Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

anettak
23. čer 2016

@elis86 dekuji za odpovedi,ja ho zkusim,bude pro telo mozna lepsi kdyz bude zmena 😀

anettak
23. čer 2016

@lenickaslunicko dekuji za tip,opravdu pekna slevicka,kolikrat za den ho pijes?jednou nebo dvakrat,ze zacatku by to chlelo asi rano a vecer ze? 🙂

mandlicka25
23. čer 2016

@anettak já po první inseminaci brala utrogestan a bohuzel nic. Uvidíme, co teď, ale jak jsem byla poprvé natěšená, tak teď už s tím počítám, že zase nic nebude. Brala jsem pravidelně kys. listovou, takovou tu levnou v lahviččce cca 50kč, pak Tabletky chytré miminko, které mají lepší rozpustnost té kys. listové a ted mi v lékarne doporucila - fertiprona. Jsou to takové pytlíčky, které se rozpustí ve vodě. Prý je tam něco navíc, když to nejde. Beru to vše pro pocit, ale už mám ten názor, že to tomu prostě nepomůže. Ale tak to bude třeba dobré do budoucna pro miminko.

mandlicka25
23. čer 2016

@nita1984 vím, ale před ním jsem měla ještě jiné takové léky a ms se dostavila i přes ně...takže jsem doufala

nita1984
23. čer 2016

@mandlicka25 mě dr. po IUI upozornil, že MS nemusí přijít, protože jí právě blokuje ten utroš nebo naopak může přijít i když budu těhu.... takže na krvácení se nemám spoléhat, mám prostě za dva týdny otestovat. To je jediné spolehlivé

mandlicka25
23. čer 2016

@nita1984 ono je to celé takové zvláštní. Můj běžný gynekolog mi několikrát dělal ještě u něho test, kdybych náhodou byla těhotná, i když mě vyšel test negativní. Říkal, že ani negativní těhotenský test nemusí nic znamet. Ale to spíš beru jako náhodu....

mandlicka25
23. čer 2016

No já počítám, že to zase nevyjde a nebo budou rovnou dvě :D

anettak
23. čer 2016

@mandlicka25 já jím jen doplňkové vitamíny po první IUI jsem odjížděla ze Sanusu celkem spokojena a myslela jsem že se to povede, pač jsem byla v dobré náladě a v takovém duševním klidu,ale ono bohužel nic ☹ a to jsem se snažila být pořád v klidu v pohodě, nepila alkohol nekouřila )teď se bojím každého dalšího pokusu že bude další sklamání.....s doktorem jsme se domluvili na 3 pokusech IUI a pak IVF, doufám že to snad už klapne 🙂

mandlicka25
24. čer 2016

@anettak tak to jsme na tom úplně stejně, taky doktor mluvil o třech. Jinak jste oba v pořádku? My úplně, to mě trápí snad ještě víc, že to prostě nechápu...

lenickaslunicko
24. čer 2016

@anettak ahojky, piju ho každý den ráno, ale zatím nepozoruji na sobě nic, takže nevím... dvakrát denně ho pít nebudu, jím ještě tu listovku, tak zatím stačí...

anettak
24. čer 2016

@mandlicka25 ja zcela v poradku a pritel zhorsene spermiky,uz kdyz jsme byli na spermiogramu tak nam rekli ze si mame vyhledat odbornou pomoc ☹tak dojizdime do HK so Sanusu

anettak
24. čer 2016

@mandlicka25 jen nevim jestli kdyz zakrok iui nedopadne ani po 3 tak tak jestli jit na ivf,mozna bych iui zkusila vice,i kdyz mimco uz chceme hodne ale radeji bych s ivf pockala a navim me je 25 a doktor rikal ze mam velkou sanci ze tak daleko snad nebudeme muset jit,ale bohuzel clovek nikdy nevi ☹

anettak
24. čer 2016

@lenickaslunicko ja zatim co jim femibion tak take nic nepocituji,mozna tak kg navic 🙂

lenickaslunicko
24. čer 2016

@anettak resila jsem to same. Ted pujdeme na treti iui a pokud nedopadne ani to tak jdu na profuky vajecniku a laparku. Domluvili jsme se s manzou, ze tohle jeste podstoupime a dame si pauzicku 🙂 jsme oba v poradku, zatim u nas nic neobjevili.

anettak
24. čer 2016

to je opravdu zajímavé že prostě někdy se ne a ne zadařit ☹ i když ani není žádný problém, chce to třeba dovolenou 😉 mě ani zatím doktor neříkal nic o možných vyšetřeních na které bych mohla jít 😒 uvidíme teď, až tam pojedeme napodruhé!

