Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nita1984
21. dub 2016

@elis86 týýýjo, tak to bych šla asi jinam. Takové chování by se mi rozhodně nelíbilo. Jako platit a plýtvat pokus na IVF když nevím, jestli je vše ok? A zrovna v imunu bývají potíže docela často...

elis86
21. dub 2016

@nita1984 taky si řikám. na další prohlídce si to vydupu

nita1984
21. dub 2016

@elis86 no.... já jsem teda ráda, že jsme v Pronatalu, kde mi zatím pijdou fakt super.

blauen
21. dub 2016

@elis86 clostík se většinou píše, aby bylo víc foliků a zvětšuje se tím šance na oplodnění.....jak to čtu tak bych si taky nenechala od dr. tlačit do nějakého IVF to radši běž jinam

elis86
21. dub 2016

@blauen ona mě do IVF nenutí,já jí řekla že to nehrotím...ale víc by proto udělat mohla. Mám za sebou 2 IUI

blauen
22. dub 2016

Holky tak jsem se včera testla ze srandy byla jsem 8DPO a na testu sněhobílo ani náznak duchů 🙂 po pregnylu. Možná, že je ještě brzo, každopádně břicho měl bolí hrozně už 4 den.

zuzanaxx
22. dub 2016

@blauen já jsem 5DPO, bolí mě břicho, prsa, mám na nich rozpraskané modré žilky, motolice, žaludek na vodě, živé sny a strašně špatně spím...ať žije Utrogestan 😁

blauen
22. dub 2016

@zuzanaxx jj utrouš to je svinstvo 😀 sny nemám žádné, ale ty bolesti břicha to je věc... 🙂

petkak07
22. dub 2016

Tak holky já hlásím, že první IUI nevyšlo, tento cyklus pauzírujem a zkusíme přirozeně a ten další cyklus případné další iUI. Držím pěstí at jste brzo štastne maminy 🙂

blauen
22. dub 2016

@petkak07 to me mrzí, ale nejsi v tom sama, taky tomu moc neverim ze by nám to vyšlo první iui. Ale chceme hned další pokus. Někdy si říkam, že nemůžeme Mít takove štěstí, abychom čekali miminko. Po těch čtyřech letech i ztrácím naději a říkam si takove štěstí nemůžu Mít.

petkak07
24. dub 2016

Blauen neztrácej naději, já i po 4 letech snažení také neztrácím, jsme chtěli také hned poračovat, ale Dr. nám dala cyklus pauzu tak to zkusíme sami doma a uvidíme, ale rikala jsem si, že si opravdu odpočinu.. Žádné měření bazalky, žádné ovulační ani těhotenské testy, tento měsíc vypínám a budu si užívat s mužem jen pro radost 😎 . Jediné co tento cyklus dělám je to, že piju bylinky na plodnost a manžel baští vitamíny a slíbil se tento měsíc vzdát zcela alkoholu, aj to pivo prý vynechá :D .. a děj se vůle boží, JEDNOU TO VYJDE - MUSÍ 😉 Tak věř v nejlepší a třeba se prcek podaří 🙂

blauen
24. dub 2016

@petkak07 tak to jsme na tom stejně v těch rokách snažení, sice jsme mezi tím měli nějaké přestávky, ale je to čtvrtý rok co tak pokoušíme. Člověk opravdu musí věřit, jinak by se zbláznil. Manžel už baští rok vitamíny trošku se to zlepšilo. Věřím, že jednou se to musí povést! Ale taky věřím, že to opravdu přijde až na to člověk asi úplně přestane myslet a řešit, tím myslím hlídat se pořád, testy, teploty atd. 🙂

atlhea333
24. dub 2016

@blauen Ahoj! Prosím tě, nepropadej ještě panice, jo? Obden se chodím sem koukat, jestli napíšeš něco nadějného, když to máme načasovené stejně a ty vyrukuješ s testem 8 DPO 😀 😀 😀 Já se zatím držím a netestuju, ale jsem trochu nervozní. Mysli pozitivně - dokud nepřijde mrcha ošklivá, pořád se dá věřit. Držím nám (všem) pěsti. Hezkou neděli 🙂

zuzanaxx
24. dub 2016

Tak co, holky, nějaké příznaky po IUI? Já jsem dnes 7DPO a od včerejška mě pobolívá, spíš píchá vpravo v podbřišku (folikul jsem měla vpravo), ale to je vše. Spíš si myslím, že to dostanu dříve...

blauen
24. dub 2016

@atlhea333 ahoj tvoje zpráva me rozveselila. No jo, našla jsem zbytek testu ovulacnich a už to jelo, moje vule byla slaba 🙂 a završila jsem to tehu testem 8DPO 😀 . Chystám se testnout ve čtvrtek a jak nic budu vysazovat utrous, ať mi zbytecne neblokuje MS, chceme hned druhý pokus. Moc myslím dopredu 🙂 . Kdy se chystáš testovat? Držím palečky všem tady, ať to zase někdo brzo prolomí.

blauen
24. dub 2016

@zuzanaxx Krom toho ze me pichalo na preskacku 5 dni V kuse na vajecnicich A porad mám neskutecny hlad 😀 tak žádný jiný příznak.

