Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

katkavfr
9. bře 2016

@hanulkavelunka spermio máme 12.5 milionů na ml a pohyblivost a+ b jen 30% a mrsky jsou trochu vadné. ... ale sestra mi říkala ze vitamíny by to melo zlepšit. ...

hanulkavelunka
9. bře 2016

@katkavfr vit A 1 tyden v mesici 1tbl 1x za den
Vit E kazdy den 1tbl
Vit c
Dr nam rekli ze repromeny atd jsou jen tahani kc a uplne staci A E C a opravdu za 2 mesice manzel ze 4% na 27/ ale je fakt ze mu na neurologii zjistili zanet a mek antibiotika

hanulkavelunka
9. bře 2016

@katkavfr ja se z toho cekani zblaznim
Dnes me boli prsa bricho minimalne oproti vcerejsku

katkavfr
10. bře 2016

@hanulkavelunka a ty teď nečekas na ms? 🙂 kdy budeš testovat? Já chlapovi koupila spectrum energy je tam vše co by mělo pomáhat včetně Kisel ony listové ta prý pomáhá proti těm patologických formám

hanulkavelunka
10. bře 2016

@katkavfr doufam ze neprijde ma prit 19.3 a 18.3 jdu na krev hcg
Prsa nebo spis bradavky jsou vetsi a boli a dnes me boli zaludek a tahne me v podbrisku

hanulkavelunka
10. bře 2016

@katkavfr nebudu testovat,ted je brzy a mela jsem pregnyl 10tis a za ty 4 roky tech testu bylo a mi delaji falesne pozitivni takze testovat nebudu ale to cekani je nekonecne.

katkavfr
10. bře 2016

@hanulkavelunka tak to jsi jako já já má lehce pozitivní i během ms vůbec to nechapu... no tak 10tis. Pregnyl by mělo vymizel cca za 10-11dnu....

elis86
10. bře 2016

@hanulkavelunka v dubnu mi je 30 a dítě ještě nemáme...snažíme se přes rok. Zatím jsme zkusili jen Pregnyl a IUI, nic jinýho jsme zatím neřešili s doktorkou. Chodím do ISCARE Praha.

hanulkavelunka
10. bře 2016

@katkavfr minule byl pregnyl 10tis uz 7.den fuc

@elis86 tak at se brzy zadari my uz mame vyssi level

katkavfr
10. bře 2016

@hanulkavelunka tak každý asi odbourává jinak.... no držím palce já uvidím co se semnou bude dít jsem do caru objednaná v utery 😉

nikolasa
10. bře 2016

@elis86 tak jsem to sama nezvladla, musela jsem rict otcinovi(doktorovi), aby mi to pichnul. Ale inseminaci mame za sebou tak ted budeme 14 dni cekat a pak se uvidi... 😀

elis86
11. bře 2016

@nikolasa chápu,taky to nedávám 🙂 tak hodně štěstí

hanulkavelunka
11. bře 2016

Dnes jsem 7dpo
Mam tlaky v podbrisku a uz od vcerejska jsem nejaka nervozni a porad se vseho lekam,staci nejake mensi klepnuti a uplne se chveju,rozbusi se mi srdce, trva to chvilicku ale toto jsem nikdy nemela.

katkavfr
11. bře 2016

@hanulkavelunka tak to vypadá hodně dobreeee 😉 a nadějné 😉

hanulkavelunka
11. bře 2016

@katkavfr proc myslis???? Kez by,ale nevim asi se z toho cekani zblaznim
Uz i manzela jsem pristihla jak procita jak funguje oplodneni a jaky den co se deje.
Za tyden uz budeme vedet a pocity mam jak na houpacce
Pecu 2kg masa a uplne se na nej tesim,nevim jestli si to zase nevsugerovavam,jsem citliva na pachy ale to jsem asi porad,
Co teda je na me noveho tak mam obrovske bradavky,cervene a citlive a jine oci takove pekne a silenou chut na sex,jeste ze dcerunka nam dnes jde spinkat k babicce 😀
At uz je 18.
V po jdu na ko k Dr necham neschopenku do patku nebo nedele 20.a v patek se uvidi zda od po prejdu z neschopenky na neschopenku nebo pujdu v po do prace.
Jako tehotna nesmim vykonavat mou praci.
Jen nevim jestli to jde jit z nemocenske s dutinama na nemocenskou s rizikovym tehotenstvim.
Nechci ale predbihat ale bohuzel jsem takova ze musim vedet vsechno a hned,proto je pro me to cekani uplne nekonecne a silene
Od 1.11.2011 co jsme si rekli ze chceme 2.miminko a vysadila jsem HA a dnes je 11.3.2016 2 roky jsme to nehrotili a nechali to nahode,rok co jsme navstevili 3x car jen na vysetreni a od r 2015 3iui pak pauza jine starosti a stejne nic pak ivf v srpnu 2015 a nic tak jsme na to kaslali ale tak nejak mi to zas nedalo jeste nam chybela imunologie a stejne i tam vse ok no a tak ted dalsi pokus 4.iui TAK SNAD SE KONECNE DOCKAME
Nekdo pise at na to nemysli a bude to hned ale jsem priklad toho ze to tak nemusi byt.
Moc si to prejem i nase 6ti leta princezna

katkavfr
11. bře 2016

@hanulkavelunka juuuu naše princezna bude mít v květnu 6 😉 no jasně nemyslet na to se lehce řekne. ... ty prsa a chuť na sex jsou přesně příznaky které jsem měla ja když sem byla tehu 😉

hanulkavelunka
11. bře 2016

@katkavfr boze at uz je 18.