mandlicka25
25. čer 2016

@anettak Tam chodíme taky 🙂, mají tak skvělý přístup

mandlicka25
25. čer 2016

@anettak mně je taky 25 :D zatím to neřeším, nebo se spíš na to nesnažím myslet. Doktor mi řekl cca 3 případně 4 pokusy, takže ještě dva bych chtěla zkusit. Ty si byla na kolika, promiň, jestli si to už psala

anettak
25. čer 2016

@mandlicka25 ja mam za sebou jedno iui a bohuzel neuspesne,po nedeli hned budu volat a pujdu hned na dalsi zakrok 😀 take jsme to s pritelem nejak neresili ale asi pred pul rokem jsme to zacali resit a tak jsme se dostali do Sanusu

anettak
25. čer 2016

@mandlicka25 k jakému dr. chodíš?? já k Šilhánovi a nedá se říct že bych byla nějak spokojená, takový neosobní přístup, připadala jsem si u něho tak nějak zvláštně ( nejvíce mě dostal tím když se zeptal odkud jsme a s přítelem jsme odpověděli že je to menší vesnička a on nám řekl : když jste z vesnice tak to víte jak se inseminují krávy néé ??tak u vás to bude hodně pohodné 🙄 tím mě dostal už jen na první konzultaci)

mandlicka25
26. čer 2016

@anettak :D Taky! Hele já musím říct, úplně něco jiného. Já jsem do Sanusu šla ze zoufalství, protože můj běžný gynekolog se ke mně na poslední prohlídce choval příšerně, klepala jsem se a nebyla jsem schopna říct sestřičce ani adresu a doma jsem se sesypala. Chodila jsem k němu na pravidelné kontroly ovulky a folikulu a i přes to, jsem neotěhotněla. Pomalu tam na mě křičel, že on je v tomhle úspěšněj a já mu kazím tabulky, že se se mnou nebude bavit a pošle mě rovnou na IVF! To jsem odmítla a objednala jsem se sama k Šilhanovi a vše mu řekla. Chová se ke mně strašně hezky jako nikdo. Pořád paní magistro sem a paní magistro tam, až mi to je zvláštní, protože na to nejsem zvyklá :D, ale lidsky se se mnou baví a já jsem oproti tamtomu .... nadšená. Jediné, že toho tam mají hodně, ale jinak zatím super. Já budu mít v úterý týden po druhé inseminaci, tak uvidíme. Tu první jsem "krásně" obrečela, tak doufám, že to nebude zase to samý dokola. Je to pro mě psychicky náročný hlavně, když to zase nevyjde a ještě mi je dost špatně po těch všech prášcích a injekcích.

anettak
26. čer 2016

@mandlicka25 u me je to prave naopak,muj gynekolog se ke me choval velmi profesionalne,chtel vse podrobne vedet(menstruacni kalendar,pravidelny sexik,vzdy mi delal ultrazvuj,vypocitaval mi moje nej plodnejsi dny),ale kazda na to mame pohled z jine situace jak rika muj pritel je jedno jaky jsou doktori hlavne kdyz nam pomuzou s briskem 😉 ja si tam budu zitra rano volat,dostala jsem v sobotu menstruaci,hned se budu objednavat na dalsi termin,preji ti mnoho stesticka a at si odvezes mimi 😉 pak pisni sve pocity

anettak
27. čer 2016

@anettak opravuji se ted jsem si to cetla znova a ty jsi vlastne uz po 🙂 tak drzim pesti at to klapne 😉

pisislatko
27. čer 2016

Holky,tak jsem objednaná na příští pondělí 4.7. Naše druhé IUI. My i přesto, že jsme z HK, jezdíme do Arlety k panu Doležalovi.

pisislatko
27. čer 2016

@anettak Mně hned po prvním IUI nabídli duphaston, že to dopomůže udržení. Já ani nevěděla, že bych něco takového mohla brát. Asi je to lékař od lékaře. Nemám žádné problémy, ale sestřička mi vysvětlila, že je to dobré na to udržení. Až budu mít druhé IUI, tak už ho chci zkusit 🙂

anettak
27. čer 2016

@pisislatko já už jsem duphaston brala,předepsal mi ho můj gynekolog, než mi dal doporučení do Sanusu, se zeptám doktora nebo sestry jestli by mi ho nepředepsali, až půjdu na druhé IUI a chci si to více pojistit 🙂

nita1984
27. čer 2016

@pisislatko
@anettak mě dali po IUI utrogestan

anettak
27. čer 2016

@pisislatko já jdu 4.7 na ultrazvuj 🙂 a pote to vychází asi na středu nebo čtvrtek druhé IUI 😉

anettak
27. čer 2016

@nita1984 zkusím se optat a uvidím

leniii23
27. čer 2016

Dnes folikul 21mm hned pichnut Pregnyl a zítra 3. IUI. Prosím, ať to tentokrát klapne

elis86
27. čer 2016

Vysledek 3.IUI i s endometriozou. Takze se muze zadarit;) drzte se holky a zkousejte to dal!