Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

karlos12
10. kvě 2016

@blauen to je krásná fotečka.Už nejsi nervózní ? 😉

blauen
10. kvě 2016

@karlos12 Já jsem hrozná nervóza a zmatkař 🙂 ale snažím se klidnit..ted zase čekat týden na srdicko

blauen
10. kvě 2016

@juliemichal Ahoj sluničko, tak co pregnyl, ještě testujes? Myslím na tebe! 😉

juliemichal
10. kvě 2016

@blauen zlatíčko tak to je fakt nádherné,strašně moc ti to přeji 🙂 🙂 a jsem ráda,že se ti tak krásně vyšplhalo HCG 🙂 🙂 těším se na příští týden jak tady dáš fotečku už i ze srdíčkem 🙂
jinak takto vypadá mé testování pregnylu 😀 dnes 5 dnů od pregnylu a už na tt ani dušík 😀 😀

katkavfr
10. kvě 2016

@juliemichal taaaak a teď výdrž aspoň 3 dny a pak budem lovit duchy 😉

juliemichal
10. kvě 2016

@katkavfr no snad nějaké dušíky lovit budeme 😀 😀 ale byla bych ráda,kdyby to klaplo 🙂 akorát to nechápu,že se mi pregnyl v těle držel jen těch 5 dnů 😀 😀

katkavfr
10. kvě 2016

@juliemichal 5tis jednotek 5 dnu a 10tis má byT 10dnu 🙂 no to si piš ze budeme lovit a vsadím se ze budou // 🙂

juliemichal
10. kvě 2016

@katkavfr jé ty jsi fakt zlatíčko,snad máš pravdu,co bych za to dala 🙂 🙂 snad budeme lovit krásné duchy 🙂 a jak jsi na tom vůbec ty?nevím zda jsi mi to psala 🙂 nevím zda jsi po IUI,nebo čekáš na IUI anebo jsi těhulka 🙂

salenas
10. kvě 2016

Držím vám palečky,mě dnes začalo bolet v podbříšku a prsa,čtyři dny od ketu,co z toho asi bude...

juliemichal
10. kvě 2016

@salenas noooo taaakkk to strašně moc moc moc moc držím palečky aby to bylo těhulkování 🙂 🙂 mě taky od té doby co jsem byla na IUI pobolívá podbříšek 😀 😀 což vůbec neznám 😀 a od včerejška mi je nějak na blití,ale to je brzo na těhu příznaky u mě,když sem teprve 5 dnů od IUI 😀

katkavfr
10. kvě 2016

@juliemichal no nám se spermio zlepšilo ale měli jsme úbytek tech mrsek takze do konce května jsme zvedli dávku inofolicu na 2x denně a první týden v červnu půjde na spermio tak doufám ze se množství zvětší a hned budu chtít iui v tom červnu. .. proto dr říkal ze podle spermia teď by doporucil leda tak ivf :/

leniii23
10. kvě 2016

Ahoj holky můžu se k vám přidat? Mám za sebou jedno neúspěšné IUI... dnes jsem 3.DC a začínám stimulovat opět Clostikem a budu se modlit aby foliky rostly a ja mohla na druhy pokus 🙂

atlhea333
11. kvě 2016

@leniii23 Ahoj, vítej v klubu statečných 🙂 držím pěsti k dalšímu pokusu. Můžu se optat, co vás přivedlo k IUI? Nás spermie povalečky :D

leniii23
11. kvě 2016

@atlhea333 Děkuji za krásné přivítání🙂 přes rok se snažíme o miminko,ale zatím zcela bez úspěchu, nejdřív jsem chodila k doktorovi, kterého to až tak moc nezajímalo když už jsem si postavila hlavu, ze takhle to teda nenecham, přešla jsem k jinymu doktorovi a ten mi doporučil CAR... my máme spermie v poradku ale mně diagnostikovali silně PCO, tak zkouším vše možné...kontryhel, nosifol, clostil, tak uvidíme, zda se zadari🙂 jakpak dlouho se snažíte vy? A co všechno mate za sebou??

