Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

darinka84
29. říj 2015

@ladyfox kupujete byt?na to bych se soustředila taky...no a po novém roce založíme novou diskuzi IVF 2016 😀 neee já pořád věřím že do konce roku nám to klapne....teď jsem si dělala test a ani náznak po druhé čárce takže ovulace zítra určitě nebude...takže bud to vyjde na víkend a nebo stihneme IUI v pondělí

korticka
29. říj 2015

@darinka84
@ladyfox Já jsem spíš myslela kvůli té druhé cystě...jinak se neomezuju 🙂 sexovat máme povinně 😀
jinak ta cysta se mi tvoří každý měsíc, dr mi vysvětloval že je to folikul který sice praskne ale zaplní se krví a dále se zvětšuje...až do 5cm...pak s ms odchází...měla jsem to tak ted asi 3x za sebou každý cyklus.
No holt aspon se tam něco děje po té laparce....
jinak já se už psychicky připravuju na to IVF...a těším se 😅 konečně budu i já ,,těhotná,, i když by to třeba nevyšlo...tak aspon na chvíli 😀 🙂
Holky je to jak loterie...musíme jen čekat kdy na nás padne ten štastný los 🙄 😉

darinka84
29. říj 2015

@korticka jak říká má známá, štěstí se unavilo a sedlo i na blbce 😀 v tom případě budu tím blbcem ráda...taky se těším na IVF, prostě jsem to pustila a nějak to dopadne...

ladyfox
29. říj 2015

@korticka snad tedy vyhrajeme 🙂

korticka
29. říj 2015

@ladyfox URČITĚ !!! Přece se říká: Kdo nehraje nevyhraje 😀 😉

ladyfox
29. říj 2015

@korticka jasnačka 😀 😀

sinusofka
29. říj 2015

@ladyfox no uvidíme, já dost špatně reaguji nastres, vždy se mi rozhodila MS. Buď přišla brzy nebo jsem na ni musela čekat. Snažím se být v klidu a moc na to nemyslet, ale nedá mi to. Mám to pořád v hlavě a moc se sleduju 😢

ladyfox
29. říj 2015

@sinusofka to známe všechny, ač člověk nechce tak se stresuje, jako já, bylo mi jasné, že 10 den je na test brzo a přesto jsem si ho udělala, takže asi tak 🙂 Držím palce, ať se povede se trošku hodit do klidu 🙂

katerina_m
29. říj 2015

Ahoj, jdete někdo tenhle měsíc na IUI? já jsem po dvou neuspěších tak doufám, že do třetice se to povede 🙂 a nebudu muset podstupovat IVF 😖 na kolikáty pokus jdete??

darinka84
29. říj 2015

@katerina_m já jdu asi v pondělí na třetí IUI, pokud mě to nevyjde na víkend...

ladyfox
29. říj 2015

@darinka84 byt máme měsíc koupený 🙂 teď jen rekonstrukce 🙂 já bych raději to mimčo počala ještě letos 😀

martinek14
29. říj 2015

@xoriska ahoj jak si na tom jak se mas?Ja dnes 7 a 8 den po iui.Dnes jsem si delala test 9 po pregnylu.Pidi duch tak testnu asi az v sobotu at uz to fakt neni pregnyl.Nervozita opet stoupa

darinka84
30. říj 2015

@ladyfox tak rekonstukce je náročná, ale pro nás ženy myslím výživná...ladit obklady, podlahy a tak..to mě bavilo 😀 mě už začínají bolet vaječníky, takže myslím že do pondělka nepočkají, takže tento měsíc na IUI asi nepůjdeme ani..ale nevadí, beru to tak že tam nemame jít..a důvod se časem dozvím..tak to tak musíš taky brát, že je nějaký důvod proč se to ještě nepovedlo..třeba přijde nějaký postup v práci, životní nabídka která se neodmítá nebo tak 😀

ladyfox
30. říj 2015

@darinka84 mě to baví, akorát ty výdaje moc ne 😀 já pořád čekám, zda to dostanu či ne..je to na budku. Dneska jsem 14 den po IUI a mám strach si test udělat, dělala jsem si ho v pondělí a to bílo sněhobílo a druhý si nechci dělat 😒

darinka84
30. říj 2015

@ladyfox já bych ještě počkala přes víkend...máš to dostat v sobotu ne?tak pokud to přijde tak nemá cenu dělat test, pokud to nepřijde tak v pondělí rano bych testla..

