolestný, jak prohlídka na gyndě. Manžel hrozně věří, že to vyjde. Tak myslím pozitivně a třeba fakt za 10 dnů uvidím poprvé //. A když ne, tak jdeme hned do druhého kola 😉 ty jsi na tom jak?

chris11
5. srp 2015

@serenna30 zitra jdu na kontrolni utz a tam se domluvi termin.. takze asi bud koncem tohohle tydne nebo zacatkem pristiho 🙂 tak tfuj, tfuj 🙂

serenna30
5. srp 2015

@chris11 taky držím pěsti, snad to konečně klapne 🙂

merope
5. srp 2015

Teda držím vám (nám 🙂 ) všem pěstičky, třeba se potkáme v porodnici 🙂.

nevesta172
7. srp 2015

Caute holky, tak dneska 8 den po iui jsem si delala test a zadny duch. Pregnyl by mohl byt teda uz pryc co? Pockam do 12 dne a zkusim, jestli se zadarilo.

serenna30
7. srp 2015

@nevesta172 kolik si toho pregnylu dostala, já jen 1500 jednotek...

chris11
7. srp 2015

@serenna30 me tedy teprve ceka v pondeli iui, ale v nedeli si mam nechat pichnout Pregnyl 5000.. 🙂

nevesta172
7. srp 2015

@serenna30 vubec netusim. Nenapadlo me v tu chvili se zeptat ,,,

serenna30
10. srp 2015

dnes 5 den po iui, to čekání je nekonečné... 😒

merope
10. srp 2015

serenna30: Tak to me po IUI vzdycky jeste doktorka kontrolovala na UTZ, jak to presne vypada s folikuly. Vetsinou jsem se trefila do toho, ze cerstve prasknul, coz je pry nejlepsi, ze vidi, ze opravdu prasknul a nedela nejakou neplechu.

nevesta172
10. srp 2015

Holky, tak ja dneska testovala 10 dni po iui a bilo :(

krmv
10. srp 2015

tak ja jdu zitra na utz a uvidim kdx bude iui.to cekani je strasny.

chris11
10. srp 2015

Holky dneska iui za mnou.. od ty doby me dost doli bricho a mam ho jak balon. Je to normalni?..

merope
10. srp 2015

10 dní je ještě moc brzo. Po IUI se má kontrolovat až 14 - první den vynechané menstruace.

krmv
10. srp 2015

@chris11 ja to minule take tak mela asi dva dny.nafoukla

chris11
10. srp 2015

@krmv dekuju 🙂 snad to brzo prejde, jinak bouchnu 🙂

serenna30
10. srp 2015

@chris11 me vubec nic po iui nebylo, tak nevim:-/

serenna30
10. srp 2015

@nevesta172 treba je jeste brzo 😉

nevesta172
11. srp 2015

@serenna30 snad se to jeste umoudri a objevi se. Dneska jsem to sice obrecela, ale nadeje heste je 🙂 co ty, jak jsi na tom?