hanulkavelunka
11. bře 2016

To by bylo aby z tech 5 foliku nebylo ni jedno miminecko

broucziyk
12. bře 2016

@hanulkavelunka no aspoň jedno musí vyjít 🙂 držím pěsti i se svými dvojkami - jediné dva folikuly :D

hanulkavelunka
12. bře 2016

@broucziyk moc gratuluju 🍀🍀 to je skvele
Kolikaty pokus?
Stimulovala jsi cim?
Kolikaty dc byla iui provedena a s jak velkyma folikama? Omlouvam se za tolik otazek 😊 uz se nemuzu dockat 18.3.a myslenky mam ruzne a hlavne strach ze z toho nebude nic.
Pekny den 🌞

broucziyk
12. bře 2016

@hanulkavelunka už jsem tady psala právě, hnedka první pokus, nejslabší dávkování clostiku, dva folikuly 15 a 16,2mm a bylo to...samozřejmě ničeho nelituju, ale zpětně si říkám že i když se rok nedařilo tak si myslím že by to po pár měsících možná přišlo samo a měla bych přirozeně jen jedno mimčo...ale takhle budem mít aspoň "vystaráno", teď čekám na příští úterý kdy jdu na kontrolu a snad se nám ukážou abychom už znali pohlaví a mohli už něco nakoupit 🙂 přeju hodně sil a hlavně zkus mít jiné myšlenky....je na tom hodně pravdy, i když se to špatně poslouchá 🙂

hanulkavelunka
12. bře 2016

@broucziyk dekuji
Tak at se mrnouskove ukazi a je vse v'poradku
Pak dej vedet. 🍀🍀

hanulkavelunka
12. bře 2016

Dnes jsem 8dpo a cely den me boli bricho a chodim na wc zda jsem to nedostala ale ms mam mit az 19.3. A od 17 hod byla ta bolest vetsi cca 2 hod ted je to o malinko lepsi,ms nikde,na dotyk me boli prsa a mam maly husty bily vytok ale jen malinko
🍀😊

hanulkavelunka
13. bře 2016

Tak dnes bolest zadana
Nechapu to
At uz je patek ale kaslu na to,vim ze nic nevypatram to jen tak z nudy jsem zvedava.

blauen
13. bře 2016

Ahoj holky, mužů se k Vám přidat? Konečně po 6 měsíčním maratonu lítani po doktorech vyšetřeních nám svitla naděje a v dubnu jdeme na první IUI. Už ted jsem z toho nervózní. Ted jsem na prednizonu a budu dlouhodobe. Na IUI jdeme v dubnu a po konzultaci bude probihat dva dny. 12 den cyklu na ultrazvuk, pak nasadí klostik budou každý den sledovat folikulu, jak rostou pak pichnou na urychlení folikulu injekci a dva dny za sebou budou chtít vzorek manžela. Jsme už tedy spíš více Já nervózní.

katkavfr
13. bře 2016

@blauen tobě to už uteklo a jdi před cílem 😉 tak držím palce... to já jdu v utery teprve na konzultaci...

blauen
13. bře 2016

@katkavfr Děkuji, bylo to náročnější obdobi vyšetření, ale uběhlo to překvapivě rychle. Uvidíme po prvním IUI, ale vím jaka je z toho šance, snažím se byt při zemi. Jaka konzultace tě čeka?

katkavfr
13. bře 2016

@blauen no konzultace v caru... gynekolog říkal ze kdybych nechtěla dítě ze by mi ten prolaktin léčil on ale ze když dítě chci tak ať si mě přebere car 😉

hanulkavelunka
13. bře 2016

@blauen ahoj
zvlastni postup
Clostil se nasazuje 2az 7 dc pak je utz a podle velikosti fol.se pak planuje iui
Pokud ti ho nasadi az 12dc kolikaty dc by ti delali iui kdyz ta se provadi cca 10az 16dc
To budes mit kratkou lut.fazia to je pak marne cekani
Pokud ti poprve nasadi clostil a v tak pozdni dobu tak to je jen na zjisteni jaka je reakce.
Kazdopadne hodne stesti 🍀

hanulkavelunka
13. bře 2016

@blauen a taky spermie 2 dny po sobe??? Pred iui je min 3 dny sex.abstinence
Kam chodis? A co mate za problem? Toto ctu poprve,takovy ne bezny pokus ale asi k tomu mate duvod.tak at necekate dlouho a bryy se dockate //