Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

gabra29
16. říj 2015

@ladyfox držím palce!!!!!

gabra29
16. říj 2015

@martinek14 moje bylinářka říká, pít jenom do IUI pak už ne.

gabra29
16. říj 2015

@xoriska držím palce, ať je příště vidět i prcek. Já myslím, že to bude v pohodě a určitě se příště ukáže 🙂

xoriska
16. říj 2015

@gabra29 No jsem 5+2, nebo 5+0. Prý mohlo dojít k oplodnení i později, že je to normální a tomu co bylo vidět prý vše odpovídá. Vyšetřoval mě dneska primař a fakt sympatak, ten mi rovnou řekl, že za týden budeme vědět mnohem víc a na dovolenou jet mužu klidně kolem země, že to co se stane do 12 týdne neovlivní nic ani kdybych ležela, dřív když měla žena spožděn , tak si jí pozvali na kontrolu až za 2 měsíce jelikož nebyly testy ani Uz, tak se to nedalo zjistit :D

gabra29
16. říj 2015

@xoriska já si taky myslím, že to je brzo a alespoň když to máš i takhle potvrzené od primáře, tak můžeš být úplně v klidu. Jestli se má udržet tak se prostě udrží i kdyby čert na koze jezdil a přesně jak píšeš, pokud by to nemělo klapnout tak to neklapne ani když budeš ležet, ale to bych neřešila, prostě to klapne a vše bude v pohodě, to je jasný!!!! 🙂

xoriska
16. říj 2015

@gabra29 Děkuju 🙂 , já právě ani moc odpočívat nemužu, přeci jen mám doma malého dáblíka a ta mě moc nenechá, na té dovolené budu alespon 2 týdny jen ležet 🙂

gabra29
16. říj 2015

@xoriska no vidíš, tak to bude takové odpočinkové. Já myslím, že čím míň to člověk řeší, tím větší to má úspěch. Kamarádka při prvním prckovi všechno řešila a při druhém neměla na nic čas a všechno dopadlo úplně super, bez stresu, bez strachu, takže paráda.

xoriska
16. říj 2015

@gabra29 mě zase stresuje každý týden ty ultrazvuky, zda něco bude, či ne... U malé jsem zjistila že jsem těhotná a už ji bilo srdíčko, dostala jsem ihned průkazku a vše bylo ok,.Teď jsem tam byla minulý týden, dnes, ve čtvrtek a pak se uvidí

gabra29
16. říj 2015

@xoriska jasný, chápu, ale říkej si, že vše bude o.k. prostě jsi to brzo zjistila a proto to tak je. Nic jiného v tom není. Alespoň máš jistotu, že to je v děloze, což je 50% úspěchu. A dál už to taky bude o.k. počkej na dovolené, všechno to tak hodíš za hlavu a budeš jenom relaxovat a užívat.

xoriska
16. říj 2015

@gabra29 To je fakt , toho jsem se bála nejvíc , že by bylo mimčo jinde a ted už to jen na něm, na druhou stranu minulý týden nebylo vidět nic a ted už byl videt krásný váček, takže to asi tak blbé nebude 🙂 jsem zvědavá večer na hodnoty toho HCG 🙂

gabra29
16. říj 2015

@xoriska přesně, já myslím, že to bude dobré. Uvidíš, že hodnoty porostou a příští týden už bude vidět i prcek. A máš nějaké příznaky? jako, že je ti špatně nebo něco podobného?

xoriska
16. říj 2015

@gabra29 no jsem zvědavá co bude ve čtvrtek 🙂 hele ještě minulý týden mě prsa bolely strašně, ted jen bolest v pobřišku jako tlak, jinak zatím nic, ale s malou mi začalo být špatně až kolem 9-10 týdne, ale to kdyby nepřišlo, tak mi fakt nevadí :D

martinek14
16. říj 2015

@xoriska Urcite bude vse ok!Jeste je cas aby tam bylo videt vic!Stesticko

ladyfox
17. říj 2015

Inseminaci mám za sebou,teď jen čekat.Manželův spermiogram dopadl ještě hůře než prve, bral hromadu vitaminu a houby z toho ☹

nevesta172
18. říj 2015

Nebyla jste nektera na laparoskopii? Zitra mam nastup do nemocnice a mela jsem uz mi po menzes, ale zatim neprisla ani po vyvolani. Asi me posliu domu co?

