Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

darinka84
26. říj 2015

@vnikan děkujeme, tobě taky...at změna car vleje do žil novou energii

ladyfox
26. říj 2015

...já pitomá,zkusila jsem si udělat těhotenský test...a bílo... ☹ dnes je to 10 den po IUI ...takže asi to nedopadne...

martinek14
26. říj 2015

@ladyfox jeste nezoufej je cas

limlim
27. říj 2015

@ladyfox je to je brzo... jeste tak 4 dny a az pak.. 😉

darinka84
27. říj 2015

@ladyfox to nemusí znamenat vůbec nic...já teda po IUI nidky netestovala, jsem si říkala že pokud menstruace dorazí je to průkazný test samo o sobě a testovala bych až po zpoždění...to u mě nenastalo...ale říkali mě nejdříve 12.den

ladyfox
27. říj 2015

@limlim
@darinka84 děvčata vím,že je to brzy,ale dneska jsem se probudila se špatnou náladou, převlékla jsem se do práce několikrát...takže mám bohužel jasno,dostanu to ☹ jsem pár dní před ms náladová,takže tak

darinka84
27. říj 2015

@ladyfox já si vždy řeknu dokud ta mrcha nedorazí nebudu dělat závěry a pokud dorazí vyjde to jindy...ale chápu zklamání a vztek co asi cítíš

korticka
27. říj 2015

@darinka84 jj chodím vždy na dvě iui v cyklu...a u toho druhého iui mi ještě vždy dělá utz aby viděl co folikuly.... 😉 tak se modlím...aby už byly puklé a nepřerostly v cysty

gabra29
27. říj 2015

@ladyfox hele neříkal tady včera někdo, že to slíbil, že nebude testovat? 🙂 ty jedna 🙂 nevěš hlavu, 10 dní po IUI tam nemusí být nic, byly tu holčiny, kterým se to ukázalo až 13 den, takže ještě není nic ztraceno 🙂

gabra29
27. říj 2015

@korticka držím palce aby to bylo v pohodě a vyšlo to hned 🙂 dvojčátka já bych asi nedala, ale kdyby prostě vyšly, tak je taky bereme všema deseti, ale byl by to mazec 🙂

gabra29
27. říj 2015

@ladyfox To stejně není žádný důkaz 🙂 můžeš mít špatnou náladu i když to vyjde, to se nevylučuje 🙂

ladyfox
27. říj 2015

@gabra29 sliby chyby 🙂 nedalo mi to...jsem nepoučitelnááá , já vím 🙂 třeba to klapne...teď už se fakt netestuji..víkend rozhodne...

korticka
27. říj 2015

@ladyfox 10 den je ještě brzy 😵 si myslím, ale to je hrozné to čekání ale coooo 😅
já se zas pozoruji jestli proběhla ovulace, cítím pořád ten pravý vaječník hodně a myslím že tam folikul ještě je 😠 tak aby vubec prasknul 😖 třeba mi zítra na druhém iui řekne..

darinka84
27. říj 2015

@korticka tak to jsem zvědavá na zítra jak dopadneš...mě zatím nic nebolí, od zítra začínám testovat ovulaci a uvidíme jak vyjde nebo nevyjde 😖

korticka
27. říj 2015

@darinka84 A ty s Clostilem testuješ ovulaci sama? nechodíš na folikulometrii?

darinka84
27. říj 2015

@korticka jdu na ultrazvuk až podle ovutestu, bud mě řeknou, že dnes provedeme IUi nebo řeknou den, dva a mám dojet...máme CAR asi 60km takže nejezdíme na ultrazvuky před ovulací..zatím nám to tak funguje bez problému, ted jsem ale brala clostil o dva dny jinak, takže nevíme co to udělá a zda to nevyjde na víkend..

gabra29
27. říj 2015

@ladyfox Jasný, znám to velmi dobře 🙂 držím palce aby se to ukázalo o víkendu. Dokud to nedostaneš, je stále ještě šance 🙂

korticka
27. říj 2015

@darinka84 aha...tak to by u mě neprošlo, já mám PCO a tudíž ovu testy mám pozitivní lehce pořád... 😒

korticka
27. říj 2015

@ladyfox Ať je to váš nejkrásnější víkend 😀 😉 držím palce

darinka84
27. říj 2015

holky a ležíte ihned po zákroku?mě provedou inseminaci a jdu vedle na pokoj kde 20minut ležím 😨 ale přejít musím po svých...

ladyfox
27. říj 2015

@korticka moc děkuji 🙂

ladyfox
27. říj 2015

@darinka84 zůstala jsem ležet na tom vyšetřovacím křesle těch 20 minut

sinusofka
27. říj 2015

dnes jsem byla na IUI a vůbec si mě tam nenechali na lůžku, z křesla hned dolů a odjezd domů. Je to normální? 😖

ladyfox
27. říj 2015

@sinusofka každé centrum to dělá jinak

sinusofka
27. říj 2015

@ladyfox Dr říkal, že máme normálně fungovat, běžné činnosti i můžeme i dnes sexovat. Musím, ale poznamenat, že jsem asi 3 hod po zákroku cítila takový nepříjemný tlak na čípku, tak jsem si šla chrupnout
😀

korticka
27. říj 2015

Ja lezim 5 minut na koze 🙂 az pak dolu

korticka
29. říj 2015

Holky myslíte že můžu chodit po IUI normálně běhat? mám trošku špinění...včera jsem byla na druhé IUI v cyklu a dr.mi říkal že jeden folikul už praskl a byla ovulace a druhý tam ještě je ☹ tak asi z toho druhého bude zase cysta (pořád to tam cítím)....tuším že to zase nevyjde 😖
Doktor se se mnou bavil už i o IVF, půjdu na něho až po novém roce, říkal že mi nechce dělat ET 23.prosince 😀

darinka84
29. říj 2015

@korticka já bych se neomezovala ve sportu..pokud to má klapnout tak to klapne, já mám opět zdravotní potíže jako před každou IUI, budˇjsem nachlazená nebo teď mám zase vyrážku která asi souvisí se špatným zažíváním..dříve jsem dělala psí kusy, jen abych na IUI mohla..teď jsme shodli s manželem, že to necháme plynout a prostě možná tento měsíc na IUI ani nepůjdeme..a ta cysta vždy praskla sama že?z čeho se to tvoří?

ladyfox
29. říj 2015

Já děvčata pořád čekám kdy to dostanu, protože mě pořád pobolívá podbřišek jako před MS, termín MS mám 1.11.2015, pokud to neklapne teď ,zajdu ještě na jednu IUI v listopadu, a pokud nic, tak na to dlabu a počkáme po novém roce a pak připadá v úvahu IVF. Asi fakt bude nejlepší to neřešit, budu se teď zabývat bytem a rekonstrukcí a třeba to vyjde samo 🙂 Do Vánoc chceme být v našem 🙂 Snad to postíháme. 🙂

ladyfox
29. říj 2015

@sinusofka taky mi bylo řečeno, že se nemám omezovat.