blauen
11. kvě 2016

@juliemichal dobre ranicko, to je hezke sledovat na těch testikach jak ten pregnyl mizí. Držím palečky při lovení dušíku a verim, že to budou Hotové dálnice. 😉

katkavfr
11. kvě 2016

@leniii23 ahoooj no to buď řada ze jen rok... my už se snažíme od narození malé a teď to bylo 6 let :(

karlos12
11. kvě 2016

@blauen po takové době se není čemu divit.Také bych byla nervózní.Hlavně že je tam kde má, teď už bude jen sílit a růst 😉

atlhea333
11. kvě 2016

@leniii23 Tak my se snažíme něco ke třem letům, ale moc toho za sebou nemáme... Základní vyšetření v CAR a jedno IUI, které nevyšlo a tak jsme se rozhodli ještě chvilku počkat, oddychnout si, užívat bylinky a pak se uvidí, kdy se pustíme do ICSI. Nám se totiž moc nelíbí ta malá šance (procentuální) na úspěch v případě IUI. Na druhou stranu se nám ani nelíbí to množství hormonů při ICSI... tak odpočíváme a čekáme na správný moment (teda hlavně já, přítel moje pocity respektuje...).
Zeptám se možná hloupě, ale jak ti na PCO přišli? Mně můj doktor nevyšetřoval vůbec, to by byla kapitola sama pro sebe...

katty77
11. kvě 2016

ahoj holky, smím se přidat? dnes jdu na IUI, tak jsem trošku nervozní, i když toho za sebou máme hodně, to napětí tam je pořád 🙂 Teda hlavně pak těch 14 dnů po 🙂 V kolika mm vám píchají pregnyl? a jak vysokou míváte sliznici?

atlhea333
11. kvě 2016

@katty77 Ahoj, vítej... Podívala jsem se na tvůj profil a úplně mě dostal ten popis snažení od roku 2008... Máte za sebou opravdu hodně a máš můj obdiv, že se snažíte dál. Mně píchali pregnyl pokaždý kolem 20 - 22 mm, sliznice nevím.
A můžu se zeptat, proč po tolika IVF jdete na IUI? Proč ne PICSI? Ptám se, protože když nám s miláčkem nepomůže pauza, tak budeme asi zvažovat ICSI, protože nás IUI trochu děsí svou nízkou pravděpodobností...

katty77
11. kvě 2016

@atlhea333 Ahojky, děkuji za přivítání. Jj, máme toho za sebou už vážně dost... ☹ Na IUI jdeme z velice prostého důvodu - 4 IVF nás stálo jako samoplátce 80 tisíc a 5 IVF 85 tisíc, na další už prostě nemáme... Navíc to k ničemu nevedlo,při poslední IVF přežila kultivaci jen dvě embryjka, obě nekvalitní, takže se ani jedno dle předpokladu neuchytilo... Chceme zkusit nativ nebo minimální IVF, ale teď mám na 3 měsíce nasazený metformin, tak nechceme jít do něčeho, co je placené, když jsme v "léčbě". Bylo mi řečeno, že mám PCO, ale mírnější neb sama ovuluji a ms mám pravidelně, tak jsem před 1,5 měsícem začala právě brát metformin, totálně jsem změnila jídelníček, začala chodit na jógu, se svými pejsky týdně ujdu 30-40 km, mám 6 kg dole a včera na UTZ po PCO ani památky 🙂 Taky piju kontryhel. čaj, beru Inofolic a Evelor. Včera jsem měla sliznicic 11mm a folík 18mm a rovnou píchli pregnyl. Není tedy folík malý? Vyznám se bohužel velice dobře v IVF, ale na IUI jsme byli na začátku snažení, tak už si to moc nepamatuji 😀

katty77
11. kvě 2016

@atlhea333 IUI má fakt malou pravděpodobnost, ale koukám, že jste byli jen jednou, tak bych to asi ještě zkusila, má pravděpodobnost 10-15%,což je jako přirozený početí... Mohu vědět, zda vám našli nějaký problém?

