Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lindex
13. led 2016

@karlos12 Dekuji. Bohuzel ale vcera IUI a ani po Pregnylu,ktery mi pichli v pondeli jeste folik,ktery mel uz v pondeli 2,4mm nepraskl. Takze urcite zaae nic

darinka84
13. led 2016

@karlos12 v práci lepší, něco málo už umím tak snad to bude v pohodě.... aspon mám myšlenky jinde a dny běží jeden za druhým a nemám čas přemýšlet

darinka84
13. led 2016

@elis86 námm uplynuly už 3 roky a nic....a prednison mám na potlačení imunity, alergie na spermie....měla jsem lehce pozitivní výsledky

karlos12
13. led 2016

@lindex tak doma dopomáhat.Jak je možné že nepraskl? To tělo je fakt záhada.Snad se brzy zadaří 🙂

karlos12
13. led 2016

@darinka84 to je dobře, já mám také myšlenky jinde, ale není to dobré, v práci se nám to hroutí, vedení je na h... a ještě lžou.Je to blbý a miminko nikde, abych z toho vypadla

lindex
14. led 2016

@karlos12 Doma bylo pojisteno 🙂 Ale bohuzel ppdle mereni BT nepraskl ani vcera. Takze bohuzel. Nevim ,proc nepraskne ani po Pregnylu.

merope
14. led 2016

Já jen doufám, že praskl. Jsem byla včera na IUI a jsem zvyklá, že doktorka vždy po inseminaci kontroluje folikul. Včera jsem byla u jiné a nic nekontrolovala.

alasek
14. led 2016

A mě to nekontrolovali ani jednou,vůbec mě ani nenapadlo,že by nepraskl..Já jsem se dneska dozvěděla,že kamarádka kterou jsem dlouho neviděla a nemohla otěhotnět právě porodila dvojčátka díky Dornově metodě.Otěhotněla hned 1.měsíc..Tak jsem googlila a už jsem objednaná 😀

sinusofka
16. led 2016

@merope
@alasek
mě také Dr. nekontroloval. Přijdeme mi tedy hloupé, když dělají ultrazvuk aby zjistili velikost folikulu, naplánují pregnil a den IUI, ale pak už se neujistí, zda má ta inseminace vlastně význam. Každé tělo může reagovat jinak na podané látka(hormony)

darinka84
16. led 2016

v unoru jdu na seminář hormonální jogy tak pak poreferuji jaké to bylo a třeba cvičení přinese výsledek 😉

karlos12
17. led 2016

@lindex
@alasek
@sinusofka já také měla kontrolu jen dva dny před pregnylem a pak nic.Ale je pravda že jsem nepociťovala ani bolest jako při ovu.Tak nevím.Ale četla jsem že to nekontrolují, asi jak kde

karlos12
17. led 2016

@darinka84 už jsem o ní přemýšlela, ale když mám 17 služeb v měsící tak se mi nechce ve volnu ani z postele.Pak dej vědět 🙂

darinka84
17. led 2016

@karlos12 a to máš jak dlouhé ty služby? no já mám ted taky delší pracovní dobu, ale jistota volných víkendu a svátků...snažím se mít každý dn program, chodím cvičit a tak....
to mě ani nenapadlo, že by nemuseli prasknout..prostě cítím ovu a pak bolest přejde 😒 z toho aby se člověk picnul fakt...

alasek
18. led 2016

Já si vždycky myslela,že když cítím bolest je ovu a ejhle,podle bazálky mam ovu až 2dny po bolestech..

sinusofka
18. led 2016

@karlos12 Spíše mi přijde, že chtějí co.nejvíce lidí dohnat na ivf. Kdyby inseminovali na základě potvrzené ovulace, tak by se jistě zvedla statistika úspěšnosti IUI

karlos12
18. led 2016

@darinka84 jedu 12,5 - 13 hod, když je třeba i dýl.Víkendy , svátky i noční.Takže nemůžu chodit na nic pravidelného.Já také myslela že po pregnylu je to jistota.Zase je člověk chytřejší

karlos12
18. led 2016

@sinusofka o dohánění k IVF jsem už četla, ale že by to dělali opravdu, to je hnus.IVF je líp placené, tak proč ne, že ? Je to mazec, hlavně nenápadně.

sinusofka
18. led 2016

@karlos12 Jo, hlavně nenápadně a mít k tomu bezva argument. Kdyby asi vycházelo kazde 2-3 iui, tak by si nemohli dovolit mnoho personálu a tolik potřebné vybaveni pro tenhle obor.

