Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

chris11
25. srp 2015

holky, tak je to asi v haji.. 15 dni po iui, na testu bilo a zacinam trochu spinit.. :(

hanulkavelunka
25. srp 2015

Ahoj tak 2 prdolky mam v brisku 1 jednickove nadhernd a druhe bojovnicek
Preju vsem hodne stesticka ja jsem stastna
Mrazacky nemame a doplaceli jsme 25tis.pa pa pa

martinek14
25. srp 2015

Jo je pry pro jistotu

martinek14
25. srp 2015

Všem stěstíčko

nevesta172
26. srp 2015

@chris11 To je mi líto, že nic. Já jdu v pátek na další pokus. Je to takové na prd, člověk pořád na něco čeká ... Snad bude září úspěšnější 🙂 Máš krásného pejska, bulteriér že? 🙂

chris11
26. srp 2015

@nevesta172 tak drzim moc palce na patek. Je to na prd, ale hold se to musi vydrzet 🙂 jj, je to bulik. Takovy moje sestilety mimco 🙂

martinek14
27. srp 2015

Prave jsem si udelala test a je tam duch.Ale je to urcite pregnyl co?Pichala jsem si ho v nedeli dopoledne

chris11
27. srp 2015

@martinek14 mne rikali, ze se drzi v tele jeste 10 dni, takze to muze byt z Pregnylu.. ale treba ne 🙂

hanulkavelunka
27. srp 2015

7.den po hcg ovitrelle a v tele dnes uz nic

alasek
28. srp 2015

Já dnes 7.den po Pregnylu a ještě tam je..5.den po IUI a od včera takový slabší píchání v podbřišku.Včera jsem měla pocit,jako by se mi tam nafoukla bublina a praskla-takovej divnej tlak,až jsem se lekla.Měla jste některá?Asi se moc pozoruju 😅

krmv
28. srp 2015

@alasek me rikali ze hormony jsou v teldm 10dnu a ze po iui testovat nejdrive 10den.ale kdo vi muzete to mit jinak a zadarilo se.drzim pesti

hanulkavelunka
28. srp 2015

@krmv každá to máme jiné pregnyl 10000 se mi držel 10 dnů 5000 taky 10 dnů a ted ovitrelle 7 dnů

alasek
28. srp 2015

Já mam v plánu testovat až 17.den po iui,což je den mých 31.narozenin.Jestli se uchytí,tak už v tu dobu musí // být a dám si nejkrásnější dárek a když ne,tak to zapiju..Ale přestat na to myslet je hroznej boj-chce to se pořád něčím zaměstnávat 😉

martinek14
28. srp 2015

Taky me poboliva jako pred MS.Tak uvidime ale to cekani je silene.V pondeli jdu na krev a pak zas dalsi tyden

krmv
29. srp 2015

tak ja jsem 16den od iui a mam den zpozdeni menses a tomivam presne.tehu test bily.sem tam me picha jak na vajecnikach.zkusim v pondeli tehu test a jinak pujdu na gyndu pokud to nedostanu.

krmv
30. srp 2015

tak o dva dny zpozdeni menses a dosla.takze treti iui v zari nas ceka.

hanulkavelunka
30. srp 2015

@krmv a nechcete jit rovnou do ivf at se konecne dockate?

krmv
30. srp 2015

@hanulkavelunka manzel byl znova na rozboru sperma a 9.9.mame konzultaci,tak se chci na to zeptat zda je vetsi uspesnost pri ivf a nakolik by nas to prislo.resime malinko finance.

ciambella
30. srp 2015

My byli 17.8 no a 24 přišla mrcha. Ale v den kdy mi to přišlo jsem si dělala test a byl tam duch tak nevim. Večer na to přišlo krváceni a tak mam docela strach si dělat další test ať nejsem ještě víc zklamaná. Uvidíme co bude dál 😒 ☹

hanulkavelunka
30. srp 2015

@krmv tak iui je úspěch jen 8 až 12 % a samozřejmně že ivf je min 45%
a ty jsi měla stimulaci ?
nás to vyšlo se stimulací a to mi stačily jen dvě pera na které mi pojištovna doplatila 14tis a já jen 5tis jinak
pojištovna platí jen léky nic víc a to jen část na léky jen do 2250 jednotek ti hradí část a cca do 6tis doplácíš
já šla 3x na iui a to proto že jsem se ivfku opravdu vyhýbala ale ted jsem ráda a pokud jsem těhulka tak budu štastnáá jako každá maminka po ivf
držím palečky a neztrácela bych čas iuičkem ivf je náročné ale doufám že stojí za to

hanulkavelunka
30. srp 2015

@ciambella před ms mám duchy ne všech testech to nědy bývá a nejhorší testy jsou ty fialové mamatesty ty dělají krásné růžové duchy ......hmmm po 4 letech skušeností .... už netestuju čekám na krev po ivf dnes 5.den po ET a 8.9 výsledky už se těším

krmv
30. srp 2015

@hanulkavelunka to jsem se ucvakla na mobilu.pardon

krmv
30. srp 2015

@krmv
@hanulkavelunka tak pak pisnete drzim pesti.mam preci jen 33let a 1ditko mame po prvnim pokusu iui to vyslo.tak jsme prave na vaskach.a jake vysetreni vam delali pred ivf.ja jsem pocisari tak si taky rikam zda nemam srusty treba.

hanulkavelunka
30. srp 2015

@krmv tak krev na všechny hormony i na to jak staré mm vaječníky a vše ok jen trochu zvýšený prolaktin ale na to mám lék a je to ok, pak jsem podstoupila hysteroskopii a hysterosalpingografii a jsem ok na laparku jsem jít nechtěla no prostě podle krve a poznají víc
taky jsem po císaři a mám 6 letou dceru a letos mi bude 32let a dceru mám po clostilbegytu na 3.cyklus bez iui ale jen časovaný styk.
moc děkuji a vm taky hodně štěstíčka

krmv
30. srp 2015

@hanulkavelunka jak to myslite casovany styk

hanulkavelunka
30. srp 2015

@krmv tak mela jsem leky na rust fol.ktere hradi poj.,chodila jsem na folikulondtrii pak mi pichli pregnyl a my se meli snazit doma.

alasek
31. srp 2015

Ahoj holky,tak 8.den po IUI a začaly mě bolet prsa ze stran,ale prý to může dělat utrouš..Jinak pregnyl po 10ti dnech už je pryč,tak čekám a čekám 😉

alasek
31. srp 2015

@martinek14 tak jak na krvi?

ciambella
31. srp 2015

Ahoj holky, mám dotaz asi blbej ale musim se zeptat. Jak jsem psala víše že jsme taky podstoupili pomoc na mimi. No a pak mi to přišlo. Test si mam udělat sice až druhého ale dneska mi to zkončilo a ja to nevydržela a udělala si test co mi dali když jsem šla domu. A je tam duch je možné že by se mimi uchytilo i když jsem měla MZ ? 😒

alasek
31. srp 2015

@ciambella já myslím,že možný to je,švagrová u 2.dítka měla MS ještě dvakrát a né zrovna slabou a udrželo se.Zkusila bych testnout za 2dny znova 😉 Držim palce!