atlhea333
11. kvě 2016

@katty77 Děkuji za odpověď. Nevěděla jsem, že jste samoplátci - to je taky dost vážná rovina věci - finance. No u nás je to zatím tak, že přítel má mírně zhoršený spermiogram ve smyslu toho, že má pomalejší spermie a mírně zhoršenou patologii. Nicméně doktorka to komentovala tak, že hodnoty NEJSOU zásadně špatné, jen zhoršené a tak pokud chceme postupovat konzervativněji, máme zkusit IUI. U mě zatím nikdo žádný problém neodhalil, na druhou stranu kromě vyšetření z krve a několika UTZ mě ani nikdo nijak nezkoumal.
Máš pravdu, že jsme to zkusili jen jednou, ale taky je pravda, že pravděpodobnost je skoro stejná jako u přirozeného početí. Protože mě negativní výsledek hrozně sebral (asi jsem moc věřila, že doktoři to vyřeší), tak jsme se rozhodli pro kotvičník a bylinkové čaje a několik měsíců jen tak na divoko... tedy měřím teplotu a dělám ovu testy, ale necháváme to chvilku plynout. Mám právě v tomhle mezičase v plánu navštívit opět svého doktora a vytrucovat si nějaké vyšetření, jestli kromě krásných folíků taky doopravdy ovuluji a podobně. Na druhou stranu u mě proběhla asi dvě biochem těhotenství, takže ovu asi minimálně občas je a minimálně občas se i ty líné spermie dostanou tam, kam mají ;).
Popravdě každá z vás, která statečně bojuje mnohem déle než my, mě inspiruje k optimizmu a také k tomu, abych ještě dala šanci přírodě... samotplátci budeme v případě umělého oplodnění až za téměř osm let, takže.... ;)

atlhea333
11. kvě 2016

@katty77 Jinak si myslím, že 18 mm není tak úplně málo - pregnyl tu ovulku spustí za 36 hodin a IUI by měli udělat myslím 24 hodin po pregnylu (aspoň v našem CAR to tak je), aby spermie čekaly na vajíčko 🙂

juliemichal
11. kvě 2016

holky pregnylová čárka sílí?dnes jsem 6 dnů od pregnylu a 6 dnů od IUI a dělala jsem si test,že mi je už delší dobu na blití,včera na tt nebylo vůbec nic a dnes toto.. fakt nevím co si o tom myslet ☹
ten spodní test je včerejší,dělaný s první ranní moči a ten dnešní je uprostřed.

blauen
11. kvě 2016

@juliemichal Já bych ti tak ráda tiše gratulovala, ale nechci nic zakřiknout. Muže to byt opravdu už pozitivní, ale taky to muže byt i pregnyl, na každého to jinak působí. Držím moc palečky!

juliemichal
11. kvě 2016

@blauen zlatíčko jsi moc hodná 🙂 🙂 no třebas to fakt může být ještě pregnyl,ale nechápu teda proč na včerejším nic nebylo a na dnešním toto 😀 😀 no uvidíme jak to dopadne 😀 😀 neměla jsem si dnes ten tt dělat 😀 😀

blauen
11. kvě 2016

@juliemichal verim, mam takove tuseni ze se ti zadarilo! ♥♥♥Moc ti to přeji, zítra bude ještě silnější. 😉

juliemichal
11. kvě 2016

@blauen jsi moje zlatíčko,kéž by jsi měla pravdu 🙂 🙂 neměla jsem ho dělat jsem blbá 😀 😀 teď fakt nevím co si o tom myslet 😀

salenas
11. kvě 2016

Testovací mánie začíná 🙂