gabra29
19. říj 2015

@xoriska to naprosto chápu 🙂 ale zase na druhou stranu, alespoň člověk ví, že to tam je 🙂 uvidíš, že to bude v pohodě.

gabra29
19. říj 2015

@ladyfox možná že to bylo ovlivněný i tou nemocí ☹ držím palce, aby to klaplo.

ladyfox
19. říj 2015

@gabra29 děkuji moc, doktor mi řekl, že by ani druhou nezkoušel..rovnou IVF. Uvidíme. Včera jsem měla docela bolesti, tak nevím jestli to byla ovulace. Píchli mi něco na spuštění, ale nevím co... lehce jsem i špinila.. Buď to vyjde nebo ne. Moc možností není 🙂 teď nezešílet z té doby dokud nebude jasno , zda to klaplo či ne 🙂

gabra29
19. říj 2015

@ladyfox já vím, to čekání je nejhorší, ale neboj, to uteče a už budeš testovat. Držím palce aby to klaplo hned na první pokus. Oni doktoři jsou se vším rychle hotový a každého by hned cpali na IVF, nedej se, tohle je pořád nepřirozenější co může být a manžel se zlepší a třeba se zadaří i přirozeně a nebo třeba zrovna klapne 2. IUI.

darinka84
20. říj 2015

ahojte děvčata můžu se k vám přidat? tento měsíc mě čeká 3 IUI..zkoušeli jsme už loni..antikoncepci neberu už 3roky..byli jsme na laparoskopii, genetice, hormonální profil vše ok...pokud to nevyjde jdeme na IVF..spíše se tam chci jit do caru domluvit na umělé, tak při té příležitosti využiju ještě šanci na IUI, když ta možnost je...chci si vydupovat u lékaře žádanku na imunologické vyšetření zda nemám protilátky proti mužově spermiím..prý je to docela časté a bohužel na to ženy posílají až po nezdařilých pokusech IVF 😠

gabra29
20. říj 2015

@darinka84 ahoj, a kam chodíš do CARU? v Gennetu dělají imunologii na úplném začátku, takže jdeš na IUI a už víš jak na tom jsi. Určitě si to nech udělat, je dobré vědět na čem člověk je 🙂

darinka84
20. říj 2015

@gabra29 olomouc fakultní nemocnice..zatím o tom nemluvili, ani tam ani gynekolog..tak jsem po tom pátrala a prý důvod je ten, že tyto testy jsou velice drahé, takže napřed nechají neplodné páry zaplatit desetitisíce za umělé, ale pojišťovna je v klídku.je to absurdistán ...zítra jdu ke gynekologii tak třeba u něj uspěju a dá mě žádanku

bara183
20. říj 2015

Mě nechaly dělat imunologické vyšetření hned na začátku ještě před první IUI ale asi záleží co to je za kliniku já sem chodila do Zlína.

martinek14
20. říj 2015

Tak ja zitra jdu na 3 a posledni iui.Folikul 21mm tak uvidime

bara183
20. říj 2015

@martinek14 tak držím pěstí ať to vyjde🙂

darinka84
20. říj 2015

@martinek14 hodně štěstí přeji!!

darinka84
20. říj 2015

@bara183 asi je to car od caru jiné..zítra budu chytřejší, třeba mě tam pošle i můj gynekolog.zatím byl vždy přístupný ke všem nápadům, tak asi záleží zda nemají nějaké nařízení od VZP

xoriska
20. říj 2015

@martinek14 moc ti držím palečky, folikul je krásný, já měla jen 18. 🙂

martinek14
20. říj 2015

Dekuji holky

martinek14
20. říj 2015

@xoriska Asi to az takou roli nehraje co?Uvidime ale uz vim ze to budou nervy