gabra29
30. říj 2015

@ladyfox já bych ještě vydržela, říkala jsi překvapení na výlet, tak to už do víkendu vydržíš 🙂 moc držím palce aby to klaplo. A na rekonstrukci taky 🙂 když si vzpomenu na tu naší, bylo to maso, z části mě to bavilo, ale z části lezlo pěkně krkem a moc jsem se těšila až to budeme mít hotové. Všude prach, binec a do toho normálně fungovat, chodit do práce a snažit se toho porychtovat co nejvíc, brutus.

gabra29
30. říj 2015

@darinka84 a v sobotu IUI nedělají? to bys měla nejlepší, ale přesně jak píšeš, pokud to nemá tento měsíc být tak to stejně nebude a o nic nejde, další měsíc je taky čas 🙂

darinka84
30. říj 2015

@gabra29 v sobotu tam nejsou a manžel stejně není doma 😀 takže večer to vyzkoušíme obvyklým a příjemnějším způsobem

ladyfox
30. říj 2015

@gabra29
@darinka84 holky čekám, protože nechci být zklamaná tahle dopředu...takže mám v plánu udělat test v pondělí ráno..Nejhorší je na té rekonstrukci sehnat pořádné a pracovité řemeslníky.. Snad nás vybraná firma nevypeče. Jsme zatím v podnájmu a do konce roku musíme bydlet v našem. To je největší maso, máme na to jen 1,5 měsíce. Ale co nejsme skupina o bydlení 😀 Držím všem palce ve snažení o miminko(a) 🙂

martinek14
30. říj 2015

@ladyfox Tak to jsi dobra jak to vydyrzis!14 den po iui uz by podle me na testu melo byt jasno.Hodne stesticka ja jsem 8 a 9 den po iui a dnes jsem si delala test zda jeste je pregnyl a uz je bilo

ladyfox
30. říj 2015

@martinek14 no já právě už nevydržela v pondělí a to bylo 10 dní po IUI a na testu bílo, takže se právě bojím dělat si ho dneska , kdy je to přesně 14 dní . Také přeji hodně štěstí. Mám strach, že pokud nebudu, že to obrečím.. 😢

gabra29
30. říj 2015

@darinka84 tak to je ta lepší varianta 🙂

gabra29
30. říj 2015

@ladyfox to mi povídej, s řemeslníky to byl boj. Naštěstí kromě jednoho blba, byli všichni dobří, ale to jenom díky doporučení známých, jinak by to byl mazec. Za 1,5 měsíce budete mít alespoň to nejdůležitější a zbytek už za provozu. My měli hotovou koupelnu a ložnici, když jsme se stěhovali a začali v bytě při rekonstrukci bydlet, takže kuchyň, obývák, chodba a dětský pokoj až za běhu. Bylo to šílené, ale nakonec jsme to dali. Chce to pevné nervy.

gabra29
30. říj 2015

@ladyfox i kdyby nebyly, nic nekončí. Jsou tu další pokusy a jejich ještě hodně, takže nic nevzdávej!!!!! chápu, asi bych byla taky zklamaná, ale ber to tak, že život jde dál a všechny pokusy máš ještě před sebou 🙂 držím palce ať jsou pruhy jako blázen 🙂

darinka84
31. říj 2015

tak mě už se objevila druhá čárka, včera večer už mě docela bolelo břicho, takže v pondělí asi určitě nikam nepojedeme..už by to asi nemělo smysl...jinak
@ladyfox děláš dobře že čekáš do pondělí..pokud bude zpoždění tak má test smysl, takhle by ses zbytečně trápila nad negativním testem...joo a my jsme v baráku dělali taky rekonstrukci za provozu..už jsme zde bydleli a dělali se okna, topení..byl listopad 😀 pak zateplení, kuchyň, do toho nám spadla stěna takže kuchyň odsunuta...no byl to masakr ale stojí to za to 😉

ladyfox
31. říj 2015

@darinka84 dvě čárky jako těhotenství? No super 🙂

darinka84
31. říj 2015

@ladyfox 😀 ne ovulační čárky...no a teď večer už mizí, takže ideální čas na plnění manželských povinností 😎

ladyfox
31. říj 2015

@darinka84 jo aha 🙂 jsem natvrdlá 🙂 tak to příjemný večer 🙂

ladyfox
31. říj 2015
darinka84
1. lis 2015

@ladyfox výlet se podařil vidím...příroda tedy nádherná!!