Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

korticka
18. kvě 2015

@adydejka2609 děkuji jsi moc hodná 😉

jitkacross
19. kvě 2015

@adydejka2609 ahoj já jsem utrogestan brala víckrát denně než jednou už si to nepamatuji, ale nic se nestane ani když den vynechas ono progesteron se v těle drží déle 😉

zoufalkaolomouc
19. kvě 2015

ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla a tak píšu jak jsem dopadla....druhé IUI nevyšlo, tak mě dali Clostil ať beru 3.-.7. den ...nicméně den před dalším IUI jsme se s mužem rozhodli, že do toho nejdeme. na kliniku jsme nejeli. Manžel si myslel, že to moc chci já a já si myslela, že manžel...nakonec jsme se shodli, že sme šťastní i tak a pokud si nás nějaká duše vybere tak přijde..jsme oba zdraví, takže věříme, že to přijde...hrozně se mě ulevilo, celou dobu jsem byla ve stresu, braní léku, cesty do nemocnice, testy....říkala jsem si, takhle to přece nechci co tady dělám.....takže to tak beru buď to přijde nebo ne..nějaký důvod to má...vám přeji všem štěstí a ať se vám podaří vše tak já byste si přáli 🙂 ono to vše dopadne dobře a tak jak má.....

johanka1892
19. kvě 2015

@jerry9 no, až příští týden, ke konci, musim to vydržet 🙂 jinak mi nic není, jen mě bolí dost prsa, to je asi po tom Otvirellu ještě, občas mě teda bolí podbřišek,ale normálka, nic zvláštního ☹ co ty, jak si na tom?

adydejka2609
19. kvě 2015

@jitkacross a co Ty?Jak pokračuješ?

adydejka2609
19. kvě 2015

@zoufalkaolomouc Ahoj, mrzi me ze to nevyšlo...ono možná není na škodu si odpočinout...a třeba za čas až si odpočinete a naberete nove síly to zkusíte znovu a neboooo tim ze date pauzu se to povede...;)zamerte se teď třeba na něco jiného co Vám oběma udělá radost ;)

adydejka2609
25. kvě 2015

@korticka ahooj jak jsi dopadla?vse dobre?

korticka
25. kvě 2015

@zoufalkaolomouc verim pevne ze si vas ta duse najde <3 hodne stesticka...je to pekne rozhodnuti

korticka
25. kvě 2015

@adydejka2609 ja po laparce..trosku komplikace dva dny teploty 38,5 ted nasazeny antibiotika a modlim se aby zabraly! Jinak jsem to zvladla..sice nic prijemneho ale snad to k necemu bude ;)

adydejka2609
25. kvě 2015

@korticka jakto zes mela teploty?z ceho nevis?Jejda tak to drzim palce at zaberou...a uz jsi doma?

jitkacross
26. kvě 2015

Ahoj holky tak píšu jak je to se mnou 10 den po iui jsem si dělala test a byl tam růžový dusik, který se ob den zvyraznoval. V pátek jsem šla na krev a hcg 251 a dnes v utery druhý odběr 1280 🙂

adydejka2609
26. kvě 2015

@jitkacross konecneeeee Jsi nasi smůlu prolomila ;)....moc blahopřeju 🙂 a to bylo tvé třetí iui? Dala si nam všem nadeji, že se to povede ;) a jen pro zajímavost?příznaky,kolik folikulu...zda popijis ten kontryhel...a taaak....

jitkacross
26. kvě 2015

@adydejka2609 děkuji. Ano třetí iui jako u prvního těhotenství 😉. No až teď před tím třetím jsem si řekla, že do toho dám všechno a když nic tak si dáme na chvilku pokoj. Takže jsem začala pít kontryhelovy čaj 2x denně od 1 do 11 dne cyklu, kys. listovou a vitamín E ten je prý dobrý na kvalitu vajíček. 10 den jsem šla na uzv folikul 22,18,16, 11 den jsem si pichla pregnyl a v sobotu 13 den cyklu jsem šla na iui. Asi tak 6 den mě začalo popichovat uprostřed podbřišku 7 den už jen trochu a 8 den mě najednou přestalo bolet břicho jako na ms a měla jsem pocit takové plnosti uprostřed podbřišku a začaly mě bolet prsa. No a ještě mžitky před očima a to už jsem si říkala, že se něco děje 🙂.

krmv
26. kvě 2015

Ja mam po iui strach aby nebyli dbojcata.jedno ditko po iui uz mame.drzim pesti vsem

korticka
26. kvě 2015

@jitkacross nadhera supeeer drzim pesticky :*

korticka
26. kvě 2015

@adydejka2609 jjo ted beru antibiotika proti zanetu...prej tam mohlo trochu prosaknout po cisteni tech vajecniku...no vse se dozvim v patek..jdu na stehy a bude mi poustet video s prubehem operace 🙂

zoufalkaolomouc
26. kvě 2015

@jitkacross gratuluji moc!!!

krmv
26. kvě 2015

Drzim pesticky vsem at IUI ma uspech.

adydejka2609
27. kvě 2015

Holky dnes je 5 den po dohrání utrogestanu a MS nikde..stalo se Vám to?Vždy dorazily do dvou dnu max....

zofielinda
27. kvě 2015

@adydejka2609 Jednou mi nedorazila 2 a půl měsíce, pomohly až 2 injekce

adydejka2609
29. kvě 2015

Tak musím jeste počkat, mam akorát zvýšenou sliznici 10 mm týden zpoždění..a dva dny jsem slabe špinila...ale příznaky jak při MS...akorát bez nich no....týden počkám a uvidím

adydejka2609
29. kvě 2015

Spise si myslím ze to bude ms..stalo se vám to někdy?

korticka
30. kvě 2015

@adydejka2609 a testik? 🙂

adydejka2609
30. kvě 2015

@korticka dělala jsem ve stredu a negativní...pokud MS nepřijde zkusím pondeli-úterý...a co ty?jak ti je?

korticka
30. kvě 2015

@adydejka2609 a krev ti nebrali? Kdyz uz ti rekli tu sliznici ..
Ja uz sem v pohode...ted jdem do dalsiho IUI po laparce 😉
Tak dej vedet jak to dopadloo ;)

mische
30. kvě 2015

Ahoj holky, muzu se pridat? V patek jsem absolvovala sve 1. IUI. Na vikend mame naordinovano domaci snazeni, a v pondeli druhe IUI. V patek folik 18 mm, pregnyl, pak zakrok. Odpoledne me cca 3 hodiny desne pichalo vlevo (tam je ten folikul)a v podbrisku. Dneska ted vecer zase. Je to normalni. Bolesti jak kdyz ma prijit ms, ale nic vylozene hrozneho.

adydejka2609
31. kvě 2015

@korticka nee krev mi nebraly...mam jen počkat do pátku...tak uvidím...takže to bude 4 iui?Tak ať se zadaří...jitkacross příjemně namotivovala :D ..tak pak dej vědět ;)

korticka
8. čer 2015

@jitkacross jak se ti daří? 😉

korticka
8. čer 2015

@adydejka2609 jak jsi dopadla?

jitkacross
9. čer 2015

@korticka ahoj děkuji za optání 🙂. Je mě často špatně od žaludku, ale furt bych jedla😀. Včera jsem byla na druhém ultrazvuku a jsou v bříšku dva plody a dvě srdíčka 😃😃😃a manžel je ještě furt zelenej 😃😃😂