juliemichal
24. dub 2016

ahojky holky tak dnes dorazila ms po 13 dnech zpoždění,zítra se budu objednávat na UTZ před IUI 🙂 na UTZ jdu 10DC jen se bojím aby nebylo pozdě abych ovulku neměla dřív,protože jednou se mi taky stalo,že jsem měla zpoždění o 13 dnů nebo kolik a další cyklus jsem měla ovulku 8DC.v lednu jsem potratila a tak se těším na naše první IUI po potratu,které by mohlo vyjít 🙂 🙂

atlhea333
24. dub 2016

@blauen Tak měla bych MS dostat 29., což vychází na pátek a hodlám vydržet. Nekouřím a nepiju, takže to můžu bez obav zjistit o chlup později a už jsem tolikrát oplakala test a pak i MS, že tentokrát si popláču raději jen jednou...Beru ten duphaston a budu s ním hotová v úterý, je to na deset dní, tak to MS neovlivní. Jsem ráda, že jsem tě pobavila 😅 😉 😉
Mně je třeba druhej den blbě, jak kocovina, jenže znáš to... pak se ukáže, že to bylo nějaký špatný jídlo nebo co a je po nadějích. Tak dělám jako by nic a hotovo.
A navíc si odnáším báječný poznatek. Pokud tohle IUI nevyjde, tak všem známým a příbuzným budeme s přítelem tvrdit, že si dáváme pauzu a další budeme absolvovat tajně. Protože aby se mě zase někdo týden po inseminaci ptal, jestli to vyšlo... ha ha ha 😀 😀 😀
Tak hezkou dobrou noc!

darinka84
25. dub 2016

@atlhea333 držím pěsti...tak u nás nikdo ani neví, že bychom dítě rádi..takže o pokusech IUI už vůbec ne...a ve středu nás čeká v caru konzultace ohledně IVF...jupííí 😀 no musíme to brát pozitivně..

blauen
25. dub 2016

@atlhea333 dobré ránko, mně právě říkali, že ten utrouš mám brát do odvolání a pak jsem četla že zbytečně zadržuje nástup MS. Já bych to právě taky měla dostav v pátek 😀 ale chci se testnout už ve čtvrtek. S tím pobrečením ti rozumím ze začátku taky jsem to tak měla, teď když vidím sněhobílý test, tak mám akorát hrozný vstek na celý svět jak je to nespravedlivé, ale už ani kapka slze neukápne, nevím čím to 😢 Tak mě už se taky stihli zeptat dokonce 4 dny po IUI jestli už vím jestli jsem v tom 😀 kašlu na to, a příště to taky bude asi tajné. Nebo začnu rozdávat na blbé otázky blbé odpovědi a to se fakt neznám 😉

zuzanaxx
25. dub 2016

@blauen tak to budem testovat spolu, taky ms čekám o víkendu...

blauen
25. dub 2016

@zuzanaxx to je fajn, aspoň v tom nebudu sama! 😉 Budu držet pěsti! A nějaké příznaky? Já včera akorát máma na mě s manželem koukali jako blázni pila octovou vodu do tlačenky s hrnku měla jsem takovou chut na kyselé 😀 ale to nepřisuzuji těhotenství

darinka84
25. dub 2016

@blauen já mám utrogestan vždy do 25DC a menses vždy dorazí za den nebo dva...mám cykly dlouhé 26-27dní..takže nemusí to mít takový vliv u každého, já ji mám přesně

valeri10
25. dub 2016

Tak dnes první utz na klinice. Jsem 14 DC a folík jen 10 mm.Normálně mívám ovu 18 - 20 DC což je o víkendu. V pátek 18 DC jdu na další utz a iui v pondělí. Ale obávám se, že k tomu ani nedojde, že ovu bude o víkendu. Něco mi říká, že se mi osud snaží naznačit ať už se na to dítě vykašlu 😠

lenickaslunicko
25. dub 2016

@valeri10 hlavu vzhůru, Ovu test mi vyšel v pá, do caru jsem jela v pondělí a nakonec mi IUI dělali až ve středu, prý mi rostou folíci hoodně pomalu. Takže nesmutni 🙂

zuzanaxx
25. dub 2016

@blauen já jich mám spoustu ale spíš z Utrogestanu nebo počínající virozy. Ale včera mě dost bolelo břicho jako před ms a zatím nic...ale já tomu po posledním neúspěšném ivf...

valeri10
25. dub 2016

@lenickaslunicko já mívám ovulaci pravidelně. Tak to by byla velká náhoda kdyby se mi teď opozdila a došlo by na iui

blauen
25. dub 2016

@zuzanaxx taky všechno přisuzuji veškeré příznaky těhu utrogestanu....takové štěstí mně nemůže potkat hned při prvním IUI

lenickaslunicko
25. dub 2016

Holky tak taky čekám co bude, ms zatím nikde. Tak jestli to bude mimi po 1 IUI tak budu šťastná 🙂 Spoutu holek tady píše, že absolvovali několik IUI, ale jsou tady i výjimky co otěhotněly po 1 IUI. Manželova sestřenka má krásné dvojčátka po prvním IUI, takže musíme věřit 🙂 🙂 🙂

atlhea333
25. dub 2016

@lenickaslunicko Dvojčátka po prvním IUI??? No to je sen! Můžu se zeptat, zda jsou dvojčata u manžela v rodině nebo je to náhoda? Věřím, že je to šílená práce s dvojčaty, ale tak moc by se mi to líbilo 🙂