karlos12
18. led 2016

@sinusofka to je pravda.Je to sviňárna.Ale je pravda že zdravotnictví je nejlepší obchod, což je hrozně smutné.

lenulkaa146
20. led 2016

Ahojky devcatka,chci se pripojit k vasi konverzaci,jsem od roku 2012 po operaci pipku,mela jsem rakovinu,od te doby marne snazeni o miminko,mam nastesti z drivejska dceku,ktere bude v cervnu 5 let,ale nyni s nynejsim pritelem nam miminko nejde :( Dr zjistil az po te dlouhe dobe,ze nejsem prisupna jak rika,mam cipek strosly,takze kdyz to reknu jako like,spermie neproniknout za cipek,ale "zabiji se o zbytek z cipku",jsem poslana do Znojma do spitalu,ze me to co me zbylo z cipku udelaji prichozi a po uzdraveni jsme poslan do Brna na inseminaci,strasne se bojim ze sklamani,co si ctu vase prispevky bojims e jeste vic,co me a pritele ceka,kolik to bude vsechno stat,hlavne nesnanim injekcni strikacky a bojim se,ze si budu muset pichat do bricha vitaminy,jak jsem slysela :(tak mi drzte devcatka palecky a snad se nam to miminecko zadari,palecky drzim i ja vam,hodne stesti.....

merope
20. led 2016

@lenulkaa146 Inseminace je 6x do roka na pojišťovnu. Pokud normálně ovuluješ, máš v pořádku hormony a partner má v pořádku spermiogram, je pak inseminace dobrá metoda a injekce je tam jen jedna v každém cyklu. Takže pohoda (resp. si zvykneš a dá se i domluvit, že ti ji píchnou někde u doktora - byť většina lidí si asi minimálně po čase stejně píchá sama resp. partner, protože to je opruz někam chodit). Jinak mě ji jednou píchali v CAR proto, protože když jsem přišla na UTZ byl folikul tak velký, že se už dala píchnout rovnou a zbytek vždy partner.

Jen bude pitomé, že budeš muset na tu inseminaci dojíždět a vždy jsou to dvě návštěvy (výjimečně tři) - jedna UTZ kontrola a plánování, kdy bude inseminace a na inseminaci jedeš i s partnerem.

Pak se ještě bere utrogestan, ale tam je doplatek tak 40 korun na krabičku (stačí na jeden cyklus), to víc projedeš na to dojíždění.

xpetruska
22. led 2016

Tak my byli na inseminaci 18.1. (na druhém) tak jsem na to zvědavá jak to dopadne 😉 Toto druhé bylo na jiné klinice. Pokud nevyjde, zkusíme tedy asi IVF.. I když dle všech testů není problém nikde... 😠

lindex
22. led 2016

My byli ted po pate,z toho jednou to vyslo,ale nedopadlo,potom jsem dva mesice na to otehotnela prirozene,ale take to nedopadlo.priste po seste naposledy pak IVF. Ale take u nas nenasli zadny problem.

xpetruska
22. led 2016

@lindex Tak držím palce ať to vyjde co nejdříve 😉

lindex
22. led 2016

@xpetruska Dekuji. No uz tomu moc neverim po 3letech. Kdyby aspon byla jistota toho IVF.

xpetruska
23. led 2016

@lindex no my se s snažíme s přestávkami cca 5 let... Tak uvidime 🙂

lindex
24. led 2016

@xpetruska tak to taky dost☹
A kolik mate let? Ja mam 32 a pritel 39☹

xpetruska
24. led 2016

@lindex Mně je 28 let a manželovi 30 🙂 ale věřím, ze nám i vám to vyjde 😉 musí 😵

lindex
25. led 2016

@xpetruska Nekdy si rikam,ze uz to nevyjde. A nekdy porad verim !! Ale u vas verim,ze to bude. Jeste mate spoustu casu 🙂

darinka84
25. led 2016

@karlos12 co noveho?u mě cyklus bez snažení, musíme se chránit a beru ten prednison..takže dalsí cyklus máme povolené během ovulace bez kondomu..už se těšíme 😀 😀
kamarádce se dvakrát zdálo, že jsem těhotná...a to vubec neví čím si procházíme...jinak v práci se zaučuji a je toho kotel ale aspon se člověk zabaví