Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nowe
8. dub 2015

@jitkacross tak v tom budem spolu, já jdu taky na druhý pokus. V pátek na tebe budu myslet 🙂 To víš že to musí vyjít.

zoufalkaolomouc
10. dub 2015

tak holky jak se cítíte po druhém pokusu, u nás to asi nevyšlo, včera mě začaly bolest prsa...takže o víkendu dorazí menstruace ☹

korticka
10. dub 2015

@zoufalkaolomouc a který jsi den? já dnes 20dc...ale neměla jsem žádný dominantní folikul, takže si naděj nedávám vůbec. bereš utrogestan? mě většinou bolí prsa hrozně po něm 😖

zoufalkaolomouc
10. dub 2015

@korticka utrogestan neberu. dneska jsem 27den..příští měsíc mám zkusit brát clostil od 3-7. dne a pokud nevyjde ani to, tak na to asi kašlu ☹

adydejka2609
10. dub 2015

@zoufalkaolomouc ano z toho clostylu...:| mam i PCO tak je to jedno z druhym.Ted jsem byla na uzv iui bude pondeli a streda...folikulu mam moooc...nejvetsi zatim 14mm

hahebu
10. dub 2015

@zoufalkaolomouc Ale bolest prsou je i příznak těhotenství, tak nehaž hned flintu do žita 😉 Rozhodne menses a ta zatím nedorazila, ne?

hahebu
10. dub 2015

@adydejka2609 to ti budou dělat inseminaci dvakrát v jednom cyklu? Kvůli různé velikosti folíků?

adydejka2609
10. dub 2015

Holky jen se potrebuju zeptat (mozna je to blbe otazka) jak dlouho před iui mate pohlavní pust?🙂 jde mi o to...ze máme jit v pondělí tak nevim zda vydržet...nebo raději dneska na to vlitnout 🙂 😉 v to pondělí by to byl týden od styku a nevím zda to není dlouho?

adydejka2609
10. dub 2015

@hahebu ano doktor mi říkal ze se to tak většinou dělá když je hodně zralých folikulu..v únoru jsem šla na iui taky 2x po sobe...rikal ze když jich mam dost není třeba ztrácet čas...tak uvidíme

zoufalkaolomouc
10. dub 2015

@adydejka2609 no já bych na to vlítla když bude chuť 😀 týden je dost , píšou většinou 3 dny, ale oni z tama nějaké silné jedince najdou...ať bude pauza týdenní nebo třídenní

zoufalkaolomouc
10. dub 2015

@hahebu u mě je to spíše příznak menstruace..bolí mě takhle vždy pár dní před tím než dorazí, takže naděje by byla falešná..je to přesně jako každý jiný měsíc na chlup stejné

hahebu
10. dub 2015

@adydejka2609 Nám vždy říkají, že do odběru musí mít manžel 3 dny abstinenci. Více dnů taky není úplně optimální ☹ Takže dneska bych si to určitě užila 🙂
JJ, tak to chápu, pokud je více folikulů různých velikostí, tak to dává smysl 🙂

hahebu
10. dub 2015

@zoufalkaolomouc Většina holek popisují první těhu příznaky jako blížící se menses. Nechci ti dávat falešné naděje, ale asi bych to ještě ani nevzdávala. Maximálně budeš příjemně překvapená 🙂

zoufalkaolomouc
10. dub 2015

@hahebu to je fakt, byla bych příjemně překvapena...v rodině další těhotná a každý koho potkám tak má debilní dotazy a co vy?? a ještě se mě podívá na břicho jako jestli už 😠

hahebu
10. dub 2015

@zoufalkaolomouc Tohle já už ignoruju... Nejlepší jsou ty rady a teorie, co děláme špatně a co bysme měli všechno vyzkoušet a nejlepší je věta: Nemysli na to... Jasně... Nejdříve jsem o tom s okolím mluvila dost otevřeně, ale teď už odpovědi nedávám, ať si každý myslí, co chce. Všechny moje kamarádky už mají děti. V době, kdy o nich ještě ani neuvažovaly, my už na něm pracovali. A kde jsme teď? Nikde ☹

zoufalkaolomouc
10. dub 2015

my neřekli nikomu čím procházíme, ani rodina neví, že zkoušíme inseminaci, že jsem byla na laparce..nebo že vůbec chceme dítě..říkám vždy že na děti je čas a je nám takhle dobře, ale stejně se všichni vyptávají..
@hahebu

hahebu
10. dub 2015

@zoufalkaolomouc u nás to nešlo, u IVF jsem vždy na neschopence a něco si vymýšlet, proč jsem dva měsíce doma... Přátelé vědí, že děti miluju a chci, nikdo by nám nesežral, že si dáváme na čas... Navíc neumím lhát, zkoušela jsem to zatajit v práci, ale vylezla jsem z toho jak největší ulejvák, tak u dalšího pokusu už jsem šla s pravdou ven. Inseminace je oproti IVF maličkost, to se zatajit dá, žádné léky, žádné omezení...

