Jde někdo na inseminaci v tomhle měsíci?

jana123123
10. čer 2014

ahopj devcata jde nekdo na insiminaci v tomhle mesici a prsiti pojdte se poradit a jak to reaguje na vas 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

petanevesta
4. zář 2015

Holky mam si zavadet ted ten Utrogestan a nejak mi vypadlo jak dlouho.jestli do ms (doufam teda,ze nedorazi.ale kdyby jo) Vcera jsem byla pri te inseminaci tak nervozni.ze jsem doktora vnimala tak napul ucha 😀

alasek
6. zář 2015

@martinek14 Ahoj,jak jsi na tom,testuješ?

martinek14
6. zář 2015

Vcera jsem odpoledne a mam pocit ze tam ji mini duch ale musim si to natocit.Dnes jsem jeste netestovala bojim se☹co ty?

alasek
6. zář 2015

@martinek14 Já to zkusila dneska a bílo ☹ Zítra to asi ani nemá smysl,tak zkusim za 2 dny..Kdybych měla taky aspoň ducha.. ☹ Tak držim palce ať tam je!

martinek14
6. zář 2015

No nevim zda ho nevidim jen ja☹Chtela jsem testovat uz rano ale nejak to nevyslo tal nevim.zda se uz na to nevykaslu kdyz jdu zitra na tu krev

alasek
6. zář 2015

@martinek14 Tak dej zítra vědět,jak si dopadla na krvi 😉

martinek14
6. zář 2015

@alasek jo urcite

martinek14
6. zář 2015

@alasek tak jsem so ho udelala a asi tam fakt nic neni.Myslis ze mame jeste sanci jak uz to je 13 dni?

alasek
6. zář 2015

@martinek14 No já bych řekla,že jo.Pořád je to ještě před termínem MS.Třeba moje ségra měla ducha až 6.den zpoždění,což bylo 20dní po ovulaci. Každá jsme jiná a dokud nepřijde MS,tak můžem doufat 🙂

martinek14
6. zář 2015

@alasek Taky si rikam.No musime doufat

xoriska
6. zář 2015

Holky, stalo se vám někdy, že jste nedostali do těch 14ti dní po podání agolutinu menstruaci ? Dostala jsem dvojtou dávku, zítra 12tý den a pořád nic... :/

alasek
7. zář 2015

@xoriska Ahojky,agolutin jsem měla jen jednou a nevím kolik,prostě injekci a MS přišla po 16ti dnech a opravdu silná,tak bych ještě počkala 🙂

xoriska
7. zář 2015

@alasek já jsem ho také nikdy neměla, vždy mi bylo řečeno, že při výšce sliznice 2-3 mm je to zbytečné, teď byla 10 mm, takže doktor potřebuje abych měla 1DC a začalo se se stimulaci... Už jsem se těšila, jak se něco začne dělat a zase nic... :/

alasek
7. zář 2015

Tak ještě přijde..Já dnes 14.den po iui,Pepino zase bílej.. ☹ Jedu pro clearblue digital,ten to ukáže jasně,ať nemusim čekat dál.Když i ten bude negativní,tak už dnes Utrouš nedam a počkam na MS.No a další iui až v říjnu..ach jo.. ☹

xoriska
7. zář 2015

@alasek pepino nejsou moc kvalitní, dobré papírkove testy jsou od dr.Maxe ale u clear blue budeš mít 100 % jistotu... Budu držet palce. 🙂 taky jsem šla k doktorovi v srpnu a teď už mi IUI vychází na konec září, neli říjen :(

petanevesta
7. zář 2015

Dneska jsem holky jen tak testovala 6. den od Pregnylu, jestli je ve mně to hcg z injekce a test je prakticky bílý, možná jen pidi dušík jak to bylo čerstvý...to se docela divím, měla jsem silnou dávku. Tak uvidíme, jak se to vyvrbí dál...kéž by se duchové zase začaly zjevovat 😀

petanevesta
7. zář 2015

ještě foto

bara183
7. zář 2015

Zdravim,jsem už po 2 IUI a pořad nic. Pregnyl jsem měla 10000 jednotek a 6 den už že mě vyprchal, TT bylo jak paní fotila.

petanevesta
7. zář 2015

@bara183 a dneska jsi kolikátý den po iui? taky jsem právě celkem v šoku, jak ten Pregnyl je rychle fuč...před dcerkou jsem měla jen 5000 Pregnyl a byl ve mně určitě 8-10dní, pak už to bylo těhotenství

alasek
7. zář 2015

Takže ani clearblue digi..Prostě nic.. ☹ .Takže za měsíc další iui.. Můj dnešní plán: pivo,tatarák a hodit se do klidu.. Holky držim palce,ať dopadnete líp 😉

krmv
7. zář 2015

a ten digi tehu test je stopro vysledek?

nevesta172
7. zář 2015

Holky ja taky dneska testovala a bilo. Druhy pokus zase nic. Drzim vsem palce 🙂

xoriska
7. zář 2015

@alasek To je mi líto... Každopádně plán máš úžasný ! ;) Já jsem si koupila kontryhel a když nezabírají léky, třeba toto pomuže... 🙂 . A pak už taky na vše kašlu, s dcerou jsem otěhotněla i bez MS ,

alasek
7. zář 2015

@krmv Když jsem ho udelala v den ocekavane MS,tak je to tutovka ☹

krmv
7. zář 2015

ja jdu ve ctvrtek na utz a pak treti iui

alasek
7. zář 2015

@xoriska Kontryhel je dobrej,když ti nedorůstá sliznice.Já ho piju už přes rok,2xdenně,ráno a večer a ještě jsem začátkem roku brala 3měsíce Nosifol.Měla jsem sice MS normálně,ale ovulku tak jednou za 3měsíce a to ještě mi dr. řekla,že není jisté,jestli dostatečnou (asi jestli mi to vajíčko vůbec dozrálo).Každopádně ale nevím,co mi to spravilo,jestli to,nebo to,ale ovuluji každý měsíc.Jinak já dneska ještě koupila pro sebe a přítele chlorellu a spirulinu a zase se nadopujem vitaminama a to by bylo,aby nebylo !! 😀

xoriska
7. zář 2015

@alasek Tak snad to pomůže , já mám primární amenoreu a jelikož mi je již 27, tak z toho duvodu i atrofii děložní sliznice, proto i když nějakým zázrakem se dostanu k tomu, že budu mít ovulaci, tak se bojím, že se miminko nebude mít kde uchytit. Tak uvidíme , co se stane. Jinak jdu za týden zase do CAR a jsem zvědavá co bude...

martinek14
7. zář 2015

Tak krev negativni☹cekat zas dalsi mesic me uz asi trefi

bara183
7. zář 2015

@petanevesta Dnes jsem 10den po IUI. V pátek jdu na krev tak se uvidí. Snažíme se 2 roky,napřed sme měly plánovaný styk s clostibegytem to se nedařilo,tak mě poslaly na IUI a když se to nepovede a bude to negativní tak pak jdu na IVF. Mě právě doktorka říkala,že se to drží tak 10 dni tak mě to taky překvapilo,že 6 den a nic.

alasek
7. zář 2015

@martinek14 To je mi líto.. ☹ Taky budu čekat..