korticka
10. dub 2015

@zoufalkaolomouc
@hahebu to znám, máme to uplně stejně, akorát vy jste holky určitě mladší...já už mám 33 😒 a manžel 36
u nás v rodině to všichni ví, takže s námi drží basu a moc se nevyptávají a když tak jen citlivě, akorát to okolí co o tom neví tak mají někdy kecy že bych 😔 🙄 .....
my před iui abstinenci moc neřešíme 😉 dr říkal že pokud jsou spermie dobré a je jich normálně dost, tak není třeba to uplně hrotit a ony stejně dozrávají vždy nějaké nové 😅

zoufalkaolomouc
10. dub 2015

@hahebu tak to chápu pokud musí být člověk dva měsíce doma, a vše kolem IVF asi moc utajit nejde..v práci určitě ne...
@korticka nooo mě je 31 a manželovi o 9víc, takže podle biologie taky žádná mladice 😀 s okolím to je mazec...mě se jednou kadeřnice kterou jsem viděla poprvé v životě zeptala, když jsme narazily na téma děti: a vy děti nechcete a nebo vám to nejde? možná si to neuvědomila, ale říkala jsem si, kdybych byla třeba po nevydařeném umělém nebo potratech, nebyla to vhodná poznámka 😝

hahebu
10. dub 2015

@korticka Mně je čerstvě 30, všichni tvrdí, jak jsem ještě mladá, ale moje biologické hodiny hovoří jinak 🙂
U nás někteří nechápou, jak je to náročný proces a občasné rádoby podporující řeči jsou spíš na zabití než k podpoře... Ale s tím musí prostě člověk tak nějak počítat... Občas mám chvíle, kdy se určitým lidem vyhýbám, i když je mám normálně ráda, prostě od nich občas potřebuji pauzu.
U nás abstinence být musí. Manžel měl ze startu dost špatný spermiogram, teď se nám zázrakem dost zlepšil, ale pořád nejsme v normě, takže si šetříme ty rychlouše 😀

adydejka2609
10. dub 2015

Holky mam to taky tak.....o tom, ze chodíme na iui vi jen nejbližší...ty neustále dotazy me taky stvou....lidi si to kolikrát mozna neuvědomí,ale nam co tak touzime po miminku to ubližuje....ted nas čeká druhé iui tak uvidíme...treba v brzké době všem vytřeme zrak :D

hahebu
10. dub 2015

@adydejka2609 držím palce, ať je druhý pokus úspěšný 🙂

jitkacross
11. dub 2015

Ano taky jsem to tak měla hned po svatbě to začalo a když do roka nebyl kudrnáč jak se říká tak se ptali úplně všichni. Tak jsme se vymlouvaly na všechno možné. Kolem mě všichni tehotneli a už jsem se začala i některých společenských aktivit vyhýbat jen abych to nemusela řešit. S tím, že chodíme na iui jsme řekly jen rodině. No a teď je malé dva roky a začíná to na novo někteří lidi jsou fakt trapní 😕.

jitkacross
11. dub 2015

Jinak jsem byla včera na druhém iui, ale jak naschvá jsem nachlazena sice nemám horečky, ale mám rymu a je mi mizerně. Myslíte může to mít vliv na výsledek iui?

hahebu
11. dub 2015

@jitkacross Takže hočičku máš taky z IUI? A podařilo se hned? Jinak si myslím, že nachlazení na to mít vliv nebude, neboj 🙂

jitkacross
11. dub 2015

@hahebu ano z iui na třetí pokus, ale měla jsem předtím 2 Ivf a 1 Ket a to první Ivf vyšlo, ale nedopadlo tak jsem řekla, že na třetí Ivf už nejdu a zkusíme iui.

hahebu
11. dub 2015

@jitkacross Já mám za sebou 2 IVF + 2 KET 🙂 Ještě máme mražáčky, ale doplňujeme nějaké vyšetření, tak do výsledků na další KET nejdeme. Tak jsme aspoň v mezičase zkusili IUI 🙂 Taky se mi do 3. IVF nechce ☹ Tak v tobě mám hezký příklad 🙂

zoufalkaolomouc
13. dub 2015

ahojte holky, jaký jste měly víkend?? já čekám na menses...pobolívají mě bedra, dneska už ustala bolest prsou, takže dnes to přijde ☹ mám tentokrát brát clostil 3.-7. den....nevím jaký je rozdíl pro úspěšnost teda ale zkusím...pokud to nevyjde tak na to už kašlu asi...prostě budeme bezdětní

jitkacross
13. dub 2015

@zoufalkaolomouc ahoj no můj víkend už v pátek jsem byla na iui a celý víkend jsem prolezela mám rýmu a trochu kašel, ale teploty naštěstí ne. Jinak nehaž flintu do žita ono to jednou vyjde když budeš chtít vím to ☺. Clostil jsem vždycky brala od 3 dne myslím, že to dělají aby zkrátili cyklus.

zoufalkaolomouc
13. dub 2015

@jitkacross asi máš pravdu s tou délkou..protože se divil dr., že mám ovulaci 16 den...podle něj pozdě...moc tomu nerozumím, vždyť důležité je, že ovuluju, jestli 13 nebo 16 den je jedno ne? ale tak asi ví co dělají..zkusím a uvidím..aspoň bude o nějaký ten den kratší čekání 😀 tak držím pěsti ať to klapne, pokud to má vyjít vyjde to i kdyby si měla 40horečky...takže bych z toho nachlazení neměla strach